Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2.juledagsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2.juledagsløpet
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 26 desember 2015

Klasser: Visa alla | D6 | D4 | D3 | H6 | H4 | H3 | N2

D A-6km

5 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.02.5410.50
2Ida AurebekkTorridal IL1.07.26+4.3211.37
3Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.07.30+4.3611.38

D A-4 km

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica WigemyrOddersjaa SSK36.489.41
2Karin EriksenOL Tønsberg og omegn40.07+3.1910.33
3Torunn BirkenesBirkenes IL43.18+6.3011.23
4Sigrid EkelandOddersjaa SSK43.23+6.3511.25
5Hanne WigemyrOddersjaa SSK44.16+7.2811.38
6Mette HeddelandKristiansand OK47.06+10.1812.23
7Kristin HeivollSøgne og Songdalen OK55.06+18.1814.30
8Sanna Aurora SandellKristiansand OK58.04+21.1615.16
9Tuva HepburnKristiansand OK58.14+21.2615.19

D C-3km

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK29.1111.40
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK29.31+0.2011.48
3Line Børte TherjessenKristiansand OK31.34+2.2312.37
4Julie BergersenKristiansand OK36.44+7.3314.41
5Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK36.48+7.3714.43
6Linda G. OpheimKristiansand OK43.57+14.4617.34
7Gudveig JørundlandOK Sør55.28+26.1722.11
8Ellen ThistedKristiansand OK1.10.24+41.1328.09

H A-6km

5 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK42.577.24
2Hans Gunnar OmdalKristiansand OK43.32+0.357.30
3Sebastian DalandKristiansand OK43.51+0.547.33
4Eirik Martens SvensenKristiansand OK44.16+1.197.37
5Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett46.41+3.448.02
6Matias Hodne HanischKristiansand OK52.01+9.048.58
7Dovydas FreimontasKristiansand OK52.29+9.329.02
8Erik Hæstad BjørnstadFossum IF52.32+9.359.03
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK52.46+9.499.05
10Vegard MyhreKristiansand OK55.40+12.439.35
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK55.52+12.559.37
12Halvor VassbøIL Vindbjart56.04+13.079.40
13Nils HæstadFossum IF56.32+13.359.44
14Øyvind MikkelsenKristiansand OK57.00+14.039.49
15Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.00.26+17.2910.25
16Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett1.00.45+17.4810.28
17Kjell Arne HålandOK Sør1.00.56+17.5910.30
18Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange1.02.20+19.2310.44
19Einar EkelandOddersjaa SSK1.07.59+25.0211.43
20Jon Terje EkelandOddersjaa SSK1.08.11+25.1411.45
21Ulrik ThistedKristiansand OK1.15.59+33.0213.06

H A-4km

3 800 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK31.478.21
2John HansenKristiansand OK36.08+4.219.30
3Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK36.20+4.339.33
4Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK36.21+4.349.33
5Knut AurebekkTorridal IL36.32+4.459.36
6Espen WigemyrOddersjaa SSK36.37+4.509.38
7Rune KittelsenKristiansand OK37.01+5.149.44
8Lars Jørgen PetersonKristiansand OK37.13+5.269.47
9Jack BjørnsenKristiansand OK37.35+5.489.53
10Dag MoeKristiansand OK38.06+6.1910.01
11Geir KristiansenOddersjaa SSK39.06+7.1910.17
12Harald VingerhagenKristiansand OK39.11+7.2410.18
13Jostein KorsvikOK Sør39.22+7.3510.21
14Svein WigemyrOddersjaa SSK39.36+7.4910.25
15Bjarne FærestrandKristiansand OK40.02+8.1510.32
16Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn40.09+8.2210.33
17Bjørnar KregnesKristiansand OK40.41+8.5410.42
18Stian BrattlandKristiansand OK40.48+9.0110.44
19Jan Petter JohannessenIL Høvdingen41.03+9.1610.48
20Øivind TorgersenKristiansand OK41.09+9.2210.49
21Reidar SæstadKristiansand OK41.11+9.2410.50
22Roar MyhreKristiansand OK41.12+9.2510.50
23Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK41.51+10.0411.00
24Espen CowardOK Sør41.58+10.1111.02
25Jørn BerganVegårshei IL42.03+10.1611.03
26Arnstein DaleOL Vallset/Stange42.55+11.0811.17
27Tor Inge BirkenesBirkenes IL44.54+13.0711.48
28Øyvin SimonsenIL Imås45.19+13.3211.55
29Nezijus VidziunasKristiansand OK45.46+13.5912.02
30Espen JohannessenIL Høvdingen47.10+15.2312.24
31Kåre JacobsenOK Sør47.38+15.5112.32
32Helge KristensenOK Sør47.50+16.0312.35
33Roy BirkelandSøgne og Songdalen OK48.19+16.3212.42
34Stein CowardOK Sør48.57+17.1012.52
35Jan VærpSøgne og Songdalen OK51.59+20.1213.40
36Ove KjetsåOtra IL54.20+22.3314.17
37Sigmund SalthaugKristiansand OK56.32+24.4514.52
38Jonas MyhreKristiansand OK58.23+26.3615.21
39Jørn StordalenOK Sør1.24.47+53.0022.18
0Harald EikKristiansand OKdiskvalifisert
0Odin MyhreOddersjaa SSKdiskvalifisert

H C-3km

2 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK29.1511.42
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK29.27+0.1211.46
3Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK32.24+3.0912.57
4Erlend Fidje AndersenOK Sør32.33+3.1813.01
5Sindre Fidje AndersenOK Sør32.52+3.3713.08
6Bjørn Anthony HalsallOtra IL41.16+12.0116.30
7Fabian JohannessenKristiansand OK41.20+12.0516.32
8Bjørnar KlunglandOtra IL42.05+12.5016.50
9Lars ThistedKristiansand OK42.19+13.0416.55
10Bjørn SyvertsenIL Vindbjart42.48+13.3317.07
11Arild TelstøIL Vindbjart44.49+15.3417.55
0Nils Arne JohannessenKristiansand OKdiskvalifisert
0Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

N - 2 km

2 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eline BerganVegårshei IL1.00.1928.43
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange1.23.46+23.2739.53
0Gudrun Fidje GrytingGjerstad IL1.10.51+10.3233.44
0Kristina Fidje GrytingGjerstad IL59.5128.30
0Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK1.28.44+28.2542.15
0Kurt Kristian ThistedKristiansand OK1.20.28+20.0938.19
0Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
0Ledig StartnrNOTEAMdiskvalifisert
0Lovise BirkenesØvrebø ILdiskvalifisert
0Olav BerganVegårshei ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor