Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nammo-cup 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nammo-cup 5
Arrangørorganisasjoner: Gjø-Vard OL / Hedmark / Ringsaker OK
Dato: lørdag 17 september 2016

D 11-12

2 630 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL22.558.42
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL27.53+4.5810.36
3Emma DåsnesVang OL27.54+4.5910.36
4Hanna Lerche FodstadGjø-Vard OL42.24+19.2916.07
5Anne FrøislandVang OL45.13+22.1817.11
6Emma Visted-HansenGjø-Vard OL47.09+24.1417.55
7Mari Ovidia RanestadHamar OK56.05+33.1021.19

D 13-14

3 530 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine SkjelsvikLillehammer OK37.1610.33
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK41.36+4.2011.47
3Oline HyttebakkLøten o-lag46.41+9.2513.13
4Emma Bangstad BergersenHamar OK56.12+18.5615.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Astrid RognstadHadeland OL1.07.03+29.4718.59
6Berthe TesloHadeland OL1.09.26+32.1019.40
7Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.44.36+1.07.2029.37
Caroline EideGjø-Vard OLbrutt

D 15-16

3 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL40.4510.55
2Ingeborg RognstadHadeland OL42.24+1.3911.22
3Charlotte EideGjø-Vard OL1.04.44+23.5917.21
4Synne SolbergGjø-Vard OL1.10.32+29.4718.54
5Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.49.42+1.08.5729.24

D 17-20

4 410 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK39.308.57
2Heidi Therese WiestVang OL47.24+7.5410.44
3Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering53.51+14.2112.12
4Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL1.04.41+25.1114.40
5Ane Holm GrønengLillehammer OK1.05.20+25.5014.48

H 11-12

2 630 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL25.129.34
2Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK29.33+4.2111.14
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL32.23+7.1112.18
4Anders TaraldsenLillehammer OK33.03+7.5112.33
5Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL37.31+12.1914.15
6Patrick JemtlandRingsaker OK45.54+20.4217.27
7Aksel HolmenSnertingdal IF Orientering49.11+23.5918.42
8Eskil BrobakkenSnertingdal IF Orientering49.19+24.0718.45
9Thomas KalgraffRingsaker OK49.23+24.1118.46
10Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL55.02+29.5020.55
0Even LienGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL29.248.19
2Grunde IsaksætreGrue IL32.43+3.199.16
3Sander Tonjer FingarsenElverum OK36.16+6.5210.16
4Sigurd KvammeOL Toten-Troll37.55+8.3110.44
5Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orientering39.08+9.4411.05
6Mats LindaasElverum OK39.46+10.2211.15
7Vegard RanestadHamar OK46.55+17.3113.17
8Axel Bjørnsgaard LenndinLillehammer OK48.39+19.1513.46
9Lars WallinSnertingdal IF Orientering1.04.09+34.4518.10

H 15-16

4 410 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL34.157.45
2Eskil FrøislandVang OL38.01+3.468.37
3Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange40.10+5.559.06
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL40.18+6.039.08
5Elias ØhmanGjø-Vard OL40.53+6.389.16
6Martin AlfeiLøten o-lag58.54+24.3913.21
7Ole Johan BråtenVang OL58.57+24.4213.22
8Morten HarkinnRingsaker OK58.58+24.4313.22
9Iver HyttebakkLøten o-lag59.15+25.0013.26
10Fredrik SveenVang OL59.58+25.4313.35
11Håvard GjestvangOL Toten-Troll1.20.38+46.2318.17

H 17-20

5 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes BordalRingsaker OK46.528.38
2Simen BallangrudRaufoss IL Orientering46.54+0.028.39
3Sverre NarumOL Vallset/Stange1.03.05+16.1311.38
4Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.15.38+28.4613.57

N-Åpen

1 590 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL18.2811.36
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL48.50+30.2230.42
0Linus BekkelundGjø-Vard OL23.40+5.1214.53
0Selma BekkelundGjø-Vard OL14.098.53
0Henrik BergGjø-Vard OL22.44+4.1614.17
0Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering17.0510.44
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering18.59+0.3111.56
0Helene BrekkenGjø-Vard OL24.29+6.0115.23
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange14.269.04
0Sivert DåsnesVang OL29.19+10.5118.26
0Therese HolmenSnertingdal IF Orientering30.13+11.4519.00
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL27.36+9.0817.21
0Helen KokslienSnertingdal IF Orientering21.47+3.1913.42
0Eline KravdalGjø-Vard OL22.18+3.5014.01
0Mats LigaardenGjø-Vard OL28.26+9.5817.52
0Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK24.52+6.2415.38
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK24.40+6.1215.30
0Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL21.18+2.5013.23
0Even SeegaardSnertingdal IF Orientering20.21+1.5312.47
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL25.03+6.3515.45
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL18.51+0.2311.51
0Nikolai TesloHadeland OL27.39+9.1117.23
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL28.27+9.5917.53
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL26.21+7.5316.34
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL41.56+23.2826.22
0Erik WallinSnertingdal IF Orientering13.578.46

C-Åpen

2 630 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen Holm GrønengLillehammer OK29.2211.09
2Martin ReinemoHamar OK36.01+6.3913.41
3Ola DåsnesVang OL38.48+9.2614.45
4Emil Tonjer FingarsenElverum OK39.13+9.5114.54
5Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL1.07.14+37.5225.33
Gaute LindaasElverum OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor