Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gjø-Vard-løpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gjø-Vard-løpet
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: søndag 18 september 2016

N-åpen

1 450 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aksel FingarsenElverum OK19.2213.21
0Jenny Olstad HamarGjø-Vard OL20.1113.55
0Henrik JørgensenLillehammer OK22.3015.31
0Ingrid JørgensenLillehammer OK18.0912.31
0Einar Lønstad JuulGjø-Vard OL12.508.51
0Agnethe Juul LønstadGjø-Vard OL24.5517.11
0Carene Moen RingenGjø-Vard OL12.348.40
0Julie Gjessing SkjesetVang OL28.2419.35
0Isak Bratland WestrumGjø-Vard OL19.1313.15
0Tuva Finstuen VoldheimTorpa OL21.2114.43
0Mats LigaardenGjø-Vard OL11.107.42
0Sigurd Hatterud EidGjø-Vard OL19.1213.14
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL31.0621.26
0Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK16.1311.11
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL30.5521.19
0Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.1410.30
0Selma BekkelundGjø-Vard OL13.469.29
0Petter Finstuen VoldheimTorpa OL17.4412.13
0Nikolai TesloHadeland OL17.4112.11
0Linus BekkelundGjø-Vard OL19.3013.26
0Iben Nilsen HjemsæterHamar OK26.2118.10
0Eline KravdalGjø-Vard OL15.4310.50
0Oda Olstad-HamarGjø-Vard OL17.4712.15
0Ida Bæk NordlandHamar OK25.2217.29
0Helene BrekkenGjø-Vard OL23.2816.11
0Sindre JøranliTorpa OL17.3912.10
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL37.0125.31
0Ane BeitdokkenLillehammer OK16.4411.32
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL24.3816.59
0Johanne Hovland BirkelidHamar OK25.2517.31
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL25.5617.53

Direkte C

3 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Margreth NilsenHamar OKbrutt

Direkte B

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering36.1712.15
2Eli Ringstad LienGjø-Vard OL43.50+7.3314.48
3Celine VistedGjø-Vard OL59.12+22.5520.00

Direkte A

3 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll39.2310.43
2Thomas JørgensenLillehammer OK47.43+8.2013.00
3Ingvild GjessingVang OL1.01.23+22.0016.43
4Øystein MelbyVang OL1.03.25+24.0217.16
0Audun FingarsenElverum OKdiskvalifisert

D -10

1 470 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering19.3913.22
0Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL43.1229.23
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL16.4111.20
0Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 11-12

1 620 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL15.009.15
2Marie KravdalGjø-Vard OL15.22+0.229.29
3Emma DåsnesVang OL18.18+3.1811.17
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL18.42+3.4211.32
5Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL19.35+4.3512.05
6Mari Ovidia RanestadHamar OK20.43+5.4312.47
7Anne FrøislandVang OL21.31+6.3113.16

D 13-14

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK20.3610.00
2Martine SkjelsvikLillehammer OK20.49+0.1310.06
3Emma Bangstad BergersenHamar OK21.47+1.1110.34 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Berthe TesloHadeland OL32.18+11.4215.40

D 15-16

3 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg RognstadHadeland OL41.1012.17
2Synne SolbergGjø-Vard OL50.54+9.4415.11
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-16C

1 620 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny WinsvoldSentrum Ok16.5310.25
2Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL20.57+4.0412.55

D 17-20

3 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering39.0711.40
2Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL40.28+1.2112.04

D17B

2 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL39.2913.20
2Eli StensliLøten o-lag59.12+19.4320.00
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.07.22+27.5322.45

D17C

3 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørg BogstrandNydalens SK1.08.3322.32

D 21-

3 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth IngvaldsenNydalens SK32.398.53
2Anna-Thekla TonjerElverum OK43.51+11.1211.56
3Hildegunn LindstadOL Toten-Troll53.51+21.1214.40

D 35-

3 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Valborg MadslienLillehammer OK33.199.56
2Mari JøranliTorpa OL37.39+4.2011.14
3Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK53.43+20.2416.02
4Hanne HolmenSnertingdal IF Orientering57.05+23.4617.02
0Ingjerd SommerstadKongsberg OLdiskvalifisert

D 45-

3 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marit BordalRingsaker OK35.4110.39
2Vanja StaffOL Toten-Troll37.45+2.0411.16
3Hege SolerødGjø-Vard OL38.08+2.2711.22
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering44.46+9.0513.21
5Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering45.17+9.3613.31
6Gunn Elin RudiHadeland OL59.17+23.3617.41

D 55-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK52.4218.49
2Aud Mona RøsteHadeland OL1.22.19+29.3729.23

D 65-

1 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK27.0514.10
2Tea ForbergRond OL29.12+2.0715.17
3Berit RøsteRingsaker OK40.19+13.1421.06

H -10

1 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Even LienGjø-Vard OL12.128.17
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15.5610.50
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL22.32+2.4515.19
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange15.4710.44
0Henrik BergGjø-Vard OL19.4713.27
0Emil Tonjer FingarsenElverum OK13.189.02
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll17.5612.11

H 11-12

1 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars LienGjø-Vard OL13.168.11
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL14.39+1.239.02
3Patrick JemtlandRingsaker OK15.22+2.069.29
4Anders TaraldsenLillehammer OK17.29+4.1310.47
5Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL21.10+7.5413.03
6Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL22.24+9.0813.49
7Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll23.45+10.2914.39
8Thomas KalgraffRingsaker OK28.04+14.4817.19

H 13-14

2 060 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grunde IsaksætreGrue IL17.228.25
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL18.17+0.558.52
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll19.00+1.389.13
4Sander Tonjer FingarsenElverum OK20.00+2.389.42
5Mats LindaasElverum OK22.28+5.0610.54
6Vegard RanestadHamar OK25.37+8.1512.26
7Gaute LindaasElverum OK41.45+24.2320.16

H 15-16

3 350 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Even LindaasVang OL29.158.43
2Eskil FrøislandVang OL31.59+2.449.32
3Elias ØhmanGjø-Vard OL32.18+3.039.38
4Njaal Ellegaard MelbyVang OL33.48+4.3310.05
5Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange36.24+7.0910.51
6Fredrik SveenVang OL41.15+12.0012.18

H15-16B

2 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll25.0412.10

H 17-20

3 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering38.2610.28

H17C

3 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Ivar SlinningGjø-Vard OL1.23.1727.23
0Bjørn EriksrudRaufoss IL Orienteringdiskvalifisert

H 21-

4 460 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL35.177.54
2Haakon IngvaldsenNydalens SK35.55+0.388.03
3Espen RøsteKongsberg OL39.24+4.078.50
4Anders SkjesetVang OL45.58+10.4110.18
5Arne RøsteRingsaker OK54.25+19.0812.12
6Marius StaffOL Toten-Troll1.05.05+29.4814.35
7Stian LundteppenElverum OK1.13.14+37.5716.25

H 45-

3 670 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FrøislandVang OL33.149.03
2Gløer WinsvoldSentrum Ok34.56+1.429.31
3Einar TesloHadeland OL40.11+6.5710.56
4Håvard KvammeOL Toten-Troll46.25+13.1112.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Anders SollienOL Toten-Troll49.50+16.3613.34
6Arnstein DaleOL Vallset/Stange49.52+16.3813.35
7Nils Harald StaffOL Toten-Troll58.58+25.4416.04
0Håkon DåsnesVang OLdiskvalifisert

H 55-

3 350 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SørlieHadeland OL32.069.34
2Trygve RognstadHadeland OL34.57+2.5110.25
3Stein Arne NegårdVang OL34.59+2.5310.26
4Terje GudbrandsenHamar OK35.24+3.1810.34
5Frode BergersenHamar OK38.05+5.5911.22
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll40.00+7.5411.56
7Sjur GjestvangOL Toten-Troll44.18+12.1213.13
8Erik HaugenRingsaker OK44.23+12.1713.14

H 65-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut MalmoRingsaker OK38.1613.40
2Hans A TingvoldRaufoss IL Orientering39.06+0.5013.57
3Øystein SkappelLillehammer OK1.07.52+29.3624.14

H 75-

1 910 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein SolerødOL Toten-Troll25.0513.07
2Jon Vegard LundeLillehammer OK39.42+14.3720.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor