Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hjalmarløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hjalmarløpet
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: lørdag 21 mai 2016

N-åpen

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Tuva W. AasSkien OK25.44
Elvira Solberg DalseggSkien OK35.26

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK39.49
Vilde Aakre LeistadSkien OK26.42

D 11-12N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL27.02

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mina SchjervenLardal OL19.56
2Eline SchjervenLardal OL23.30+3.34
3Kristin Melby JacobsenLardal OL24.38+4.42

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne VassendPorsgrunn OL1.01.41

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elin BjervaLarvik OK1.08.14
2Gyri MyhreSkien OK1.44.04+35.50
Marit Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert

D 17-B

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Gro ReppesgårdLarvik OK27.54
2Eli SæterdalSkien OK29.12+1.18
3Monica Tveit TjentlandLardal OL29.38+1.44
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL37.00+9.06
5Gry AakreSkien OK39.11+11.17
6Gun JørgensenPorsgrunn OL44.25+16.31
7May NordkveldeHedrum OL47.26+19.32
8Lill BirkelundPorsgrunn OL47.45+19.51
9Vigdis SolliSkien OK57.02+29.08

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv SchjervenLardal OL1.08.01
2Hilde VassendPorsgrunn OL1.27.25+19.24
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn1.41.14+33.13
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Sara MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK1.04.52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.11.08+6.16
3Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.18.55+14.03

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgit JensenSkien OK1.41.14
Gunn BotnenBø OLdiskvalifisert
Kristil KristensenOK Skeididiskvalifisert
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert

D 65-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørg MostaulBø OL1.39.47
2Astrid LundeDrangedal OL2.15.49+36.02

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1.20.16
2May Helene HansenSandefjord OK1.45.37+25.21
3Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL2.14.06+53.50
Eli Jorid KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tirill Liby SeipOK Skeidi2.04.15

H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Sindre Flatin ErichsenSkien OK31.00
Ludvig SkramdalHedrum OL27.19
Tollef TjentlandLardal OL24.48
Øystein TveitSuldal OL33.31

H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard TjentlandLardal OL23.22

H 13-14

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias MathisenPorsgrunn OL20.47

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn46.06
2Alexander Repstad StoremyrIL Hauken52.54+6.48
3Audun Melby JacobsenLardal OL55.12+9.06
4Rasmus MathisenPorsgrunn OL59.21+13.15
Skjalg NysæterSkien OKdiskvalifisert

H 17-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.00.53
2Herman Aarstrand KirsteSkien OK1.01.55+1.02
3Harald HoviSkien OK1.02.35+1.42
4Vegard LandsverkSkien OK1.13.37+12.44

H 17-B

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen SelboskarPorsgrunn OL20.14
2Jens Petter W AasSkien OK24.54+4.40
3David SolliSkien OK26.23+6.09
4Rolf LyePorsgrunn OL32.28+12.14
5Georg S. AndresenSkien OK37.30+17.16
Jan Ivar GundersenHedrum OLdiskvalifisert

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gisle NysæterSkien OK53.35
2Steinar LandeBø OL57.06+3.31
3Dag AusenPorsgrunn OL1.04.04+10.29
4Jens TjentlandLardal OL1.15.29+21.54
5Asbjørn RoeLarvik OK1.49.55+56.20

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF51.20
2Helge GisholtOK Skeidi52.44+1.24
3Jan GatevoldPorsgrunn OL1.06.57+15.37
4Roy GjerdingOK Moss1.14.40+23.20
5Jarle BotnenBø OL1.21.21+30.01
6Bjørn Richard KirsteSkien OK1.32.19+40.59
7Tron SolbergOK Skeidi2.14.35+1.23.15

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Chr. HagenBø OL1.07.10
2Dag KristensenOK Skeidi1.11.03+3.53
3Per Dag NordkveldeHedrum OL1.16.04+8.54
4Even Tore SteinsholtLardal OL1.17.00+9.50
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 65-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kay JørgensenPorsgrunn OL55.27
2Hogne KjæråsAndebu IL1.00.05+4.38
3Atle RemmePorsgrunn OL1.04.16+8.49
4Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.11.16+15.49
5Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.21.25+25.58
6Elling AakreAndebu IL1.26.09+30.42
7Ole JohanssonPorsgrunn OL1.38.32+43.05
Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert

H 70-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf GjølbergLarvik OK58.32
2Jakob KløverødPorsgrunn OL59.47+1.15
3Carl Ove BergOK Skeidi1.13.29+14.57
4Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1.19.34+21.02
5Ronald BjervaDrangedal OL1.30.51+32.19
6Odd AureDrangedal OL1.37.40+39.08
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.39.13+40.41
Ragnar HillestadLardal OLdiskvalifisert

H 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1.09.28
2Magnar ReppesgårdHedrum OL1.40.54+31.26
Lars Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor