Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: torsdag 29 desember 2016

Fredrikstad SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenH lang (21)50.246.43

Gjø-Vard OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lars LienH mellom (15)42.168.48
1Even LienN (8)20.1212.37
2Eiril Erlien SolerødN (8)23.43+3.3114.49
3Hege SolerødD mellom (14)53.57+5.4311.14
5Jasmin SchwammbergerD mellom (14)58.10+9.5612.07
7Even ErlienH mellom (15)1.00.09+17.5312.31
7Sivert Isak TorsethN (8)58.46+38.3436.43
8Espen TorsethN (8)59.01+38.4936.53
9Sondre GullordH lang (21)1.04.03+13.398.32
10Margrete JørandliD mellom (14)1.20.28+32.1416.45
11Philip FøyenH mellom (15)1.12.42+30.2615.08
12Eli Ringstad LienD mellom (14)1.26.29+38.1518.01
12Annar Erlien SolerødH mellom (15)1.17.01+34.4516.02
14Øyvind LienH lang (21)1.08.06+17.429.04
0Anna Emilie TorsethD kort (6)diskvalifisert

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Hege HeibergD mellom (14)diskvalifisert
0Jo Randar HolmøyH mellom (15)diskvalifisert

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Terje GudbrandsenH mellom (15)44.42+2.269.18
5Lars GrøndalenH mellom (15)52.09+9.5310.51
0Robert SolliH mellom (15)diskvalifisert

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Sture OttesenH lang (21)1.07.51+17.279.02

Lillehammer OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Guri LarssenD kort (6)32.55+3.5412.11
2Kjell Joar RognstadH kort (4)40.27+1.5214.58
4Tove BakkenD kort (6)46.34+17.3317.14
20Steinar BakkenH lang (21)1.49.23+58.5914.35
0Øystein BakkenH lang (21)diskvalifisert

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon Fruseth ChristiansenH lang (21)55.50+5.267.26
8Brynjar Larssen BakkenH lang (21)1.03.38+13.148.29

Nydalens SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christine Turter SandvoldD mellom (14)48.1410.02

OL Toten-Troll

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid RavnanD lang (1)1.38.3613.08
1Guro MoD kort (6)29.0110.44
1Svein SolerødH kort (4)38.3514.17
3Amund FlaskerudH kort (4)50.55+12.2018.51
3Ole Solli KvikstadN (8)27.58+7.4617.28
4Hildegunn LindstadD mellom (14)56.20+8.0611.44
4Johannes Bjørke SollienH kort (4)50.57+12.2218.52
4Peder MoN (8)28.02+7.5017.31
5Selma KvammeN (8)34.42+14.3021.41
6Anders SollienH lang (21)1.02.17+11.538.18
6Vanja StaffD mellom (14)1.01.10+12.5612.44
6Trond FlaskerudH mellom (15)52.19+10.0310.53
6Lars FlaskerudN (8)39.11+18.5924.29
7Bjarte LindstadH lang (21)1.02.27+12.038.19
7Eldrid Hågård AasD mellom (14)1.01.35+13.2112.49
10Onno VerberneH lang (21)1.05.37+15.138.44
12Nils Harald StaffH lang (21)1.07.26+17.028.59
15Sigurd RavnanH lang (21)1.09.17+18.539.14
16Arno SchneiderH lang (21)1.10.23+19.599.23
17Jakob MoH lang (21)1.13.44+23.209.49
19Marius StaffH lang (21)1.28.32+38.0811.48
0Sigurd KvammeH mellom (15)brutt

OL Tønsberg og omegn

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Øystein Fruseth ChristiansenH lang (21)57.50+7.267.42
0Tor Ivar ChristiansenH lang (21)brutt

Raufoss IL Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Simen BallangrudH lang (21)1.01.28+11.048.11
5Eva StensrudD kort (6)1.01.17+32.1622.41
9Eivor StensrudD mellom (14)1.14.40+26.2615.33
9Hans A. TingvoldH mellom (15)1.09.41+27.2514.31

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Eskil Sande GullordH mellom (15)48.15+5.5910.03
3Anne-Grete AustadD kort (6)35.53+6.5213.17
13Jan SveenH mellom (15)1.18.55+36.3916.26

Ringerike OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Helge RevhaugH mellom (15)1.12.37+30.2115.07

Ringsaker OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marius WikstrømH lang (21)54.35+4.117.16
8Erik HaugenH mellom (15)1.03.50+21.3413.17
0Anne SørumD mellom (14)diskvalifisert

Skien OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Grete Borge HoviD mellom (14)53.52+5.3811.13
11Harald HoviH lang (21)1.06.38+16.148.53

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Unn Mette KlopbakkenD mellom (14)1.03.56+15.4213.19
11Anita StensethD mellom (14)1.24.50+36.3617.40
18Michael SætvedtH lang (21)1.16.46+26.2210.14

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Stein Arne NegårdH mellom (15)48.35+6.1910.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor