Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 8 desember 2015

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | H 17-AK | H/D 13-16B | Åpen B

D 17-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss55.43
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.19.13+23.30

H 17-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders Tiltnes#elitebloggen48.24
2Are WigaardOppsal Orientering59.13+10.49
3Thor MellaOppsal Orientering59.50+11.26
4Henrik EijsinkNydalens SK1.00.02+11.38
5Svein NygårdLillomarka OL1.02.28+14.04
6Thomas NipenNydalens SK1.06.20+17.56
7Vidar BenjaminsenLillomarka OL1.13.44+25.20
Kasper FosserHeming Orienteringdiskvalifisert

H 17-A kort

33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore BjørnerødOK Moss38.09
2Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering38.15+0.06
3Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering40.11+2.02
4Audun BjerknesMåren OK40.24+2.15
5Ludvig RødnesOppsal Orientering42.54+4.45
6Mathias BenjaminsenLillomarka OL43.37+5.28
7Henning Bratland CarlsenOK Moss45.04+6.55
8Sören JonssonNydalens SK45.39+7.30
9Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering47.15+9.06
10Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering48.03+9.54
11Magnus NordbrødenHalden SK49.38+11.29
12Sture OttesenIndre Østfold OK49.44+11.35
13Kjetil KarlsenOK Moss49.48+11.39
14Erik SandbækOK Moss50.23+12.14
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.41+12.32
16Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering51.12+13.03
17Are EriksenOslostudentenes IK52.17+14.08
18Ole Martin EdstrømOppsal Orientering52.22+14.13
19Morten TangenMåren OK56.03+17.54
20Øystein KildahlØstmarka OK56.20+18.11
21Jan Tore HenriksenNydalens SK56.36+18.27
22Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL57.51+19.42
23Karl Aasmund ErøyOK Moss58.45+20.36
24Ove MartinsenHauketo IF59.01+20.52
25Daniel FløtreKongsberg OL1.04.18+26.09
26Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.06.08+27.59
27Trygve LeivestadSarpsborg OL1.06.51+28.42
28Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.07.15+29.06
29Olav NipenIL Tyrving1.12.53+34.44
30Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.18.55+40.46
31Jon FredriksenHauketo IF1.19.23+41.14
Per FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H/D 13-16B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aurora GjølsjøOK Moss40.43
2Christopher LadimOK Moss42.08+1.25
3Sondre LadimOK Moss42.10+1.27
4Karoline BjørnerødOK Moss50.25+9.42
5Linn Mei WaalerMåren OK1.06.11+25.28
Tor Erling GjølsjøOK Mossikke startet

Åpen B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Landmark#elitebloggen42.14
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL49.22+7.08
3Daniel Holt#elitebloggen1.00.06+17.52
4Frode G. WaalerMåren OK1.06.52+24.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor