Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Klasser: Visa alla | Troll-Kort | Troll-Mellom | Troll-Lang | Natt-O-Toget D13-14 | Natt-O-Toget D15-16 | Natt-O-Toget H13-14 | Natt-O-Toget H15-16

IL Koll

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christian Fredrik BorgTroll-Lang (41)15.53
1Torjus Hoel BjoråTroll-Mellom (68)13.57
2Martin Christoffer BorgTroll-Lang (41)17.04+1.11
3Johannes Salvesen-LundeTroll-Lang (41)17.10+1.17
7Age KristvikTroll-Mellom (68)22.45+8.48
11Eirik Røhne SkoftelandTroll-Lang (41)29.15+13.22
12Rikke Løken EngdahlTroll-Lang (41)29.42+13.49
12Jo Bogstrand IngvaldsenTroll-Mellom (68)23.17+9.20
26Even Tangen AsplinTroll-Mellom (68)29.35+15.38
27Otto Ulltveit-MoeTroll-Mellom (68)30.57+17.00
28Kristian HolmTroll-Mellom (68)31.03+17.06
30Johannes AarreTroll-Lang (41)44.49+28.56
30Shameel SaherTroll-Mellom (68)32.45+18.48
31Juni Helen EidsaaTroll-Lang (41)45.55+30.02
33Jonas Hicken JohansenTroll-Lang (41)53.33+37.40
33Kamilla FahreTroll-Mellom (68)35.58+22.01
34Mie AndresenTroll-Mellom (68)36.06+22.09
35Balder Gammelli-MesselTroll-Lang (41)1.03.07+47.14
35Kjetil N AspelundTroll-Mellom (68)36.30+22.33
36Jørund Tolleshaug SkaugenTroll-Lang (41)1.03.07+47.14
37Sofie WahlbergTroll-Mellom (68)39.56+25.59
37Marie Riise-AanonsenTroll-Lang (41)1.05.25+49.32
38Mika Rytter PillayTroll-Mellom (68)42.41+28.44
38Liv Strøm DannevigTroll-Lang (41)1.05.42+49.49
39Ingeborg ReinsliTroll-Mellom (68)42.54+28.57
39Thea DannevigTroll-Lang (41)1.05.52+49.59
40Kaja WahlbergTroll-Mellom (68)42.58+29.01
41Aksel Nissen HellerudTroll-Mellom (68)45.28+31.31
41Pauline MyklebustTroll-Lang (41)godkjent
43Torstein RøseidTroll-Mellom (68)46.17+32.20
46Ingrid BakkehøiTroll-Mellom (68)51.09+37.12
50Matteus MåseideTroll-Mellom (68)55.45+41.48
51Ingrid Alma AardalTroll-Mellom (68)55.51+41.54
52Helena MåseideTroll-Mellom (68)56.10+42.13
53Rafi RytterTroll-Mellom (68)1.00.00+46.03
55Johan KvalheimTroll-Mellom (68)1.03.05+49.08
56Signe EngenTroll-Mellom (68)godkjent
57Alva ForbergTroll-Mellom (68)godkjent
58Tuva LassenTroll-Mellom (68)godkjent
59Sondre LassenTroll-Mellom (68)godkjent
60Sigurd LöwhagenTroll-Mellom (68)godkjent
61Henrik HiggenTroll-Mellom (68)godkjent
64Aurora Berdnt SandeTroll-Mellom (68)godkjent
65Sivert Brandt SandeTroll-Mellom (68)godkjent
66Ildri HarstadTroll-Mellom (68)godkjent
67Trygve HarstadTroll-Mellom (68)godkjent
68Conrad Levin StrømmenTroll-Mellom (68)godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor