Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Asker Skiklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
4Felix FinsrudNatt-O-Toget H13-14 (7)44.46+13.00
19Frikk FinsrudTroll-Mellom (68)25.54+11.57
25Brage Fuglseth OlsenTroll-Mellom (68)28.41+14.44

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
16Håkon Fenne IngierdTroll-Mellom (68)25.30+11.33
17Jonas Fenne IngierdTroll-Lang (41)33.49+17.56
18Jonas HirschTroll-Mellom (68)25.37+11.40
18Markus HirschTroll-Lang (41)33.55+18.02
19Oskar HoltvedtTroll-Lang (41)34.05+18.12

Fossum IF

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sondre Zahl HagenNatt-O-Toget H13-14 (7)44.15+12.29
5Birk Felland SætnanNatt-O-Toget H13-14 (7)44.52+13.06
6Marius BakkeNatt-O-Toget H13-14 (7)45.04+13.18
7Ask Felland SætnanTroll-Lang (41)24.13+8.20
8Marielle MichelesenTroll-Lang (41)24.30+8.37
14Philip RomørenTroll-Lang (41)30.09+14.16
16Erlend BakkeTroll-Lang (41)33.17+17.24
20Anders Vik VierliTroll-Mellom (68)25.59+12.02
28Alexander HernesTroll-Lang (41)44.12+28.19
29Kathinka Zahl HagenTroll-Lang (41)44.16+28.23
32Håvard Rekve LianTroll-Lang (41)48.13+32.20

Heming Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Henrik ReuschNatt-O-Toget H13-14 (7)32.56+1.10
6Ella BerstadNatt-O-Toget D13-14 (6)53.25+8.42
15Silja BerstadTroll-Lang (41)32.24+16.31
22Astrid ReuschTroll-Mellom (68)26.59+13.02
31Ingrid Weider EgnerTroll-Mellom (68)32.48+18.51

IL Koll

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Christian Fredrik BorgTroll-Lang (41)15.53
1Torjus Hoel BjoråTroll-Mellom (68)13.57
2Martin Christoffer BorgTroll-Lang (41)17.04+1.11
3Johannes Salvesen-LundeTroll-Lang (41)17.10+1.17
7Age KristvikTroll-Mellom (68)22.45+8.48
11Eirik Røhne SkoftelandTroll-Lang (41)29.15+13.22
12Rikke Løken EngdahlTroll-Lang (41)29.42+13.49
12Jo Bogstrand IngvaldsenTroll-Mellom (68)23.17+9.20
26Even Tangen AsplinTroll-Mellom (68)29.35+15.38
27Otto Ulltveit-MoeTroll-Mellom (68)30.57+17.00
28Kristian HolmTroll-Mellom (68)31.03+17.06
30Johannes AarreTroll-Lang (41)44.49+28.56
30Shameel SaherTroll-Mellom (68)32.45+18.48
31Juni Helen EidsaaTroll-Lang (41)45.55+30.02
33Jonas Hicken JohansenTroll-Lang (41)53.33+37.40
33Kamilla FahreTroll-Mellom (68)35.58+22.01
34Mie AndresenTroll-Mellom (68)36.06+22.09
35Balder Gammelli-MesselTroll-Lang (41)1.03.07+47.14
35Kjetil N AspelundTroll-Mellom (68)36.30+22.33
36Jørund Tolleshaug SkaugenTroll-Lang (41)1.03.07+47.14
37Sofie WahlbergTroll-Mellom (68)39.56+25.59
37Marie Riise-AanonsenTroll-Lang (41)1.05.25+49.32
38Mika Rytter PillayTroll-Mellom (68)42.41+28.44
38Liv Strøm DannevigTroll-Lang (41)1.05.42+49.49
39Ingeborg ReinsliTroll-Mellom (68)42.54+28.57
39Thea DannevigTroll-Lang (41)1.05.52+49.59
40Kaja WahlbergTroll-Mellom (68)42.58+29.01
41Aksel Nissen HellerudTroll-Mellom (68)45.28+31.31
41Pauline MyklebustTroll-Lang (41)godkjent
43Torstein RøseidTroll-Mellom (68)46.17+32.20
46Ingrid BakkehøiTroll-Mellom (68)51.09+37.12
50Matteus MåseideTroll-Mellom (68)55.45+41.48
51Ingrid Alma AardalTroll-Mellom (68)55.51+41.54
52Helena MåseideTroll-Mellom (68)56.10+42.13
53Rafi RytterTroll-Mellom (68)1.00.00+46.03
55Johan KvalheimTroll-Mellom (68)1.03.05+49.08
56Signe EngenTroll-Mellom (68)godkjent
57Alva ForbergTroll-Mellom (68)godkjent
58Tuva LassenTroll-Mellom (68)godkjent
59Sondre LassenTroll-Mellom (68)godkjent
60Sigurd LöwhagenTroll-Mellom (68)godkjent
61Henrik HiggenTroll-Mellom (68)godkjent
64Aurora Berdnt SandeTroll-Mellom (68)godkjent
65Sivert Brandt SandeTroll-Mellom (68)godkjent
66Ildri HarstadTroll-Mellom (68)godkjent
67Trygve HarstadTroll-Mellom (68)godkjent
68Conrad Levin StrømmenTroll-Mellom (68)godkjent

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
2Elias MolundTroll-Mellom (68)19.07+5.10
15Maria KongsbergTroll-Mellom (68)24.30+10.33
17Andrea KOngsbergTroll-Mellom (68)25.30+11.33
23Magnus MolundTroll-Lang (41)35.55+20.02

IOF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
10Ukjent BekkelundTroll-Lang (41)26.53+11.00
13Cornelia GustafssonTroll-Mellom (68)23.29+9.32
14Mathilda GustafssonTroll-Mellom (68)23.45+9.48
24Ukjent NordvollTroll-Lang (41)35.55+20.02
34Malene BarstadTroll-Lang (41)58.19+42.26
42Mia RoaasTroll-Mellom (68)45.58+32.01
45Adriana HansenTroll-Mellom (68)46.38+32.41
49Lilja Moe-FinnestadTroll-Mellom (68)51.55+37.58
63Markus RoaasTroll-Mellom (68)godkjent

Nydalens SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ada WulfsbergNatt-O-Toget D15-16 (1)43.06
1Kornelius LøvfaldNatt-O-Toget H13-14 (7)31.46
2Elise Wærp HaugeNatt-O-Toget D13-14 (6)48.26+3.43
5Marie SaugestadTroll-Lang (41)18.53+3.00
8Karl Oraug RyghTroll-Mellom (68)23.06+9.09
9Josefine Oraug RyghTroll-Mellom (68)23.11+9.14
9Mari AarsethTroll-Lang (41)25.52+9.59
20Sondre HafskjoldTroll-Lang (41)34.31+18.38
21Eskil HafskjoldTroll-Lang (41)34.33+18.40
21Amund SaugestadTroll-Mellom (68)26.44+12.47
25Alma Rygh HoltenTroll-Lang (41)36.06+20.13
29Mathilde Rekkerbø KorenTroll-Mellom (68)32.06+18.09
32Andreas N. AspelundTroll-Mellom (68)34.41+20.44
44Isabel PedersenTroll-Mellom (68)46.35+32.38
62Katinka MoodyTroll-Mellom (68)godkjent
40Hanne Wærp HaugeTroll-Lang (41)diskvalifisert

Oppsal Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
3Sigurd HobølTroll-Mellom (68)21.10+7.13
3Amelie AamodtNatt-O-Toget D13-14 (6)49.53+5.10
4Johannes Foss LycheTroll-Mellom (68)21.21+7.24
4Marius E. AamodtTroll-Lang (41)17.59+2.06
4Tina KallesonNatt-O-Toget D13-14 (6)49.57+5.14
5Eskil HobølTroll-Mellom (68)21.54+7.57
10Mari KallesonTroll-Mellom (68)23.16+9.19
11Synne Syversen GihleTroll-Mellom (68)23.16+9.19
22Katrine Bjordal VegganTroll-Lang (41)34.44+18.51
23Synne Utseth BølerengenTroll-Mellom (68)27.11+13.14
24Tuva Berger GjelstadTroll-Mellom (68)27.17+13.20
26Ingeborg Roll MoslandTroll-Lang (41)36.42+20.49
27Ane HustvedtTroll-Lang (41)36.44+20.51
7Bo Utseth BøhlerengenNatt-O-Toget H13-14 (7)diskvalifisert

Østmarka OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiff
1Ingrid Marie Stubban HygenNatt-O-Toget D13-14 (6)44.43
5Alexandra LinløkkenNatt-O-Toget D13-14 (6)53.22+8.39
6Mathias LinløkkenTroll-Lang (41)24.05+8.12
6Håvard RønningenTroll-Mellom (68)22.23+8.26
13Ellen Margrete Stubban HygenTroll-Lang (41)30.00+14.07
36Jakob GilljamTroll-Mellom (68)37.50+23.53
47Tina BakkehøiTroll-Mellom (68)51.51+37.54
48Tina BakkehøiTroll-Mellom (68)51.53+37.56
54Emma Marie BirkelundTroll-Mellom (68)1.00.46+46.49

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor