Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Klasser: Visa alla | Troll-Kort | Troll-Mellom | Troll-Lang | Natt-O-Toget D13-14 | Natt-O-Toget D15-16 | Natt-O-Toget H13-14 | Natt-O-Toget H15-16

Troll-Lang

41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Christian Fredrik BorgIL Koll15.53
2Martin Christoffer BorgIL Koll17.04+1.11
3Johannes Salvesen-LundeIL Koll17.10+1.17
4Marius E. AamodtOppsal Orientering17.59+2.06
5Marie SaugestadNydalens SK18.53+3.00
6Mathias LinløkkenØstmarka OK24.05+8.12
7Ask Felland SætnanFossum IF24.13+8.20
8Marielle MichelesenFossum IF24.30+8.37
9Mari AarsethNydalens SK25.52+9.59
10Ukjent BekkelundIOF26.53+11.00
11Eirik Røhne SkoftelandIL Koll29.15+13.22
12Rikke Løken EngdahlIL Koll29.42+13.49
13Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK30.00+14.07
14Philip RomørenFossum IF30.09+14.16
15Silja BerstadHeming Orientering32.24+16.31
16Erlend BakkeFossum IF33.17+17.24
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK33.49+17.56
18Markus HirschBækkelagets SK33.55+18.02
19Oskar HoltvedtBækkelagets SK34.05+18.12
20Sondre HafskjoldNydalens SK34.31+18.38
21Eskil HafskjoldNydalens SK34.33+18.40
22Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering34.44+18.51
23Magnus MolundIL Tyrving35.55+20.02
24Ukjent NordvollIOF35.55+20.02
25Alma Rygh HoltenNydalens SK36.06+20.13
26Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering36.42+20.49
27Ane HustvedtOppsal Orientering36.44+20.51
28Alexander HernesFossum IF44.12+28.19
29Kathinka Zahl HagenFossum IF44.16+28.23
30Johannes AarreIL Koll44.49+28.56
31Juni Helen EidsaaIL Koll45.55+30.02
32Håvard Rekve LianFossum IF48.13+32.20
33Jonas Hicken JohansenIL Koll53.33+37.40
34Malene BarstadIOF58.19+42.26
35Balder Gammelli-MesselIL Koll1.03.07+47.14
36Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll1.03.07+47.14
37Marie Riise-AanonsenIL Koll1.05.25+49.32
38Liv Strøm DannevigIL Koll1.05.42+49.49
39Thea DannevigIL Koll1.05.52+49.59
41Pauline MyklebustIL Kollgodkjent
40Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor