Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Trollnatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Trollnatta
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: lørdag 5 november 2016

Klasser: Visa alla | Troll-Kort | Troll-Mellom | Troll-Lang | Natt-O-Toget D13-14 | Natt-O-Toget D15-16 | Natt-O-Toget H13-14 | Natt-O-Toget H15-16

Troll-Mellom

68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torjus Hoel BjoråIL Koll13.57
2Elias MolundIL Tyrving19.07+5.10
3Sigurd HobølOppsal Orientering21.10+7.13
4Johannes Foss LycheOppsal Orientering21.21+7.24
5Eskil HobølOppsal Orientering21.54+7.57
6Håvard RønningenØstmarka OK22.23+8.26
7Age KristvikIL Koll22.45+8.48
8Karl Oraug RyghNydalens SK23.06+9.09
9Josefine Oraug RyghNydalens SK23.11+9.14
10Mari KallesonOppsal Orientering23.16+9.19
11Synne Syversen GihleOppsal Orientering23.16+9.19
12Jo Bogstrand IngvaldsenIL Koll23.17+9.20
13Cornelia GustafssonIOF23.29+9.32
14Mathilda GustafssonIOF23.45+9.48
15Maria KongsbergIL Tyrving24.30+10.33
16Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK25.30+11.33
17Andrea KOngsbergIL Tyrving25.30+11.33
18Jonas HirschBækkelagets SK25.37+11.40
19Frikk FinsrudAsker Skiklubb25.54+11.57
20Anders Vik VierliFossum IF25.59+12.02
21Amund SaugestadNydalens SK26.44+12.47
22Astrid ReuschHeming Orientering26.59+13.02
23Synne Utseth BølerengenOppsal Orientering27.11+13.14
24Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering27.17+13.20
25Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb28.41+14.44
26Even Tangen AsplinIL Koll29.35+15.38
27Otto Ulltveit-MoeIL Koll30.57+17.00
28Kristian HolmIL Koll31.03+17.06
29Mathilde Rekkerbø KorenNydalens SK32.06+18.09
30Shameel SaherIL Koll32.45+18.48
31Ingrid Weider EgnerHeming Orientering32.48+18.51
32Andreas N. AspelundNydalens SK34.41+20.44
33Kamilla FahreIL Koll35.58+22.01
34Mie AndresenIL Koll36.06+22.09
35Kjetil N AspelundIL Koll36.30+22.33
36Jakob GilljamØstmarka OK37.50+23.53
37Sofie WahlbergIL Koll39.56+25.59
38Mika Rytter PillayIL Koll42.41+28.44
39Ingeborg ReinsliIL Koll42.54+28.57
40Kaja WahlbergIL Koll42.58+29.01
41Aksel Nissen HellerudIL Koll45.28+31.31
42Mia RoaasIOF45.58+32.01
43Torstein RøseidIL Koll46.17+32.20
44Isabel PedersenNydalens SK46.35+32.38
45Adriana HansenIOF46.38+32.41
46Ingrid BakkehøiIL Koll51.09+37.12
47Tina BakkehøiØstmarka OK51.51+37.54
48Tina BakkehøiØstmarka OK51.53+37.56
49Lilja Moe-FinnestadIOF51.55+37.58
50Matteus MåseideIL Koll55.45+41.48
51Ingrid Alma AardalIL Koll55.51+41.54
52Helena MåseideIL Koll56.10+42.13
53Rafi RytterIL Koll1.00.00+46.03
54Emma Marie BirkelundØstmarka OK1.00.46+46.49
55Johan KvalheimIL Koll1.03.05+49.08
56Signe EngenIL Kollgodkjent
57Alva ForbergIL Kollgodkjent
58Tuva LassenIL Kollgodkjent
59Sondre LassenIL Kollgodkjent
60Sigurd LöwhagenIL Kollgodkjent
61Henrik HiggenIL Kollgodkjent
62Katinka MoodyNydalens SKgodkjent
63Markus RoaasIOFgodkjent
64Aurora Berdnt SandeIL Kollgodkjent
65Sivert Brandt SandeIL Kollgodkjent
66Ildri HarstadIL Kollgodkjent
67Trygve HarstadIL Kollgodkjent
68Conrad Levin StrømmenIL Kollgodkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor