Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp 3 - Hinna

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp 3 - Hinna
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: tirsdag 7 juni 2016

Jenter under 17-over 59

3 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26.087.55
2Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27.18+1.108.16
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb29.02+2.548.47
4Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)31.22+5.149.30
5Ingrid LamarkGanddal IL31.55+5.479.40
6Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb32.22+6.149.48
7Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)32.55+6.479.58
8Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb36.30+10.2211.03
9Celina Iversen ÅseEgersund OK37.55+11.4711.29
10Anna TaksdalGanddal IL38.12+12.0411.34
11Alida OftedalÅlgård Orientering39.00+12.5211.49
12Julie PuntervoldEgersund OK40.01+13.5312.07
13Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)40.25+14.1712.14
14Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb41.13+15.0512.29
15Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb41.58+15.5012.43
16Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb42.43+16.3512.56
17Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb43.09+17.0113.04
18Silje Lea SlettenGanddal IL47.30+21.2214.23
19Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)49.22+23.1414.57
20Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb49.29+23.2114.59
21Pernille HovstadGanddal IL53.02+26.5416.04
22Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)54.56+28.4816.38
23Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1.09.58+43.5021.12

Jenter 17-59

3 300 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)26.037.53
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.49+0.468.07
3Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)30.32+4.299.15
4Inger Tone NygårdEgersund OK30.40+4.379.17
5Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)31.00+4.579.23
6Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb31.34+5.319.33
7Siri Cecilie LøkenGanddal IL31.42+5.399.36
7Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL31.42+5.399.36
9Grethe StoklandGanddal IL33.27+7.2410.08
10Vibeke LamarkGanddal IL33.54+7.5110.16
11Henriette NessetÅlgård Orientering34.05+8.0210.19
12Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb34.08+8.0510.20
13Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)34.18+8.1510.23
14Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb34.45+8.4210.31
15Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)37.01+10.5811.13
16Silje Bjerga SundliGanddal IL39.56+13.5312.06
17Unni SundliGanddal IL50.53+24.5015.25
18Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.04.46+38.4319.37
0Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ann Karin TjørhomGanddal ILdiskvalifisert
0Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Gutter under 17-over 59

3 300 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb23.337.08
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb26.50+3.178.07
3Hans O AugedalAsker Skiklubb29.07+5.348.49
4Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb29.49+6.169.02
5Thomas Barvik MælandGanddal IL31.14+7.419.27
6Jonas Årvik SandalGanddal IL32.49+9.169.56
7Markus Andreas BreivoldGanddal IL33.38+10.0510.11
8Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb33.44+10.1110.13
9Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb34.29+10.5610.26
10Andreas Nybak UrdalGanddal IL34.46+11.1310.32
11Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb34.59+11.2610.36
12Terje StokkelandÅlgård Orientering35.09+11.3610.39
13Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb35.51+12.1810.51
14Sindre Skeie PettersonEgersund OK35.58+12.2510.53
15Ove OalandGanddal IL36.20+12.4711.00
16Knut SkjævelandGanddal IL37.15+13.4211.17
17Jan Inge LundeGanddal IL38.28+14.5511.39
18Ole Kristian TaksdalGanddal IL39.47+16.1412.03
19Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)40.17+16.4412.12
20Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb40.49+17.1612.22
21Bjørn BjellandGanddal IL41.10+17.3712.28
22Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)42.59+19.2613.01
23Johannes KjosavikSandnes IL (Rogaland)43.23+19.5013.08
24Samuel A StokkelandÅlgård Orientering46.24+22.5114.03
25Eivind RothGanddal IL48.28+24.5514.41
26Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)50.24+26.5115.16
27Fredrik HovstadGanddal IL51.17+27.4415.32
28David Jess LinjordGanddal IL52.32+28.5915.55
29Leif SundliGanddal IL57.49+34.1617.31
30Anders Jess LinjordGanddal IL57.57+34.2417.33
31Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)1.00.34+37.0118.21
32Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1.03.17+39.4419.10
33Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb1.05.05+41.3219.43
0Edvin AakreEgersund OKdiskvalifisert
0Erlend BremnesGanddal ILdiskvalifisert
0Aksel DommersnesGanddal ILdiskvalifisert
0Elias EidsvågGanddal ILdiskvalifisert
0Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
0Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert
0Kjell SvihusGanddal ILdiskvalifisert
0Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Arvid ThorsenAftenbladet BILdiskvalifisert

Gutter 17-59

3 300 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering21.336.31
2Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering21.57+0.246.39
3Morten Bjerga SundliGanddal IL23.24+1.517.05
4Per Ivar StoklandGanddal IL23.58+2.257.15
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb24.16+2.437.21
6Per Olav HaarrGanddal IL24.19+2.467.22
7Joar EilevstjønnGanddal IL24.21+2.487.22
8Andreas BreilandÅlgård Orientering25.07+3.347.36
9Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)25.44+4.117.47
9Jørgen HetlandEgersund OK25.44+4.117.47
11Thomas HadlandEgersund OK25.56+4.237.51
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering26.08+4.357.55
13Fredrik OmdalGanddal IL26.26+4.538.00
14Magnus Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb26.57+5.248.10
15Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb27.29+5.568.19
16Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb27.42+6.098.23
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb28.09+6.368.31
18Per Martin StoklandGanddal IL28.13+6.408.33
19Trond LamarkGanddal IL28.18+6.458.34
20Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb28.45+7.128.42
21Gunnar PettersonEgersund OK29.29+7.568.56
22Nils Tore PuntervoldEgersund OK30.00+8.279.05
23Helge RisaStavanger Orienteringsklubb30.53+9.209.21
24Per Frode SandalGanddal IL30.56+9.239.22
24Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb30.56+9.239.22
26Johannes Skjæveland EideStavanger Orienteringsklubb31.20+9.479.29
27Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb31.34+10.019.33
28Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb31.54+10.219.40
29Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb33.14+11.4110.04
30Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb34.30+12.5710.27
31Olav HellandEgersund OK35.44+14.1110.49
32Raymond B PettersenÅlgård Orientering35.59+14.2610.54
33Jakob KarlsenGanddal IL36.25+14.5211.02
34Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb37.18+15.4511.18
35Vegard VillmonesGanddal IL37.43+16.1011.25
36Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)39.42+18.0912.01
37Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb44.11+22.3813.23
38Arild SvihusGanddal IL44.32+22.5913.29
0Tomas NessetÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Oddvar TaksdalGanddal ILdiskvalifisert

Jenter - Ny

1 400 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)32.5123.27
0Norah BreivoldGanddal IL19.5714.15
0Pernille BreivoldGanddal IL22.1615.54
0Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.269.35
0Marie Bo FjelldalNOTEAM22.1815.55
0Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)23.4216.55
0Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)28.0120.00
0Katarina Harestad HaukaasStavanger Orienteringsklubb12.178.46
0Julie M HellandEgersund OK14.3410.24
0Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)27.4619.50
0Oda Thorsen KlavenessSandnes IL (Rogaland)27.2319.33
0Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)21.2115.15
0Marthe Heigre MælandÅlgård Orientering16.0311.27
0Maren OftedalÅlgård Orientering34.40+1.4924.45
0Emilie Osaland MuisÅlgård Orientering22.1615.54
0Ella Nesset RavndalÅlgård Orientering22.5616.22
0Kristin Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb14.4010.28
0Randi RothSandnes IL (Rogaland)30.2921.46
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.518.27
0Lea StokkelandÅlgård Orientering33.50+0.5924.10
0Tea StokkelandÅlgård Orientering33.59+1.0824.16
0Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)14.3110.22
0Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.4711.59

Gutter - Ny

1 400 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering36.4126.12
0Daniel EilevstjønnGanddal IL18.0912.57
0Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)16.1011.32
0Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.1112.59
0Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)21.5715.40
0Aksel Johannes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32.3123.13
0Morten Heigre MælandÅlgård Orientering22.2215.58
0Trym Løken NødlandGanddal IL12.088.40
0Lars OftedalÅlgård Orientering22.3116.05
0Livar OftedalÅlgård Orientering18.1813.04
0Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb14.4910.35
0Marius RøddeGanddal IL18.5513.30
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL14.4510.32
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL15.3711.09
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb15.3211.05
0Lars Joshua VigesdalGanddal IL14.4810.34
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)25.3718.17
0Henrik EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
0Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Tobias SletvoldÅlgård Orienteringdiskvalifisert
0Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor