Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nyttårsløpet 2015

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nyttårsløpet 2015
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: torsdag 31 desember 2015

Klasser: Visa alla | Damer - kort løype | Damer - mellomlang løype | Damer - lang løype | Herrer - kort løype | Herrer - mellomlang løype | Herrer - lang løype | Damer-Ny | Herrer-Ny

Damer - kort løype

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL33.1313.17
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb38.13+5.0015.17
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb39.05+5.5215.38
4Katarina Harestad HaukaasSola kommune BIL41.58+8.4516.47
5Marte K FuglestadÅlgård Orientering46.53+13.4018.45
6Margaret MalminSUS49.13+16.0019.41
7Aslaug LuraSandnes Sparebank49.14+16.0119.41

Damer - mellomlang løype

3 700 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)38.2810.23
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)39.12+0.4410.35
3Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb40.05+1.3710.50
4Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb49.44+11.1613.26
5Keth BerggrafStatoil BIL51.28+13.0013.54
6Anne Marie GauselGanddal IL51.39+13.1113.57
7Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb53.14+14.4614.23
8Barbro SandalGanddal IL54.05+15.3714.37
9Grete ObrestadVaulen Orienteringsklubb57.07+18.3915.26
10Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb1.01.41+23.1316.40
11Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.02.07+23.3916.47
12Ingrid O. FossStavanger kommune BIL1.02.09+23.4116.47
13Eli FrafjordGanddal IL1.21.31+43.0322.01
14Brit Vivian MelingSandnes IL (Rogaland)1.28.49+50.2124.00
15Synnøve LangvikKlubbløs1.30.46+52.1824.31

Damer - lang løype

6 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1.01.0210.10
2Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)1.08.25+7.2311.24
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.10.31+9.2911.45
4Helene OmdalNTNUI1.13.22+12.2012.13
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.19.01+17.5913.10
6Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.19.09+18.0713.11
7Hilde NordbøRiska Orienteringsklubb1.26.02+25.0014.20
8Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.28.50+27.4814.48
0May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - kort løype

2 500 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexander KhorunzhiyCapgemini BIL26.2610.34
2Markus RichterSandnes IL (Rogaland)26.46+0.2010.42
3Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)28.40+2.1411.28
4Svein EliassenVaulen Orienteringsklubb31.18+4.5212.31
5Andreas Nybak UrdalGanddal IL31.57+5.3112.46
6Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)34.02+7.3613.36
7Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.08+10.4214.51
8Torjus LindangerSandnes IL (Rogaland)41.13+14.4716.29
9Rhoar LindangerSandnes IL (Rogaland)41.19+14.5316.31
10Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)46.21+19.5518.32
11Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)53.45+27.1921.30
12Erlend BremnesGanddal IL58.34+32.0823.25
12Aksel DommersnesGanddal IL58.34+32.0823.25
0Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

Herrer - mellomlang løype

3 700 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Otte OmdalGanddal IL34.079.13
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb34.55+0.489.26
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb37.07+3.0010.01
3Arnfinn RømuldStatoil BIL37.07+3.0010.01
5Inge LølandKlubbløs37.41+3.3410.11
6Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb38.16+4.0910.20
7Øivind BerggrafStatoil BIL41.40+7.3311.15
8Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb42.26+8.1911.28
9Nils John VestølKlubbløs43.15+9.0811.41
10Finn-Morten ÅrstadVaulen Orienteringsklubb45.12+11.0512.12
11Bjarne GimreGanddal IL45.49+11.4212.22
12Knut SkjævelandGanddal IL46.50+12.4312.39
13Per Martin StoklandGanddal IL47.55+13.4812.57
14Jonas Årvik SandalGanddal IL48.31+14.2413.06
14Per Frode SandalGanddal IL48.31+14.2413.06
16Paul Andreas PaulsenStavanger kommune BIL49.08+15.0113.16
17Ingjald EgelandStavanger Orienteringsklubb50.02+15.5513.31
18Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb51.53+17.4614.01
19Kjell M. LangvikVaulen Orienteringsklubb52.26+18.1914.10
20Ole Kristian TaksdalGanddal IL53.20+19.1314.24
21Øivind HansenGanddal IL54.03+19.5614.36
22Cato MoltheS.O.L54.15+20.0814.39
23212332 U1 Ukjent løper212332Klubbløs55.40+21.3315.02
24Ole AuklendSkattesport BIL55.56+21.4915.07
25Sjur GauselLaerdal Medical56.25+22.1815.14
26Sverre NordalStatoil BIL57.48+23.4115.37
27Terje BrautSandnes kommune57.52+23.4515.38
28Jan ArendalStatoil BIL58.51+24.4415.54
29Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb59.43+25.3616.08
30Gabriel HerigstadSandnes IL (Rogaland)1.02.32+28.2516.54
31Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.03.50+29.4317.15
32Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)1.08.33+34.2618.31
33Johan RasmussenKlubbløs1.08.39+34.3218.33
34Leif Gunnar WikeneKlubbløs1.09.50+35.4318.52
35Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb1.11.07+37.0019.13
36Torbjørn DahleSandnes kommune1.11.25+37.1819.18
37Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL1.13.46+39.3919.56
38Tore TvedtVaulen Orienteringsklubb1.17.58+43.5121.04
0Stein Arve FinnestadCapgemini BILdiskvalifisert
0Gudmund GauselVegvesendiskvalifisert
0Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Herrer - lang løype

6 000 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas Natvig ÅrstadHalden SK44.067.21
2Sjur GabrielsenVaulen Orienteringsklubb44.07+0.017.21
3Simen AamodtNTNUI46.23+2.177.43
4Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)48.48+4.428.08
5Fredrik OmdalNTNUI51.36+7.308.36
6Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering54.47+10.419.07
7Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)56.24+12.189.24
8Aart Joakim int VeldGanddal IL56.45+12.399.27
9Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb57.33+13.279.35
10Odd FuglestadÅlgård Orientering57.52+13.469.38
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb58.16+14.109.42
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)59.21+15.159.53
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)59.34+15.289.55
14Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.00.53+16.4710.08
15Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.00.56+16.5010.09
16Morten Bjerga SundliGanddal IL1.04.12+20.0610.42
17Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.04.47+20.4110.47
18Lars HelgelandGanddal IL1.05.28+21.2210.54
19Per Olav HaarrGanddal IL1.05.30+21.2410.55
20Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb1.06.48+22.4211.08
21Sølve WathneSandnes IL (Rogaland)1.08.24+24.1811.24
22Bjarne MonsenStatoil BIL1.08.56+24.5011.29
23Andreas Segadal BreilandÅlgård Orientering1.08.58+24.5211.29
24Tallak LangmyrGanddal IL1.10.34+26.2811.45
25Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.12.22+28.1612.03
26Per Ivar StoklandGanddal IL1.13.02+28.5612.10
27Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1.13.19+29.1312.13
28Oddvar TaksdalGanddal IL1.14.07+30.0112.21
29Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.19.17+35.1113.12
30Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.21.34+37.2813.35
31Ove OalandGanddal IL1.25.05+40.5914.10
32Jakob KarlsenGanddal IL1.25.47+41.4114.17
33Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.27.36+43.3014.36
34Tor BrekkenGanddal IL1.28.05+43.5914.40
35Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.33.35+49.2915.35
36Rune HatleAvinor Sola BIL1.36.45+52.3916.07
37Kristoffer JansenGanddal IL1.44.14+1.00.0817.22
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
0Joar EilevstjønnGanddal ILdiskvalifisert
0Jostein LøvåsVaulen Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Mathieu McGuireStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Fredrik SandalGanddal ILdiskvalifisert
0Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer-Ny

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Vår Vilde FarsetSandnes IL (Rogaland)20.0914.23

Herrer-Ny

1 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lars Nicolay Nygård BassoStavanger Orienteringsklubb18.2413.08
0Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)29.10+10.4620.50
0Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)19.38+1.1414.01
0Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)17.1112.16
0Skjalg K FuglestadÅlgård Orientering17.0312.10
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb16.2211.41
0212314 U1 Ukjent løper212314Klubbløs37.01+18.3726.26
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)32.30+14.0623.12

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor