Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusell - Lagkonkurranse/Ungdomsstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusell - Lagkonkurranse/Ungdomsstafett
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 23 august 2016

Egersund OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Egersund OK 1D/H 13-16 (7)2.05.46+-554.58.12
1. Julie Puntervold1.00.0751.00.075+-555.08.26
2. Edvin Aakre24.1821.24.254-1+-555.09.06
3. Ida Monsen41.2122.05.4640+-554.58.12
5Egersund OK 2D/H 13-16 (7)2.44.44+-554.19.14
1. Sindre Skeie Petterson52.11452.114+-555.16.22
2. Celina Iversen Åse34.4551.26.565+1+-555.06.35
3. Alexander Horpestad1.17.4852.44.4450+-554.19.14

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Ganddal IL 1D/H 13-16 (7)1.30.38+-555.33.20
1. Tobias Rødde35.13135.131+-555.33.20
2. Anna Taksdal24.5831.00.1110+-555.33.20
3. Janne Tjørhom Aasheim30.2711.30.3810+-555.33.20
2Ganddal IL 3D/H 13-16 (7)1.52.22+-555.11.36
1. Markus Andreas Breivold43.38343.383+-555.24.55
2. Øyvind Lamark23.2811.07.062-1+-555.26.25
3. Andreas Nybak Urdal45.1631.52.2220+-555.11.36
Ganddal IL 2D/H 13-16 (7)diskvalifisert
1. Ole Kristian Taksdaldiskvalifisertdiskvalifisert
2. (P1) Åsmund Lauritz Vaalanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. (P1) 2 Elias Eidsvågdiskvalifisertdiskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
3Stavanger Orienteringsklubb 1D/H 13-16 (7)1.54.15+-555.09.43
1. Sara Nystrøm Olsen35.21235.212+-555.33.12
2. Dina Sofie Falkenberg Torgersen33.0341.08.243+1+-555.25.07
3. Vilde Margrethe Sæbbø45.5141.54.1530+-555.09.43
Stavanger Orienteringsklubb 2D/H 13-16 (7)diskvalifisert
1. Johan Christie Ørkediskvalifisertdiskvalifisert
2. Elise Sydnes Risadiskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor