Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Ganddal IL

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalJenter 17-59 (21)38.058.38
2Ingrid LamarkJenter under 17-over 59 (24)24.28+1.409.03
2Arild AasheimGutter 17-59 (38)33.50+2.157.40
3Tobias RøddeGutter under 17-over 59 (39)22.15+3.108.14
3Fredrik OmdalGutter 17-59 (38)34.48+3.137.53
3Per Ingar HadlandB-åpen (21)27.22+4.0810.08
5Anna TaksdalJenter under 17-over 59 (24)30.24+7.3611.15
6Trine BolstadJenter 17-59 (21)45.16+7.1110.15
6Andreas Nybak UrdalGutter under 17-over 59 (39)26.37+7.329.51
6Alf Johan Walgermo LimaGutter 17-59 (38)37.03+5.288.24
7Øyvind LamarkGutter under 17-over 59 (39)27.01+7.5610.00
7Morten Bjerga SundliGutter 17-59 (38)37.28+5.538.29
8Jonas Årvik SandalGutter under 17-over 59 (39)27.03+7.5810.01
8Oddvar TaksdalGutter 17-59 (38)37.34+5.598.31
9Markus Andreas BreivoldGutter under 17-over 59 (39)27.17+8.1210.06
10Ove OalandGutter under 17-over 59 (39)27.52+8.4710.19
10Silje Bjerga SundliB-åpen (21)39.25+16.1114.35
11Ann-Cathrin Nybak UrdalJenter 17-59 (21)52.46+14.4111.57
11Bjarne GimreGutter under 17-over 59 (39)28.07+9.0210.24
11Per Olav HaarrGutter 17-59 (38)38.18+6.438.41
11Kristin SkadsemB-åpen (21)40.11+16.5714.52
12Arild SvihusB-åpen (21)42.16+19.0215.39
14Hilde OhrJenter under 17-over 59 (24)38.46+15.5814.21
14Per Ivar StoklandGutter 17-59 (38)39.40+8.058.59
14Anders Jess LinjordB-åpen (21)51.19+28.0519.00
16Vibeke LamarkJenter 17-59 (21)55.46+17.4112.38
16Åsmund Lauritz VaalandGutter under 17-over 59 (39)33.37+14.3212.27
16Unni SundliB-åpen (21)53.20+30.0619.45
17Ann Karin TjørhomJenter 17-59 (21)56.30+18.2512.48
17Joar EilevstjønnGutter 17-59 (38)40.33+8.589.11
19Andreas MellemstrandGutter under 17-over 59 (39)41.35+22.3015.24
19Fredrik SandalGutter 17-59 (38)43.41+12.069.54
19David Jess LinjordB-åpen (21)56.06+32.5220.46
20Pernille HovstadJenter under 17-over 59 (24)52.35+29.4719.28
20Barbro SandalJenter 17-59 (21)1.06.06+28.0114.59
20Thomas Barvik MælandGutter under 17-over 59 (39)43.04+23.5915.57
20Paul Terje HaarrGutter 17-59 (38)44.16+12.4110.02
21Elias EidsvågGutter under 17-over 59 (39)43.32+24.2716.07
21Erling MaulandGutter 17-59 (38)46.23+14.4810.31
22Erlend BremnesGutter under 17-over 59 (39)45.06+26.0116.42
24Eivind RothGutter under 17-over 59 (39)51.03+31.5818.54
25Aksel DommersnesGutter under 17-over 59 (39)53.34+34.2919.50
26Leif SundliGutter under 17-over 59 (39)55.48+36.4320.40
28Per Frode SandalGutter 17-59 (38)53.29+21.5412.07
29Daniel de Jong NjaaGutter under 17-over 59 (39)1.01.45+42.4022.52
31Per Martin StoklandGutter 17-59 (38)1.02.30+30.5514.10
32Fredrik HovstadGutter under 17-over 59 (39)1.26.33+1.07.2832.03
33Øivind HansenGutter 17-59 (38)1.06.09+34.3415.00
34Ludvig MellemstrandGutter 17-59 (38)1.06.39+35.0415.06
35Agnar LienGutter 17-59 (38)1.08.47+37.1215.35
Norah BreivoldJenter - Ny (28)16.589.25
Pernille BreivoldJenter - Ny (28)27.0715.03
Anne LangmyrJenter - Ny (28)19.3010.50
Maria LangmyrJenter - Ny (28)34.2119.05
Grete Stokke SeljeskogJenter - Ny (28)23.2112.58
Tallak LangmyrGutter - Ny (24)34.1519.01
Trym Løken NødlandGutter - Ny (24)17.359.46
Marius RøddeGutter - Ny (24)16.579.25
Håkon Stokke SeljeskogGutter - Ny (24)15.228.32
Øyvind Stokke SeljeskogGutter - Ny (24)23.2212.58
Ole Kristian TaksdalGutter - Ny (24)22.2612.27
0Jakob Hovland WadelGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Trond LamarkGutter 17-59 (38)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor