Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbkamp 2, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbkamp 2, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: tirsdag 31 mai 2016

Aftenbladet BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Arvid ThorsenGutter under 17-over 59 (39)31.57+12.5211.50

Egersund OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ida MonsenJenter under 17-over 59 (24)28.03+5.1510.23
4Silje HadlandB-åpen (21)29.45+6.3111.01
5Inger Tone NygårdJenter 17-59 (21)44.57+6.5210.11
5Edvin AakreGutter under 17-over 59 (39)26.20+7.159.45
6Ingunn VoilåsB-åpen (21)30.48+7.3411.24
8Jorunn HadlandJenter 17-59 (21)45.58+7.5310.25
8Olav HellandB-åpen (21)38.50+15.3614.22
9Celina Iversen ÅseJenter under 17-over 59 (24)35.05+12.1712.59
10Thomas HadlandGutter 17-59 (38)38.03+6.288.37
11Julie PuntervoldJenter under 17-over 59 (24)36.17+13.2913.26
14Tormod AaslidGutter under 17-over 59 (39)29.03+9.5810.45
15Helga AaslidJenter under 17-over 59 (24)44.03+21.1516.18
15Kenneth MydlandGutter 17-59 (38)40.16+8.419.07
19Anita Glenne KallhovdJenter 17-59 (21)1.01.49+23.4414.01
22Thea Beate PuntervoldJenter under 17-over 59 (24)1.15.38+52.5028.00
23Nils Tore PuntervoldGutter 17-59 (38)47.38+16.0310.48
24Gunnar PettersonGutter 17-59 (38)48.14+16.3910.56
Julie M HellandJenter - Ny (28)17.069.30

Ganddal IL

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalJenter 17-59 (21)38.058.38
2Ingrid LamarkJenter under 17-over 59 (24)24.28+1.409.03
2Arild AasheimGutter 17-59 (38)33.50+2.157.40
3Tobias RøddeGutter under 17-over 59 (39)22.15+3.108.14
3Fredrik OmdalGutter 17-59 (38)34.48+3.137.53
3Per Ingar HadlandB-åpen (21)27.22+4.0810.08
5Anna TaksdalJenter under 17-over 59 (24)30.24+7.3611.15
6Trine BolstadJenter 17-59 (21)45.16+7.1110.15
6Andreas Nybak UrdalGutter under 17-over 59 (39)26.37+7.329.51
6Alf Johan Walgermo LimaGutter 17-59 (38)37.03+5.288.24
7Øyvind LamarkGutter under 17-over 59 (39)27.01+7.5610.00
7Morten Bjerga SundliGutter 17-59 (38)37.28+5.538.29
8Jonas Årvik SandalGutter under 17-over 59 (39)27.03+7.5810.01
8Oddvar TaksdalGutter 17-59 (38)37.34+5.598.31
9Markus Andreas BreivoldGutter under 17-over 59 (39)27.17+8.1210.06
10Ove OalandGutter under 17-over 59 (39)27.52+8.4710.19
10Silje Bjerga SundliB-åpen (21)39.25+16.1114.35
11Ann-Cathrin Nybak UrdalJenter 17-59 (21)52.46+14.4111.57
11Bjarne GimreGutter under 17-over 59 (39)28.07+9.0210.24
11Per Olav HaarrGutter 17-59 (38)38.18+6.438.41
11Kristin SkadsemB-åpen (21)40.11+16.5714.52
12Arild SvihusB-åpen (21)42.16+19.0215.39
14Hilde OhrJenter under 17-over 59 (24)38.46+15.5814.21
14Per Ivar StoklandGutter 17-59 (38)39.40+8.058.59
14Anders Jess LinjordB-åpen (21)51.19+28.0519.00
16Vibeke LamarkJenter 17-59 (21)55.46+17.4112.38
16Åsmund Lauritz VaalandGutter under 17-over 59 (39)33.37+14.3212.27
16Unni SundliB-åpen (21)53.20+30.0619.45
17Ann Karin TjørhomJenter 17-59 (21)56.30+18.2512.48
17Joar EilevstjønnGutter 17-59 (38)40.33+8.589.11
19Andreas MellemstrandGutter under 17-over 59 (39)41.35+22.3015.24
19Fredrik SandalGutter 17-59 (38)43.41+12.069.54
19David Jess LinjordB-åpen (21)56.06+32.5220.46
20Pernille HovstadJenter under 17-over 59 (24)52.35+29.4719.28
20Barbro SandalJenter 17-59 (21)1.06.06+28.0114.59
20Thomas Barvik MælandGutter under 17-over 59 (39)43.04+23.5915.57
20Paul Terje HaarrGutter 17-59 (38)44.16+12.4110.02
21Elias EidsvågGutter under 17-over 59 (39)43.32+24.2716.07
21Erling MaulandGutter 17-59 (38)46.23+14.4810.31
22Erlend BremnesGutter under 17-over 59 (39)45.06+26.0116.42
24Eivind RothGutter under 17-over 59 (39)51.03+31.5818.54
25Aksel DommersnesGutter under 17-over 59 (39)53.34+34.2919.50
26Leif SundliGutter under 17-over 59 (39)55.48+36.4320.40
28Per Frode SandalGutter 17-59 (38)53.29+21.5412.07
29Daniel de Jong NjaaGutter under 17-over 59 (39)1.01.45+42.4022.52
31Per Martin StoklandGutter 17-59 (38)1.02.30+30.5514.10
32Fredrik HovstadGutter under 17-over 59 (39)1.26.33+1.07.2832.03
33Øivind HansenGutter 17-59 (38)1.06.09+34.3415.00
34Ludvig MellemstrandGutter 17-59 (38)1.06.39+35.0415.06
35Agnar LienGutter 17-59 (38)1.08.47+37.1215.35
Norah BreivoldJenter - Ny (28)16.589.25
Pernille BreivoldJenter - Ny (28)27.0715.03
Anne LangmyrJenter - Ny (28)19.3010.50
Maria LangmyrJenter - Ny (28)34.2119.05
Grete Stokke SeljeskogJenter - Ny (28)23.2112.58
Tallak LangmyrGutter - Ny (24)34.1519.01
Trym Løken NødlandGutter - Ny (24)17.359.46
Marius RøddeGutter - Ny (24)16.579.25
Håkon Stokke SeljeskogGutter - Ny (24)15.228.32
Øyvind Stokke SeljeskogGutter - Ny (24)23.2212.58
Ole Kristian TaksdalGutter - Ny (24)22.2612.27
0Jakob Hovland WadelGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Trond LamarkGutter 17-59 (38)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørnar André HaugB-åpen (21)23.148.36
2Marie Line FurlandJenter 17-59 (21)39.49+1.449.01
3Hannah MalmeiJenter 17-59 (21)40.04+1.599.05
4Vilde MalmeiJenter 17-59 (21)41.19+3.149.22
5Tor Gunnar AkslandGutter 17-59 (38)36.07+4.328.11
5Bjørg Line FurlandB-åpen (21)30.41+7.2711.21
9Tom FurlandGutter 17-59 (38)37.46+6.118.33
10Frøydis Line FurlandJenter under 17-over 59 (24)36.07+13.1913.22
10Marit HaavardsholmJenter 17-59 (21)50.18+12.1311.24
16Ane Hagalid SæbøJenter under 17-over 59 (24)44.26+21.3816.27
16Morten AamodtGutter 17-59 (38)40.20+8.459.08
18Julie AkslandJenter under 17-over 59 (24)45.19+22.3116.47
18Anne Sæbø VikJenter 17-59 (21)1.00.04+21.5913.37
18Johannes KjosavikGutter under 17-over 59 (39)41.14+22.0915.16
21Marte Roth AarskogJenter under 17-over 59 (24)53.00+30.1219.37
28Dirk Einar van ZantenGutter under 17-over 59 (39)1.00.03+40.5822.14
Ingeborg Roth AarskogJenter - Ny (28)45.5725.31
Oda Fjermestad HelgesenJenter - Ny (28)18.1610.08
Tuva Halvorsen SætreJenter - Ny (28)25.1013.58
Oda Thorsen KlavenessJenter - Ny (28)28.4515.58
Jomar Halvorsen SætreGutter - Ny (24)16.159.01
Magnus HaugGutter - Ny (24)16.379.13
Odne van ZantenGutter - Ny (24)23.4513.11
Tord ØglændGutter - Ny (24)17.029.27
0Kaja Hiorth MyklatunJenter under 17-over 59 (24)diskvalifisert
0Simon Fjermestad HelgesenGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Vegard HaugGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Ove HaugvaldstadGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
Synnøve WestermoenJenter - Ny (28)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

35 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenJenter under 17-over 59 (24)22.488.26
1Johan Christie ØrkeGutter under 17-over 59 (39)19.057.04
2Arne Kristian EspedalGutter under 17-over 59 (39)19.57+0.527.23
2Nina Glendrange WoldB-åpen (21)26.11+2.579.41
3Anne GarsrudJenter under 17-over 59 (24)24.54+2.069.13
4Arne ØstensenGutter under 17-over 59 (39)26.14+7.099.42
7Nina KarlsenJenter 17-59 (21)45.23+7.1810.17
8Turid NystrømJenter under 17-over 59 (24)33.23+10.3512.21
11Stein Arne OlsenGutter 17-59 (38)38.18+6.438.41
12Haldis GlendrangeJenter under 17-over 59 (24)37.09+14.2113.45
12Finn-Morten ÅrstadGutter under 17-over 59 (39)28.20+9.1510.29
13Elise Sydnes RisaJenter under 17-over 59 (24)37.31+14.4313.53
13Brit NilsenJenter 17-59 (21)54.07+16.0212.16
13Svein GlendrangeGutter under 17-over 59 (39)28.24+9.1910.31
14Elisabeth Christie ØrkeJenter 17-59 (21)55.38+17.3312.36
15Tone Cecilie NystrømJenter 17-59 (21)55.39+17.3412.37
15Møyfrid LarsenB-åpen (21)52.27+29.1319.25
17Knut Jonas EspedalGutter under 17-over 59 (39)35.30+16.2513.08
17Kristin Sydnes RisaB-åpen (21)53.27+30.1319.47
18Bjørnar Sydnes RisaB-åpen (21)53.42+30.2819.53
19Berit Ebbell OlsenJenter under 17-over 59 (24)51.01+28.1318.53
20Emma Sydnes RisaB-åpen (21)58.51+35.3721.47
21Brit Vivian MelingJenter 17-59 (21)1.39.07+1.01.0222.28
22Espen Fyhn NilsenGutter 17-59 (38)46.50+15.1510.37
23Torill Harestad EspedalJenter under 17-over 59 (24)1.43.52+1.21.0438.28
25Pål H. GjerdenGutter 17-59 (38)48.33+16.5811.00
26Pål BårdsenGutter 17-59 (38)48.59+17.2411.06
27Helge RisaGutter 17-59 (38)52.52+21.1711.59
29Jørgen NilsenGutter 17-59 (38)58.41+27.0613.18
30Arne KarlsenGutter under 17-over 59 (39)1.11.32+52.2726.29
30Ivar Johan LarsenGutter 17-59 (38)1.01.08+29.3313.51
0Knut FeldmannGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Kjell SkjævelandGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Espen KarlsenGutter 17-59 (38)diskvalifisert
0Magnus Christie ØrkeGutter 17-59 (38)diskvalifisert

Ålgård Orientering

49 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ola Magnus LaugalandGutter 17-59 (38)31.357.09
4Sigurd R. OftedalGutter 17-59 (38)35.39+4.048.05
6Alida OftedalJenter under 17-over 59 (24)30.30+7.4211.17
7Aina SolheimJenter under 17-over 59 (24)32.44+9.5612.07
7Torunn LaugalandB-åpen (21)36.55+13.4113.40
9Ane OftedalJenter 17-59 (21)46.11+8.0610.28
9Sten Inge FurulyB-åpen (21)39.23+16.0914.35
12Otilie OftedalJenter 17-59 (21)53.57+15.5212.14
13Lars Sigve OftedalGutter 17-59 (38)38.44+7.098.46
13Samuel A StokkelandB-åpen (21)46.22+23.0817.10
17Nora Byrkjedal LevangJenter under 17-over 59 (24)44.44+21.5616.34
18Sturla StokkelandGutter 17-59 (38)42.27+10.529.37
23Adrian UelandGutter under 17-over 59 (39)49.41+30.3618.24
27Andreas FurulyGutter under 17-over 59 (39)58.00+38.5521.28
31Isak SöderholmGutter under 17-over 59 (39)1.13.48+54.4327.19
32Raymond B PettersenGutter 17-59 (38)1.03.44+32.0914.27
Julie BergeJenter - Ny (28)18.1510.08
Amalie BjordalJenter - Ny (28)23.1812.56
Ane Oline BjordalJenter - Ny (28)23.2613.01
Mille Sofie EidsaaJenter - Ny (28)14.217.58
Gunvor KleppaJenter - Ny (28)38.3621.26
Kristina KleppaJenter - Ny (28)14.368.06
Stine KleppaJenter - Ny (28)38.0121.07
Ane Byrkjedal LevangJenter - Ny (28)11.296.22
Synne Byrkjedal LevangJenter - Ny (28)17.159.35
Marthe Heigre MælandJenter - Ny (28)20.3711.27
Maren OftedalJenter - Ny (28)19.5711.05
Karen Helene SeppolaJenter - Ny (28)23.0512.49
Ada C StokkelandJenter - Ny (28)14.428.10
Lea StokkelandJenter - Ny (28)31.3317.31
Tea StokkelandJenter - Ny (28)31.3817.34
Mari Solheim VoldenJenter - Ny (28)20.2111.18
Knut Halvor AmdalGutter - Ny (24)18.2110.11
Simon FurulyGutter - Ny (24)23.1612.55
Ola HålandGutter - Ny (24)21.5712.11
Torjus HålandGutter - Ny (24)15.378.40
Oskar KleppaGutter - Ny (24)38.3521.26
Brage LaugalandGutter - Ny (24)18.3610.20
Vetle LaugalandGutter - Ny (24)19.3310.51
Morten Heigre MælandGutter - Ny (24)29.0216.07
Lars OftedalGutter - Ny (24)30.4717.06
Vebjørn OftedalGutter - Ny (24)19.3210.51
Tobias SletvoldGutter - Ny (24)13.437.37
Erlend Sola SømmeGutter - Ny (24)23.1012.52
Sjur UndheimGutter - Ny (24)20.1611.15
Trym UndheimGutter - Ny (24)21.3912.01
0Terje StokkelandGutter under 17-over 59 (39)diskvalifisert
0Gunhild OftedalB-åpen (21)diskvalifisert
Eiril LaugalandJenter - Ny (28)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor