Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM natt Hordaland og Rogaland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM natt Hordaland og Rogaland
Arrangørorganisasjon: Fitjar IL
Dato: fredag 15 april 2016

Askøy OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Tonje Aasheim NymarkD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)1.00.09+16.0613.11
9Tove AasheimD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)1.08.35+24.3215.02
12Tore NymarkH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)57.47+14.129.22

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Jan KocbachH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)49.45+6.108.04

Fitjar IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Geir Arne IsdahlC-OPEN (6)36.5218.31
3Halvor L. AgaC-OPEN (6)44.40+7.4822.26
4Jørgen Skram IsdahlC-OPEN (6)44.42+7.5022.27
5Oddvar de FineC-OPEN (6)1.03.19+26.2731.49
6Oda Volden de FineC-OPEN (6)1.03.20+26.2831.49

Ganddal IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimD15-18 Hordaland / D15-16 Rogaland (2)39.4514.08
10Arild AasheimH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)56.19+12.449.08
17Per Ivar StoklandH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.01.18+17.439.57

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Andreas G. PoldenH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)52.57+9.228.35
11Øyvind JohannessenH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)56.20+12.459.08

Haugesund IL Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ingvild Paulsen VieD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)45.39+1.3610.00
8Kristina VollD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)1.00.30+16.2713.16
16Johannes DjupeslandH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.01.04+17.299.54
22Alf Inge LindtnerH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)2.17.25+1.33.5022.18
0Knut Steffen KvalaH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)diskvalifisert

Samnanger IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Ida Johanne AadlandD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)50.40+6.3711.06
9Per Arne AadlandH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)55.56+12.219.04

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ove HaugvaldstadA-OPEN L2 (2)47.5510.30
3Marie Line FurlandD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)47.59+3.5610.31
4Hannah MalmeiD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)49.21+5.1810.49
6Sunniva OmdalD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)51.59+7.5611.23

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Johan Christie ØrkeH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)41.48+7.1212.11

Stord Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Arne Henrik HovdenA-OPEN L2 (2)48.34+0.3910.39
2Stian RykkjeH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)36.24+1.4810.36
3Bjarthe WesterheimH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)46.56+3.217.37
0Sveinung RykkjeH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)diskvalifisert

TIF Viking

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Knut KyrkjebøH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)34.3610.05
2Tora Aasheim NymarkD15-18 Hordaland / D15-16 Rogaland (2)44.40+4.5515.53
20Kjetil DammH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.20.24+36.4913.03

Varegg Fleridrett

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Christiane TrösseD19- Hordaland / D17- Rogaland (9)44.039.39
1Erik BohneB-OPEN L4 (3)45.1516.06
1Alan CherryH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)43.357.04
2Eirun Husby NordstadC-OPEN (6)41.04+4.1220.38
2Jonathan AlbonH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)45.37+2.027.24
3Kristian RykkjeH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)38.14+3.3811.08
4Mathias RosenlundH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)38.47+4.1111.18
4Per Harald Havnen JohansenH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)47.44+4.097.44
5Vyacheslav MukhidinovH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)49.41+6.068.03
6Kristian Fredrik ThomassenH15-18 Hordaland / H15-16 Rogaland (6)49.23+14.4714.23
7Oskar RøenH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)50.20+6.458.10
13Ørjan Svaland AasH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)57.58+14.239.24
14Ronny RykkjeH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)58.00+14.259.24
18Helge Tiger HauglandH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.05.03+21.2810.33
19Gernot DoppelhoferH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.18.54+35.1912.48
21Kim-Andrè Kjenes HauglandH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)1.22.21+38.4613.22
0Astrid Oline ErvikB-OPEN L4 (3)diskvalifisert
0Kristoffer Kjenes HauglandB-OPEN L4 (3)diskvalifisert

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
15Jon Magne SvendsbøeH19- Hordaland / H17- Rogaland (24)58.12+14.379.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor