Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp - Sørmarka NM løyper

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp - Sørmarka NM løyper
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 1 oktober 2016

D -10

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)47.4019.04

D 11-12

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL26.0910.27

D 13-14

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb23.367.36
2Ingrid LamarkGanddal IL28.51+5.159.18
3Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb39.01+15.2512.35
4Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb39.24+15.4812.42

D 15-16

4 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)46.5810.55
2Ida MonsenEgersund OK51.47+4.4912.02
3Celina Iversen ÅseEgersund OK1.02.21+15.2314.30
4Julie PuntervoldEgersund OK1.06.37+19.3915.29

D 17-

5 100 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL39.527.49
2Helen LomelandÅlgård Orientering48.04+8.129.25
3Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)50.50+10.589.58
4Vibeke LamarkGanddal IL53.53+14.0110.33
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb54.35+14.4310.42
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.00.37+20.4511.53
7Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb1.00.39+20.4711.53
8Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.05.30+25.3812.50

D 17-N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria JatkauskaiteStavanger Orienteringsklubb41.0517.51

D 50-

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb52.3912.14
2Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)54.09+1.3012.35
3May MelingStavanger Orienteringsklubb1.02.12+9.3314.27

D 60-

4 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK55.4212.57
2Inger Skretting OpstadEgersund OK58.52+3.1013.41

D 70-

4 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1.03.2114.43
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.07.33+4.1215.42
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1.08.45+5.2415.59

H -10

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)59.2723.46
2Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)1.00.15+0.4824.06

H 11-12

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb20.128.04
2Øyvind LamarkGanddal IL21.49+1.378.43
3Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)24.04+3.529.37
4Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27.20+7.0810.56
5Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)27.23+7.1110.57
6Samuel StokkelandÅlgård Orientering28.18+8.0611.19
7Jonas Årvik SandalGanddal IL32.39+12.2713.03
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.55+23.4317.34

H 11-12N

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)33.0514.23

H 13-14

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Kristian TaksdalGanddal IL25.478.19
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)37.18+11.3112.01
0Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 17-

7 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL45.436.31
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb48.52+3.096.58
3Sigurd OftedalÅlgård Orientering48.57+3.146.59
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)50.54+5.117.16
5Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb51.40+5.577.22
6Kim RichterSandnes IL (Rogaland)53.35+7.527.39
7Kristian Frafjord HaarrGanddal IL56.45+11.028.06
8Joar EilevstjønnGanddal IL1.00.37+14.548.39
9Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb1.00.47+15.048.41
10Tallak LangmyrGanddal IL1.03.42+17.599.06
11Sturla StokkelandÅlgård Orientering1.04.22+18.399.11
12Trond LamarkGanddal IL1.08.10+22.279.44
13Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.09.09+23.269.52
14Harry BreilandÅlgård Orientering1.20.09+34.2611.27
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jostein LøvåsStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

5 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb41.578.13
2Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb44.36+2.398.44
3Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)45.51+3.548.59
4Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)46.02+4.059.01
5Paul Terje HaarrGanddal IL47.28+5.319.18
6Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)47.43+5.469.21
7Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb52.22+10.2510.16
8Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)53.28+11.3110.29
9Ove OalandGanddal IL53.43+11.4610.31
10Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)55.39+13.4210.54

H 60-

4 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per W. TorgersenOddersjaa SSK42.549.58
2Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb42.59+0.059.59
3Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb47.17+4.2310.59
4Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb59.42+16.4813.53
5Terje StokkelandÅlgård Orientering1.00.44+17.5014.07
0Gudmund GauselNOTEAMdiskvalifisert

H 70-

4 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL44.4610.24
2Tormod AaslidEgersund OK45.50+1.0410.39
3Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb46.11+1.2510.44
4Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)49.51+5.0511.35
5Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubb52.12+7.2612.08
6Jan VærpSøgne og Songdalen OK53.35+8.4912.27
0Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

B-åpen

3 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Thengs KristensenStavanger Orienteringsklubb28.039.02
2Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb37.43+9.4012.10
3Mariann SveinsvollGanddal IL43.23+15.2013.59
4Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)43.39+15.3614.04
5Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)45.15+17.1214.35
6Helga AaslidEgersund OK1.09.46+41.4322.30
0Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)27.3811.03
2Solveig MælandÅlgård Orientering39.57+12.1915.58
3Anna Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb44.20+16.4217.44

N-åpen

1 200 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sonja BakkevoldSandnes IL (Rogaland)33.3227.56
0Jone BreilandÅlgård Orientering29.3124.35
0Ronja Marie FalkenbergStavanger Orienteringsklubb44.34+11.0237.08
0Aksel KirkelundNOTEAM14.2211.58
0Anne LangmyrGanddal IL25.5621.36
0Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)21.4018.03
0Lars OftedalÅlgård Orientering27.4123.04
0Maren OftedalÅlgård Orientering19.4716.29
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering23.4119.44
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)23.1419.21
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb11.239.29
0Sofie VasshaugSandnes IL (Rogaland)26.3522.09
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)23.3019.35

H 10 N

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)30.2613.13
2Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)32.23+1.5714.04
3Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1.13.46+43.2032.04

D 17 K

4 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)1.01.0914.13
2Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb1.02.46+1.3714.35
3Barbro SandalGanddal IL1.04.36+3.2715.01
4Tina Sofia SalménNOTEAM1.08.13+7.0415.51
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.23.30+22.2119.25

H 17 K

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)50.439.56
2Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb52.53+2.1010.22
3Odd Marius HygenStavanger Orienteringsklubb1.09.53+19.1013.42

3-Åpen

4 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb57.4513.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor