Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nærløpskarusellen Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nærløpskarusellen Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: tirsdag 26 april 2016

Damer - kort løype

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille HovstadGanddal IL1.05.3532.47
0Emma Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - mellomlang løype

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK36.4714.08
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)43.47+7.0016.50
3Anne Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)48.48+12.0118.46
4Vilde Bårdsen HustoftStavanger Orienteringsklubb52.36+15.4920.13
5Frøydis Line FurlandSandnes IL (Rogaland)59.44+22.5722.58
6Barbro SandalGanddal IL1.00.04+23.1723.06
7Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.02.29+25.4224.01
8Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.05.36+28.4925.13
9Kristin SkadsemGanddal IL1.15.19+38.3228.58
10Elise Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.22.45+45.5831.49
0Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

Damer - lang løype

3 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL48.1113.01
2Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)55.40+7.2915.02
3Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.02.35+14.2416.54
4Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.03.00+14.4917.01
5Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)1.05.17+17.0617.38
6Ingrid LamarkGanddal IL1.07.49+19.3818.19
7Nina KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.11.42+23.3119.22
8Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.15.19+27.0820.21
9Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb1.19.25+31.1421.27

Herrer - kort løype

2 000 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Andreas BreivoldGanddal IL32.1316.06
2Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)40.53+8.4020.26
3Åsmund Lauritz VaalandGanddal IL42.06+9.5321.03
4Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)45.44+13.3122.52
5Samuel A StokkelandÅlgård Orientering47.44+15.3123.52
6Erlend BremnesGanddal IL52.46+20.3326.23
7Aksel DommersnesGanddal IL56.48+24.3528.24
8Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)58.49+26.3629.24
9Vegard StoklandGanddal IL1.06.27+34.1433.13
10Anders Jess LinjordGanddal IL1.06.31+34.1833.15
11Hallvard LangaasGanddal IL1.06.37+34.2433.18
12Fredrik HovstadGanddal IL1.06.51+34.3833.25
13Bjørnar Sydnes RisaStavanger Orienteringsklubb1.29.43+57.3044.51

Herrer - mellomlang løype

2 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell SvihusGanddal IL39.1415.05
2Per Ingar HadlandGanddal IL40.50+1.3615.42
3Jørgen BreivoldGanddal IL41.31+2.1715.58
4Bjarne GimreGanddal IL42.33+3.1916.21
5Terje StokkelandÅlgård Orientering44.07+4.5316.58
6Raymond B PettersenÅlgård Orientering45.29+6.1517.29
7Knut SkjævelandGanddal IL46.44+7.3017.58
8Jan Inge LundeGanddal IL47.10+7.5618.08
9Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb49.29+10.1519.01
10Øyvind LamarkGanddal IL50.04+10.5019.15
11Thomas Barvik MælandGanddal IL54.23+15.0920.55
12Andreas Nybak UrdalGanddal IL56.30+17.1621.43
13Agnar LienGanddal IL56.34+17.2021.45
14Øivind HansenGanddal IL1.00.10+20.5623.08
15Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.15.47+36.3329.08
0Elias EidsvågGanddal ILdiskvalifisert

Herrer - lang løype

3 700 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering37.5710.15
2Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)39.45+1.4810.44
3Per Olav HaarrGanddal IL40.17+2.2010.53
4Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)40.53+2.5611.02
5Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb42.57+5.0011.36
6Joar EilevstjønnGanddal IL43.23+5.2611.43
7Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL43.33+5.3611.46
8Morten Bjerga SundliGanddal IL48.09+10.1213.00
9Paul Terje HaarrGanddal IL48.24+10.2713.04
10Tor Kristian GylandNOTEAM50.06+12.0913.32
11Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering50.12+12.1513.34
12Svein-Erik KvameGanddal IL55.44+17.4715.03
13Per Ivar StoklandGanddal IL58.17+20.2015.45
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb1.00.02+22.0516.13
15Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.02.38+24.4116.55
16Tobias RøddeGanddal IL1.04.23+26.2617.24
17Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.05.35+27.3817.43
18Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.05.36+27.3917.43
19Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.06.23+28.2617.56
0Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
0Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
0Rune Inge OlsenGanddal ILdiskvalifisert
0Sturla StokkelandÅlgård Orienteringdiskvalifisert

Jenter - Nybegynner

1 500 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)37.3325.02
Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)15.4710.31
Norah BreivoldGanddal IL16.5911.19
Pernille BreivoldGanddal IL28.1118.47
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)21.3514.23
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)19.0812.45
Leah Gilje RennemoSandnes IL (Rogaland)21.5314.35
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.269.37
Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)25.0216.41
Ine Winther MaldeSandnes IL (Rogaland)17.1311.28
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)19.5013.13
Marta MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.5612.37
Maren OftedalÅlgård Orientering26.5517.56
Inger RothGanddal IL46.4331.08
Elisabeth SandveGanddal IL33.5722.38
Natalie SandveGanddal IL22.5415.16
Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.1411.29
Lea StokkelandÅlgård Orientering30.0620.04
Ane Hagalid SæbøSandnes IL (Rogaland)14.039.22
Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)18.5612.37
Ella VassvikSandnes IL (Rogaland)22.0114.40
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16.2610.57
Oda Haver WiigSandnes IL (Rogaland)23.2115.34

Gutter - Nybegynner

1 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Øivind FagerlundGanddal IL28.3419.02
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)14.109.26
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)22.3315.02
Magnus Landa DahleSandnes IL (Rogaland)18.3512.23
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)18.2112.14
Kristoffer LevangSandnes IL (Rogaland)22.3515.03
Adrian Mork-JanssonSandnes IL (Rogaland)16.3511.03
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)13.409.06
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)20.1013.26
Livar OftedalÅlgård Orientering17.2011.33
Eivind RothGanddal IL16.1010.46
Olav RothGanddal IL46.5531.16
Marius RøddeGanddal IL29.3519.43
Alexander SandveGanddal IL34.0322.42
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)20.5913.59
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)36.4324.28
Dirk Einar van ZantenSandnes IL (Rogaland)18.0112.00
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)26.3117.40

B-løype

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb45.0318.01
2Joel SkogeSandnes IL (Rogaland)46.54+1.5118.45
3Alida OftedalÅlgård Orientering47.19+2.1618.55
4Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)1.11.02+25.5928.24
5Arild SvihusGanddal IL1.11.34+26.3128.37
6Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.11.51+26.4828.44
0Maria NilssonGanddal ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor