Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

Fredrikstad SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Camilla ImrikD 17-B (18)31.5410.23
1Fredrik GudmestadDirekte C (16)22.599.59
1Tom A. KarlsenH 65- (17)38.3310.05
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (14)40.569.06
2Henrik OttesenH 45- (57)34.45+2.016.59
3Marte Hox BrynildsenD 11-12 (31)19.54+0.569.12
4Marie OlaussenD 21-E (41)43.17+3.518.30
4Unni Strand KarlsenD 60- (15)34.39+2.4612.12
4Bendik EliassenH 15-16 (52)37.52+7.148.45
4Øystein RuudH 60- (27)38.10+1.049.06
4Jan Sverdrup-ThygesonDirekte B (54)28.33+6.379.17
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (23)22.07+6.5210.14
6Espen DanevadH 45- (57)39.05+6.217.51
6Mattias KarlssonH 21-E1 (76)40.14+2.356.43
7Håvard LucasenH 21-E1 (76)40.16+2.376.44
7Anders Johan KrosbyH 70- (26)37.55+8.1413.21
9Gunn Astrid JakobsenD 60- (15)38.08+6.1513.25
9Audun NordbyH 11-12 (23)25.05+9.5011.36
9Marianne Riddervold KahrsD 21-E (41)47.56+8.309.25
9Amalie LøkkebergD 13-14 (39)22.21+5.498.27
9Sivert PoppeH 13-14 (53)21.53+1.507.31
10Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 75- (20)50.14+16.3117.41
11Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (33)52.19+11.0811.55
11Trine OlaussenD 50- (41)39.40+9.2512.01
12Frank LøwengreenH 50- (61)45.20+6.549.18
14Eirik ImrikH 15-16 (52)44.43+14.0510.21
15Emma DanevadD 15-16 (43)48.50+16.3013.31
16Thomas LieH 40- (22)1.06.27+20.0512.11
19Kjell Reidar MydskeDirekte A (44)1.07.28+29.5813.10
19Ludvik SætherH 13-14 (53)23.22+3.198.01
21Bjørn HeidenstrømH 60- (27)55.13+18.0713.11
21Sondre OttesenH 15-16 (52)50.58+20.2011.47
22Odin SætherH 15-16 (52)52.40+22.0212.11
25Trygve TveteråsDirekte B (54)37.28+15.3212.12
27Runar Saur ModahlH 15-16 (52)55.52+25.1412.55
28Christian Riddervold KahrsH 21-E1 (76)45.11+7.327.33
30Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (52)58.14+27.3613.28
31Audun Bjerkreim NilsenH 21-E1 (76)46.45+9.067.49
32Einar ModahlH 45- (57)52.56+20.1210.39
40Jan Edvin BlomkvistDirekte B (54)47.37+25.4115.30
41Axel BromanderH 55- (55)52.06+18.5112.26
42Matias Kjerre-LudviksenH 13-14 (53)39.36+19.3313.36
43Ingunn Saur ModahlDirekte B (54)50.16+28.2016.22
53Pål AngvollH 45- (57)1.18.50+46.0615.51
63Håvard BergetH 21-E1 (76)58.23+20.449.45
Johanne Klavestad AabyN-åpen (76)38.1623.03
Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (76)23.3414.11
Vilma DanevadN-åpen (76)27.3316.35
Malin Husebye AamodtN-åpen (76)19.5612.00
Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (76)19.5511.59
Jenny DanevadD -10 (14)35.4216.36
Guro OttesenD -10 (14)32.1414.59
0Hans Petter MathisenH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Hilde PoppeD 45- (46)diskvalifisert
0Anders BrynildsenDirekte A (44)diskvalifisert
0Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (48)diskvalifisert
0Kamilla OlaussenD 21-E (41)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor