Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Fossum IF

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Leif StørmerH 50- (61)38.267.53
2Selma Tørudbakken JendalD 13-16N (3)28.32+1.3713.08
2Erlend BakkeH 11-12N (4)19.46+4.0810.44
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (33)44.45+3.3410.11
3Kristin Kinck RannemD 17-C (5)44.04+17.5419.09
3Ragnhild Blom-HagenD 13-16C (3)37.19+6.1616.57
5Signe HoloD 11-12 (31)21.06+2.089.46
6Åsne Naadland HoloD 17-18 E (33)49.36+8.2511.17
6Mari BrendeD 13-14 (39)20.41+4.097.50
8Erik Hæstad BjørnstadH 17-18E (48)42.34+6.498.44
8Karen Hoel JomaasD 15-16 (43)41.51+9.3111.35
9Tarjei HoloH 19-20E (18)49.21+11.199.22
9Harald BakkeH 45- (57)40.01+7.178.03
9Øyvind HjermstadH 17-18E (48)43.11+7.268.52
10Lars HjermstadDirekte A (44)1.01.58+24.2812.06
12Hanne BrendeD 17-B (18)44.44+12.5014.34
12Styrk Hundseid KamsvågH 17-18E (48)44.17+8.329.05
12Marianne HjermstadD 55- (30)45.03+12.2513.39
13Eivind Berner MyhreH 15-16 (52)44.26+13.4810.17
14Kjersti HovD 50- (41)41.59+11.4412.43
15Sivert Sande KvermeH 15-16 (52)44.52+14.1410.23
15Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (39)23.39+7.078.57
16Torbjørn Blom-hagenH 45- (57)45.46+13.029.12
16Audun Rognerud BøeH 19-20E (18)1.18.32+40.3014.55
19Lucie StørmerDirekte B (54)34.33+12.3711.15
20Arild AndresenH 50- (61)50.10+11.4410.18
23Johanne Rognerud BøeD 13-14 (39)26.11+9.399.55
24Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (39)26.12+9.409.55
24Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (48)50.40+14.5510.24
25Philip RomørenH 13-14 (53)24.44+4.418.29
26Emil StørmerH 17-18E (48)52.18+16.3310.44
27Katrine BakkeD 45- (46)1.02.28+26.4916.21
28Erlend BørliH 15-16 (52)57.05+26.2713.12
30Tonje Rognerud BøeD 17-18 E (33)1.14.56+33.4517.04
30Håkon JendalH 50- (61)54.49+16.2311.15
33Simen BordalH 21-E1 (76)47.07+9.287.52
33Kathinka Zahl HagenD 13-14 (39)35.02+18.3013.16
33Sondre Zahl HagenH 15-16 (52)1.00.18+29.4013.57
35Kristin FalkD 45- (46)1.08.58+33.1918.03
35Knut Jostein SætnanH 45- (57)53.41+20.5710.48
37Peter GisholtH 17-18E (48)1.12.34+36.4914.54
37Sigbjørn ModalsliH 55- (55)49.56+16.4111.55
37Stein H. HagenH 50- (61)1.01.23+22.5712.36
37Eldri HoloD 50- (41)1.05.55+35.4019.58
37Morten RannemH 45- (57)54.49+22.0511.01
38Mikkel KatlaH 15-16 (52)1.06.01+35.2315.16
38Martin Andresen SkotteH 17-18E (48)1.13.31+37.4615.05
39Birk Felland SætnanH 13-14 (53)35.22+15.1912.09
40Ståle HeitmannH 45- (57)57.29+24.4511.33
41Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (52)1.16.34+45.5617.43
42Oskar StørmerH 21-E1 (76)49.21+11.428.15
47Nils Henrik JendalH 50- (61)1.05.03+26.3713.21
48Håkon BørliH 45- (57)1.03.35+30.5112.47
49Olav HasaasH 45- (57)1.05.39+32.5513.12
53Bent Sande KvermeH 50- (61)1.16.55+38.2915.47
54Tormod BøeH 50- (61)1.19.25+40.5916.18
Anders HeitmannN-åpen (76)32.2619.32
Henrik Elias SebjørnsenN-åpen (76)11.206.49
Olaf Blom-HagenH -10 (12)24.1711.17
Magnus Flydal JenstadH -10 (12)46.2821.36
0Maria BrodinD 21-E (41)diskvalifisert
0Erling HjermstadH 17-18E (48)diskvalifisert
0Charles HalaasH 40- (22)diskvalifisert
0Einar GisholtH 50- (61)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor