Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Asker Skiklubb

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tilla Farnes HennumD 19-20 E (14)47.4610.05
1Ina MartiniD 15-16B (6)21.488.15
2Anne Lise ØfsthusD 75- (4)1.05.11+3.2225.27
2Sander ArntzenH 17-18E (48)36.15+0.307.26
2Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (31)19.24+0.268.58
2Bjørn GulbrandsenH 50- (61)40.02+1.368.13
4Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (14)1.00.51+13.0512.51
4Per Anders YtterbøH 17-B (12)32.37+8.5610.37
4Jorun RuudD 45- (46)40.39+5.0010.38
4Hilda ØfsthusD 50- (41)34.45+4.3010.31
5Marit IsachsenD 21-A (21)49.46+8.3811.05
5Jan Richard EriksenH 50- (61)42.59+4.338.49
5Ann Katrin OlsenD 50- (41)35.42+5.2710.49
6Sondre YtterbøH 15-16 (52)38.02+7.248.48
7Margrethe WisløffD 19-20 E (14)1.02.51+15.0513.17
8Synne StrandD 17-18 E (33)50.47+9.3611.34
8Felix FinsrudH 15-16 (52)40.16+9.389.19
9Astrid YtterbøD 11-12 (31)21.56+2.5810.09
9Trond HegnaH 60- (27)45.37+8.3110.53
10Jonas MyhrH 13-14 (53)21.58+1.557.32Last ned GPS-spor i gpx-format
11Eivind Øfsthus GravirH 19-20E (18)53.38+15.3610.11
11Bård Engzelius GylverH 21-A (15)1.15.09+25.5413.47
12Frikk FinsrudH 11-12 (23)25.59+10.4412.01
12Eva Lill KvisleD 45- (46)44.57+9.1811.46
12Martha WisløffD 11-12 (31)23.13+4.1510.44
13Bjørn GunnerødH 75- (20)54.06+20.2319.02
13Pål SkogedalH 21-A (15)1.24.01+34.4615.24
13Henrik Fredriksen AasH 17-18E (48)44.41+8.569.10
14Mathias BirkelundH 11-12 (23)26.45+11.3012.23
14Sara MartiniD 11-12 (31)24.09+5.1111.10
14Øyvind HoveidH 65- (17)1.03.01+24.2816.29
15Bjørnar LøvliH 19-20E (18)59.42+21.4011.20
16Sigrun Hernes YtterbøD 45- (46)46.29+10.5012.10
16Per SchancheH 60- (27)50.16+13.1012.00
17Randi NicolaisenD 55- (30)48.57+16.1914.50
18Maren Aure SkogedalD 11-12 (31)25.53+6.5511.58
19Per Clemet WisløffH 17-18E (48)48.47+13.0210.01
24Øyvind GylverH 60- (27)1.00.19+23.1314.24
25Gjermund GravirH 50- (61)51.53+13.2710.39
27Tarje EspelinH 13-14 (53)27.34+7.319.28
27Bjørn MartiniH 45- (57)49.44+17.0010.00Last ned GPS-spor i gpx-format
27Torleif GaltelandDirekte B (54)38.11+16.1512.26
29Trygve MyhrH 17-18E (48)53.21+17.3610.57
29Marianne ArnesenD 50- (41)52.12+21.5715.49
30Mikael BirkelundH 13-14 (53)31.27+11.2410.48Last ned GPS-spor i gpx-format
30Margrete EngzeliusD 50- (41)53.23+23.0816.10
32Sølvi MartiniDirekte B (54)42.06+20.1013.42
33Maria PerssonD 50- (41)57.08+26.5317.18
35Vegard LøvliH 17-18E (48)58.59+23.1412.06
35Gunhild MyhrD 50- (41)59.55+29.4018.09
36Terje HenriksenH 55- (55)48.58+15.4311.41Last ned GPS-spor i gpx-format
36Anna Øfsthus GravirD 15-16 (43)1.06.07+33.4718.18
38Øyvind Johannessen LinneboH 55- (55)50.57+17.4212.10
40Kristian Fredriksen AasH 13-14 (53)36.07+16.0412.24
40Håkon LøvliH 55- (55)51.34+18.1912.18
41Jakob Backer-TellnesH 13-14 (53)36.35+16.3212.34
43Vilmer NybergH 13-14 (53)39.41+19.3813.38
43Svein GranerudH 50- (61)1.02.46+24.2012.53
44Anne Moian NydalDirekte B (54)1.00.00+38.0419.32
44Torstein KvaaleH 50- (61)1.03.30+25.0413.02
48Roar NydalH 55- (55)1.07.29+34.1416.07
50Magnus Mellbye LarsenH 21-E1 (76)51.05+13.268.32
Amalie BirkelundN-åpen (76)25.2315.17
Selma Aure SkogedalN-åpen (76)16.5610.12
0Petra HoveidD 15-16 (43)diskvalifisert
0Per WiréhnH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Emil Ruud FossheimH 13-14 (53)diskvalifisert
0Nina BirkelundD 40- (14)diskvalifisert
0Eilev KvaaleH 15-16 (52)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor