Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

OK Moss

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Christian SchiveDirekte A (44)42.31+5.018.18
4Leo LundeH 11-12N (4)52.05+36.2728.18
4Tiril Lødeng NilsenD 11-12N (6)30.06+12.5416.21
5Aurora GjølsjøD 17-18 E (33)49.20+8.0911.14
6Karoline BjørnerødD 15-16 (43)40.55+8.3511.20
8Tor Erling GjølsjøH 13-14 (53)21.52+1.497.30
16Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (33)54.28+13.1712.24
17Thomas TubbehaugenH 19-20E (18)1.22.16+44.1415.38
19Abdirahman HassanH 11-12 (23)49.11+33.5622.46
20Birk BreimoH 11-12 (23)56.00+40.4525.55
20Erika Lind-LarsenD 11-12 (31)27.06+8.0812.32
21Alfred BjørnerødH 13-14 (53)23.42+3.398.08
22Sondre LadimH 13-14 (53)23.59+3.568.14
29Julie Sophie WoldD 13-14 (39)30.52+14.2011.41
31Christopher LadimH 15-16 (52)59.16+28.3813.43
33Selma KristiansenD 17-18 E (33)1.51.54+1.10.4325.29
35Lars Mikkel Lødeng NilsenH 13-14 (53)33.45+13.4211.35
35Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (39)40.55+24.2315.29
44Adam KristiansenH 15-16 (52)1.43.10+1.12.3223.52
Trym BreimoN-åpen (76)21.3613.00
Aisha Rostveit ElmiN-åpen (76)35.4421.31
Anders Rostveit ElmiN-åpen (76)21.3713.01
Aron Rostveit ElmiN-åpen (76)35.1021.11
Elise Holm NedrebøN-åpen (76)32.0319.18
Sol KopperudN-åpen (76)25.0215.04
Aksel LerfaldetN-åpen (76)30.3418.24
Sofie Holm NedrebøD -10 (14)44.4020.46
Emma Aune JakobsenD -10 (14)40.2818.49
Anders Hovgaard EisvangH -10 (12)30.5614.23
Brage KristiansenH -10 (12)1.09.0032.05
Selmer LøkenH -10 (12)31.1214.30
0Elisabeth RømckeD 55- (30)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor