Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Nydalens SK

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Johanne LindD 21-A (21)41.089.09
1Siri StørmerD 45- (46)35.399.19
1Pia Young VikD 13-14 (39)16.326.15
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (52)30.387.05
1Elias JonssonH 17-18E (48)35.457.20
1Gaute BerganH 13-14 (53)20.036.53
1Inge LindsethH 40- (22)46.228.30
2Øystein PettersenDirekte A (44)38.17+0.477.28
2Eirik Langedal BreivikH 19-20E (18)38.42+0.407.21
2Lars Young VikH 15-16 (52)33.06+2.287.39
2Bjørg BogstrandDirekte C (16)27.43+4.4412.03
2Oda ScheeleD 15-16 (43)33.52+1.329.22
2Ellen Sofie OlsvikD 55- (30)36.39+4.0111.06
3Ragne WiklundD 17-18 E (33)45.09+3.5810.17
3Maria JonssonD 21-A (21)46.27+5.1910.20
3Einar JensenH 60- (27)38.08+1.029.06
3Isak JonssonH 15-16 (52)34.08+3.307.54
3Rune ScheeleH 45- (57)36.39+3.557.22
4Daniel FløtreH 21-A (15)59.30+10.1510.55
4Esten KorenH 45- (57)37.48+5.047.36
4Gard LindsethH 40- (22)52.10+5.489.34Last ned GPS-spor i gpx-format
5Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (18)44.00+5.588.21
5Alan CherryH 21-E1 (76)39.39+2.006.37
6Elisabeth IngvaldsenDirekte A (44)50.38+13.089.53
6Fredrik SaugestadH 17-A kort (13)53.49+16.5013.54
7Anne Borgen SturødD 45- (46)42.20+6.4111.04
8Else Kari ScheeleD 45- (46)43.27+7.4811.22
8Marie ScheeleD 11-12 (31)21.51+2.5310.06
8Torstein HoleH 40- (22)58.06+11.4410.39
8Jon Iver BakkenH 50- (61)43.53+5.279.00
9Helena AxelssonD 40- (14)53.55+12.5912.00
10Monica Tørnqvist HaldenD 45- (46)44.19+8.4011.36
11Øystein SørensenH 21-E1 (76)41.25+3.466.55
12Melissa TroutDirekte C (16)50.42+27.4322.02
12Ellen Marie TurterD 60- (15)46.44+14.5116.27
12Jostein TandbergH 19-20E (18)56.29+18.2710.44
12Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (53)22.08+2.057.36
12Marion HuberD 21-E (41)48.48+9.229.35
13Marianne BakkenD 21-A (21)59.02+17.5413.08
13Sander H. RogndokkenH 19-20E (18)58.25+20.2311.06
13Terje DengerudH 55- (55)39.09+5.549.21
14Maiken SandbergD 17-A kort (17)1.39.03+56.2325.35
14Joanna ErikssonD 21-A (21)59.06+17.5813.09
14Mari AarsethDirekte B (54)31.56+10.0010.24
14Ada WulfsbergD 15-16 (43)48.41+16.2113.29
15Åse BerganDirekte A (44)1.03.11+25.4112.20
15Anders VisterH 21-E1 (76)42.36+4.577.07
15Ottar WiklundH 50- (61)46.31+8.059.33
16Cristina LuisD 21-A (21)59.11+18.0313.10
16Siri UlvestadD 21-E (41)49.43+10.179.46
16Marte Madslien BakkenD 15-16 (43)50.51+18.3114.05
16Jan Erik IsaksenH 50- (61)47.40+9.149.47
17Vegard HaldenDirekte A (44)1.06.05+28.3512.54
17Marie LilandD 15-16 (43)51.21+19.0114.13
18Ralph StreetH 21-E1 (76)43.01+5.227.11
18Anne Marit BjergaardD 50- (41)43.01+12.4613.02
19Elise Wærp HaugeD 13-14 (39)25.09+8.379.31
19Tobias EspedalH 15-16 (52)49.42+19.0411.30
19Anne C TurterD 55- (30)53.12+20.3416.07
20Axel AaldeH 13-14 (53)23.26+3.238.03
20Anne MadslienD 50- (41)44.11+13.5613.23
21Tiril Ebon EspedalD 11-12 (31)29.57+10.5913.51
21Synnøve Lyssand SandbergD 50- (41)45.13+14.5813.42
22Børge PedersenH 50- (61)50.52+12.2610.26
23Håkon SturødH 17-18E (48)50.38+14.5310.23
26Marie SaugestadD 13-14 (39)28.49+12.1710.54
26Helena StubberudD 55- (30)1.15.20+42.4222.49
27Frida Bakken UlsethD 17-18 E (33)1.11.58+30.4716.23
27Audun BerganH 17-18E (48)52.22+16.3710.45
27Inga Skaarer WiklundD 13-14 (39)29.06+12.3411.01
29Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (43)58.54+26.3416.18
31Jan Tore HenriksenH 50- (61)54.54+16.2811.16
31Bjørn HaugeH 45- (57)52.21+19.3710.31
31Elias StubberudH 13-14 (53)31.40+11.3710.52
32Per SandbergH 55- (55)48.05+14.5011.29
34Jo WiklundDirekte A (44)1.42.38+1.05.0820.02
34Kjetil EspedalH 50- (61)56.31+18.0511.36
34Arianna TauferD 21-E (41)1.04.33+25.0712.40
34Bojan BlumensteinH 21-E1 (76)47.08+9.297.52
35Jostein AndersenH 21-E1 (76)47.38+9.597.57
38Kari MadslienD 50- (41)1.07.42+37.2720.30
39Peer StiansenH 55- (55)51.03+17.4812.11
39Sigur HeggedalH 21-E1 (76)48.35+10.568.07
40Solveig BerganD 45- (46)1.20.57+45.1821.11
40Ole Petter HaugenH 50- (61)1.01.45+23.1912.40
40Sindre RønningH 21-E1 (76)48.44+11.058.08
51Haakon IngvaldsenH 21-E1 (76)51.24+13.458.35
55Einar TommelstadH 21-E1 (76)55.07+17.289.13
59Sondre Sande GullordH 21-E1 (76)56.25+18.469.26
72Sverre Waaler KaasH 21-E1 (76)1.21.50+44.1113.41
Isak AndersenN-åpen (76)34.0120.29
Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (76)15.339.22
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (76)15.189.13
Amund SaugestadN-åpen (76)20.3812.25
Sigurd Størmer-AntonsenN-åpen (76)11.036.39
Helene ScheeleD -10 (14)21.4210.05
Iver AarsethH -10 (12)42.5319.56
0Birgit KorvaldDirekte A (44)diskvalifisert
0Magdalena CermakovaD 21-E (41)diskvalifisert
0Endre StoksethH 40- (22)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor