Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Lillomarka OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Nicholas OskarssonDirekte A (44)37.307.19
1Andrine BenjaminsenD 21-E (41)39.267.44
1Stian LillegårdDirekte N (2)12.327.33
3Ole Kjell LangmyrenH 55- (55)35.26+2.118.27
4Gaute Hallan SteiwerH 21-E1 (76)39.20+1.416.34
5Brynjar FredheimDirekte A (44)48.42+11.129.30
5Ingvild C. FleisjeD 19-20 E (14)1.01.01+13.1512.53
7Oda Marie ColquhounD 17-18 E (33)49.46+8.3511.20
8Rasmus D. EastwoodH 11-12 (23)23.39+8.2410.56
9Ellen Marie AriansenD 19-20 E (14)1.03.48+16.0213.29
9Joar OldernesH 17-18E (48)43.11+7.268.52
10Steinar EastwoodH 40- (22)1.00.33+14.1111.06
10Brian Aagaard NielsenH 21-A (15)1.14.02+24.4713.35
11Dorthe Kühl PetersenD 21-A (21)55.10+14.0212.17
11Vebjørn Emil BlindheimH 11-12 (23)25.52+10.3711.58
14Delphine PoirotD 21-E (41)49.24+9.589.42
15Elias Skjolden SørensenH 17-18E (48)46.07+10.229.28
15Reidunn HallanD 55- (30)47.16+14.3814.19
16Lene ColquhounD 17-A kort (17)2.13.00+1.30.2034.22
17Matthew SpeakeH 21-E1 (76)43.00+5.217.11
18Hallvard FjærH 55- (55)43.13+9.5810.19
19Maria Rørvik HaverD 17-18 E (33)58.33+17.2213.20
21Emma Eithun PaulsenD 17-18 E (33)1.00.14+19.0313.43
21Karoline SønsterudbråtenD 21-E (41)54.21+14.5510.40
22Ingrid BlindheimD 15-16 (43)56.54+24.3415.45
23David GottfridssonH 21-E1 (76)44.08+6.297.22
25Trine OldernesD 45- (46)59.33+23.5415.35
27Fredrik SteiwerH 60- (27)1.20.29+43.2319.13
32Arne DybdahlH 50- (61)55.39+17.1311.25
33Harald SørensenDirekte B (54)42.08+20.1213.43
36Aase MestadDirekte A (44)2.14.41+1.37.1126.18
41Terje BlindheimH 45- (57)58.07+25.2311.41
53Mathias BenjaminsenH 21-E1 (76)55.00+17.219.11
Linus Mestad HansenN-åpen (76)23.0513.54
Silas Mestad HansenN-åpen (76)22.2813.32
Sofus Mestad HansenN-åpen (76)22.2313.29
0Øystein Kveseth IngebretsenH 11-12 (23)diskvalifisert
0Mathias Pedersen VoldH 15-16 (52)diskvalifisert
0Eirik Høst FossgardH 17-18E (48)diskvalifisert
0Toril HallanD 55- (30)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor