Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Kongsberg OL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Svein-Erik SøgårdH 55- (55)33.157.56
2Ann-Karin LestebergD 17-B (18)33.40+1.4610.57
2Celine RenardD 21-A (21)46.06+4.5810.16
3Ola LestebergH 17-A kort (13)48.42+11.4312.35
4Siri MoholthD 17-A kort (17)51.41+9.0113.21
4Ingjerd SommerstadD 40- (14)46.28+5.3210.20
4Ingar HåkonsenH 70- (26)34.16+4.3512.03
5Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (43)40.40+8.2011.15
6Unn Hilde HeggedalD 50- (41)37.02+6.4711.13
6Espen RøsteH 40- (22)56.30+10.0810.22
10Lene FlessebergD 17-B (18)43.51+11.5714.17
10Hilde StorløkkenD 50- (41)39.37+9.2212.00
11Svein-Olav TorøDirekte A (44)1.02.23+24.5312.11
11Syver LøkenH 50- (61)45.12+6.469.16
12Øyvind DrageH 55- (55)39.07+5.529.20
12Vebjørn RøtvoldH 21-A (15)1.17.53+28.3814.17
13Ingjerd MyhreD 21-E (41)49.08+9.429.39
13Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (33)52.31+11.2011.57
13Halvor LøkenH 13-14 (53)22.37+2.347.46
14Marlin HaavengenD 17-18 E (33)52.48+11.3712.01
14Are BisethH 40- (22)1.02.32+16.1011.28
15Cora EbnerD 17-A kort (17)1.51.46+1.09.0628.52
15Johan EgerH 13-14 (53)22.59+2.567.53
15Helene EgerD 17-18 E (33)53.43+12.3212.14
15Anita Sørensen DrageD 50- (41)42.29+12.1412.52
17Konstanse MoholthD 13-14 (39)24.09+7.379.08
25Sølve DrageH 17-18E (48)50.46+15.0110.25
26Øivind MyhreH 55- (55)46.43+13.2811.09
26Kristin EgerD 45- (46)1.00.37+24.5815.52
27Elisabeth HetlevikD 50- (41)49.18+19.0314.56
28Ingrid LestebergD 11-12 (31)41.26+22.2819.10
29Damien RenardH 21-E1 (76)45.12+7.337.33
29Hilde MoholthDirekte B (54)39.21+17.2512.49
29Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (31)41.44+22.4619.19
29Vetle DrageH 15-16 (52)57.07+26.2913.13
31Andrea VaneboD 17-18 E (33)1.20.58+39.4718.26
31Pirjo LuchsingerDirekte A (44)1.31.15+53.4517.49
31Karoline TorøD 15-16 (43)59.46+27.2616.33
32Kathinka RogstadD 17-18 E (33)1.20.59+39.4818.26
32Mari ØverbyD 13-14 (39)32.14+15.4212.12
34Atle Nikolai WølloH 13-14 (53)33.34+13.3111.32
41Ingrid Lundin BerganDirekte B (54)47.54+25.5815.36
45Arne BerganH 13-14 (53)41.12+21.0914.09
48Roger Andre VaneboH 50- (61)1.07.19+28.5313.49
50Mona Dalegård LøkenDirekte B (54)1.16.29+54.3324.54
Eirik LestebergN-åpen (76)16.5110.09
Mathis RenardN-åpen (76)21.0112.39
Marte EgerD -10 (14)40.3318.51
Elise RenardD -10 (14)37.1417.19
Arne BisethH -10 (12)58.5027.21
Simen Sommerstad RøsteH -10 (12)25.5112.01
0Rolf Trygve HaugH 15-16 (52)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

O-Festivtival
IOF Eventor