Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Halden SK

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Josefin EylertsenD 13-16C (3)31.0314.06
1Anja WingstedtD 35- (1)41.359.15
1Magne DæhliH 21-E1 (76)37.396.17
1Tore SandvikH 45- (57)32.446.35
2Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (46)37.26+1.479.47
2Sabine HauswirthD 21-E (41)40.54+1.288.02
3Runa Lien BackstrømD 45- (46)39.44+4.0510.24
3Kine Hallan SteiwerD 21-E (41)42.53+3.278.25
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikD 15-16B (6)34.39+12.5113.07
4Synne Marie JenssenD 15-16B (6)34.53+13.0513.12
5Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (53)21.24+1.217.21
5Lizzie InghamD 21-E (41)45.33+6.078.56
5Guro BryggenD 40- (14)47.45+6.4910.38
5Niels Christian HellerudH 17-18E (48)39.53+4.088.11
6Julie Hilland AndersenD 21-A (21)49.47+8.3911.05
6Sverre SandvikH 11-12 (23)22.08+6.5310.14
6Eirik NordbrødenH 60- (27)40.58+3.529.47
6Maren HenriksenD 11-12 (31)21.16+2.189.50
7Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (18)44.55+6.538.32
7August Asheim BirkelandH 17-18E (48)42.04+6.198.38
8Jo ShepherdD 21-E (41)47.19+7.539.17
8Markus HolterH 21-E1 (76)40.44+3.056.48
9Frauke Schmitt GranD 45- (46)43.31+7.5211.23
10Emil WingstedtH 21-E1 (76)41.01+3.226.51
10Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (31)22.43+3.4510.31
11Tor Ragnar AndersenH 60- (27)46.30+9.2411.06
12Lene SandvikD 40- (14)1.11.11+30.1515.51
12Eirik Kamstrup HovindH 21-E1 (76)41.36+3.576.57
13Hanne Lerche RaadalD 45- (46)45.00+9.2111.46
13Jan SedivyH 21-E1 (76)41.56+4.177.00
13Sigrid Schmitt GranD 11-12 (31)23.17+4.1910.46
14Anne Julsrud HaugenD 55- (30)46.17+13.3914.01
16Vegard Jarvis WestergårdH 21-E1 (76)42.54+5.157.10
17Pål BackstrømH 45- (57)45.54+13.109.14
18Vilhelm SvarødH 11-12 (23)39.16+24.0118.10
18Idun Kristine Felde OlaussenD 21-E (41)50.56+11.3010.00
18Marie Lien BackstrømD 13-14 (39)24.12+7.409.10
19Thor PalmgrenH 70- (26)48.14+18.3316.59
22Gina GranstedtD 21-E (41)54.31+15.0510.42
22Knut AasheimH 21-E1 (76)44.05+6.267.22
24Mats NordbrødenH 21-E1 (76)44.15+6.367.23
25Ingrid Kronborg BronebakkD 21-E (41)54.48+15.2210.45
26Jakob TorgersenH 15-16 (52)54.21+23.4312.34
26Peter NordbrødenH 21-E1 (76)45.00+7.217.31
27Gøril FristadD 21-E (41)55.38+16.1210.55
28Hedda Raadal BjørloD 21-E (41)56.38+17.1211.07
30Espen FiskumH 21-E1 (76)45.23+7.447.35
32Andreas RüedlingerH 21-E1 (76)46.48+9.097.49
32Tore Herman KirkebøenH 15-16 (52)59.51+29.1313.51
35Karoline AuneD 21-E (41)1.04.34+25.0812.41
36Erlend BrendstuenH 17-18E (48)1.01.11+25.2612.33
37Marianne DæhliD 21-E (41)1.14.27+35.0114.37
37Vilde Hagen-TafjordD 13-14 (39)50.11+33.3919.00
39Alexander Skaug YtterbølH 17-18E (48)1.14.39+38.5415.19
45Bjørn Axel GranH 45- (57)59.15+26.3111.55
46Gudmund JenssenH 50- (61)1.04.54+26.2813.19
49Jonathan EylertsenH 13-14 (53)45.54+25.5115.46
50Peder BryggenH 13-14 (53)1.17.05+57.0226.29
50Pål HellerudH 55- (55)1.12.26+39.1117.17
56Jon PedersenH 21-E1 (76)55.30+17.519.16
69Sigurd Myhre AndreassenH 21-E1 (76)1.03.36+25.5710.38
70Magnus NordbrødenH 21-E1 (76)1.05.21+27.4210.55
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (76)18.3211.09
Jacob EylertsenN-åpen (76)18.0810.55
Andrea LieN-åpen (76)32.0719.20
Emma Nordlie MagnussenN-åpen (76)18.1811.01
Aksel Johan SandvikN-åpen (76)24.4514.54
Johan Fredrik Svendsby BraarudN-åpen (76)18.3811.13
Torine Hagen-TafjordD -10 (14)31.1014.29
Minna Sofie WingstedtD -10 (14)36.4417.05
Ville Emil WingstedtH -10 (12)26.0712.08
0Remi JohannesenDirekte A (44)diskvalifisert
0Jørn NordbrødenDirekte B (54)diskvalifisert
0Andrei ZhuravlevH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Jonatan AuneH 15-16 (52)diskvalifisert
Håkon Raadal BjørloH 21-E1 (76)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor