Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Asker Skiklubb

69 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tilla Farnes HennumD 19-20 E (14)47.4610.05
1Ina MartiniD 15-16B (6)21.488.15
2Anne Lise ØfsthusD 75- (4)1.05.11+3.2225.27
2Sander ArntzenH 17-18E (48)36.15+0.307.26
2Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (31)19.24+0.268.58
2Bjørn GulbrandsenH 50- (61)40.02+1.368.13
4Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (14)1.00.51+13.0512.51
4Per Anders YtterbøH 17-B (12)32.37+8.5610.37
4Jorun RuudD 45- (46)40.39+5.0010.38
4Hilda ØfsthusD 50- (41)34.45+4.3010.31
5Marit IsachsenD 21-A (21)49.46+8.3811.05
5Jan Richard EriksenH 50- (61)42.59+4.338.49
5Ann Katrin OlsenD 50- (41)35.42+5.2710.49
6Sondre YtterbøH 15-16 (52)38.02+7.248.48
7Margrethe WisløffD 19-20 E (14)1.02.51+15.0513.17
8Synne StrandD 17-18 E (33)50.47+9.3611.34
8Felix FinsrudH 15-16 (52)40.16+9.389.19
9Astrid YtterbøD 11-12 (31)21.56+2.5810.09
9Trond HegnaH 60- (27)45.37+8.3110.53
10Jonas MyhrH 13-14 (53)21.58+1.557.32Last ned GPS-spor i gpx-format
11Eivind Øfsthus GravirH 19-20E (18)53.38+15.3610.11
11Bård Engzelius GylverH 21-A (15)1.15.09+25.5413.47
12Frikk FinsrudH 11-12 (23)25.59+10.4412.01
12Eva Lill KvisleD 45- (46)44.57+9.1811.46
12Martha WisløffD 11-12 (31)23.13+4.1510.44
13Bjørn GunnerødH 75- (20)54.06+20.2319.02
13Pål SkogedalH 21-A (15)1.24.01+34.4615.24
13Henrik Fredriksen AasH 17-18E (48)44.41+8.569.10
14Mathias BirkelundH 11-12 (23)26.45+11.3012.23
14Sara MartiniD 11-12 (31)24.09+5.1111.10
14Øyvind HoveidH 65- (17)1.03.01+24.2816.29
15Bjørnar LøvliH 19-20E (18)59.42+21.4011.20
16Sigrun Hernes YtterbøD 45- (46)46.29+10.5012.10
16Per SchancheH 60- (27)50.16+13.1012.00
17Randi NicolaisenD 55- (30)48.57+16.1914.50
18Maren Aure SkogedalD 11-12 (31)25.53+6.5511.58
19Per Clemet WisløffH 17-18E (48)48.47+13.0210.01
24Øyvind GylverH 60- (27)1.00.19+23.1314.24
25Gjermund GravirH 50- (61)51.53+13.2710.39
27Tarje EspelinH 13-14 (53)27.34+7.319.28
27Bjørn MartiniH 45- (57)49.44+17.0010.00Last ned GPS-spor i gpx-format
27Torleif GaltelandDirekte B (54)38.11+16.1512.26
29Trygve MyhrH 17-18E (48)53.21+17.3610.57
29Marianne ArnesenD 50- (41)52.12+21.5715.49
30Mikael BirkelundH 13-14 (53)31.27+11.2410.48Last ned GPS-spor i gpx-format
30Margrete EngzeliusD 50- (41)53.23+23.0816.10
32Sølvi MartiniDirekte B (54)42.06+20.1013.42
33Maria PerssonD 50- (41)57.08+26.5317.18
35Vegard LøvliH 17-18E (48)58.59+23.1412.06
35Gunhild MyhrD 50- (41)59.55+29.4018.09
36Terje HenriksenH 55- (55)48.58+15.4311.41Last ned GPS-spor i gpx-format
36Anna Øfsthus GravirD 15-16 (43)1.06.07+33.4718.18
38Øyvind Johannessen LinneboH 55- (55)50.57+17.4212.10
40Kristian Fredriksen AasH 13-14 (53)36.07+16.0412.24
40Håkon LøvliH 55- (55)51.34+18.1912.18
41Jakob Backer-TellnesH 13-14 (53)36.35+16.3212.34
43Vilmer NybergH 13-14 (53)39.41+19.3813.38
43Svein GranerudH 50- (61)1.02.46+24.2012.53
44Anne Moian NydalDirekte B (54)1.00.00+38.0419.32
44Torstein KvaaleH 50- (61)1.03.30+25.0413.02
48Roar NydalH 55- (55)1.07.29+34.1416.07
50Magnus Mellbye LarsenH 21-E1 (76)51.05+13.268.32
Amalie BirkelundN-åpen (76)25.2315.17
Selma Aure SkogedalN-åpen (76)16.5610.12
0Petra HoveidD 15-16 (43)diskvalifisert
0Per WiréhnH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Emil Ruud FossheimH 13-14 (53)diskvalifisert
0Nina BirkelundD 40- (14)diskvalifisert
0Eilev KvaaleH 15-16 (52)diskvalifisert

Axa Sportsclub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ida LindbergDirekte C (16)44.46+21.4719.27

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Andreas DaleH 13-14 (53)21.32+1.297.23

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Håvard W. PettersenH 17-A kort (13)1.01.49+24.5015.58
13Trude HansenD 40- (14)1.12.47+31.5116.12
Hedda Wessel PettersenD -10 (14)1.25.0039.32

Bergnäsets AIK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Gry Holmgren HafskjoldDirekte B (54)1.02.00+40.0420.11
0Richard HolmgrenH 55- (55)diskvalifisert
Gunnar HolmgrenH 21-E1 (76)brutt

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Thorolf TrolsrudH 70- (26)40.45+11.0414.20
15Magnar ØvreåsH 75- (20)1.03.12+29.2922.15

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68Øyvind WiggenH 21-E1 (76)1.02.29+24.5010.26

Bækkelagets SK

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Marie BlekenD 17-A kort (17)42.4011.01
2Thomas SchiveH 21-A (15)51.50+2.359.30
2Aasne Fenne HoksrudD 40- (14)42.33+1.379.28
2Carl Godager KaasH 21-E1 (76)38.04+0.256.21
3Tor Halvor BolkesjøH 17-B (12)31.14+7.3310.10
3Markus HirschH 11-12N (4)35.53+20.1519.30
3Kine GulliksenD 17-A kort (17)51.36+8.5613.20
4Yngvar ChristiansenDirekte A (44)48.28+10.589.27
6Odd KletteliH 75- (20)46.47+13.0416.28
7Marthe GløersenD 21-E (41)47.16+7.509.17
9Pål Christian IngierdH 40- (22)58.48+12.2610.47
10Louise OramD 21-E (41)48.28+9.029.31
12Johanne Øderud VatneD 17-A kort (17)1.25.07+42.2721.59
17Jonas Fenne IngierdH 11-12 (23)30.35+15.2014.09
19Vetle ChristiansenH 21-E1 (76)43.18+5.397.14
25Maria TorgersenD 50- (41)48.04+17.4914.33
29Arne TorgersenH 50- (61)53.47+15.2111.02
31Lene Godager KaasD 21-E (41)59.22+19.5611.39
31Ingeborg ØderudD 50- (41)54.40+24.2516.33
32Anniken Eriksrud KarlsenD 21-E (41)1.02.40+23.1412.18
33Jan Erik AalbergH 50- (61)56.12+17.4611.32
36Martin Grotle SoukupH 21-E1 (76)47.50+10.117.59
38Malin SveenD 13-14 (39)54.01+37.2920.27
39Anna Tysse NakkimD 13-14 (39)57.23+40.5121.44
45Halvor JutulstadH 55- (55)57.59+24.4413.50
45Håvard MyhreH 21-E1 (76)49.46+12.078.19
53Mathias NipenH 21-E1 (76)55.00+17.219.11
57Anders StorbratenH 21-E1 (76)55.52+18.139.20
64Eskil Sande GullordH 21-E1 (76)58.53+21.149.50
65Simen SmestadH 21-E1 (76)59.03+21.249.52
67Martin SchälliH 21-E1 (76)1.02.18+24.3910.25
Jonas HirschN-åpen (76)28.0716.56
Håkon Fenne IngierdN-åpen (76)28.1316.59
0Lars Øderud VatneH 15-16 (52)diskvalifisert

Driv IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per-Erik ØstlieH 65- (17)38.41+0.0810.07
14Trond WettergreenH 70- (26)40.55+11.1414.24
22Åsmund JahrH 70- (26)56.28+26.4719.52

EBOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Barrie SpeakDirekte B (54)37.20+15.2412.09

Eiker OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane DyrkornD 17-18 E (33)41.119.22
3Tom André AlstadsætherH 35- (4)1.35.14+55.4317.28
7Sølvi FossøyD 21-A (21)50.10+9.0211.10
8Vegard MyklemyrH 19-20E (18)45.23+7.218.37
10Christine HoenD 15-16 (43)45.13+12.5312.31
11Helga PeveriD 65- (13)1.11.04+28.3225.01
13Anna Isnes TyseD 17-A kort (17)1.29.10+46.3023.02
14Anne Marthe PeveriD 21-A (21)59.06+17.5813.09
20Solveig LetmolieD 15-16 (43)55.07+22.4715.16
29Torun DyrkornDirekte A (44)1.22.54+45.2416.11
37Oda Isnes TyseD 15-16 (43)1.06.24+34.0418.23
39Heidi MyklemyrD 45- (46)1.19.02+43.2320.41
0Jan SølvbergH 55- (55)diskvalifisert
Thea DyrkornD 17-18 E (33)brutt

Elverum OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sander Tonjer FingarsenH 13-14 (53)20.48+0.457.08
10Anna-Thekla TonjerD 21-A (21)54.34+13.2612.09
13Harald ØstbyeH 60- (27)46.47+9.4111.10
26Mats LindaasH 13-14 (53)26.59+6.569.16
37Gaute LindaasH 13-14 (53)34.05+14.0211.42

Fana IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Marie Roll-TørnqvistD 13-14 (39)25.24+8.529.37
49Ole TørnqvistH 50- (61)1.09.02+30.3614.10

Fet OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jane HelmersenDirekte C (16)29.10+6.1112.40
5Jarle RogndokkenH 17-B (12)35.47+12.0611.39
7Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (39)21.31+4.598.09
22Kyrre GranH 45- (57)47.43+14.599.36
41Øyvind HelmersenH 50- (61)1.02.18+23.5212.47

Fossum IF

64 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Leif StørmerH 50- (61)38.267.53
2Selma Tørudbakken JendalD 13-16N (3)28.32+1.3713.08
2Erlend BakkeH 11-12N (4)19.46+4.0810.44
2Victoria Hæstad BjørnstadD 17-18 E (33)44.45+3.3410.11
3Kristin Kinck RannemD 17-C (5)44.04+17.5419.09
3Ragnhild Blom-HagenD 13-16C (3)37.19+6.1616.57
5Signe HoloD 11-12 (31)21.06+2.089.46
6Åsne Naadland HoloD 17-18 E (33)49.36+8.2511.17
6Mari BrendeD 13-14 (39)20.41+4.097.50
8Erik Hæstad BjørnstadH 17-18E (48)42.34+6.498.44
8Karen Hoel JomaasD 15-16 (43)41.51+9.3111.35
9Tarjei HoloH 19-20E (18)49.21+11.199.22
9Harald BakkeH 45- (57)40.01+7.178.03
9Øyvind HjermstadH 17-18E (48)43.11+7.268.52
10Lars HjermstadDirekte A (44)1.01.58+24.2812.06
12Hanne BrendeD 17-B (18)44.44+12.5014.34
12Styrk Hundseid KamsvågH 17-18E (48)44.17+8.329.05
12Marianne HjermstadD 55- (30)45.03+12.2513.39
13Eivind Berner MyhreH 15-16 (52)44.26+13.4810.17
14Kjersti HovD 50- (41)41.59+11.4412.43
15Sivert Sande KvermeH 15-16 (52)44.52+14.1410.23
15Heidi Kristina SebjørnsenD 13-14 (39)23.39+7.078.57
16Torbjørn Blom-hagenH 45- (57)45.46+13.029.12
16Audun Rognerud BøeH 19-20E (18)1.18.32+40.3014.55
19Lucie StørmerDirekte B (54)34.33+12.3711.15
20Arild AndresenH 50- (61)50.10+11.4410.18
23Johanne Rognerud BøeD 13-14 (39)26.11+9.399.55
24Helene Bjørkvold JendalD 13-14 (39)26.12+9.409.55
24Oscar Hæstad BjørnstadH 17-18E (48)50.40+14.5510.24
25Philip RomørenH 13-14 (53)24.44+4.418.29
26Emil StørmerH 17-18E (48)52.18+16.3310.44
27Katrine BakkeD 45- (46)1.02.28+26.4916.21
28Erlend BørliH 15-16 (52)57.05+26.2713.12
30Tonje Rognerud BøeD 17-18 E (33)1.14.56+33.4517.04
30Håkon JendalH 50- (61)54.49+16.2311.15
33Simen BordalH 21-E1 (76)47.07+9.287.52
33Kathinka Zahl HagenD 13-14 (39)35.02+18.3013.16
33Sondre Zahl HagenH 15-16 (52)1.00.18+29.4013.57
35Kristin FalkD 45- (46)1.08.58+33.1918.03
35Knut Jostein SætnanH 45- (57)53.41+20.5710.48
37Peter GisholtH 17-18E (48)1.12.34+36.4914.54
37Sigbjørn ModalsliH 55- (55)49.56+16.4111.55
37Stein H. HagenH 50- (61)1.01.23+22.5712.36
37Eldri HoloD 50- (41)1.05.55+35.4019.58
37Morten RannemH 45- (57)54.49+22.0511.01
38Mikkel KatlaH 15-16 (52)1.06.01+35.2315.16
38Martin Andresen SkotteH 17-18E (48)1.13.31+37.4615.05
39Birk Felland SætnanH 13-14 (53)35.22+15.1912.09
40Ståle HeitmannH 45- (57)57.29+24.4511.33
41Vebjørn Blom-HagenH 15-16 (52)1.16.34+45.5617.43
42Oskar StørmerH 21-E1 (76)49.21+11.428.15
47Nils Henrik JendalH 50- (61)1.05.03+26.3713.21
48Håkon BørliH 45- (57)1.03.35+30.5112.47
49Olav HasaasH 45- (57)1.05.39+32.5513.12
53Bent Sande KvermeH 50- (61)1.16.55+38.2915.47
54Tormod BøeH 50- (61)1.19.25+40.5916.18
Anders HeitmannN-åpen (76)32.2619.32
Henrik Elias SebjørnsenN-åpen (76)11.206.49
Olaf Blom-HagenH -10 (12)24.1711.17
Magnus Flydal JenstadH -10 (12)46.2821.36
0Maria BrodinD 21-E (41)diskvalifisert
0Erling HjermstadH 17-18E (48)diskvalifisert
0Charles HalaasH 40- (22)diskvalifisert
0Einar GisholtH 50- (61)diskvalifisert

Fredrikstad SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Camilla ImrikD 17-B (18)31.5410.23
1Fredrik GudmestadDirekte C (16)22.599.59
1Tom A. KarlsenH 65- (17)38.3310.05
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (14)40.569.06
2Henrik OttesenH 45- (57)34.45+2.016.59
3Marte Hox BrynildsenD 11-12 (31)19.54+0.569.12
4Marie OlaussenD 21-E (41)43.17+3.518.30
4Unni Strand KarlsenD 60- (15)34.39+2.4612.12
4Bendik EliassenH 15-16 (52)37.52+7.148.45
4Øystein RuudH 60- (27)38.10+1.049.06
4Jan Sverdrup-ThygesonDirekte B (54)28.33+6.379.17
5Emil Husebye AamodtH 11-12 (23)22.07+6.5210.14
6Espen DanevadH 45- (57)39.05+6.217.51
6Mattias KarlssonH 21-E1 (76)40.14+2.356.43
7Håvard LucasenH 21-E1 (76)40.16+2.376.44
7Anders Johan KrosbyH 70- (26)37.55+8.1413.21
9Gunn Astrid JakobsenD 60- (15)38.08+6.1513.25
9Audun NordbyH 11-12 (23)25.05+9.5011.36
9Marianne Riddervold KahrsD 21-E (41)47.56+8.309.25
9Amalie LøkkebergD 13-14 (39)22.21+5.498.27
9Sivert PoppeH 13-14 (53)21.53+1.507.31
10Bjørn-Wiggo N. HusebyeH 75- (20)50.14+16.3117.41
11Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 E (33)52.19+11.0811.55
11Trine OlaussenD 50- (41)39.40+9.2512.01
12Frank LøwengreenH 50- (61)45.20+6.549.18
14Eirik ImrikH 15-16 (52)44.43+14.0510.21
15Emma DanevadD 15-16 (43)48.50+16.3013.31
16Thomas LieH 40- (22)1.06.27+20.0512.11
19Kjell Reidar MydskeDirekte A (44)1.07.28+29.5813.10
19Ludvik SætherH 13-14 (53)23.22+3.198.01
21Bjørn HeidenstrømH 60- (27)55.13+18.0713.11
21Sondre OttesenH 15-16 (52)50.58+20.2011.47
22Odin SætherH 15-16 (52)52.40+22.0212.11
25Trygve TveteråsDirekte B (54)37.28+15.3212.12
27Runar Saur ModahlH 15-16 (52)55.52+25.1412.55
28Christian Riddervold KahrsH 21-E1 (76)45.11+7.327.33
30Kristoffer B. HelminsenH 15-16 (52)58.14+27.3613.28
31Audun Bjerkreim NilsenH 21-E1 (76)46.45+9.067.49
32Einar ModahlH 45- (57)52.56+20.1210.39
40Jan Edvin BlomkvistDirekte B (54)47.37+25.4115.30
41Axel BromanderH 55- (55)52.06+18.5112.26
42Matias Kjerre-LudviksenH 13-14 (53)39.36+19.3313.36
43Ingunn Saur ModahlDirekte B (54)50.16+28.2016.22
53Pål AngvollH 45- (57)1.18.50+46.0615.51
63Håvard BergetH 21-E1 (76)58.23+20.449.45
Johanne Klavestad AabyN-åpen (76)38.1623.03
Ingrid Sofie Hox BrynildsenN-åpen (76)23.3414.11
Vilma DanevadN-åpen (76)27.3316.35
Malin Husebye AamodtN-åpen (76)19.5612.00
Kaia Kjerre-LudviksenN-åpen (76)19.5511.59
Jenny DanevadD -10 (14)35.4216.36
Guro OttesenD -10 (14)32.1414.59
0Hans Petter MathisenH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Hilde PoppeD 45- (46)diskvalifisert
0Anders BrynildsenDirekte A (44)diskvalifisert
0Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (48)diskvalifisert
0Kamilla OlaussenD 21-E (41)diskvalifisert

Freidig

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torid KvaalD 65- (13)54.36+12.0419.13
4Oskar Spets StorhovH 17-18E (48)39.27+3.428.06
21Mats EidsmoH 17-18E (48)49.59+14.1410.15
0Gunnar ØsterbøH 75- (20)diskvalifisert

Gimle IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor HernesH 85- (2)1.23.4432.42
1Willy GrønstadH 70- (26)29.4110.27
2Ingrid Grønlund MoenD 15-16B (6)29.31+7.4311.10
3Johanna YtterbølD 75- (4)1.28.29+26.4034.33
7Martin HeitmannH 17-B (12)36.16+12.3511.48
7Trond Ivar FossaasH 17-A kort (13)54.52+17.5314.10
9Tore Grønlund MoenH 17-A kort (13)1.01.05+24.0615.47
13Martine A. HenningDirekte C (16)51.11+28.1222.15
16Trygve FosseH 75- (20)1.03.38+29.5522.24
16Erlend Grønlund MoenH 11-12 (23)28.27+13.1213.10
27Mathilde FossaasD 11-12 (31)40.59+22.0118.58
31Eva Steffensen JohansenDirekte B (54)41.14+19.1813.25
49Liv Edle GrønstadDirekte B (54)1.16.27+54.3124.54
0Vetle FosdalH 11-12 (23)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Margrete JørandliD 60- (15)31.5311.13
2Anne SørlienD 17-C (5)36.24+10.1415.49
2Jan MolstadH 17-B (12)30.45+7.0410.00
3Kirsten BakkeD 70- (11)55.14+8.4021.34
4Kristine KravdalD 15-16 (43)40.28+8.0811.12
5Audun StrandlieH 55- (55)36.47+3.328.47
5Hege SolerødD 45- (46)41.54+6.1510.58Last ned GPS-spor i gpx-format
6Astrid KravdalD 40- (14)48.03+7.0710.42
9Elling Fossheim AsplinH 21-A (15)1.12.38+23.2313.19
14Martin ØhmanH 45- (57)44.26+11.428.56
17Lone MalmgrenD 21-E (41)50.13+10.479.51
19Øyvind LienH 45- (57)46.11+13.279.17
22Elias ØhmanH 17-18E (48)50.15+14.3010.19
22Kristine Haanes StrandlieD 17-18 E (33)1.00.24+19.1313.45
29Annar Erlien SolerødH 13-14 (53)29.41+9.3810.12
40Inger-Lise Halmstad AndersenD 15-16 (43)1.43.02+1.10.4228.32
51Even ErlienH 45- (57)1.11.03+38.1914.17
0Peder Fossheim AsplinH 21-A (15)diskvalifisert
Eiril Erlien SolerødD -10 (14)diskvalifisert

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Grunde IsaksætreH 15-16 (52)43.14+12.3610.00

Hadeland OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Paul SkjakerH 65- (17)48.15+9.4212.37Last ned GPS-spor i gpx-format
19Øyvind SørlieH 60- (27)51.25+14.1912.16
28Berthe TesloD 15-16 (43)58.19+25.5916.09
30Astrid RognstadD 13-14 (39)31.20+14.4811.52
35Ingeborg RognstadD 15-16 (43)1.04.57+32.3717.59
36Gunn Elin RudiD 45- (46)1.11.38+35.5918.45
36Einar TesloH 50- (61)59.51+21.2512.17
Nikolai TesloH -10 (12)29.5913.56
0Fredrik DelåsDirekte A (44)diskvalifisert
Astrid Waaler KaasDirekte B (54)brutt

Halden SK

76 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Josefin EylertsenD 13-16C (3)31.0314.06
1Anja WingstedtD 35- (1)41.359.15
1Magne DæhliH 21-E1 (76)37.396.17
1Tore SandvikH 45- (57)32.446.35
2Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (46)37.26+1.479.47
2Sabine HauswirthD 21-E (41)40.54+1.288.02
3Runa Lien BackstrømD 45- (46)39.44+4.0510.24
3Kine Hallan SteiwerD 21-E (41)42.53+3.278.25
3Hedda Johanne Slang-SundsetvikD 15-16B (6)34.39+12.5113.07
4Synne Marie JenssenD 15-16B (6)34.53+13.0513.12
5Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (53)21.24+1.217.21
5Lizzie InghamD 21-E (41)45.33+6.078.56
5Guro BryggenD 40- (14)47.45+6.4910.38
5Niels Christian HellerudH 17-18E (48)39.53+4.088.11
6Julie Hilland AndersenD 21-A (21)49.47+8.3911.05
6Sverre SandvikH 11-12 (23)22.08+6.5310.14
6Eirik NordbrødenH 60- (27)40.58+3.529.47
6Maren HenriksenD 11-12 (31)21.16+2.189.50
7Olav Milian Schmitt GranH 19-20E (18)44.55+6.538.32
7August Asheim BirkelandH 17-18E (48)42.04+6.198.38
8Jo ShepherdD 21-E (41)47.19+7.539.17
8Markus HolterH 21-E1 (76)40.44+3.056.48
9Frauke Schmitt GranD 45- (46)43.31+7.5211.23
10Emil WingstedtH 21-E1 (76)41.01+3.226.51
10Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (31)22.43+3.4510.31
11Tor Ragnar AndersenH 60- (27)46.30+9.2411.06
12Lene SandvikD 40- (14)1.11.11+30.1515.51
12Eirik Kamstrup HovindH 21-E1 (76)41.36+3.576.57
13Hanne Lerche RaadalD 45- (46)45.00+9.2111.46
13Jan SedivyH 21-E1 (76)41.56+4.177.00
13Sigrid Schmitt GranD 11-12 (31)23.17+4.1910.46
14Anne Julsrud HaugenD 55- (30)46.17+13.3914.01
16Vegard Jarvis WestergårdH 21-E1 (76)42.54+5.157.10
17Pål BackstrømH 45- (57)45.54+13.109.14
18Vilhelm SvarødH 11-12 (23)39.16+24.0118.10
18Idun Kristine Felde OlaussenD 21-E (41)50.56+11.3010.00
18Marie Lien BackstrømD 13-14 (39)24.12+7.409.10
19Thor PalmgrenH 70- (26)48.14+18.3316.59
22Gina GranstedtD 21-E (41)54.31+15.0510.42
22Knut AasheimH 21-E1 (76)44.05+6.267.22
24Mats NordbrødenH 21-E1 (76)44.15+6.367.23
25Ingrid Kronborg BronebakkD 21-E (41)54.48+15.2210.45
26Jakob TorgersenH 15-16 (52)54.21+23.4312.34
26Peter NordbrødenH 21-E1 (76)45.00+7.217.31
27Gøril FristadD 21-E (41)55.38+16.1210.55
28Hedda Raadal BjørloD 21-E (41)56.38+17.1211.07
30Espen FiskumH 21-E1 (76)45.23+7.447.35
32Andreas RüedlingerH 21-E1 (76)46.48+9.097.49
32Tore Herman KirkebøenH 15-16 (52)59.51+29.1313.51
35Karoline AuneD 21-E (41)1.04.34+25.0812.41
36Erlend BrendstuenH 17-18E (48)1.01.11+25.2612.33
37Marianne DæhliD 21-E (41)1.14.27+35.0114.37
37Vilde Hagen-TafjordD 13-14 (39)50.11+33.3919.00
39Alexander Skaug YtterbølH 17-18E (48)1.14.39+38.5415.19
45Bjørn Axel GranH 45- (57)59.15+26.3111.55
46Gudmund JenssenH 50- (61)1.04.54+26.2813.19
49Jonathan EylertsenH 13-14 (53)45.54+25.5115.46
50Peder BryggenH 13-14 (53)1.17.05+57.0226.29
50Pål HellerudH 55- (55)1.12.26+39.1117.17
56Jon PedersenH 21-E1 (76)55.30+17.519.16
69Sigurd Myhre AndreassenH 21-E1 (76)1.03.36+25.5710.38
70Magnus NordbrødenH 21-E1 (76)1.05.21+27.4210.55
Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (76)18.3211.09
Jacob EylertsenN-åpen (76)18.0810.55
Andrea LieN-åpen (76)32.0719.20
Emma Nordlie MagnussenN-åpen (76)18.1811.01
Aksel Johan SandvikN-åpen (76)24.4514.54
Johan Fredrik Svendsby BraarudN-åpen (76)18.3811.13
Torine Hagen-TafjordD -10 (14)31.1014.29
Minna Sofie WingstedtD -10 (14)36.4417.05
Ville Emil WingstedtH -10 (12)26.0712.08
0Remi JohannesenDirekte A (44)diskvalifisert
0Jørn NordbrødenDirekte B (54)diskvalifisert
0Andrei ZhuravlevH 21-E1 (76)diskvalifisert
0Jonatan AuneH 15-16 (52)diskvalifisert
Håkon Raadal BjørloH 21-E1 (76)diskvalifisert

Hamar OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv FeiringD 70- (11)46.3418.11
1Kjersti RønningD 55- (30)32.389.53
6Arne ArnesenDirekte B (54)29.25+7.299.34
10Ivar Jevne ArnesenH 19-20E (18)51.43+13.419.49
12Terje MalmH 70- (26)40.28+10.4714.14
16Anne-Guri JevneDirekte B (54)33.35+11.3910.56
18Trond FeiringH 70- (26)47.43+18.0216.48
23Mari Ovidia RanestadD 11-12 (31)34.47+15.4916.06
28Emma Bangstad BergersenD 13-14 (39)29.29+12.5711.10
31Andreas HuberH 55- (55)47.32+14.1711.21
0Mona LomeD 45- (46)diskvalifisert

Haugerud IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni DrageD 75- (4)1.01.4924.08
1Tor DrageH 80- (6)46.1118.02

Haugesund IL Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sigurd Paulsen VieH 15-16 (52)42.48+12.109.54
17Aleksander JørgensenH 13-14 (53)23.13+3.107.58
52Erik Utne VieH 45- (57)1.17.20+44.3615.33

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Ove MartinsenH 55- (55)48.11+14.5611.30

Hedrum OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Magnar ReppesgårdH 80- (6)1.02.44+16.3324.30
3Sindre R HoltH 17-18E (48)39.09+3.248.02
34Kari Reppesgård HoltD 45- (46)1.08.57+33.1818.02
44Tor RingstadH 45- (57)58.36+25.5211.47
0Anton LommeH 75- (20)diskvalifisert
0Astrid Reppesgård LieD 70- (11)diskvalifisert

Heming Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ulrik Astrup ArnesenH 19-20E (18)38.027.13
2Signe Astrup ArnesenD 50- (41)31.37+1.229.34
2Karl Even RyghH 40- (22)49.42+3.209.07
4Ida Marie FlågenD 13-14 (39)19.58+3.267.33
4Øystein ØstermannH 50- (61)42.50+4.248.47
6Sidsel SandelienD 70- (11)1.02.37+16.0324.27
7Toril RiddervoldD 65- (13)1.02.22+19.5021.57
9Jon C. FougnerH 75- (20)48.58+15.1517.14
9Kristian ØstermannH 15-16 (52)41.32+10.549.36
10Magnus Eide-FredriksenH 15-16 (52)42.08+11.309.45
11Dag KaasDirekte B (54)31.07+9.1110.08
12Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (14)1.12.17+24.3115.16
13Nils Petter FremmingH 50- (61)45.29+7.039.20
14Ella BerstadD 13-14 (39)23.13+6.418.47
14Bjørn EgnerH 75- (20)1.02.35+28.5222.02
16Bjørn BakkevigH 55- (55)42.08+8.5310.03
17Bjørn SandelienH 70- (26)42.00+12.1914.47Last ned GPS-spor i gpx-format
18Fridtjof ReuschH 13-14 (53)23.14+3.117.59
21Dagrun MelkildD 55- (30)58.37+25.5917.45
24Ferdinand FremmingH 15-16 (52)53.13+22.3512.19
26Live ØstvoldD 15-16 (43)58.10+25.5016.06
29Ann Elin FlågenD 45- (46)1.03.45+28.0616.41
34Bjørn WilladssenH 55- (55)48.46+15.3111.38
34Henrik ReuschH 15-16 (52)1.00.46+30.0814.03
34Petter Astrup ArnesenH 17-18E (48)58.19+22.3411.58
36Harald Eide-FredriksenH 45- (57)54.29+21.4510.57
46Christian ReuschH 45- (57)59.21+26.3711.56
46Hans Henrik FremmingH 55- (55)1.00.51+27.3614.31
52Anders FlågenH 50- (61)1.14.52+36.2615.22
Astrid ReuschN-åpen (76)13.538.21
Anna Elisabeth RyghN-åpen (76)13.488.18
Emma Johanne RyghN-åpen (76)15.029.03
Thor VollsetH 17-B (12)diskvalifisert

Idd Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Frank SvarødH 50- (61)49.40+11.1410.11

IL Drøbak Frogn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Kine BøhlerengenDirekte A (44)1.22.17+44.4716.04

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ivar SeierstadH 40- (22)1.03.03+16.4111.34
0Jon LahlumH 55- (55)diskvalifisert

IL Imås

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne Karin StigemoD 65- (13)53.02+10.3018.40

IL Koll

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eirik Røhne SkoftelandH 13-16C (4)36.13+14.4216.27
2Martin Christoffer BorgH 11-12 (23)16.44+1.297.44
3Jan Tore LudvigsenH 40- (22)50.02+3.409.10
14Mona GammelliDirekte C (16)51.20+28.2122.19
14Christian Fredrik BorgH 13-14 (53)22.55+2.527.52
17Pauline MyklebustD 11-12 (31)25.17+6.1911.42
18Espen MesselDirekte A (44)1.06.52+29.2213.03
20Kjell MarksetH 55- (55)44.09+10.5410.32
21Harald AulieDirekte B (54)36.07+14.1111.45
23Trude FixdalD 50- (41)47.17+17.0214.19
52Lotta MyhreDirekte B (54)1.42.27+1.20.3133.22
Ludvig B LudvigsenN-åpen (76)27.3316.35
Ole Jacob MyklebustN-åpen (76)20.5312.34

IL Tyrving

72 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per Kristian EkebergH 60- (27)37.068.51
2Tellef Juell LarsenDirekte B (54)26.26+4.308.36
3Oda J SikkelandD 19-20 E (14)57.27+9.4112.08
3Torgeir NørbechH 21-E1 (76)38.30+0.516.26
3Berit DanielsenD 55- (30)39.51+7.1312.04
4Per SlungaardH 55- (55)35.53+2.388.34
5Wenche HultgreenD 60- (15)35.14+3.2112.24
5Ildiko HorvatiD 65- (13)57.33+15.0120.15
6Kjell Gorm RøkkeH 70- (26)36.38+6.5712.53
6Kjersti SkantzeD 55- (30)41.47+9.0912.39
7Bjørn Henning GrandalH 55- (55)37.27+4.128.56
7Eirik RavnanH 21-A (15)1.03.18+14.0311.36
7Sofia ØhlckersD 11-12 (31)21.34+2.369.59
8Aud I SpjelkavikD 65- (13)1.02.27+19.5521.59
8Solveig SikkelandD 50- (41)37.28+7.1311.21
8Bjørn SpjelkavikH 70- (26)38.25+8.4413.31
8Berit BergeD 55- (30)43.04+10.2613.03
9Camilla StridsklevD 17-A kort (17)1.08.41+26.0117.44
9Hasse BergstrømH 70- (26)38.39+8.5813.36
10Thor NorderudH 17-B (12)45.08+21.2714.42
10Randi NilstadD 60- (15)43.27+11.3415.17
10Egil EideH 55- (55)38.03+4.489.05
10Are KristiansenH 50- (61)44.55+6.299.13
11Nora SkauenD 45- (46)44.49+9.1011.43
12Per ØhlckersH 65- (17)53.24+14.5113.58
13Elise UllernD 19-20 E (14)1.32.25+44.3919.32
14Bjørn EkebergH 21-E1 (76)42.14+4.357.03
15Linn HokholtD 21-E (41)49.34+10.089.44
15Marius Juell LarsenH 11-12 (23)28.23+13.0813.08
16Vida Helland-HansenD 13-14 (39)24.00+7.289.05
16Marianne NjåsteinD 50- (41)42.53+12.3812.59
18Yvonne SvendsenD 17-B (18)1.03.31+31.3720.41
20Eszter HorvatiDirekte A (44)1.11.18+33.4813.55
20Elin EkebergD 21-A (21)1.09.06+27.5815.23
20Cassie TrewinD 21-E (41)52.57+13.3110.24
20Kjell StenstadvoldH 70- (26)50.14+20.3317.41
21Iris HolstD 15-16 (43)56.19+23.5915.36
21Eirik JørgensenH 45- (57)47.38+14.549.35
22Linnea HolstD 13-14 (39)25.35+9.039.41
22Alf PettersenH 60- (27)56.21+19.1513.27
23Maren NorderudD 17-18 E (33)1.01.47+20.3614.04
23Kristine FjeldboD 21-E (41)54.32+15.0610.42
23György HorvatiH 70- (26)57.25+27.4420.13
23Kirsti Grundnes BergD 55- (30)1.04.17+31.3919.28
24Hallvard BergH 55- (55)45.57+12.4210.58
24Mari Jevne ArnesenD 21-E (41)54.39+15.1310.44
24Solveig Eline BergD 17-18 E (33)1.02.51+21.4014.18
24Anne Kristine NorderudD 50- (41)47.18+17.0314.20
26Ida TiltnesD 21-E (41)55.11+15.4510.50
28Milda ØhlckersD 45- (46)1.03.00+27.2116.29
30Karoline AndersenD 21-E (41)57.54+18.2811.22
34Kristine SolbakkenD 13-14 (39)36.40+20.0813.53
35Lars-Erik FiskumH 55- (55)48.51+15.3611.40
35Eileen BjanesD 13-14 (39)40.55+24.2315.29
36Kristian Juell LarsenH 13-14 (53)34.00+13.5711.41
37Erik AnderssonH 21-E1 (76)48.19+10.408.04
39Silje SlungaardD 15-16 (43)1.36.38+1.04.1826.46
42Helle HundsvedDirekte B (54)48.37+26.4115.50
44Gunnar A FiskumH 21-E1 (76)49.39+12.008.18
49Frode KamsvågH 55- (55)1.12.24+39.0917.17
52Donald SkantzeH 55- (55)1.30.07+56.5221.31
62Morten Nilstad PettersenH 21-E1 (76)57.39+20.009.38
66Morten Severin SaueH 21-E1 (76)1.02.12+24.3310.24
Katrine SolbakkenN-åpen (76)21.0112.39
Kjetil SolbakkenN-åpen (76)11.527.08
0Kristoffer ØhlckersH 13-14 (53)diskvalifisert
0Andreas Juell LarsenH 15-16 (52)diskvalifisert
0Lars JacobsenH 35- (4)diskvalifisert
0Are NjåsteinH 50- (61)diskvalifisert
0Siw SolstadD 50- (41)diskvalifisert
0Ådne SkjærsteinH 15-16 (52)diskvalifisert
Håkon Juell LarsenN-åpen (76)brutt

Indre Østfold OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders TaraldrudH 75- (20)33.4311.52
2Stian OverskeidH 35- (4)1.03.02+23.3111.33
2Sander BystrømH 15-16B (3)33.37+3.1811.33
3Kristoffer HalsnesH 13-14 (53)21.02+0.597.13
4Peder Aabogen HaugaardH 13-14 (53)21.17+1.147.18
5Vilde RetteraasenD 15-16B (6)37.56+16.0814.22
5Anne Marie Solheim HaugerudD 55- (30)40.34+7.5612.17
5Thomas BedinH 40- (22)56.23+10.0110.20
10Ida Aabogen HaugaardD 17-A kort (17)1.12.39+29.5918.46
11Grete WestgaardD 40- (14)1.05.34+24.3814.36
11Fredrik LarsenH 40- (22)1.00.48+14.2611.09
13Lars ChristiansenH 40- (22)1.01.42+15.2011.19
15Ina BlågestadD 17-B (18)51.10+19.1616.40
16Elma Sagli GudimD 11-12 (31)25.11+6.1311.39
17Roger TorperH 75- (20)1.11.18+37.3525.06
18Bente LineD 55- (30)52.50+20.1216.00
20Eirik BlågestadH 15-16 (52)50.20+19.4211.39
24Linda M. Torper BystrømD 45- (46)55.24+19.4514.30
29Kent KopperudH 45- (57)51.47+19.0310.25
33Amund Øiseth BedinH 13-14 (53)32.37+12.3411.12
33Dag Arne LierH 45- (57)53.03+20.1910.40
34Anne Lise NyengenDirekte B (54)43.40+21.4414.13
36Theodor LierH 15-16 (52)1.01.28+30.5014.13
47Øyvind ThømtH 45- (57)59.38+26.5411.59
0Tore AabergH 70- (26)diskvalifisert
0Sindre ValsgårdH 40- (22)diskvalifisert
0Haakon JohannesenH 17-18E (48)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigrid Aaby MøretrøD 13-16N (3)26.5512.24
2Marit VågsnesD 65- (13)49.36+7.0417.27
2Jon FærdenH 70- (26)33.42+4.0111.51Last ned GPS-spor i gpx-format
8Sissel OlaisenD 70- (11)1.04.12+17.3825.04
9Arne KongsnesH 17-B (12)41.36+17.5513.33
9Bjørnar GammelsæterH 55- (55)37.59+4.449.04
10Anne Marit FærdenD 65- (13)1.09.48+27.1624.34
11Fredrik FærdenH 17-A kort (13)1.05.26+28.2716.54
11Lars-Evan PetterssonH 70- (26)40.03+10.2214.06
12Håvard HarstadH 40- (22)1.01.26+15.0411.16
13Aase LøvlandD 55- (30)46.02+13.2413.56
17Marianne Truslew HarstadD 17-B (18)59.23+27.2919.20
18Cathrine PalmgrenDirekte B (54)34.09+12.1311.07
20Linda GammelsæterD 17-18 E (33)1.00.12+19.0113.42
20Per Arne AndresenH 60- (27)53.47+16.4112.50
21Knut BjørkeloH 55- (55)44.21+11.0610.35
27Olav JohannessenH 55- (55)46.46+13.3111.10
28Bjørn Sverre GulheimDirekte B (54)38.52+16.5612.39
31Selma FærdenD 13-14 (39)31.34+15.0211.57
34Anders FærdenH 45- (57)53.08+20.2410.41
38Trond Sigvald HetlandH 45- (57)55.13+22.2911.06
39Trond MøretrøDirekte B (54)46.32+24.3615.09
41Isabel HandstangerD 15-16 (43)1.47.09+1.14.4929.40
42Tor LahlumH 55- (55)52.53+19.3812.37
48Christine HandstangerDirekte B (54)1.02.57+41.0120.30
51John YtternesH 55- (55)1.20.09+46.5419.08
Håvard FærdenN-åpen (76)24.3214.46
Solveig FærdenN-åpen (76)30.1318.12
Helene HarstadN-åpen (76)43.0825.59
Henrik HarstadN-åpen (76)19.1911.38
Sigurd OlaisenN-åpen (76)27.3116.34
0Celine YtternesD 15-16 (43)diskvalifisert

Kongsberg OL

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein-Erik SøgårdH 55- (55)33.157.56
2Ann-Karin LestebergD 17-B (18)33.40+1.4610.57
2Celine RenardD 21-A (21)46.06+4.5810.16
3Ola LestebergH 17-A kort (13)48.42+11.4312.35
4Siri MoholthD 17-A kort (17)51.41+9.0113.21
4Ingjerd SommerstadD 40- (14)46.28+5.3210.20
4Ingar HåkonsenH 70- (26)34.16+4.3512.03
5Mathilde Sæter FlessebergD 15-16 (43)40.40+8.2011.15
6Unn Hilde HeggedalD 50- (41)37.02+6.4711.13
6Espen RøsteH 40- (22)56.30+10.0810.22
10Lene FlessebergD 17-B (18)43.51+11.5714.17
10Hilde StorløkkenD 50- (41)39.37+9.2212.00
11Svein-Olav TorøDirekte A (44)1.02.23+24.5312.11
11Syver LøkenH 50- (61)45.12+6.469.16
12Øyvind DrageH 55- (55)39.07+5.529.20
12Vebjørn RøtvoldH 21-A (15)1.17.53+28.3814.17
13Ingjerd MyhreD 21-E (41)49.08+9.429.39
13Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (33)52.31+11.2011.57
13Halvor LøkenH 13-14 (53)22.37+2.347.46
14Marlin HaavengenD 17-18 E (33)52.48+11.3712.01
14Are BisethH 40- (22)1.02.32+16.1011.28
15Cora EbnerD 17-A kort (17)1.51.46+1.09.0628.52
15Johan EgerH 13-14 (53)22.59+2.567.53
15Helene EgerD 17-18 E (33)53.43+12.3212.14
15Anita Sørensen DrageD 50- (41)42.29+12.1412.52
17Konstanse MoholthD 13-14 (39)24.09+7.379.08
25Sølve DrageH 17-18E (48)50.46+15.0110.25
26Øivind MyhreH 55- (55)46.43+13.2811.09
26Kristin EgerD 45- (46)1.00.37+24.5815.52
27Elisabeth HetlevikD 50- (41)49.18+19.0314.56
28Ingrid LestebergD 11-12 (31)41.26+22.2819.10
29Damien RenardH 21-E1 (76)45.12+7.337.33
29Hilde MoholthDirekte B (54)39.21+17.2512.49
29Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (31)41.44+22.4619.19
29Vetle DrageH 15-16 (52)57.07+26.2913.13
31Andrea VaneboD 17-18 E (33)1.20.58+39.4718.26
31Pirjo LuchsingerDirekte A (44)1.31.15+53.4517.49
31Karoline TorøD 15-16 (43)59.46+27.2616.33
32Kathinka RogstadD 17-18 E (33)1.20.59+39.4818.26
32Mari ØverbyD 13-14 (39)32.14+15.4212.12
34Atle Nikolai WølloH 13-14 (53)33.34+13.3111.32
41Ingrid Lundin BerganDirekte B (54)47.54+25.5815.36
45Arne BerganH 13-14 (53)41.12+21.0914.09
48Roger Andre VaneboH 50- (61)1.07.19+28.5313.49
50Mona Dalegård LøkenDirekte B (54)1.16.29+54.3324.54
Eirik LestebergN-åpen (76)16.5110.09
Mathis RenardN-åpen (76)21.0112.39
Marte EgerD -10 (14)40.3318.51
Elise RenardD -10 (14)37.1417.19
Arne BisethH -10 (12)58.5027.21
Simen Sommerstad RøsteH -10 (12)25.5112.01
0Rolf Trygve HaugH 15-16 (52)diskvalifisert

Konnerud IL

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jenny BaklidD 15-16 (43)32.208.57
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (13)42.3214.58
3Audun HeimdalH 19-20E (18)40.58+2.567.47
5Håvard HågårdH 45- (57)39.01+6.177.51
6Aslak HeimdalH 17-18E (48)41.16+5.318.28
7Kjetil SpangbergDirekte C (16)33.25+10.2614.31
8Ina Cecilie LandroD 17-B (18)43.15+11.2114.05
10Therese HaareD 21-E (41)48.28+9.029.31
11Mari Landro SvingheimD 15-16 (43)46.55+14.3512.59
11Mille Vasshaug JægtvikD 13-14 (39)22.29+5.578.30
12Steinar RuudH 75- (20)52.30+18.4718.29
12Hedda SpangbergD 13-14 (39)22.41+6.098.35
13Nora Skyttersæter SaugerudD 17-B (18)46.11+14.1715.02
13Tove HeimdalD 50- (41)40.35+10.2012.17
15Hans Lyder HaareH 65- (17)1.03.16+24.4316.33
16Jørgen BaklidH 17-18E (48)46.30+10.459.32
16Henning GaarderH 70- (26)41.24+11.4314.34
17Joar GjerdahlH 17-18E (48)47.03+11.189.39
18André JægtvikH 40- (22)1.09.00+22.3812.39
19Amanda Skyttersæter SaugerudD 15-16 (43)54.27+22.0715.04
22Johanne StorhaugD 11-12 (31)31.02+12.0414.22
25Thea LandD 15-16 (43)58.01+25.4116.04
26Erik SaugerudH 50- (61)53.11+14.4510.55
28Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (33)1.13.51+32.4016.49
31Hanna SpangbergD 11-12 (31)44.04+25.0620.24
33Mette SpangbergD 45- (46)1.08.50+33.1118.01
38Nora Småge HilsenD 15-16 (43)1.23.40+51.2023.10
42Njål SvingheimH 50- (61)1.02.31+24.0512.50
54Kjell Petter SmågeH 45- (57)1.26.01+53.1717.18
60Erik Feyling HaareH 21-E1 (76)56.52+19.139.30
Hans Mathias Økern HågårdN-åpen (76)16.5110.09
Julie Økern HågårdN-åpen (76)23.1313.59
Mone Småge-HilsenN-åpen (76)24.4714.55
0Isa HeggedalD 45- (46)diskvalifisert

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Marit Melby JacobsenD 19-20 E (14)1.03.21+15.3513.23
8Eline SchjervenD 13-14 (39)22.17+5.458.26
10Kristin Melby JacobsenD 13-14 (39)22.24+5.528.29
32Audun Melby JacobsenH 17-18E (48)56.41+20.5611.38

Larvik OK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kari BergD 17-C (5)54.16+28.0623.35
4Per Øystein AndersenH 75- (20)43.56+10.1315.28
4Helge HalvorsenH 80- (6)1.10.25+24.1427.30
5Kristin HjortlandD 17-B (18)36.04+4.1011.44
9Ida Sofie HjortlandD 15-16 (43)44.10+11.5012.14
14Anne Berg GjølbergD 17-B (18)47.38+15.4415.30
18Tor Eivind EdvardsenH 75- (20)1.17.20+43.3727.13
24Rolf GjølbergH 70- (26)58.23+28.4220.33
25Per Olav GulbrandsenH 45- (57)48.01+15.179.39
25Andrine Harriet FremstadD 17-18 E (33)1.04.53+23.4214.46
33Martin EdvardsenDirekte A (44)1.38.06+1.00.3619.09
39Ole Edvard HjortlandH 50- (61)1.01.36+23.1012.38
0Helge TvedtenH 85- (2)diskvalifisert
Ana Maria WilhelmsenDirekte B (54)diskvalifisert

Lierbygda OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kari StrandDirekte B (54)27.59+6.039.06
4Gunhild HennumD 55- (30)40.05+7.2712.08
6Kim Farnes HansenH 55- (55)37.17+4.028.54
13Vidar StrandDirekte A (44)1.02.49+25.1912.16
21Bjørn-Willy ArntzenH 50- (61)50.26+12.0010.21

Lillehammer OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Børge TaraldsenH 17-C (2)24.10+5.0010.30
2Birgit Kleppa MadslienD 13-14 (39)19.52+3.207.31
6Hilde GrønengD 45- (46)42.00+6.2110.59
8Valborg MadslienD 40- (14)50.47+9.5111.18
13Martine SkjelsvikD 13-14 (39)22.52+6.208.39
13Gaute SkjelsvikDirekte B (54)31.51+9.5510.22
26Ane Holm GrønengD 17-18 E (33)1.09.01+27.5015.43
28Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13-14 (53)28.00+7.579.37
47Anders TaraldsenH 13-14 (53)44.02+23.5915.07
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (76)42.4725.46
Sofie TaraldsenN-åpen (76)35.3521.26
0Håkon WedumH 13-16C (4)diskvalifisert

Lillomarka OL

40 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Nicholas OskarssonDirekte A (44)37.307.19
1Andrine BenjaminsenD 21-E (41)39.267.44
1Stian LillegårdDirekte N (2)12.327.33
3Ole Kjell LangmyrenH 55- (55)35.26+2.118.27
4Gaute Hallan SteiwerH 21-E1 (76)39.20+1.416.34
5Brynjar FredheimDirekte A (44)48.42+11.129.30
5Ingvild C. FleisjeD 19-20 E (14)1.01.01+13.1512.53
7Oda Marie ColquhounD 17-18 E (33)49.46+8.3511.20
8Rasmus D. EastwoodH 11-12 (23)23.39+8.2410.56
9Ellen Marie AriansenD 19-20 E (14)1.03.48+16.0213.29
9Joar OldernesH 17-18E (48)43.11+7.268.52
10Steinar EastwoodH 40- (22)1.00.33+14.1111.06
10Brian Aagaard NielsenH 21-A (15)1.14.02+24.4713.35
11Dorthe Kühl PetersenD 21-A (21)55.10+14.0212.17
11Vebjørn Emil BlindheimH 11-12 (23)25.52+10.3711.58
14Delphine PoirotD 21-E (41)49.24+9.589.42
15Elias Skjolden SørensenH 17-18E (48)46.07+10.229.28
15Reidunn HallanD 55- (30)47.16+14.3814.19
16Lene ColquhounD 17-A kort (17)2.13.00+1.30.2034.22
17Matthew SpeakeH 21-E1 (76)43.00+5.217.11
18Hallvard FjærH 55- (55)43.13+9.5810.19
19Maria Rørvik HaverD 17-18 E (33)58.33+17.2213.20
21Emma Eithun PaulsenD 17-18 E (33)1.00.14+19.0313.43
21Karoline SønsterudbråtenD 21-E (41)54.21+14.5510.40
22Ingrid BlindheimD 15-16 (43)56.54+24.3415.45
23David GottfridssonH 21-E1 (76)44.08+6.297.22
25Trine OldernesD 45- (46)59.33+23.5415.35
27Fredrik SteiwerH 60- (27)1.20.29+43.2319.13
32Arne DybdahlH 50- (61)55.39+17.1311.25
33Harald SørensenDirekte B (54)42.08+20.1213.43
36Aase MestadDirekte A (44)2.14.41+1.37.1126.18
41Terje BlindheimH 45- (57)58.07+25.2311.41
53Mathias BenjaminsenH 21-E1 (76)55.00+17.219.11
Linus Mestad HansenN-åpen (76)23.0513.54
Silas Mestad HansenN-åpen (76)22.2813.32
Sofus Mestad HansenN-åpen (76)22.2313.29
0Øystein Kveseth IngebretsenH 11-12 (23)diskvalifisert
0Mathias Pedersen VoldH 15-16 (52)diskvalifisert
0Eirik Høst FossgardH 17-18E (48)diskvalifisert
0Toril HallanD 55- (30)diskvalifisert

Lommedalens IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erling TidemannH 75- (20)44.40+10.5715.43
5Per MeilandH 80- (6)1.56.32+1.10.2145.31

Løten o-lag

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lis DæhliD 60- (15)34.15+2.2212.03
8Ove Antvord HaugereidDirekte A (44)56.14+18.4410.58
18Einar LienH 60- (27)50.37+13.3112.05
19Emilie Westli AndersenD 21-E (41)51.51+12.2510.11
29Sofie JohanssonD 21-E (41)56.55+17.2911.10
51Harald BergeH 50- (61)1.12.10+33.4414.49
52Marius ØieH 21-E1 (76)51.38+13.598.38

Modum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sirpa LiljaD 60- (15)33.48+1.5511.54
5Arno Lilja GrønhovdH 21-A (15)1.02.52+13.3711.32
16Ann Elisabeth GunnulfsenD 55- (30)47.29+14.5114.23
20Lars EnerhaugenH 45- (57)46.22+13.389.19
33Maren KoplandD 21-E (41)1.04.28+25.0212.39
45Roar ByeH 50- (61)1.04.41+26.1513.16
47Morten Taraldsten BrunesH 21-E1 (76)50.25+12.468.25

Måren OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Markus Månum MoenH 17-B (12)23.417.42
2Magnus Friedhelm KlavenessDirekte N (2)26.18+13.4615.50
6Ingeborg BakkenD 65- (13)58.35+16.0320.37
9Peter KlavenessH 65- (17)48.59+10.2612.49
11Mona StrandD 55- (30)44.41+12.0313.32
18Linn Mei WaalerD 17-18 E (33)57.59+16.4813.12
22Kjersti Holt HanssenD 50- (41)46.15+16.0014.00
25Grete BerntsenD 55- (30)1.14.02+41.2422.26
26Carmen DirroDirekte A (44)1.22.15+44.4516.03
28Noor DirroDirekte A (44)1.22.45+45.1516.09
44Morten KarlsenH 55- (55)57.08+23.5313.38
46Aud Margret KirkhornDirekte B (54)1.00.40+38.4419.45
Hennie OddenN-åpen (76)44.1026.36
Hermine OddenN-åpen (76)44.1426.38
Isolde OddenN-åpen (76)46.1127.49
Malin GjetangerD -10 (14)49.3023.01
0Jessica KathleD 65- (13)diskvalifisert
0Inger HalckD 70- (11)diskvalifisert

Nittedal OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John Thomas PetersenH 70- (26)33.53+4.1211.55
7Simen Gløgård StensrudH 11-12 (23)22.46+7.3110.32
8Terje ThrondsenDirekte C (16)36.02+13.0315.40
10Yngve FinkenhavnDirekte B (54)31.03+9.0710.06
11Kari LundD 17-A kort (17)1.14.47+32.0719.19
13Tor BrennaH 45- (57)44.25+11.418.56
15Marit B. EithunD 45- (46)45.54+10.1512.00
19Marie FinkenhavnD 11-12 (31)26.44+7.4612.22
22Gerd FossestølD 55- (30)59.11+26.3317.56
40Kristin FleisjeD 50- (41)1.09.55+39.4021.11
0Christian GløgårdH 45- (57)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hanna BirkelandN-åpen (76)26.4616.07

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hedda Olsen KarabaticN-åpen (76)32.0719.20

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Sigvald MarholmDirekte C (16)53.31+30.3223.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Siri Schive HjeldeDirekte C (16)1.10.45+47.4630.45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Atle FossestølDirekte A (44)1.00.42+23.1211.51

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Merete RønvikDirekte A (44)1.51.12+1.13.4221.43

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Heidi SchatvetD 50- (41)39.12+8.5711.52
17Harald KvisliH 50- (61)48.54+10.2810.02
26Tov Arne BondalH 60- (27)1.07.22+30.1616.05

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Tord HaflanDirekte A (44)1.04.27+26.5712.35
21Anders Felde OlaussenH 21-E1 (76)43.51+6.127.19
25Vegard RuttenborgH 21-E1 (76)44.16+6.377.24
30Peter M. Freyborg UranDirekte A (44)1.27.13+49.4317.02
0Ingvild Maalen-JohansenD 21-E (41)diskvalifisert
0Vilde MalmeiD 19-20 E (14)diskvalifisert

Nydalens SK

100 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Johanne LindD 21-A (21)41.089.09
1Siri StørmerD 45- (46)35.399.19
1Pia Young VikD 13-14 (39)16.326.15
1Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (52)30.387.05
1Elias JonssonH 17-18E (48)35.457.20
1Gaute BerganH 13-14 (53)20.036.53
1Inge LindsethH 40- (22)46.228.30
2Øystein PettersenDirekte A (44)38.17+0.477.28
2Eirik Langedal BreivikH 19-20E (18)38.42+0.407.21
2Lars Young VikH 15-16 (52)33.06+2.287.39
2Bjørg BogstrandDirekte C (16)27.43+4.4412.03
2Oda ScheeleD 15-16 (43)33.52+1.329.22
2Ellen Sofie OlsvikD 55- (30)36.39+4.0111.06
3Ragne WiklundD 17-18 E (33)45.09+3.5810.17
3Maria JonssonD 21-A (21)46.27+5.1910.20
3Einar JensenH 60- (27)38.08+1.029.06
3Isak JonssonH 15-16 (52)34.08+3.307.54
3Rune ScheeleH 45- (57)36.39+3.557.22
4Daniel FløtreH 21-A (15)59.30+10.1510.55
4Esten KorenH 45- (57)37.48+5.047.36
4Gard LindsethH 40- (22)52.10+5.489.34Last ned GPS-spor i gpx-format
5Gjermund Tørnqvist HaldenH 19-20E (18)44.00+5.588.21
5Alan CherryH 21-E1 (76)39.39+2.006.37
6Elisabeth IngvaldsenDirekte A (44)50.38+13.089.53
6Fredrik SaugestadH 17-A kort (13)53.49+16.5013.54
7Anne Borgen SturødD 45- (46)42.20+6.4111.04
8Else Kari ScheeleD 45- (46)43.27+7.4811.22
8Marie ScheeleD 11-12 (31)21.51+2.5310.06
8Torstein HoleH 40- (22)58.06+11.4410.39
8Jon Iver BakkenH 50- (61)43.53+5.279.00
9Helena AxelssonD 40- (14)53.55+12.5912.00
10Monica Tørnqvist HaldenD 45- (46)44.19+8.4011.36
11Øystein SørensenH 21-E1 (76)41.25+3.466.55
12Melissa TroutDirekte C (16)50.42+27.4322.02
12Ellen Marie TurterD 60- (15)46.44+14.5116.27
12Jostein TandbergH 19-20E (18)56.29+18.2710.44
12Martin Størmer-AntonsenH 13-14 (53)22.08+2.057.36
12Marion HuberD 21-E (41)48.48+9.229.35
13Marianne BakkenD 21-A (21)59.02+17.5413.08
13Sander H. RogndokkenH 19-20E (18)58.25+20.2311.06
13Terje DengerudH 55- (55)39.09+5.549.21
14Maiken SandbergD 17-A kort (17)1.39.03+56.2325.35
14Joanna ErikssonD 21-A (21)59.06+17.5813.09
14Mari AarsethDirekte B (54)31.56+10.0010.24
14Ada WulfsbergD 15-16 (43)48.41+16.2113.29
15Åse BerganDirekte A (44)1.03.11+25.4112.20
15Anders VisterH 21-E1 (76)42.36+4.577.07
15Ottar WiklundH 50- (61)46.31+8.059.33
16Cristina LuisD 21-A (21)59.11+18.0313.10
16Siri UlvestadD 21-E (41)49.43+10.179.46
16Marte Madslien BakkenD 15-16 (43)50.51+18.3114.05
16Jan Erik IsaksenH 50- (61)47.40+9.149.47
17Vegard HaldenDirekte A (44)1.06.05+28.3512.54
17Marie LilandD 15-16 (43)51.21+19.0114.13
18Ralph StreetH 21-E1 (76)43.01+5.227.11
18Anne Marit BjergaardD 50- (41)43.01+12.4613.02
19Elise Wærp HaugeD 13-14 (39)25.09+8.379.31
19Tobias EspedalH 15-16 (52)49.42+19.0411.30
19Anne C TurterD 55- (30)53.12+20.3416.07
20Axel AaldeH 13-14 (53)23.26+3.238.03
20Anne MadslienD 50- (41)44.11+13.5613.23
21Tiril Ebon EspedalD 11-12 (31)29.57+10.5913.51
21Synnøve Lyssand SandbergD 50- (41)45.13+14.5813.42
22Børge PedersenH 50- (61)50.52+12.2610.26
23Håkon SturødH 17-18E (48)50.38+14.5310.23
26Marie SaugestadD 13-14 (39)28.49+12.1710.54
26Helena StubberudD 55- (30)1.15.20+42.4222.49
27Frida Bakken UlsethD 17-18 E (33)1.11.58+30.4716.23
27Audun BerganH 17-18E (48)52.22+16.3710.45
27Inga Skaarer WiklundD 13-14 (39)29.06+12.3411.01
29Yngvild Langedal BreivikD 15-16 (43)58.54+26.3416.18
31Jan Tore HenriksenH 50- (61)54.54+16.2811.16
31Bjørn HaugeH 45- (57)52.21+19.3710.31
31Elias StubberudH 13-14 (53)31.40+11.3710.52
32Per SandbergH 55- (55)48.05+14.5011.29
34Jo WiklundDirekte A (44)1.42.38+1.05.0820.02
34Kjetil EspedalH 50- (61)56.31+18.0511.36
34Arianna TauferD 21-E (41)1.04.33+25.0712.40
34Bojan BlumensteinH 21-E1 (76)47.08+9.297.52
35Jostein AndersenH 21-E1 (76)47.38+9.597.57
38Kari MadslienD 50- (41)1.07.42+37.2720.30
39Peer StiansenH 55- (55)51.03+17.4812.11
39Sigur HeggedalH 21-E1 (76)48.35+10.568.07
40Solveig BerganD 45- (46)1.20.57+45.1821.11
40Ole Petter HaugenH 50- (61)1.01.45+23.1912.40
40Sindre RønningH 21-E1 (76)48.44+11.058.08
51Haakon IngvaldsenH 21-E1 (76)51.24+13.458.35
55Einar TommelstadH 21-E1 (76)55.07+17.289.13
59Sondre Sande GullordH 21-E1 (76)56.25+18.469.26
72Sverre Waaler KaasH 21-E1 (76)1.21.50+44.1113.41
Isak AndersenN-åpen (76)34.0120.29
Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (76)15.339.22
Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (76)15.189.13
Amund SaugestadN-åpen (76)20.3812.25
Sigurd Størmer-AntonsenN-åpen (76)11.036.39
Helene ScheeleD -10 (14)21.4210.05
Iver AarsethH -10 (12)42.5319.56
0Birgit KorvaldDirekte A (44)diskvalifisert
0Magdalena CermakovaD 21-E (41)diskvalifisert
0Endre StoksethH 40- (22)diskvalifisert

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Pål SommerheinH 45- (57)46.04+13.209.16
Erlend SommerheinH -10 (12)19.559.15

OK Löftan

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Stefan RingH 21-E1 (76)50.23+12.448.25

OK Moss

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christian SchiveDirekte A (44)42.31+5.018.18
4Leo LundeH 11-12N (4)52.05+36.2728.18
4Tiril Lødeng NilsenD 11-12N (6)30.06+12.5416.21
5Aurora GjølsjøD 17-18 E (33)49.20+8.0911.14
6Karoline BjørnerødD 15-16 (43)40.55+8.3511.20
8Tor Erling GjølsjøH 13-14 (53)21.52+1.497.30
16Johanne Bratland TjernshaugenD 17-18 E (33)54.28+13.1712.24
17Thomas TubbehaugenH 19-20E (18)1.22.16+44.1415.38
19Abdirahman HassanH 11-12 (23)49.11+33.5622.46
20Birk BreimoH 11-12 (23)56.00+40.4525.55
20Erika Lind-LarsenD 11-12 (31)27.06+8.0812.32
21Alfred BjørnerødH 13-14 (53)23.42+3.398.08
22Sondre LadimH 13-14 (53)23.59+3.568.14
29Julie Sophie WoldD 13-14 (39)30.52+14.2011.41
31Christopher LadimH 15-16 (52)59.16+28.3813.43
33Selma KristiansenD 17-18 E (33)1.51.54+1.10.4325.29
35Lars Mikkel Lødeng NilsenH 13-14 (53)33.45+13.4211.35
35Frida Hovgaard EisvangD 13-14 (39)40.55+24.2315.29
44Adam KristiansenH 15-16 (52)1.43.10+1.12.3223.52
Trym BreimoN-åpen (76)21.3613.00
Aisha Rostveit ElmiN-åpen (76)35.4421.31
Anders Rostveit ElmiN-åpen (76)21.3713.01
Aron Rostveit ElmiN-åpen (76)35.1021.11
Elise Holm NedrebøN-åpen (76)32.0319.18
Sol KopperudN-åpen (76)25.0215.04
Aksel LerfaldetN-åpen (76)30.3418.24
Sofie Holm NedrebøD -10 (14)44.4020.46
Emma Aune JakobsenD -10 (14)40.2818.49
Anders Hovgaard EisvangH -10 (12)30.5614.23
Brage KristiansenH -10 (12)1.09.0032.05
Selmer LøkenH -10 (12)31.1214.30
0Elisabeth RømckeD 55- (30)diskvalifisert

OK Skeidi

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arve GlittumH 60- (27)37.59+0.539.04
7Helge GisholtH 50- (61)43.48+5.228.59
8Morten AndresenH 17-B (12)37.12+13.3112.07
16Hilde Gunn HellenesD 17-B (18)57.52+25.5818.50

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Josh BeechDirekte A (44)diskvalifisert

OK Sør

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gudveig JørundlandD 80- (1)1.04.5425.21
3Einar JørundlandH 80- (6)1.04.05+17.5425.01

OK Tyr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Erik RåbergDirekte A (44)1.02.44+25.1412.15

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Ola BroxH 65- (17)40.03+1.3010.29
5Marius StaffH 17-A kort (13)51.45+14.4613.22
9Ingrid RavnanD 55- (30)43.33+10.5513.11
14Onno VerberneH 55- (55)39.55+6.409.32
17Vanja StaffD 50- (41)42.56+12.4113.00
28Nils Harald StaffH 55- (55)46.49+13.3411.10

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Kristin BruserudD 45- (46)1.24.52+49.1322.12

OL Tønsberg og omegn

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anita MathisenD 17-C (5)26.1011.22
1Vetle MathisenH 13-16C (4)21.319.46
3Sindre MathisenH 11-12 (23)19.09+3.548.51
4Mathea GløersenD 13-14 (39)19.58+3.267.33
5Else StordalD 17-C (5)56.28+30.1824.33
5Tonje RasmussenDirekte B (54)28.57+7.019.25
6Sondre EvensenH 13-14 (53)21.30+1.277.23
7Eigil KongsfjellH 75- (20)46.59+13.1616.32
11Linnea EvensenD 17-B (18)44.29+12.3514.29
13Lars Emil BueH 11-12 (23)26.00+10.4512.02
14Turid ØdegårdD 60- (15)59.47+27.5421.03
14Mathias GløersenH 19-20E (18)58.47+20.4511.10
15Hans StordalH 70- (26)41.08+11.2714.29
18Trym B IslandH 17-18E (48)47.59+12.149.51
19Tonje RøgebergD 50- (41)43.30+13.1513.10
22Anne Sofie Forseth BueDirekte B (54)36.45+14.4911.58
36Odd Egil FrognerDirekte B (54)44.18+22.2214.25
39Roar MathisenH 45- (57)56.22+23.3811.20
41Trond EvensenH 45- (57)58.07+25.2311.41
43Morten Krona HaflanH 15-16 (52)1.21.09+50.3118.47
Mathilde Stordal AalerudN-åpen (76)26.4616.07
Fredrik BueN-åpen (76)20.0612.06
Ada Josefine KnoopN-åpen (76)35.4621.32
Ane MathisenN-åpen (76)18.1611.00
Wilma EvensenD -10 (14)42.2919.45

OL Vallset/Stange

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mona Bugge HaugD 60- (15)36.05+4.1212.42
8Arnstein DaleH 17-A kort (13)55.11+18.1214.15
30Inger SvalandDirekte B (54)41.11+19.1513.24
magnus Svaland DaleN-åpen (76)13.588.24

Oppsal Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Simen SkeideH 11-12N (4)15.388.29
1Ane HustvedtD 11-12 (31)18.588.46
1Endre Rognskog MellaH 15-16B (3)30.1910.25
3Sturla Rognskog MellaH 13-16C (4)44.32+23.0120.14
3Kari-Ann ÅnensenD 40- (14)43.21+2.259.39
3Ane Sofie KroghD 15-16 (43)38.47+6.2710.44
4Dagrun Brox RayamajhiD 21-A (21)49.44+8.3611.04
4Christoffer ÅnensenH 11-12 (23)22.01+6.4610.11
4Petter NæssH 65- (17)40.25+1.5210.34
5Mari KallesonD 11-12N (6)35.00+17.4819.01
6Marie Bjordal VegganD 11-12N (6)35.01+17.4919.01
6Harald AasheimH 65- (17)44.01+5.2811.31
7Amélie AamodtD 15-16 (43)41.17+8.5711.26
7Anne Karin ThorstensenD 17-B (18)42.16+10.2213.46
9Inger Lise BjordalD 70- (11)1.32.55+46.2136.17
9Sigve VågsnesH 21-E1 (76)40.57+3.186.50
11Ingeborg Roll MoslandD 11-12 (31)22.52+3.5410.35
12Petter FureH 17-A kort (13)1.16.55+39.5619.52
13Ola NilsenH 17-A kort (13)1.20.17+43.1820.44
13Tina KallesonD 15-16 (43)47.56+15.3613.16
15Ingrid Johansen-BarliD 11-12 (31)24.14+5.1611.13
17Georg KapperudH 65- (17)1.48.48+1.10.1528.28
20Katrine Bjordal VegganD 13-14 (39)25.19+8.479.35
20Anne-Elise EdstrømD 55- (30)53.27+20.4916.11
24Lars Sigurd Baugstø RødnesH 13-14 (53)24.16+4.138.20
26Kristoffer Fiane PedersenH 21-E1 (76)45.00+7.217.31
26Morten MoslandH 45- (57)48.17+15.339.42
36Marit ValaD 21-E (41)1.06.32+27.0613.04
41Olav Johannes DeelstraH 21-E1 (76)49.11+11.328.13
43Thor MellaH 21-E1 (76)49.26+11.478.15
48Birk ThorstensenH 13-14 (53)44.18+24.1515.13
48Ola Marius PedersenH 21-E1 (76)50.27+12.488.26
50Stein MellaH 50- (61)1.10.47+32.2114.32
61Lavran ThorstensenH 21-E1 (76)57.04+19.259.32
71Jan Andreas EdstrømH 21-E1 (76)1.09.30+31.5111.37
Iben Johansen-BarliN-åpen (76)30.2918.21
Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (76)29.2917.45
Martina VågsnesN-åpen (76)25.2315.17
Simen ÅnensenN-åpen (76)30.2618.20
0Roger MostueDirekte A (44)diskvalifisert
0Runar ThorstensenH 17-B (12)diskvalifisert
0Elin KallesonD 17-A kort (17)diskvalifisert
0Ole Martin EdstrømH 19-20E (18)diskvalifisert
0Roar BjordalH 70- (26)diskvalifisert
Eivind VågsnesN-åpen (76)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eirik Næsset RamtvedtDirekte B (54)21.567.08
7Audrun UtskarpenD 40- (14)50.38+9.4211.16
8Hanne Maria VisterD 21-A (21)52.13+11.0511.37
9Susanne TveteråsDirekte B (54)30.20+8.249.52
14Magnus Barth GustavsenH 21-A (15)1.30.01+40.4616.31
28Guttorm L EggeH 50- (61)53.38+15.1211.00
57Mikael OlaussonH 21-E1 (76)55.52+18.139.20
0Ida HopeD 21-A (21)diskvalifisert

Porsgrunn OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hanne VassendD 17-18 E (33)49.03+7.5211.10
5Kjell WestinH 60- (27)39.30+2.249.26
10Emilie WestinD 19-20 E (14)1.08.01+20.1514.22
10Sara MathisenD 40- (14)55.15+14.1912.18
12Magne Wiig MathisenH 45- (57)43.38+10.548.46
17Anna MeenD 17-18 E (33)56.47+15.3612.56
19Hilde VassendD 45- (46)51.21+15.4213.26
28Hans Christian MeenH 45- (57)51.07+18.2310.17
32Lenka WestinD 45- (46)1.07.39+32.0017.42
0Rasmus MathisenH 17-18E (48)diskvalifisert
0Tobias MathisenH 13-14 (53)diskvalifisert

Raufoss IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hans A. TingvoldH 70- (26)38.42+9.0113.37
20Simen BallangrudH 17-18E (48)49.51+14.0610.14

Raumar Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Live ArntzenD 13-16N (3)33.45+6.5015.33
4Anders HagaH 19-20E (18)41.03+3.017.48
6Amund HoelH 19-20E (18)44.31+6.298.27
15Ståle SønsterudbråtenH 45- (57)44.31+11.478.57
18Ingrid Eide RappD 45- (46)49.41+14.0213.00
18Anders HorveiH 15-16 (52)48.01+17.2311.06
19Asle JahrenH 55- (55)43.14+9.5910.19
20Magne HagaH 21-E1 (76)43.36+5.577.17
22Heidi ØstliD 45- (46)53.21+17.4213.57
24Pernille SønsterudbråtenD 15-16 (43)57.36+25.1615.57
25Per ØstrengDirekte A (44)1.22.10+44.4016.02
29Hedda SkatvedtD 17-18 E (33)1.14.34+33.2316.59
31Anne Teigland ArntzenD 45- (46)1.07.00+31.2117.32
32Stian Måseide SørlieH 13-14 (53)32.07+12.0411.02
35Even Nygaard ØstrengH 15-16 (52)1.00.47+30.0914.04
38Øistein Fagerli NæssH 15-16 (52)1.06.01+35.2315.16
39Anne Catherine EkrollD 50- (41)1.08.00+37.4520.36
56Pål Kogstad NæssH 50- (61)1.21.23+42.5716.42

Ringerike OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tormod DahlenH 75- (20)43.06+9.2315.10
3Sissel SkovlyD 50- (41)34.24+4.0910.25
7Ragnhild Elsrud HultgreenD 55- (30)42.22+9.4412.50
8Kristian KihleH 55- (55)37.28+4.138.56
8Frode LøsetH 60- (27)45.01+7.5510.45
10Lars-Inge ArnevikH 45- (57)40.33+7.498.09
10Per Gunnar DahlH 60- (27)45.51+8.4510.57
14Kirsti KringhaugD 45- (46)45.30+9.5111.54
16Leif Roger HultgreenH 65- (17)1.04.01+25.2816.45
16Martin Nøkleby MellingH 13-14 (53)23.01+2.587.54
18Ida Bolette EnerhaugenD 15-16 (43)52.11+19.5114.27
21Anne Guro NøklebyD 45- (46)51.47+16.0813.33
23Line Skjevik ArnevikD 45- (46)55.01+19.2214.24
23Stein Aas StræteH 13-14 (53)24.13+4.108.19
24Stig MellingH 45- (57)47.49+15.059.37
25Jørgen Nøkleby MellingH 15-16 (52)54.14+23.3612.33
26Eirin MathiesenD 50- (41)48.11+17.5614.36
41Oskar ArnevikH 17-18E (48)1.21.24+45.3916.42
0Anne-Kristin KvammeD 45- (46)diskvalifisert
0Elin DahlenD 75- (4)diskvalifisert
Elin DahlenD 75- (4)brutt

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Wenche BjørnstadD 60- (15)45.23+13.3015.58
38Marius WikstrømH 21-E1 (76)48.31+10.528.06

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tea ForbergD 70- (11)1.03.11+16.3724.40
0Turid GiilD 55- (30)diskvalifisert

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Petter GullikstadH 55- (55)45.53+12.3810.57

Røyken OL

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marthe Graff-WiikD 11-12N (6)17.129.20
1Knut Sveinung Holth RekaaH 17-A kort (13)36.599.33
1Henning C StrandhagenH 21-A (15)49.159.02
1Henrik Drange RuudH 35- (4)39.317.15
2Line Drange RuudD 17-A kort (17)47.45+5.0512.20
2Birgitte BekkelundD 70- (11)49.53+3.1919.29
3Stig Carlson StrandhagenH 21-A (15)53.52+4.379.53
5Ida SvanbergD 17-A kort (17)56.48+14.0814.40
6Hege Holth RekaaD 17-A kort (17)57.15+14.3514.47
6Knut BjerknesDirekte C (16)31.54+8.5513.52
6Torgeir StrandhagenH 21-A (15)1.03.14+13.5911.36
8Bjørg SvanbergD 60- (15)36.52+4.5912.58
8Eirik Holth JohannessenH 21-A (15)1.08.02+18.4712.28
10Per Ove TransethH 65- (17)50.09+11.3613.07
11Tom V. SletnerDirekte C (16)45.54+22.5519.57
13Elisabeth Holth JohannessenD 60- (15)55.07+23.1419.24
14Kjell RønnebergH 60- (27)47.52+10.4611.25
15Solveig SletnerDirekte B (54)32.14+10.1810.29
15Kjell SvanbergH 60- (27)49.54+12.4811.55
20Tone SkramD 45- (46)51.42+16.0313.32
23Kjetil KjernsmoDirekte A (44)1.16.27+38.5714.55
23Morten JohannessenH 60- (27)1.00.17+23.1114.23
24Eva SyversenD 55- (30)1.13.16+40.3822.12
27Inger SchibstedD 55- (30)2.14.33+1.41.5540.46
43Øyvind Roger HansenH 55- (55)53.22+20.0712.44
47Christian SchibstedH 55- (55)1.01.58+28.4314.47
51Aagot HartmannDirekte B (54)1.17.06+55.1025.06
Eivind KjernsmoN-åpen (76)28.2017.04
Synne KjernsmoN-åpen (76)26.4916.09
Roger WiikDirekte B (54)brutt

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (17)43.41+5.0811.26
11Widar TrømborgH 65- (17)50.21+11.4813.10

Sandefjord OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 50- (41)30.159.10
2Ragne KlavenesD 11-12N (6)22.23+5.1112.09
6Haakon PettersenH 17-B (12)35.52+12.1111.40
7Kari Hasaas KlavenesD 17-A kort (17)58.18+15.3815.03
8Oddvar GjelstadH 75- (20)48.03+14.2016.55
9Hans Gøran BjørkDirekte C (16)42.53+19.5418.38
10Signe Bredholt JørgensenD 17-18 E (33)51.27+10.1611.43
16Cornelius BjørkH 15-16 (52)45.03+14.2510.25
23Trond GjelstadH 45- (57)47.47+15.039.36
35Arne Håkon JørgensenH 50- (61)59.26+21.0012.12
36Lillian BergeD 50- (41)1.01.33+31.1818.39
38Theodor BjørkH 13-14 (53)35.14+15.1112.06
46Anders KlavenesH 13-14 (53)41.59+21.5614.25
55Einar KlavenesH 45- (57)1.37.22+1.04.3819.35
57Oskar KaaløyH 50- (61)1.43.57+1.05.3121.20
Karen KlavenesN-åpen (76)19.0811.31
0Mai Britt BjørkD 45- (46)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marit HaavardsholmD 50- (41)37.12+6.5711.16
14Morten AamodtH 50- (61)46.07+7.419.28
22Sturle OmdalH 55- (55)44.22+11.0710.35
27Ingrid OmdalD 15-16 (43)58.14+25.5416.07

Sarpsborg OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ivar HansenH 13-16N (1)25.4711.52
2Ingvild Ramtvedt NæssetD 19-20 E (14)55.24+7.3811.42
2Arild KirkerødH 55- (55)35.19+2.048.26
4Sigrid HaugeD 11-12 (31)20.46+1.489.36
5Astrid Elisabeth KureDirekte C (16)31.36+8.3713.44
6Margrete KrageD 19-20 E (14)1.01.36+13.5013.01
6Vibeke LarsenD 17-B (18)38.11+6.1712.26
11Svein MelbyH 45- (57)41.42+8.588.23
17Tone Karina IngesenD 45- (46)48.38+12.5912.43
18Øystein JensenH 50- (61)49.36+11.1010.11
21Tom WahlgrenH 70- (26)52.50+23.0918.36
21Bjørn Ketil HansenDirekte A (44)1.13.57+36.2714.26
23Ole IngesenH 50- (61)51.17+12.5110.31
25Bjørn ÅstorpH 60- (27)1.00.37+23.3114.28
27Tormod JensenH 50- (61)53.36+15.1011.00
32Nina PedersenD 15-16 (43)1.02.38+30.1817.20
33Marie F. Lindløv JensenD 15-16 (43)1.02.59+30.3917.26
34Adine Blakkestad IngesenD 15-16 (43)1.04.13+31.5317.47
34Wenche LindløvD 50- (41)58.14+27.5917.38
55Øivind BergetH 50- (61)1.20.48+42.2216.35
0Tove Skiri WahlgrenD 60- (15)diskvalifisert
Sander Ryste OddenN-åpen (76)brutt

Sentrum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Gløer WinsvoldDirekte A (44)52.21+14.5110.13

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Øyvind HyllesethH 50- (61)43.47+5.218.59
9Rita RaastadD 17-B (18)43.26+11.3214.08
29Espen RaastadH 55- (55)46.53+13.3811.11

Stabæk IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Kjersti ThoD 70- (11)1.00.56+14.2223.48
0Carl-Fred. KolderupH 80- (6)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Øyvind RummelhoffH 50- (61)51.50+13.2410.38
30Sara Nystrøm OlsenD 15-16 (43)59.33+27.1316.29

Stokke IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Margareta BrynhildsenD 70- (11)56.08+9.3421.55
5Runar KittilsenH 70- (26)35.49+6.0812.36
30Bjørnar OlsrødH 45- (57)51.54+19.1010.26
Henny Brosc MarcusenN-åpen (76)19.4811.55
Vigdis SigurdstottirN-åpen (76)18.4611.18
Magnus SigurdssonH -10 (12)20.299.31
0Niclas GunnerødH 11-12 (23)diskvalifisert

Sturla, IF

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (20)40.48+7.0514.21
3Sander Solheim OttesenH 15-16B (3)35.26+5.0712.10
4Peter CarlsenH 17-A kort (13)49.23+12.2412.45
6Silje CarlsenD 15-16B (6)44.15+22.2716.45
7Johan Kristian UndelandH 15-16 (52)39.07+8.299.03
10Helle Egeberg VáriD 55- (30)43.47+11.0913.16
11Lukas KlausenH 13-14 (53)21.59+1.567.33
11Ivar Louis BergH 75- (20)52.04+18.2118.20
17Geir Holm GundersenH 60- (27)50.35+13.2912.04
22Tibor VariDirekte A (44)1.14.43+37.1314.35
23Mathias Skourup RognebakkeH 15-16 (52)52.56+22.1812.15
28Ole Jørgen Bogen ArenthH 17-18E (48)52.26+16.4110.45
30Aud Ellen BrevikD 45- (46)1.04.18+28.3916.49
30Jan Morten AndersenH 55- (55)47.09+13.5411.15
32Snorre FrydenlundDirekte A (44)1.32.20+54.5018.02
37Merete UndelandD 45- (46)1.13.39+38.0019.16
38Charlotte SkourupD 45- (46)1.14.14+38.3519.25
42Joachim Sandor KnudsenH 15-16 (52)1.19.32+48.5418.24
43Anders GustafssonH 45- (57)58.25+25.4111.45
44Eivind Bogen ArenthH 13-14 (53)41.05+21.0214.07
0Egil FrydenlundH 15-16 (52)diskvalifisert
0Karl Anton UndelandH 45- (57)diskvalifisert

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Liv Inger PrangerødD 60- (15)35.42+3.4912.34

Trøsken IL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Helene Langvik StangD 11-12N (6)25.41+8.2913.57
4Andrea SkålandDirekte C (16)30.45+7.4613.22
8Marte BergslandD 17-A kort (17)1.03.49+21.0916.29
8Jimmy NordliH 65- (17)48.52+10.1912.47
9Bodil BerbyD 65- (13)1.06.03+23.3123.15
13Ole Jørgen HommerenH 65- (17)56.32+17.5914.47
17Fredrik MartinsenDirekte B (54)33.56+12.0011.03
19Runar StangH 40- (22)1.27.39+41.1716.04
20Arnfinn SkålandDirekte B (54)35.19+13.2311.30
25Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (31)39.52+20.5418.27
37Marit Pedersen StartnrDirekte B (54)44.42+22.4614.33
Halvor Ek HedlundN-åpen (76)27.2316.29
Milla SkålandN-åpen (76)26.3015.57
Adele Øen SkålandN-åpen (76)30.2618.20
Kari HommerenD 65- (13)diskvalifisert

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Erik ThorssonH 21-E1 (76)50.33+12.548.27

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Leif Arne NytrøenDirekte B (54)29.32+7.369.37
17Gaute Kvittum NytrøenH 15-16 (52)46.59+16.2110.52

Vang OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anne FrøislandD 13-16C (3)35.54+4.5116.19
2Øivind FrøislandH 17-A kort (13)40.11+3.1210.22
7Kenneth BilstadH 45- (57)39.19+6.357.54
7Henrik Bleken RudH 40- (22)57.43+11.2110.35
9Tone Bleken RudD 21-A (21)52.40+11.3211.43
9Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (48)43.11+7.268.52
9Heidi Therese WiestD 17-18 E (33)51.25+10.1411.42
12Stein Arne NegårdDirekte B (54)31.34+9.3810.16
14Even LindaasH 17-18E (48)46.01+10.169.26
31Jostein Svaland DaleH 17-18E (48)55.12+19.2711.20
33Eskil FrøislandH 17-18E (48)57.17+21.3211.45
40Fredrik SveenH 17-18E (48)1.15.37+39.5215.31
42Ole Johan BråtenH 17-18E (48)1.28.49+53.0418.14
45Øystein MelbyDirekte B (54)1.00.06+38.1019.34
Maren Bleken RudN-åpen (76)17.0010.14
Mina Bleken RudD -10 (14)35.2816.29

Varteig OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Even LundeH 17-C (2)19.108.20
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (23)15.157.03
7Einar Kristian LundeH 60- (27)43.44+6.3810.26
24Julie BrenåsD 11-12 (31)39.46+20.4818.24
26Bjørn ÅrbuDirekte B (54)37.46+15.5012.18
0Dag BrenåsH 50- (61)diskvalifisert

Vestre Akers SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Per OsenH 60- (27)46.46+9.4011.10

Viul Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Geir NilsenH 50- (61)44.09+5.439.03

Østmarka OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Janna Sofie TellesbøD 13-14 (39)19.57+3.257.33
10Mathias LinløkkenH 11-12 (23)25.06+9.5111.37
12Alexandra LinløkkenD 15-16 (43)47.07+14.4713.03
12Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (33)52.28+11.1711.57
14Rune TeiglandDirekte A (44)1.02.58+25.2812.17
15Erik NæssH 55- (55)41.18+8.039.51
19Heidi VogtD 21-A (21)1.08.19+27.1115.12
23Ingrid Marie Stubban HygenD 15-16 (43)57.18+24.5815.52
24Sigrid NermoenD 13-14 (39)26.12+9.409.55
24Inge RambergDirekte A (44)1.20.09+42.3915.39
25Øystein KildahlH 55- (55)46.13+12.5811.02
26Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (31)40.32+21.3418.45
30Andreas RambergH 17-18E (48)53.35+17.5011.00
30Pernille Nor-WollD 11-12 (31)42.12+23.1419.32
35Henrik GudimDirekte B (54)43.42+21.4614.14
38Kristin Stubban HygenDirekte B (54)45.12+23.1614.43
38Terje LinløkkenH 50- (61)1.01.28+23.0212.37
40John OtterleiH 15-16 (52)1.09.43+39.0516.08
50Hans Olav HygenH 45- (57)1.10.57+38.1314.16
Amund Kortner VogtN-åpen (76)20.4912.32
0Bjørn ChristensenDirekte A (44)diskvalifisert
0Hans Kristian Stubban HygenH 17-18E (48)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Christine BlixD 17-B (18)34.47+2.5311.19
3Håkon DanevadH 50- (61)40.25+1.598.17
4Gry Merete OlaisenD 17-B (18)35.28+3.3411.33
5Nils TveiteH 15-16 (52)37.59+7.218.47
6Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (41)46.46+7.209.11
8Ingunn ScheiDirekte B (54)30.09+8.139.49
8Jo Inge FjellstadH 45- (57)39.55+7.118.01
11Rannveig W. NordhagenD 19-20 E (14)1.08.24+20.3814.27
11Ivar MaalenH 55- (55)38.29+5.149.11
12Ragnhild LøvliD 21-A (21)55.36+14.2812.22
12May Bente BrurbergD 50- (41)40.01+9.4612.07
17Ingrid Disch LøsetD 21-A (21)59.39+18.3113.17
17Eirik NordhagenH 55- (55)42.25+9.1010.07
17Robert BanfiH 40- (22)1.07.33+21.1112.23
18Ina Catharina StorrønningD 21-A (21)1.03.21+22.1314.06
23Anne NilsenDirekte B (54)37.03+15.0712.04
28Sille WinsnesD 50- (41)50.31+20.1615.18
32Ellen-Christine KorenD 50- (41)56.37+26.2217.09
37Vegard AarstadH 15-16 (52)1.04.46+34.0814.59
0Bjørn Håvard EvjenDirekte A (44)diskvalifisert
0Idar BrekkeH 50- (61)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor