Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Direkte A

5 120 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicholas OskarssonLillomarka OL37.30
2Øystein PettersenNydalens SK38.17+0.47
3Christian SchiveOK Moss42.31+5.01
4Yngvar ChristiansenBækkelagets SK48.28+10.58
5Brynjar FredheimLillomarka OL48.42+11.12
6Elisabeth IngvaldsenNydalens SK50.38+13.08
7Gløer WinsvoldSentrum OK52.21+14.51
8Ove Antvord HaugereidLøten o-lag56.14+18.44
9Atle FossestølNOTEAM1.00.42+23.12
10Lars HjermstadFossum IF1.01.58+24.28
11Svein-Olav TorøKongsberg OL1.02.23+24.53
12Erik RåbergOK Tyr1.02.44+25.14
13Vidar StrandLierbygda OL1.02.49+25.19
14Rune TeiglandØstmarka OK1.02.58+25.28
15Åse BerganNydalens SK1.03.11+25.41
16Tord HaflanNTNUI1.04.27+26.57
17Vegard HaldenNydalens SK1.06.05+28.35
18Espen MesselIL Koll1.06.52+29.22
19Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.07.28+29.58
20Eszter HorvatiIL Tyrving1.11.18+33.48
21Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL1.13.57+36.27
22Tibor VariSturla, IF1.14.43+37.13
23Kjetil KjernsmoRøyken OL1.16.27+38.57
24Inge RambergØstmarka OK1.20.09+42.39
25Per ØstrengRaumar Orientering1.22.10+44.40
26Carmen DirroMåren OK1.22.15+44.45
27Kine BøhlerengenIL Drøbak Frogn1.22.17+44.47
28Noor DirroMåren OK1.22.45+45.15
29Torun DyrkornEiker OL1.22.54+45.24
30Peter M. Freyborg UranNTNUI1.27.13+49.43
31Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.31.15+53.45
32Snorre FrydenlundSturla, IF1.32.20+54.50
33Martin EdvardsenLarvik OK1.38.06+1.00.36
34Jo WiklundNydalens SK1.42.38+1.05.08
35Merete RønvikNOTEAM1.51.12+1.13.42
36Aase MestadLillomarka OL2.14.41+1.37.11
0Roger MostueOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Fredrik DelåsHadeland OLdiskvalifisert
0Birgit KorvaldNydalens SKdiskvalifisert
0Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Remi JohannesenHalden SKdiskvalifisert
0Bjørn ChristensenØstmarka OKdiskvalifisert
0Anders BrynildsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Josh BeechOK Södertörndiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor