Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

Direkte B

3 070 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK21.56
2Tellef Juell LarsenIL Tyrving26.26+4.30
3Kari StrandLierbygda OL27.59+6.03
4Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK28.33+6.37
5Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn28.57+7.01
6Arne ArnesenHamar OK29.25+7.29
7Leif Arne NytrøenTynset IF29.32+7.36
8Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering30.09+8.13
9Susanne TveteråsOslostudentenes IK30.20+8.24
10Yngve FinkenhavnNittedal OL31.03+9.07
11Dag KaasHeming Orientering31.07+9.11
12Stein Arne NegårdVang OL31.34+9.38
13Gaute SkjelsvikLillehammer OK31.51+9.55
14Mari AarsethNydalens SK31.56+10.00
15Solveig SletnerRøyken OL32.14+10.18
16Anne-Guri JevneHamar OK33.35+11.39
17Fredrik MartinsenTrøsken IL33.56+12.00
18Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL34.09+12.13
19Lucie StørmerFossum IF34.33+12.37
20Arnfinn SkålandTrøsken IL35.19+13.23
21Harald AulieIL Koll36.07+14.11
22Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn36.45+14.49
23Anne NilsenÅs-NMBU Orientering37.03+15.07
24Barrie SpeakEBOR37.20+15.24
25Trygve TveteråsFredrikstad SK37.28+15.32
26Bjørn ÅrbuVarteig OL37.46+15.50
27Torleif GaltelandAsker Skiklubb38.11+16.15
28Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL38.52+16.56
29Hilde MoholthKongsberg OL39.21+17.25
30Inger SvalandOL Vallset/Stange41.11+19.15
31Eva Steffensen JohansenGimle IF41.14+19.18
32Sølvi MartiniAsker Skiklubb42.06+20.10
33Harald SørensenLillomarka OL42.08+20.12
34Anne Lise NyengenIndre Østfold OK43.40+21.44
35Henrik GudimØstmarka OK43.42+21.46
36Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn44.18+22.22
37Marit Pedersen StartnrTrøsken IL44.42+22.46
38Kristin Stubban HygenØstmarka OK45.12+23.16
39Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL46.32+24.36
40Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK47.37+25.41
41Ingrid Lundin BerganKongsberg OL47.54+25.58
42Helle HundsvedIL Tyrving48.37+26.41
43Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK50.16+28.20
44Anne Moian NydalAsker Skiklubb1.00.00+38.04
45Øystein MelbyVang OL1.00.06+38.10
46Aud Margret KirkhornMåren OK1.00.40+38.44
47Gry Holmgren HafskjoldBergnäsets AIK1.02.00+40.04
48Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL1.02.57+41.01
49Liv Edle GrønstadGimle IF1.16.27+54.31
50Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.16.29+54.33
51Aagot HartmannRøyken OL1.17.06+55.10
52Lotta MyhreIL Koll1.42.27+1.20.31
0Jørn NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
Ana Maria WilhelmsenLarvik OKdiskvalifisert
Astrid Waaler KaasHadeland OLbrutt
Roger WiikRøyken OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor