Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

D 17-18 E

4 390 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane DyrkornEiker OL41.11
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF44.45+3.34
3Ragne WiklundNydalens SK45.09+3.58
4Hanne VassendPorsgrunn OL49.03+7.52
5Aurora GjølsjøOK Moss49.20+8.09
6Åsne Naadland HoloFossum IF49.36+8.25
7Oda Marie ColquhounLillomarka OL49.46+8.35
8Synne StrandAsker Skiklubb50.47+9.36
9Heidi Therese WiestVang OL51.25+10.14
10Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK51.27+10.16
11Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK52.19+11.08
12Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK52.28+11.17
13Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL52.31+11.20
14Marlin HaavengenKongsberg OL52.48+11.37
15Helene EgerKongsberg OL53.43+12.32
16Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss54.28+13.17
17Anna MeenPorsgrunn OL56.47+15.36
18Linn Mei WaalerMåren OK57.59+16.48
19Maria Rørvik HaverLillomarka OL58.33+17.22
20Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.00.12+19.01
21Emma Eithun PaulsenLillomarka OL1.00.14+19.03
22Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL1.00.24+19.13
23Maren NorderudIL Tyrving1.01.47+20.36
24Solveig Eline BergIL Tyrving1.02.51+21.40
25Andrine Harriet FremstadLarvik OK1.04.53+23.42
26Ane Holm GrønengLillehammer OK1.09.01+27.50
27Frida Bakken UlsethNydalens SK1.11.58+30.47
28Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.13.51+32.40
29Hedda SkatvedtRaumar Orientering1.14.34+33.23
30Tonje Rognerud BøeFossum IF1.14.56+33.45
31Andrea VaneboKongsberg OL1.20.58+39.47
32Kathinka RogstadKongsberg OL1.20.59+39.48
33Selma KristiansenOK Moss1.51.54+1.10.43
Thea DyrkornEiker OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor