Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

H 55-

4 187 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL33.15
2Arild KirkerødSarpsborg OL35.19+2.04
3Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL35.26+2.11
4Per SlungaardIL Tyrving35.53+2.38
5Audun StrandlieGjø-Vard OL36.47+3.32
6Kim Farnes HansenLierbygda OL37.17+4.02
7Bjørn Henning GrandalIL Tyrving37.27+4.12
8Kristian KihleRingerike OL37.28+4.13
9Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.59+4.44
10Egil EideIL Tyrving38.03+4.48
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering38.29+5.14
12Øyvind DrageKongsberg OL39.07+5.52
13Terje DengerudNydalens SK39.09+5.54
14Onno VerberneOL Toten-Troll39.55+6.40
15Erik NæssØstmarka OK41.18+8.03
16Bjørn BakkevigHeming Orientering42.08+8.53
17Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering42.25+9.10
18Hallvard FjærLillomarka OL43.13+9.58
19Asle JahrenRaumar Orientering43.14+9.59
20Kjell MarksetIL Koll44.09+10.54
21Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL44.21+11.06
22Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)44.22+11.07
23Petter GullikstadRøros IL45.53+12.38
24Hallvard BergIL Tyrving45.57+12.42
25Øystein KildahlØstmarka OK46.13+12.58
26Øivind MyhreKongsberg OL46.43+13.28
27Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL46.46+13.31
28Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.49+13.34
29Espen RaastadSkien OK46.53+13.38
30Jan Morten AndersenSturla, IF47.09+13.54
31Andreas HuberHamar OK47.32+14.17
32Per SandbergNydalens SK48.05+14.50
33Ove MartinsenHauketo IF48.11+14.56
34Bjørn WilladssenHeming Orientering48.46+15.31
35Lars-Erik FiskumIL Tyrving48.51+15.36
36Terje HenriksenAsker Skiklubb48.58+15.43Last ned GPS-spor i gpx-format
37Sigbjørn ModalsliFossum IF49.56+16.41
38Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb50.57+17.42
39Peer StiansenNydalens SK51.03+17.48
40Håkon LøvliAsker Skiklubb51.34+18.19
41Axel BromanderFredrikstad SK52.06+18.51
42Tor LahlumKolbotn og Skimt OL52.53+19.38
43Øyvind Roger HansenRøyken OL53.22+20.07
44Morten KarlsenMåren OK57.08+23.53
45Halvor JutulstadBækkelagets SK57.59+24.44
46Hans Henrik FremmingHeming Orientering1.00.51+27.36
47Christian SchibstedRøyken OL1.01.58+28.43
48Roar NydalAsker Skiklubb1.07.29+34.14
49Frode KamsvågIL Tyrving1.12.24+39.09
50Pål HellerudHalden SK1.12.26+39.11
51John YtternesKolbotn og Skimt OL1.20.09+46.54
52Donald SkantzeIL Tyrving1.30.07+56.52
0Richard HolmgrenBergnäsets AIKdiskvalifisert
0Jon LahlumIL GeoFormdiskvalifisert
0Jan SølvbergEiker OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor