Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

H 50-

4 870 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif StørmerFossum IF38.26
2Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40.02+1.36
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40.25+1.59
4Øystein ØstermannHeming Orientering42.50+4.24
5Jan Richard EriksenAsker Skiklubb42.59+4.33
6Øyvind HyllesethSkien OK43.47+5.21
7Helge GisholtOK Skeidi43.48+5.22
8Jon Iver BakkenNydalens SK43.53+5.27
9Geir NilsenViul Orienteringsklubb44.09+5.43
10Are KristiansenIL Tyrving44.55+6.29
11Syver LøkenKongsberg OL45.12+6.46
12Frank LøwengreenFredrikstad SK45.20+6.54
13Nils Petter FremmingHeming Orientering45.29+7.03
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46.07+7.41
15Ottar WiklundNydalens SK46.31+8.05
16Jan Erik IsaksenNydalens SK47.40+9.14
17Harald KvisliNotodden OL48.54+10.28
18Øystein JensenSarpsborg OL49.36+11.10
19Frank SvarødIdd Sportsklubb49.40+11.14
20Arild AndresenFossum IF50.10+11.44
21Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL50.26+12.00
22Børge PedersenNydalens SK50.52+12.26
23Ole IngesenSarpsborg OL51.17+12.51
24Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb51.50+13.24
25Gjermund GravirAsker Skiklubb51.53+13.27
26Erik SaugerudKonnerud IL53.11+14.45
27Tormod JensenSarpsborg OL53.36+15.10
28Guttorm L EggeOslostudentenes IK53.38+15.12
29Arne TorgersenBækkelagets SK53.47+15.21
30Håkon JendalFossum IF54.49+16.23
31Jan Tore HenriksenNydalens SK54.54+16.28
32Arne DybdahlLillomarka OL55.39+17.13
33Jan Erik AalbergBækkelagets SK56.12+17.46
34Kjetil EspedalNydalens SK56.31+18.05
35Arne Håkon JørgensenSandefjord OK59.26+21.00
36Einar TesloHadeland OL59.51+21.25
37Stein H. HagenFossum IF1.01.23+22.57
38Terje LinløkkenØstmarka OK1.01.28+23.02
39Ole Edvard HjortlandLarvik OK1.01.36+23.10
40Ole Petter HaugenNydalens SK1.01.45+23.19
41Øyvind HelmersenFet OL1.02.18+23.52
42Njål SvingheimKonnerud IL1.02.31+24.05
43Svein GranerudAsker Skiklubb1.02.46+24.20
44Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.03.30+25.04
45Roar ByeModum OL1.04.41+26.15
46Gudmund JenssenHalden SK1.04.54+26.28
47Nils Henrik JendalFossum IF1.05.03+26.37
48Roger Andre VaneboKongsberg OL1.07.19+28.53
49Ole TørnqvistFana IL1.09.02+30.36
50Stein MellaOppsal Orientering1.10.47+32.21
51Harald BergeLøten o-lag1.12.10+33.44
52Anders FlågenHeming Orientering1.14.52+36.26
53Bent Sande KvermeFossum IF1.16.55+38.29
54Tormod BøeFossum IF1.19.25+40.59
55Øivind BergetSarpsborg OL1.20.48+42.22
56Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.21.23+42.57
57Oskar KaaløySandefjord OK1.43.57+1.05.31
0Dag BrenåsVarteig OLdiskvalifisert
0Idar BrekkeÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Are NjåsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Einar GisholtFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor