Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

H 13-14

2 910 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Gaute BerganNydalens SK20.03
2Sander Tonjer FingarsenElverum OK20.48+0.45
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK21.02+0.59
4Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK21.17+1.14
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK21.24+1.21
6Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn21.30+1.27
7Andreas DaleBergens TF21.32+1.29
8Tor Erling GjølsjøOK Moss21.52+1.49
9Sivert PoppeFredrikstad SK21.53+1.50
10Jonas MyhrAsker Skiklubb21.58+1.55Last ned GPS-spor i gpx-format
11Lukas KlausenSturla, IF21.59+1.56
12Martin Størmer-AntonsenNydalens SK22.08+2.05
13Halvor LøkenKongsberg OL22.37+2.34
14Christian Fredrik BorgIL Koll22.55+2.52
15Johan EgerKongsberg OL22.59+2.56
16Martin Nøkleby MellingRingerike OL23.01+2.58
17Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering23.13+3.10
18Fridtjof ReuschHeming Orientering23.14+3.11
19Ludvik SætherFredrikstad SK23.22+3.19
20Axel AaldeNydalens SK23.26+3.23
21Alfred BjørnerødOK Moss23.42+3.39
22Sondre LadimOK Moss23.59+3.56
23Stein Aas StræteRingerike OL24.13+4.10
24Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering24.16+4.13
25Philip RomørenFossum IF24.44+4.41
26Mats LindaasElverum OK26.59+6.56
27Tarje EspelinAsker Skiklubb27.34+7.31
28Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK28.00+7.57
29Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL29.41+9.38
30Mikael BirkelundAsker Skiklubb31.27+11.24Last ned GPS-spor i gpx-format
31Elias StubberudNydalens SK31.40+11.37
32Stian Måseide SørlieRaumar Orientering32.07+12.04
33Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK32.37+12.34
34Atle Nikolai WølloKongsberg OL33.34+13.31
35Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Moss33.45+13.42
36Kristian Juell LarsenIL Tyrving34.00+13.57
37Gaute LindaasElverum OK34.05+14.02
38Theodor BjørkSandefjord OK35.14+15.11
39Birk Felland SætnanFossum IF35.22+15.19
40Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb36.07+16.04
41Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb36.35+16.32
42Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK39.36+19.33
43Vilmer NybergAsker Skiklubb39.41+19.38
44Eivind Bogen ArenthSturla, IF41.05+21.02
45Arne BerganKongsberg OL41.12+21.09
46Anders KlavenesSandefjord OK41.59+21.56
47Anders TaraldsenLillehammer OK44.02+23.59
48Birk ThorstensenOppsal Orientering44.18+24.15
49Jonathan EylertsenHalden SK45.54+25.51
50Peder BryggenHalden SK1.17.05+57.02
0Kristoffer ØhlckersIL Tyrvingdiskvalifisert
0Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Tobias MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor