Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

D 50-

3 300 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari ChristiansenSandefjord OK30.15
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering31.37+1.22
3Sissel SkovlyRingerike OL34.24+4.09
4Hilda ØfsthusAsker Skiklubb34.45+4.30
5Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35.42+5.27
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL37.02+6.47
7Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)37.12+6.57
8Solveig SikkelandIL Tyrving37.28+7.13
9Heidi SchatvetNotodden OL39.12+8.57
10Hilde StorløkkenKongsberg OL39.37+9.22
11Trine OlaussenFredrikstad SK39.40+9.25
12May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering40.01+9.46
13Tove HeimdalKonnerud IL40.35+10.20
14Kjersti HovFossum IF41.59+11.44
15Anita Sørensen DrageKongsberg OL42.29+12.14
16Marianne NjåsteinIL Tyrving42.53+12.38
17Vanja StaffOL Toten-Troll42.56+12.41
18Anne Marit BjergaardNydalens SK43.01+12.46
19Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn43.30+13.15
20Anne MadslienNydalens SK44.11+13.56
21Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK45.13+14.58
22Kjersti Holt HanssenMåren OK46.15+16.00
23Trude FixdalIL Koll47.17+17.02
24Anne Kristine NorderudIL Tyrving47.18+17.03
25Maria TorgersenBækkelagets SK48.04+17.49
26Eirin MathiesenRingerike OL48.11+17.56
27Elisabeth HetlevikKongsberg OL49.18+19.03
28Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering50.31+20.16
29Marianne ArnesenAsker Skiklubb52.12+21.57
30Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53.23+23.08
31Ingeborg ØderudBækkelagets SK54.40+24.25
32Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering56.37+26.22
33Maria PerssonAsker Skiklubb57.08+26.53
34Wenche LindløvSarpsborg OL58.14+27.59
35Gunhild MyhrAsker Skiklubb59.55+29.40
36Lillian BergeSandefjord OK1.01.33+31.18
37Eldri HoloFossum IF1.05.55+35.40
38Kari MadslienNydalens SK1.07.42+37.27
39Anne Catherine EkrollRaumar Orientering1.08.00+37.45
40Kristin FleisjeNittedal OL1.09.55+39.40
0Siw SolstadIL Tyrvingdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor