Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

D 45-

3 820 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Siri StørmerNydalens SK35.39
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37.26+1.47
3Runa Lien BackstrømHalden SK39.44+4.05
4Jorun RuudAsker Skiklubb40.39+5.00
5Hege SolerødGjø-Vard OL41.54+6.15Last ned GPS-spor i gpx-format
6Hilde GrønengLillehammer OK42.00+6.21
7Anne Borgen SturødNydalens SK42.20+6.41
8Else Kari ScheeleNydalens SK43.27+7.48
9Frauke Schmitt GranHalden SK43.31+7.52
10Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK44.19+8.40
11Nora SkauenIL Tyrving44.49+9.10
12Eva Lill KvisleAsker Skiklubb44.57+9.18
13Hanne Lerche RaadalHalden SK45.00+9.21
14Kirsti KringhaugRingerike OL45.30+9.51
15Marit B. EithunNittedal OL45.54+10.15
16Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb46.29+10.50
17Tone Karina IngesenSarpsborg OL48.38+12.59
18Ingrid Eide RappRaumar Orientering49.41+14.02
19Hilde VassendPorsgrunn OL51.21+15.42
20Tone SkramRøyken OL51.42+16.03
21Anne Guro NøklebyRingerike OL51.47+16.08
22Heidi ØstliRaumar Orientering53.21+17.42
23Line Skjevik ArnevikRingerike OL55.01+19.22
24Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK55.24+19.45
25Trine OldernesLillomarka OL59.33+23.54
26Kristin EgerKongsberg OL1.00.37+24.58
27Katrine BakkeFossum IF1.02.28+26.49
28Milda ØhlckersIL Tyrving1.03.00+27.21
29Ann Elin FlågenHeming Orientering1.03.45+28.06
30Aud Ellen BrevikSturla, IF1.04.18+28.39
31Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.07.00+31.21
32Lenka WestinPorsgrunn OL1.07.39+32.00
33Mette SpangbergKonnerud IL1.08.50+33.11
34Kari Reppesgård HoltHedrum OL1.08.57+33.18
35Kristin FalkFossum IF1.08.58+33.19
36Gunn Elin RudiHadeland OL1.11.38+35.59
37Merete UndelandSturla, IF1.13.39+38.00
38Charlotte SkourupSturla, IF1.14.14+38.35
39Heidi MyklemyrEiker OL1.19.02+43.23
40Solveig BerganNydalens SK1.20.57+45.18
41Kristin BruserudOL Trollo1.24.52+49.13
0Anne-Kristin KvammeRingerike OLdiskvalifisert
0Mona LomeHamar OKdiskvalifisert
0Hilde PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
0Mai Britt BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Isa HeggedalKonnerud ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor