Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

D 15-16

3 610 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL32.20
2Oda ScheeleNydalens SK33.52+1.32
3Ane Sofie KroghOppsal Orientering38.47+6.27
4Kristine KravdalGjø-Vard OL40.28+8.08
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL40.40+8.20
6Karoline BjørnerødOK Moss40.55+8.35
7Amélie AamodtOppsal Orientering41.17+8.57
8Karen Hoel JomaasFossum IF41.51+9.31
9Ida Sofie HjortlandLarvik OK44.10+11.50
10Christine HoenEiker OL45.13+12.53
11Mari Landro SvingheimKonnerud IL46.55+14.35
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK47.07+14.47
13Tina KallesonOppsal Orientering47.56+15.36
14Ada WulfsbergNydalens SK48.41+16.21
15Emma DanevadFredrikstad SK48.50+16.30
16Marte Madslien BakkenNydalens SK50.51+18.31
17Marie LilandNydalens SK51.21+19.01
18Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL52.11+19.51
19Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL54.27+22.07
20Solveig LetmolieEiker OL55.07+22.47
21Iris HolstIL Tyrving56.19+23.59
22Ingrid BlindheimLillomarka OL56.54+24.34
23Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK57.18+24.58
24Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering57.36+25.16
25Thea LandKonnerud IL58.01+25.41
26Live ØstvoldHeming Orientering58.10+25.50
27Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)58.14+25.54
28Berthe TesloHadeland OL58.19+25.59
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58.54+26.34
30Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb59.33+27.13
31Karoline TorøKongsberg OL59.46+27.26
32Nina PedersenSarpsborg OL1.02.38+30.18
33Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL1.02.59+30.39
34Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL1.04.13+31.53
35Ingeborg RognstadHadeland OL1.04.57+32.37
36Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.06.07+33.47
37Oda Isnes TyseEiker OL1.06.24+34.04
38Nora Småge HilsenKonnerud IL1.23.40+51.20
39Silje SlungaardIL Tyrving1.36.38+1.04.18
40Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.43.02+1.10.42
41Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.47.09+1.14.49
0Petra HoveidAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor