Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

D 11-12

2 160 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane HustvedtOppsal Orientering18.58
2Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.24+0.26
3Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK19.54+0.56
4Sigrid HaugeSarpsborg OL20.46+1.48
5Signe HoloFossum IF21.06+2.08
6Maren HenriksenHalden SK21.16+2.18
7Sofia ØhlckersIL Tyrving21.34+2.36
8Marie ScheeleNydalens SK21.51+2.53
9Astrid YtterbøAsker Skiklubb21.56+2.58
10Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK22.43+3.45
11Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering22.52+3.54
12Martha WisløffAsker Skiklubb23.13+4.15
13Sigrid Schmitt GranHalden SK23.17+4.19
14Sara MartiniAsker Skiklubb24.09+5.11
15Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering24.14+5.16
16Elma Sagli GudimIndre Østfold OK25.11+6.13
17Pauline MyklebustIL Koll25.17+6.19
18Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25.53+6.55
19Marie FinkenhavnNittedal OL26.44+7.46
20Erika Lind-LarsenOK Moss27.06+8.08
21Tiril Ebon EspedalNydalens SK29.57+10.59
22Johanne StorhaugKonnerud IL31.02+12.04
23Mari Ovidia RanestadHamar OK34.47+15.49
24Julie BrenåsVarteig OL39.46+20.48
25Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL39.52+20.54
26Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK40.32+21.34
27Mathilde FossaasGimle IF40.59+22.01
28Ingrid LestebergKongsberg OL41.26+22.28
29Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL41.44+22.46
30Pernille Nor-WollØstmarka OK42.12+23.14
31Hanna SpangbergKonnerud IL44.04+25.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor