Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 22 april 2017

N-åpen

1 660 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK38.16
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn26.46
Isak AndersenNydalens SK34.01
Hanna BirkelandNOTEAM26.46
Amalie BirkelundAsker Skiklubb25.23
Maren Bleken RudVang OL17.00
Jo Bogstrand IngvaldsenNydalens SK15.33
Trym BreimoOK Moss21.36
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK18.32
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK23.34
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn20.06
magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange13.58
Vilma DanevadFredrikstad SK27.33
Aisha Rostveit ElmiOK Moss35.44
Anders Rostveit ElmiOK Moss21.37
Aron Rostveit ElmiOK Moss35.10
Jacob EylertsenHalden SK18.08
Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL24.32
Solveig FærdenKolbotn og Skimt OL30.13
Linus Mestad HansenLillomarka OL23.05
Silas Mestad HansenLillomarka OL22.28
Sofus Mestad HansenLillomarka OL22.23
Helene HarstadKolbotn og Skimt OL43.08
Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL19.19
Halvor Ek HedlundTrøsken IL27.23
Anders HeitmannFossum IF32.26
Jonas HirschBækkelagets SK28.07
Elise Holm NedrebøOK Moss32.03
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK19.56
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL16.51
Julie Økern HågårdKonnerud IL23.13
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK28.13
Iben Johansen-BarliOppsal Orientering30.29
Hedda Olsen KarabaticNOTEAM32.07
Eivind KjernsmoRøyken OL28.20
Synne KjernsmoRøyken OL26.49
Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK19.55
Karen KlavenesSandefjord OK19.08
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn35.46
Sol KopperudOK Moss25.02
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK15.18
Aksel LerfaldetOK Moss30.34
Eirik LestebergKongsberg OL16.51
Andrea LieHalden SK32.07
Ludvig B LudvigsenIL Koll27.33
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK42.47
Henny Brosc MarcusenStokke IL19.48
Ane MathisenOL Tønsberg og omegn18.16
Ole Jacob MyklebustIL Koll20.53
Emma Nordlie MagnussenHalden SK18.18
Hennie OddenMåren OK44.10
Hermine OddenMåren OK44.14
Isolde OddenMåren OK46.11
Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL27.31
Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering29.29
Mathis RenardKongsberg OL21.01
Astrid ReuschHeming Orientering13.53
Anna Elisabeth RyghHeming Orientering13.48
Emma Johanne RyghHeming Orientering15.02
Aksel Johan SandvikHalden SK24.45
Amund SaugestadNydalens SK20.38
Henrik Elias SebjørnsenFossum IF11.20
Vigdis SigurdstottirStokke IL18.46
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb16.56
Milla SkålandTrøsken IL26.30
Mone Småge-HilsenKonnerud IL24.47
Katrine SolbakkenIL Tyrving21.01
Kjetil SolbakkenIL Tyrving11.52
Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK11.03
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18.38
Sofie TaraldsenLillehammer OK35.35
Amund Kortner VogtØstmarka OK20.49
Martina VågsnesOppsal Orientering25.23
Adele Øen SkålandTrøsken IL30.26
Simen ÅnensenOppsal Orientering30.26
Eivind VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Håkon Juell LarsenIL Tyrvingbrutt
Sander Ryste OddenSarpsborg OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor