Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien finale med kretsløp

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien finale med kretsløp
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 17 september 2016

N-åpen

1 440 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ella Elin OlsenHalden SK19.11+4.4913.19
0Guro OttesenFredrikstad SK14.199.56
0Selma Soife SætherFredrikstad SK14.209.57
0Trym BreimoOK Moss27.04+12.4218.47
0Magnus SigurdssonStokke IL11.217.52
0Elias ThoresenHalden SK15.48+1.2610.58
0Emma BraathenTrøsken IL24.10+9.4816.46
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL16.11+1.4911.14
0Johan Fredrik BraarudHalden SK21.34+7.1214.58
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF20.09+5.4713.59
0Vilma DanevadFredrikstad SK29.46+15.2420.40
0Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK17.36+3.1412.13
0Signe KvalheimHalden SK14.45+0.2310.14
0Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL15.27+1.0510.43
0Solan LøkenOK Moss22.10+7.4815.23
0Victoria Lunde AndersenSarpsborg OL14.229.58
0Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.017.39
0Jenny DanevadFredrikstad SK11.408.06
0Linus BjørkeHalden SK35.24+21.0224.35

D -10

1 440 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Sigrid Schmitt GranHalden SK9.206.28
0Erle Elise WoldOK Moss14.3910.10
0Minna Sofie WingstedtHalden SK11.538.15
0Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.297.58
0Thea KvalheimHalden SK17.5912.29
0Torine Hagen-TafjordHalden SK16.0111.07
0Inger Anne BraarudHalden SK45.3131.36

D 11-12

1 840 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie Lien BackstrømHalden SK14.417.58
2Emma Helene OlsenHalden SK15.42+1.018.31
3Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.03+3.229.48
4Sigrid HaugeSarpsborg OL19.46+5.0510.44
5Maren HenriksenHalden SK19.56+5.1510.50
6Vilde Hagen-TafjordHalden SK20.19+5.3811.02
7Amalie LøkkebergFredrikstad SK20.27+5.4611.06
8Frida Hovgaard EisvangOK Moss20.47+6.0611.17
9Josefin EylertsenHalden SK21.19+6.3811.35
10Helle KvalheimHalden SK24.11+9.3013.08
11Mathilde FossaasGimle IF25.55+11.1414.05
12Nora Christine HansenRøyken OL27.06+12.2514.43
13Julie Sophie WoldOK Moss28.18+13.3715.22
14Julie BrenåsVarteig OL32.09+17.2817.28

D 13-14

2 670 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK27.3010.17
2Marieluise Schmitt GranHalden SK31.17+3.4711.42
3Alexandra AngvollFredrikstad SK33.03+5.3312.22
4Nina PedersenSarpsborg OL33.51+6.2112.40
5Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL34.13+6.4312.48
6Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL35.54+8.2413.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Synne Marie JenssenHalden SK52.25+24.5519.37
8Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK58.20+30.5021.50

D 13-20C

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK24.1013.08
2Josefine Holm LindløvOK Moss54.08+29.5829.25

D 15-16

2 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aurora GjølsjøOK Moss29.1110.23
2Hedda Raadal BjørloHalden SK29.46+0.3510.35
3Karoline BjørnerødOK Moss30.09+0.5810.43
4Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL34.18+5.0712.12
5Marie HansenSarpsborg OL35.42+6.3112.42
6Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb37.55+8.4413.29
7Lisa JenssenHalden SK38.44+9.3313.47
8Selma KristiansenOK Moss40.35+11.2414.26
9Hanna Lye MoumHalden SK43.03+13.5215.19
10Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK49.21+20.1017.33

D 21-A kort

3 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL57.5015.32

D 21-C

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise NyengenIndre Østfold OK22.3212.14
2Ina BlågestadIndre Østfold OK29.56+7.2416.16
3Tove TesdalIndre Østfold OK32.21+9.4917.34

D 17-20

3 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL38.0010.12
2Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK50.40+12.4013.37
3Benedicte PedersenSarpsborg OL52.48+14.4814.11
4Helena ÅsbergSarpsborg OL55.22+17.2214.53
5Siri PedersenSarpsborg OL1.40.48+1.02.4827.05

D 40-

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK59.2014.58
2Hanne WoldOK Moss1.13.13+13.5318.29
3Linda FredhMåren OK2.03.23+1.04.0331.09

D 45-

3 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK36.579.55
2Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.05.08+28.1117.30
3Hilde PoppeFredrikstad SK1.12.27+35.3019.28

D 50-

3 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering55.4414.58
2Wenche LindløvSarpsborg OL56.15+0.3115.07 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 55-

3 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK47.4512.50

D 60-

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger NergaardStokke IL1.06.1922.24

D 70-

2 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL56.5121.56

H -10

1 440 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Martin MalmeHalden SK15.38+1.3410.51
0Brage KristiansenOK Moss13.259.19
0Anders Hovgaard EisvangOK Moss14.24+0.2010.00
0Ville Emil WingstedtHalden SK12.318.41
0Birk BreimoOK Moss14.049.46
0Selmer LøkenOK Moss25.09+11.0517.27
0Sigve Holm LindløvOK Moss20.00+5.5613.53
0Sverre SandvikHalden SK9.536.51
0Abdirahman HassanOK Moss20.29+6.2514.13
0Philip Orud HovlandHalden SK12.168.31
0Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 11-12

1 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre LadimOK Moss11.106.04
2Alfred BjørnerødOK Moss11.20+0.106.09
3Herman Lien BackstrømHalden SK13.30+2.207.20
4Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL14.57+3.478.07
5Liam Viggo WingstedtHalden SK15.29+4.198.24
6Erlend Grønlund MoenGimle IF19.50+8.4010.46
7Ludvik SætherFredrikstad SK24.12+13.0213.09
8Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK24.20+13.1013.13
9Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL25.17+14.0713.44
10Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK43.27+32.1723.36
11Andreas TveterHalden SK44.49+33.3924.21

H 13-14

2 670 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK21.057.53
2Sigurd Saxe SandvikHalden SK23.25+2.208.46
3Christopher LadimOK Moss24.38+3.339.13
4Tor Erling GjølsjøOK Moss25.59+4.549.43
5Sivert PoppeFredrikstad SK28.47+7.4210.46
6Thomas BlomkvistFredrikstad SK30.55+9.5011.34
7Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK31.42+10.3711.52
8Isak Juel FagermoenFredrikstad SK35.03+13.5813.07
9Adam KristiansenOK Moss35.19+14.1413.13
10Odin SætherFredrikstad SK41.02+19.5715.22
11Theodor LierIndre Østfold OK59.28+38.2322.16

H 13-20C

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Peder BerglandIndre Østfold OK15.528.37
2Sander BystrømIndre Østfold OK19.57+4.0510.50
3Marius Selmer OlsenHalden SK24.46+8.5413.27
4Alf Kristian HelleHalden SK25.25+9.3313.48

H 15-16

2 810 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik EliassenFredrikstad SK20.567.26
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK27.24+6.289.45
3Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK28.01+7.059.58 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Vegar SkinneIndre Østfold OK29.00+8.0410.19
5Eirik ImrikFredrikstad SK30.52+9.5610.59
6Runar Saur ModahlFredrikstad SK31.24+10.2811.10
7Niels Christian HellerudHalden SK32.13+11.1711.27
8Sondre OttesenFredrikstad SK33.46+12.5012.00
9Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK33.50+12.5412.02
10Christian BrynildsenHalden SK46.48+25.5216.39
0Ole Øivind NorstedHalden SKdiskvalifisert

H 17-20

3 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Benjamin AasenSarpsborg OL38.5910.28

H 21-

4 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon PedersenHalden SK41.509.15
2Henrik Drange RuudRøyken OL42.37+0.479.25
3Morten TangenMåren OK56.00+14.1012.23
4Håkon Nergaard BergStokke IL58.34+16.4412.57

H 40-

4 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK45.5310.09
2Rune BlågestadIndre Østfold OK47.25+1.3210.29
3Fredrik LarsenIndre Østfold OK51.00+5.0711.16
4Thomas LieFredrikstad SK52.56+7.0311.42
5Vegar KristiansenOK Moss1.15.28+29.3516.41

H 45-

4 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik OttesenFredrikstad SK37.088.34

H 50-

4 010 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve LeivestadSarpsborg OL43.3610.52
2Øystein JensenSarpsborg OL44.37+1.0111.07
3Dag BrenåsVarteig OL45.28+1.5211.20
4Ole IngesenSarpsborg OL45.38+2.0211.22
5Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.08.02+24.2616.57

H 55-

4 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind Roger HansenRøyken OL41.1510.17

H 60-

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL41.4110.31
2Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK51.04+9.2312.53
0Øystein RuudFredrikstad SKdiskvalifisert

H 65-

3 960 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL49.0112.22
2Kjell StenstadvoldIL Tyrving56.06+7.0514.10
3Ragnar Niemi BergStokke IL1.02.51+13.5015.52

Direkte A-kort

2 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL35.0011.49
2Tor Grønlund MoenGimle IF42.35+7.3514.23
3Rhine HolmOK Moss44.36+9.3615.04
4Fossaas Trond IvarGimle IF54.54+19.5418.32
5Eva S JohansenGimle IF1.11.45+36.4524.14
0Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert

Direkte A-lang

4 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag SyversenSarpsborg OL49.5212.26
2Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL58.18+8.2614.32
3Øyvind BergetSarpsborg OL1.06.54+17.0216.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor