Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 16 april 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 15-16B | D 17-AK | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 21-A | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 15-16B | H 17-AK | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 21-A | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | D 17-18E | D 19-20E | D 21-E | H 17-18E | H 19-20E | H 21-E1 | H 21-E2 | DirN | DirC | DirB | DirA

Bækkelagets SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne Marie BlekenD 21-A (13)42.2910.32
1Pål Christian IngierdH 17-A kort (18)33.0010.30
2Lone BrochmannD 21-E (40)41.09+3.417.53
3Aasne Fenne HoksrudD 35- (7)48.09+10.2511.56
4Carl Godager KaasH 21-E1 (42)38.26+0.436.00
5Odd KletteliH 75- (25)41.53+8.1914.17
5Eldar BørsumH 65- (25)36.40+4.2110.30
6Yngvar ChristiansenDirekte A (30)56.37+14.5610.45
6Felix BreitschädelH 21-E2 (38)46.27+4.027.18
8Kine GulliksenD 21-E (40)43.27+5.598.20
14Louise OramD 21-E (40)44.28+7.008.32
16Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 E (41)45.04+9.3810.42
22Line HagmanD 21-E (40)46.50+9.228.59
22Simen SmestadH 21-E2 (38)51.27+9.028.06
23Vetle ChristiansenH 21-E2 (38)51.59+9.348.11
28Marthe GløersenD 21-E (40)48.46+11.189.21
34Truls KvaaseH 21-E2 (38)1.03.02+20.379.55
38Jan Erik AalbergH 45- (66)50.08+17.1510.25
39Arne TorgersenH 50- (57)59.23+25.0313.01
41Maria TorgersenD 45- (52)1.05.10+33.0218.40
43Lars Øderud VatneH 13-14 (65)59.37+35.0019.48
Jonas HirschN-åpen (60)fullført
Markus HirschN-åpen (60)fullført
Jonas Fenne IngierdN-åpen (60)fullført
Håkon Fenne IngjerdN-åpen (60)fullført
0Tor Halvor BolkesjøH 17-A kort (18)diskvalifisert
0Johanne Øderud VatneD 17-18 E (41)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor