Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Lørdagskjappen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Lørdagskjappen
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: lørdag 16 april 2016

N-åpen

1 670 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SKfullført
Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegnfullført
Erlend BakkeFossum IFfullført
Silja BerstadHeming Orienteringfullført
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLfullført
Johan Fredrik BraarudHalden SKfullført
Joel Bronebakk JohanssonHalden SKfullført
Fredrik BueOL Tønsberg og omegnfullført
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegnfullført
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stangefullført
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orienteringfullført
Marte EgerKongsberg OLfullført
Rasmus EngehultNotodden OLfullført
Frikk FinsrudAsker Skiklubbfullført
Erle FosstveitRaumar Orienteringfullført
Johanne Terland GundersenHeming Orienteringfullført
Torine Hagen-TafjordHalden SKfullført
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILfullført
Jonas HirschBækkelagets SKfullført
Markus HirschBækkelagets SKfullført
Sofie Holm NedrebøOK Mossfullført
Malin Husebye AamodtFredrikstad SKfullført
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILfullført
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SKfullført
Håkon Fenne IngjerdBækkelagets SKfullført
Annabell Aunmo KjellevoldModum OLfullført
Hedda Kind KjellevoldModum OLfullført
Synne KjernsmoRøyken OLfullført
Elias KleivaNydalens SKfullført
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegnfullført
Leon KnudsenOppsal Orienteringfullført
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKfullført
Anita LangeggenKongsberg OLfullført
Eirik LestebergKongsberg OLfullført
Eero MartomaaÅs-NMBU Orienteringfullført
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegnfullført
Elias MolundIL Tyrvingfullført
Kristin MortensenIL Kollfullført
Elise Holm NedrebøOK Mossfullført
Max Alexander NybråtenIL Tyrvingfullført
Guro OttesenFredrikstad SKfullført
Mikkel RastadAsker Skiklubbfullført
Mathis RenardKongsberg OLfullført
Astrid ReuschHeming Orienteringfullført
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbfullført
Sixten SandUddevalla OKfullført
Aksel Johan SandvikHalden SKfullført
Amund SaugestadNydalens SKfullført
Magnus SigurdssonStokke ILfullført
Wiona Resvoll SkaugOppsal Orienteringfullført
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLfullført
Hanna SpangbergKonnerud ILfullført
Jon StrandKongsberg OLfullført
Selmer Størmer-AntonsenNOTEAMfullført
Vilhelm SvarødHalden SKfullført
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OLfullført
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OLfullført
Ville Emil WingstedtHalden SKfullført
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegnfullført
Tuva FossaasGimle IFdiskvalifisert

D -10

1 640 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger Anne BraarudHalden SKfullført
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringfullført
Mathea BrønnFredrikstad SKfullført
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegnfullført
Oline Bjerknes FagerlidMåren OKfullført
Sigrid Schmitt GranHalden SKfullført
Hanne Wærp HaugeNydalens SKfullført
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKfullført
Emma Aune JakobsenOK Mossfullført
Mari KallesonOppsal Orienteringfullført
Ragne KlavenesSandefjord OKfullført
Ingrid LestebergKongsberg OLfullført
Pernille Nor-WollØstmarka OKfullført
Elise RenardKongsberg OLfullført
Klara Aas SandtrøMåren OKfullført
Helene ScheeleNydalens SKfullført
Eira Skaarer WiklundNydalens SKfullført
Minna Sofie WingstedtHalden SKfullført
Erle Elise WoldOK Mossfullført
Astrid YtterbøAsker Skiklubbfullført

D 11-12

1 950 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.4211.07
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn21.52+0.1011.12
3Marie SaugestadNydalens SK24.20+2.3812.28
4Amalie LøkkebergFredrikstad SK24.57+3.1512.47
5Frida Hovgaard EisvangOK Moss26.10+4.2813.25
6Maren HenriksenHalden SK27.13+5.3113.57
7Signe HoloFossum IF27.15+5.3313.58
8Mille Baastad BergIL Tyrving27.27+5.4514.04
9Nora Christine HansenRøyken OL28.23+6.4114.33
10Marie KravdalGjø-Vard OL30.12+8.3015.29
11Sigrid NermoenØstmarka OK31.16+9.3416.02
12Marie ScheeleNydalens SK33.11+11.2917.01
13Martha WisløffAsker Skiklubb34.15+12.3317.33
14Marie KvarmeRøyken OL36.40+14.5818.48
15Hannah Syrdal ØenHeming Orientering39.10+17.2820.05
16Vilde Hagen-TafjordHalden SK44.11+22.2922.39
17Anne FrøislandVang OL45.06+23.2423.07
18Tiril Ebon EspedalNydalens SK48.09+26.2724.41
18Tia Zelow BliksmarkFossum IF48.09+26.2724.41
20    Mari Ovidia RanestadHamar OK49.59+28.1725.37
21Tuva HøyerFossum IF53.07+31.2527.14

D 11-12N

1 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathilde FossaasGimle IF22.0213.21
2Malene BerstadHeming Orientering23.26+1.2414.12
3Nora Arentz HagenSandefjord OK24.02+2.0014.33
4Tiril Lødeng NilsenOK Moss27.46+5.4416.49
5Kristine RylandHalden SK30.24+8.2218.25

D 13-14

2 890 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK27.049.21
2Oda ScheeleNydalens SK27.14+0.109.25
3Kristine KravdalGjø-Vard OL27.36+0.329.33
4Åsne HaavengenKongsberg OL30.38+3.3410.35
5Yngvild Langedal BreivikNydalens SK32.09+5.0511.07
6Ingrid BlindheimLillomarka OL33.36+6.3211.37
7Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL34.50+7.4612.03
8Marte Madslien BakkenNydalens SK36.47+9.4312.43
9Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering37.03+9.5912.49
10Kristin Melby JacobsenLardal OL37.30+10.2612.58
11Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL37.32+10.2812.59
12Tina KallesonOppsal Orientering39.40+12.3613.43
13Johanna Sofie LongfjeldModum OL39.43+12.3913.44
14Konstanse MoholthKongsberg OL41.41+14.3714.25
15Maya Jones ArnesenHeming Orientering41.53+14.4914.29
16Oda Isnes TyseEiker OL45.29+18.2515.44
17Elise Wærp HaugeNydalens SK46.07+19.0315.57
18Ina MartiniAsker Skiklubb46.39+19.3516.08
19Petra HoveidAsker Skiklubb47.08+20.0416.18
20Elida Sagli GudimIndre Østfold OK47.32+20.2816.26
21Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL48.20+21.1616.43
22Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK49.20+22.1617.04
23Sofie BergstrømHalden SK49.33+22.2917.08
24Noor Dirro-HeluMåren OK51.24+24.2017.47
25Hedda SpangbergKonnerud IL55.07+28.0319.04
26Hanna AndersenHeming Orientering58.24+31.2020.12
27Janna Sofie TellesbøØstmarka OK59.12+32.0820.29
28Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.01.11+34.0721.10
29Ea LunøeNydalens SK1.03.21+36.1721.55
30Ella BerstadHeming Orientering1.14.46+47.4225.52
31Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1.17.15+50.1126.43
32Berthe TesloHadeland OL1.19.44+52.4027.35
33Alexandra AngvollFredrikstad SK1.21.01+53.5728.02
34Tia JansenHeming Orientering1.21.41+54.3728.15
35Martha Nesheim KøberNydalens SK1.23.27+56.2328.52
36Ida Marie FlågenHeming Orientering1.28.05+1.01.0130.28
37Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.38.07+1.11.0333.57
38Mari ØverbyKongsberg OL1.39.59+1.12.5534.35
0Siren Lohne BoehlkeFossum IFdiskvalifisert
0Mille JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 13-16C

1 960 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eline SchjervenLardal OL24.4412.37
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK30.37+5.5315.37
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL31.36+6.5216.07
4Emma EngehultNotodden OL40.50+16.0620.50
5Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK41.13+16.2921.01
6Ingvild AgnaltTrøsken IL42.29+17.4521.40
7Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL47.45+23.0124.21
8Mia Bohlin JønsbergGimle IF49.13+24.2925.06
9Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK54.03+29.1927.34
10Emilie JohansenSandefjord OK55.50+31.0628.29
11Luciana Maria SvadsMåren OK1.17.25+52.4139.29
0Astrid RognstadHadeland OLdiskvalifisert

D 13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen MyklebustHamar OK17.3210.18

D 15-16

3 860 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK34.388.58
2Hedda Raadal BjørloHalden SK34.43+0.058.59
3Ingrid G. KvålsgardFossum IF36.46+2.089.31
4Ragne NorrudFossum IF39.56+5.1810.20
5Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb40.34+5.5610.30
6Marie LilandNydalens SK41.23+6.4510.43
7Tuva Aas StræteRingerike OL42.20+7.4210.58
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb42.55+8.1711.07
9Mari Landro SvingheimKonnerud IL43.02+8.2411.08
10Linn Mei WaalerMåren OK44.38+10.0011.33
11Pernille KatlaFossum IF44.40+10.0211.34
12Marie HansenSarpsborg OL44.56+10.1811.38
13Karen Hoel JomaasFossum IF45.30+10.5211.47
14Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL45.56+11.1811.53
15Aurora GjølsjøOK Moss46.28+11.5012.02
16Frida Bakken UlsethNydalens SK48.33+13.5512.34
17Anna MeenPorsgrunn OL48.53+14.1512.39
18Marlin HaavengenKongsberg OL49.24+14.4612.47
19Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL49.41+15.0312.52
20Hanne VassendPorsgrunn OL50.14+15.3613.00
21Helene EgerKongsberg OL50.35+15.5713.06
22Kathinka RogstadKongsberg OL50.50+16.1213.10
23Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb51.12+16.3413.15
24Ingrid HasaasFossum IF51.50+17.1213.25
25Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb52.08+17.3013.30
26Åsne HoloFossum IF52.31+17.5313.36
27Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb53.16+18.3813.47
28Maren NorderudIL Tyrving53.33+18.5513.52
29Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL54.14+19.3614.03
30Mina JørgensenIL Tyrving54.26+19.4814.06
31Andrea VaneboKongsberg OL55.18+20.4014.19
32Tomine Lysaker SandenEiker OL56.29+21.5114.37
33Solveig Eline BergIL Tyrving56.47+22.0914.42
34Ane Sofie KroghOppsal Orientering58.11+23.3315.04
35Ingrid MadslienNydalens SK58.15+23.3715.05
36Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL58.33+23.5515.10
37Ingvild LangeggenKongsberg OL58.34+23.5615.10
38Karianne Olsvik DengerudNydalens SK59.13+24.3515.20
39Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.00.12+25.3415.35
40Hanna Lye MoumHalden SK1.01.37+26.5915.57
41Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.02.21+27.4316.09
42Anniken RanvikKonnerud IL1.02.54+28.1616.17
43Hanne Eide RappRaumar Orientering1.04.05+29.2716.36
44Carmen DirroMåren OK1.04.29+29.5116.42
45Andrea RanvikKonnerud IL1.04.31+29.5316.42
45Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.04.31+29.5316.42
47Ingeborg RognstadHadeland OL1.06.16+31.3817.10
48Solveig LetmolieEiker OL1.06.30+31.5217.13
49Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL1.07.42+33.0417.32
50Lisa JenssenHalden SK1.09.32+34.5418.00
51Emma DanevadFredrikstad SK1.11.37+36.5918.33
52Sarah WølloKongsberg OL1.14.21+39.4319.15
53Heidi Elisabeth BrækkeHalden SK1.16.17+41.3919.45
54Tonje Rognerud BøeFossum IF1.22.15+47.3721.18
55Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1.24.41+50.0321.56
56Ingeborg KvarmeRøyken OL1.25.01+50.2322.01
57Selma KristiansenOK Moss1.50.49+1.16.1128.42
58Thea LandKonnerud IL1.52.13+1.17.3529.04
0Ada WulfsbergNydalens SKdiskvalifisert
0Anna Trindade EriksenNydalens SKdiskvalifisert
0Christine HoenEiker OLdiskvalifisert
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kamilla LomeHamar OK45.5415.52
2Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb53.14+7.2018.25
3Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL1.31.01+45.0731.29
0Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 17-A kort

3 140 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cassie TrewinIL Tyrving36.5311.44
2Else Kari ScheeleNydalens SK37.34+0.4111.57
3Stine NjåsteinIL Tyrving39.28+2.3512.34
4Susanne TveteråsNydalens SK42.29+5.3613.31
5Benedikte BøenPorsgrunn OL44.32+7.3914.10
6Tonje Kvamme DahlRingerike OL44.57+8.0414.18
7Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK48.06+11.1315.19
8Solveig SletnerRøyken OL51.08+14.1516.17
9Anna Isnes TyseEiker OL51.23+14.3016.21
10Elin KallesonOppsal Orientering52.02+15.0916.34
11Tina HærenTrøsken IL53.00+16.0716.52
12Kjersti MyhreKongsberg OL53.23+16.3017.00
13Linn-Mari KaspersenTrøsken IL53.27+16.3417.01
14Ann-Karin LestebergKongsberg OL53.58+17.0517.11
15Ida Elisabeth FinstadNTNUI55.37+18.4417.42
16Kari Reppesgård HoltHedrum OL56.55+20.0218.07
17Kari LundNittedal OL58.14+21.2118.32
18Marita Lilja GrønhovdModum OL59.56+23.0319.05
19Christina RambergØstmarka OK1.02.19+25.2619.50
20Silje MoeFredrikstad SK1.19.19+42.2625.15
21Ingrid LetmolieEiker OL1.21.10+44.1725.50

D 17-B

3 050 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde PoppeFredrikstad SK47.1815.30
2Ingunn Saur ModahlFredrikstad SK52.06+4.4817.04
3Gunhild MyhrAsker Skiklubb56.34+9.1618.32
4Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb56.54+9.3618.39
5Lillian BergeSandefjord OK59.45+12.2719.35
6Gro EllegaardVang OL1.04.56+17.3821.17
7Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.06.02+18.4421.39
8Lene FlessebergKongsberg OL1.08.46+21.2822.32
9Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering1.32.41+45.2330.23
10Camilla ImrikFredrikstad SK2.07.09+1.19.5141.41
0Jorunn BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert

D 17-C

1 960 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cecilie Wærp HaugeNydalens SK25.3013.00
2Laila Eriksen BlomFet OL30.48+5.1815.42
3Anne SørlienGjø-Vard OL33.03+7.3316.51
4Monica Tveit TjentlandLardal OL33.44+8.1417.12
5Camilla FosstveitRaumar Orientering33.47+8.1717.14
6Line NordhaugKonnerud IL34.01+8.3117.21
7Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn37.05+11.3518.55
8Else StordalOL Tønsberg og omegn37.15+11.4519.00
9Cecilie Christin KvermeFossum IF38.53+13.2319.50
10Kristin Kinck RannemFossum IF39.51+14.2120.19
11Silje Skatvedt StensrudOK Horten48.13+22.4324.36
12Grete SkotteFossum IF48.54+23.2424.56
13Heidi EriksenLarvik OK49.58+24.2825.29
14Mia EngehultNotodden OL52.46+27.1626.55
15Mona SveenVang OL1.08.25+42.5534.54
0Ina BlågestadIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 21-A

4 030 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie BlekenBækkelagets SK42.2910.32
2Celine RenardKongsberg OL43.43+1.1410.50
3Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK45.14+2.4511.13
4Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL47.03+4.3411.40
5Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL48.00+5.3111.54
6Hanne Maria VisterOslostudentenes IK52.27+9.5813.00
7Katrine DamgaardFossum IF53.55+11.2613.22
8Marianne BakkenNydalens SK54.04+11.3513.24
9Marit IsachsenAsker Skiklubb1.01.44+19.1515.19
10Else Kristine LienLøten o-lag1.02.46+20.1715.34
11Silje Borge HoviSkien OK1.04.22+21.5315.58
12Line KlyveOppsal Orientering1.10.41+28.1217.32
13Kristin SletnerRøyken OL1.38.50+56.2124.31

D 35-

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK37.449.21
2Dagny I. LysakerRaumar Orientering47.07+9.2311.41
3Aasne Fenne HoksrudBækkelagets SK48.09+10.2511.56
4Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn48.19+10.3511.59
5Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn48.50+11.0612.07
0Marion AmundsenRingerike OLdiskvalifisert
0Kristin Nergaard BergFossum IFdiskvalifisert

D 40-

4 030 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid KravdalGjø-Vard OL39.059.41
2Birgit Økern JensenKonnerud IL41.20+2.1510.15
3Siri StørmerHeming Orientering42.01+2.5610.25
4Monica BerglundRingerike OL46.34+7.2911.33
5Valborg MadslienLillehammer OK49.12+10.0712.12
6Audrun UtskarpenOslostudentenes IK49.27+10.2212.16
7Kari StrandKongsberg OL49.46+10.4112.20
8Karianne KatlaFossum IF50.07+11.0212.26
9Sara MathisenPorsgrunn OL53.35+14.3013.17
10Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK55.09+16.0413.41
11Marit InngjerdingenHeming Orientering56.05+17.0013.54
12Kristin EgerKongsberg OL1.09.51+30.4617.19
13Mai Britt BjørkSandefjord OK1.30.06+51.0122.21

D 45-

3 490 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK32.089.12
1Runa Lien BackstrømHalden SK32.089.12
3Jorun RuudAsker Skiklubb34.07+1.599.46
4Arnhild KroghOppsal Orientering35.44+3.3610.14
5Signe Astrup ArnesenHeming Orientering36.09+4.0110.21
6Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb36.39+4.3110.30
7Hanne Lerche RaadalHalden SK36.43+4.3510.31
8Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK37.59+5.5110.53
9Ingrid KvistadKongsberg OL38.37+6.2911.03
10Torunn økern JensenRingerike OL38.38+6.3011.04
11Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK38.44+6.3611.05
12Isa HeggedalKonnerud IL39.00+6.5211.10
13Hilde VassendPorsgrunn OL39.35+7.2711.20
14Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb39.58+7.5011.27
15Hege FeiringIL Tyrving39.59+7.5111.27
16Anne Borgen SturødNydalens SK40.20+8.1211.33
17Anne-Kristin KvammeRingerike OL41.02+8.5411.45
18Hege SolerødGjø-Vard OL41.14+9.0611.48 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Kjersti Holt HanssenMåren OK41.40+9.3211.56
20Ingrid Eide RappRaumar Orientering44.06+11.5812.38
21Mona LomeHamar OK44.41+12.3312.48
22Torill VisterIndre Østfold OK45.09+13.0112.56
23Trine OlaussenFredrikstad SK45.13+13.0512.57
24Annette Cecilie ArentzSandefjord OK45.15+13.0712.57
25Marit EgnerAsker Skiklubb47.06+14.5813.29
26Heidi ØstliRaumar Orientering47.10+15.0213.30
27Lenka WestinPorsgrunn OL47.47+15.3913.41
28Kristin SørensenSturla, IF48.37+16.2913.55
29Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb48.38+16.3013.56
30Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF49.02+16.5414.02
31Line Skjevik ArnevikRingerike OL49.56+17.4814.18
32Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL50.39+18.3114.30
33Irene Felde OlaussenHalden SK52.45+20.3715.06
34Anne Mia OlsenModum OL54.23+22.1515.34
35Mette SpangbergKonnerud IL55.53+23.4516.00
36Katrine BakkeFossum IF56.38+24.3016.13
37Aud Ellen BrevikSturla, IF57.06+24.5816.21
38Tone SkramRøyken OL1.00.17+28.0917.16
39Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.00.43+28.3517.23
40Anne Teigland ArntzenRaumar Orientering1.02.36+30.2817.56
41Maria TorgersenBækkelagets SK1.05.10+33.0218.40
42Paula BerstadHeming Orientering1.05.15+33.0718.41
43Kathrine LunøeNydalens SK1.08.11+36.0319.32
44Solveig BerganNydalens SK1.08.25+36.1719.36
45Ann Elin FlågenHeming Orientering1.08.47+36.3919.42
46Marianne ReuschHeming Orientering1.09.38+37.3019.57
47Stine ArntzenSandefjord OK1.16.29+44.2121.54
48Cora EbnerKongsberg OL1.29.29+57.2125.38
49Merete UndelandSturla, IF2.34.27+2.02.1944.15
0Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
0Ina Cecilie LandroKonnerud ILdiskvalifisert
0Trine OldernesLillomarka OLdiskvalifisert

D 50-

3 370 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK35.1210.26
2Kjersti StræteRingerike OL35.26+0.1410.30
3Marie AlfredssonOK Tyr38.09+2.5711.19
4Tove StrandMåren OK38.41+3.2911.28
5Marianne NjåsteinIL Tyrving38.45+3.3311.29
6Anne Marit BordalRingsaker OK40.09+4.5711.54
7Dagrun MelkildHeming Orientering40.10+4.5811.55
8Hilde StorløkkenKongsberg OL41.35+6.2312.20
9May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering41.40+6.2812.21
10Tove HeimdalKonnerud IL42.02+6.5012.28
11Heidi SchatvetNotodden OL43.01+7.4912.45
12Kari MadslienNydalens SK43.06+7.5412.47
13Unn Hilde HeggedalKongsberg OL43.30+8.1812.54
14Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL45.00+9.4813.21
15Anne Marit BjergaardNydalens SK45.25+10.1313.28
16Tiri RebårdSandefjord OK46.11+10.5913.42
17Ida SyversenRøyken OL46.38+11.2613.50
18Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb46.47+11.3513.52
19Åshild BergstølKongsberg OL48.05+12.5314.16
20Heidi BørstadSarpsborg OL53.17+18.0515.48
21Wenche LindløvSarpsborg OL54.04+18.5216.02
22Eldri HoloFossum IF54.54+19.4216.17
23Trude FixdalIL Koll56.28+21.1616.45
24Randi NicolaisenAsker Skiklubb56.33+21.2116.46
25Anne Kristine NorderudIL Tyrving58.09+22.5717.15
26Lill-Ann TorpSandefjord OK59.31+24.1917.39
27Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.01.06+25.5418.07
28Anne MadslienNydalens SK1.02.05+26.5318.25
29Anne-Kristin Eriksrud KarlsenOppsal Orientering1.07.40+32.2820.04
30Anna GöhlmanIL Tyrving1.08.09+32.5720.13
31Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.08.34+33.2220.20
32Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.10.33+35.2120.56
33Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.13.27+38.1521.47
34Eva SyversenRøyken OL1.14.19+39.0722.03
35Jane RødderKongsberg OL1.23.37+48.2524.48
36Siw SolstadIL Tyrving1.26.37+51.2525.42
37Kirsti RogstadKongsberg OL1.29.00+53.4826.24
38Monica NordbrødenHalden SK1.29.37+54.2526.35
0Marianne HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Eirin MathiesenRingerike OLdiskvalifisert
0Åshild FlatebakkenIL Tyrvingdiskvalifisert
Maria PerssonAsker Skiklubbbrutt

D 55-

3 370 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene KinnebergRaumar Orientering34.4810.19
2Grete HoviSkien OK36.16+1.2810.45
3Kjersti SkantzeIL Tyrving37.22+2.3411.05
4Kari Elisabeth NatvigNittedal OL37.47+2.5911.12
5Christine GjermoØstmarka OK40.16+5.2811.56
6Ellen Marie TurterNydalens SK40.21+5.3311.58
7Karin EriksenOL Tønsberg og omegn41.01+6.1312.10
8Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK42.02+7.1412.28
9Anne Berit EidNydalens SK43.05+8.1712.47
10Anne Julsrud HaugenHalden SK44.04+9.1613.04
11Kirsti Aas OlsenEiker OL44.35+9.4713.13
12Berit BergeIL Tyrving44.44+9.5613.16
13Tone HollowellOK Tyr45.18+10.3013.26
14Eli Marie WiigPorsgrunn OL45.54+11.0613.37
15Gerd FossestølNittedal OL49.10+14.2214.35
16Gunhild HennumLierbygda OL50.03+15.1514.51
17Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn52.46+17.5815.39
18Unni RyeAsker Skiklubb56.14+21.2616.41
19Kirsti Grundnes BergIL Tyrving57.42+22.5417.07
20Grete BerntsenMåren OK1.00.17+25.2917.53
21Laila SpångmyrIK Jarl Rättvik1.01.06+26.1818.07
22Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering1.16.08+41.2022.35
23Eli Tufte HanssenEiker OL1.18.57+44.0923.25
0Kristin TandbergAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Astrid Waaler KaasHeming Orienteringdiskvalifisert
0Mette HallénNydalens SKdiskvalifisert

D 60-

2 930 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Strand KarlsenFredrikstad SK35.1812.02
2Anne SørumRingsaker OK35.24+0.0612.04
3Bjørg SvanbergRøyken OL36.28+1.1012.26
4Sirpa LiljaModum OL38.38+3.2013.11
5Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange41.28+6.1014.09
6Wenche HultgreenIL Tyrving44.11+8.5315.04
7Lisa AnnersandOK Tyr47.32+12.1416.13
8Margrete JørandliGjø-Vard OL47.54+12.3616.20
9Elle M. MelbyeHeming Orientering49.38+14.2016.56
10Randi Kristin NærumLarvik OK52.07+16.4917.47
11Live Joronn YtrehusRingerike OL56.09+20.5119.09
12Aud KjemperudEiker OL56.25+21.0719.15
13Tove DamgaardOL Trollo1.07.34+32.1623.03
14Inger NergaardStokke IL1.10.30+35.1224.03
15Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL1.14.44+39.2625.30
16Elisabeth RødAndebu IL1.17.17+41.5926.22
17Kari UndrumElverum OK1.17.39+42.2126.30

D 65-

2 930 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL38.2613.07
2Kari StrandeRingerike OL40.27+2.0113.48
3Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL41.29+3.0314.09
4Ingeborg BakkenMåren OK59.47+21.2120.24
5Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.00.41+22.1520.42
6Ildiko HorvatiIL Tyrving1.00.45+22.1920.44
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.03.16+24.5021.35
8Bodil BerbyTrøsken IL1.20.09+41.4327.21
Toril RiddervoldHeming Orienteringdiskvalifisert
Siv AntonsenFredrikstad SKbrutt

D 70-

2 520 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tea ForbergRond OL35.3314.06
2Kjersti ThoStabæk IF35.40+0.0714.09
3Birgitte BekkelundRøyken OL37.47+2.1414.59
4Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL38.43+3.1015.21
5Inger SkaugOppsal Orientering44.04+8.3117.29
6Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL48.32+12.5919.15
7Eli KlovningPorsgrunn OL51.52+16.1920.34
8Sidsel SandelienHeming Orientering54.36+19.0321.40
9Heidrun MattickGimle IF57.54+22.2122.58
10Astrid GjelstadSandefjord OK58.17+22.4423.07
11Liv FeiringHamar OK58.38+23.0523.16
12Elin DahlenRingerike OL59.41+24.0823.41
13Kirsten BakkeGjø-Vard OL1.03.13+27.4025.05
14Inger Lise BjordalOppsal Orientering1.05.43+30.1026.04
15Hjørdis ØvreåsBotne SK1.20.32+44.5931.57

D 75-

2 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF56.0022.13
2Torunn Hege FrøvollSturla, IF58.53+2.5323.21
3Johanna YtterbølGimle IF59.41+3.4123.41
4Tirill Liby SeipOK Skeidi1.21.52+25.5232.29

H -10

1 640 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Lukas Jones ArnesenHeming Orienteringfullført
Birk BreimoOK Mossfullført
Jørgen DahlFredrikstad SKfullført
Jon Magnus Telnes EnganOK Mossfullført
Abdirahman HassanOK Mossfullført
Emil Husebye AamodtFredrikstad SKfullført
Edvard KeransFredrikstad SKfullført
Håvard Rekve LianFossum IFfullført
Mathias LinløkkenØstmarka OKfullført
Selmer LøkenOK Mossfullført
Magnus MolundIL Tyrvingfullført
Audun NordbyFredrikstad SKfullført
Erlend OtterleiØstmarka OKfullført
Håkon Sæl SteenFossum IFfullført
Tollef TjentlandLardal OLfullført
Anders Hovgaard EisvangOK Mossdiskvalifisert
Sverre SandvikHalden SKbrutt

H 11-12

1 950 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna17.549.10
2Alfred BjørnerødOK Moss18.16+0.229.22
3Axel AaldeNydalens SK19.14+1.209.51
4Sondre LadimOK Moss19.48+1.5410.09
5Herman Lien BackstrømHalden SK21.39+3.4511.06
6Sindre Sæl SteenFossum IF22.13+4.1911.23
7Jonas KroghOppsal Orientering22.34+4.4011.34
8Liam Viggo WingstedtHalden SK23.18+5.2411.56
9Jakob RastadAsker Skiklubb24.30+6.3612.33
10Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK24.43+6.4912.40
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL25.20+7.2612.59
12Jonas OlaussenHalden SK25.40+7.4613.09
13Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb27.09+9.1513.55
14Anders KlavenesSandefjord OK27.43+9.4914.12
15Rasmus BerglundRingerike OL29.49+11.5515.17
16Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31.22+13.2816.05
17Ludvik SætherFredrikstad SK32.06+14.1216.27
18Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL32.20+14.2616.34
19Theodor BjørkSandefjord OK32.42+14.4816.46
20Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL33.47+15.5317.19
21Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK34.06+16.1217.29
22Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn41.04+23.1021.03
23Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb41.44+23.5021.24
24Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn42.15+24.2121.40
25Mats Olsen ByeModum OL44.08+26.1422.37
26Hallvard TjentlandLardal OL44.52+26.5823.00
27Felix R. HyllesethSentrum OK45.12+27.1823.10
28Knut Kolltveit SørlieFossum IF49.06+31.1225.10
29Arne BerganKongsberg OL55.09+37.1528.16
Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringbrutt
Anders Næss-UlsethHeming Orienteringbrutt

H 11-12N

1 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend Grønlund MoenGimle IF20.5712.41
2Vetle FosdalGimle IF32.27+11.3019.40
3Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL34.46+13.4921.04
4Brage FosstveitRaumar Orientering39.06+18.0923.41
5Kristoffer EngebretsenRaumar Orientering40.52+19.5524.46
0Emil SkytterenOdal OL - Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

3 010 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK24.378.10
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb28.10+3.339.21
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering28.37+4.009.30
4Odin SætherFredrikstad SK28.58+4.219.37
5Adam ConwayKongsberg OL32.35+7.5810.49
6Cornelius BjørkSandefjord OK33.23+8.4611.05
7Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL33.43+9.0611.12
8Ole Jakob FrankrigNydalens SK34.00+9.2311.17
9Erlend BørliFossum IF35.08+10.3111.40
10Tobias Mikael EspedalNydalens SK36.57+12.2012.16
11Lukas KlausenSturla, IF37.14+12.3712.22
12August Syrdal ØenHeming Orientering37.49+13.1212.33
13Rolf Trygve HaugKongsberg OL37.58+13.2112.36
14Sigurd Saxe SandvikHalden SK38.02+13.2512.38
15Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering38.13+13.3612.41
16Vetle DrageKongsberg OL38.27+13.5012.46
17Jonas MyhrAsker Skiklubb38.29+13.5212.47
18Atle Nikolai WølloKongsberg OL40.16+15.3913.22
19Tor Erling GjølsjøOK Moss40.49+16.1213.33
20Tobias MathisenPorsgrunn OL41.06+16.2913.39
21Mikkel BerglundRingerike OL41.32+16.5513.47
22Tore Herman KirkebøenHalden SK41.49+17.1213.53
23Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK42.27+17.5014.06
24Felix FinsrudAsker Skiklubb42.31+17.5414.07
25Johan EgerKongsberg OL43.09+18.3214.20
26Sivert PoppeFredrikstad SK43.26+18.4914.25
27Grunde IsaksætreGrue IL43.44+19.0714.31
28Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering44.18+19.4114.43
29Henrik ReuschHeming Orientering44.39+20.0214.50
30Birk Felland SætnanFossum IF44.48+20.1114.53
31Mikkel KatlaFossum IF45.55+21.1815.15
32Kristian ØstermannHeming Orientering45.58+21.2115.16
33Christopher LadimOK Moss46.46+22.0915.32
34Ferdinand FremmingHeming Orientering48.35+23.5816.08
35Mats LindaasElverum OK50.35+25.5816.48
36Jakob TorgersenHalden SK50.46+26.0916.51
37Joakim Wilkens JernbergNydalens SK52.28+27.5117.25
38Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb54.16+29.3918.01
39Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn57.41+33.0419.09
40John OtterleiØstmarka OK57.45+33.0819.11
41Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb58.15+33.3819.21
42Stein Aas StræteRingerike OL58.58+34.2119.35
43Lars Øderud VatneBækkelagets SK59.37+35.0019.48
44Adam KristiansenOK Moss59.44+35.0719.50
45Sander Tonjer FingarsenElverum OK1.00.35+35.5820.07
46Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.01.59+37.2220.35
47Marius BakkeFossum IF1.02.22+37.4520.43
48Gaute FosstveitRaumar Orientering1.02.49+38.1220.52
49Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL1.03.52+39.1521.13
50Sindre GisholtFossum IF1.07.44+43.0722.30
51Vegard RanestadHamar OK1.09.37+45.0023.07
52Gustav Andresen SkotteFossum IF1.11.11+46.3423.38
53Olav LundKongsberg OL1.11.37+47.0023.47
54Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL1.12.26+47.4924.03
55Storm KleivaNydalens SK1.12.28+47.5124.04
56Elias StubberudNydalens SK1.19.24+54.4726.22
57Birk ThorstensenOppsal Orientering1.20.41+56.0426.48
0Eirik ØvstedalNydalens SKdiskvalifisert
0Even BordalRingsaker OKdiskvalifisert
0Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Eilev KvaaleAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFdiskvalifisert
0Vetle Lysaker NorbomKonnerud ILdiskvalifisert
0Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
0Stian Måseide SørlieRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 13-16C

1 960 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander BystrømIndre Østfold OK26.1113.21
2Isak Juel FagermoenFredrikstad SK29.37+3.2615.06
3Anders RoumRingerike OL35.17+9.0618.00
4Lukas Bjelde FossheimMåren OK37.57+11.4619.21
5Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK41.05+14.5420.57
6Simen HøyerFossum IF44.24+18.1322.39
7Even Amundsen BjørkliRingerike OL47.59+21.4824.28
8Håkon Kopperud KnutsenGimle IF49.09+22.5825.04
9Gaute LindaasElverum OK57.19+31.0829.14
0Gard LaeskogenRingerike OLdiskvalifisert
0Herman KarterudVang OLdiskvalifisert

H 13-16N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Gylterud KvålsgardFossum IF26.1615.27
2Martin KindemGimle IF31.14+4.5818.22
3Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering37.04+10.4821.48
0Lars Mikkel Lødeng NilsenOK Mossdiskvalifisert

H 15-16

4 660 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb33.237.09
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK34.47+1.247.27
3Lars Young VikNydalens SK35.19+1.567.34
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF35.34+2.117.37
5Niels Christian HellerudHalden SK36.47+3.247.53
6Bendik EliassenFredrikstad SK36.56+3.337.55
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb37.21+3.588.00
8Aslak HeimdalKonnerud IL38.11+4.488.11
9Per Clemet WisløffAsker Skiklubb40.04+6.418.35
10Even LindaasVang OL41.47+8.248.57
11Eskil FrøislandVang OL42.56+9.339.12
12Alexander Repstad StoremyrIL Hauken43.15+9.529.16
13Eirik BlågestadIndre Østfold OK43.18+9.559.17
14Elias Skjolden SørensenLillomarka OL45.15+11.529.42
15Håkon SturødNydalens SK45.39+12.169.47
16Petter Astrup ArnesenHeming Orientering45.47+12.249.49
17Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange45.53+12.309.50
18Sølve DrageKongsberg OL46.44+13.2110.01
19Emil StørmerFossum IF46.59+13.3610.04
20Audun Melby JacobsenLardal OL47.54+14.3110.16
21Isak JonssonNydalens SK51.52+18.2911.07
22Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL51.55+18.3211.08
23Rasmus MathisenPorsgrunn OL52.33+19.1011.16
24Runar Saur ModahlFredrikstad SK52.57+19.3411.21
25Trygve MyhrAsker Skiklubb53.19+19.5611.26
26Johan Kristian UndelandSturla, IF53.25+20.0211.27
27Sivert Sande KvermeFossum IF54.34+21.1111.42
28Andreas RambergØstmarka OK54.53+21.3011.46
29Peter GisholtFossum IF55.48+22.2511.58
30Nikolai NordhaugKonnerud IL56.08+22.4512.02 Last ned GPS-spor i gpx-format
31Elias ØhmanGjø-Vard OL56.57+23.3412.13
32Sondre OttesenFredrikstad SK57.05+23.4212.14
33Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn57.19+23.5612.17
34Eirik ImrikFredrikstad SK1.00.45+27.2213.02
35Jonatan AuneHalden SK1.00.56+27.3313.04
36Eivind Berner MyhreFossum IF1.01.01+27.3813.05
37Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.01.06+27.4313.06
38Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1.03.25+30.0213.36
39Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1.06.34+33.1114.17
40Fredrik SveenVang OL1.06.40+33.1714.18
41Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL1.11.03+37.4015.14
42Sverre GrafferRingerike OL1.13.45+40.2215.49
43Frikk DukefossLillehammer OK1.16.14+42.5116.21
44Ole Øivind NorstedHalden SK1.20.38+47.1517.18
45Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.20.52+47.2917.21
46Egil FrydenlundSturla, IF1.27.00+53.3718.40
47Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1.31.54+58.3119.43
0Vegard LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Njaal Ellegaard MelbyVang OLdiskvalifisert
0Mats Andre NygårdIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Sivert Åmodt AmundsenLardal OLdiskvalifisert
0Simen Gran BlystadLøten o-lagdiskvalifisert
0Bernhard BryhnSturla, IFdiskvalifisert
0Oskar ArnevikRingerike OLdiskvalifisert

H 15-16B

3 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard GjestvangOL Toten-Troll40.5813.36
2Markus Månum MoenMåren OK46.41+5.4315.30
0Endre Rognskog MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert

H 17-A kort

3 140 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål Christian IngierdBækkelagets SK33.0010.30
2Kjetil MolundIL Tyrving33.05+0.0510.32
3Peter CarlsenRøyken OL34.19+1.1910.55
4Tor RingstadHedrum OL34.38+1.3811.01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Ole Underthun JohansenIL Tyrving34.58+1.5811.08
6Einar KlavenesSandefjord OK36.42+3.4211.41
7Stein MellaOppsal Orientering37.20+4.2011.53
8Anders FærdenKolbotn og Skimt OL38.38+5.3812.18
9Arno Lilja GrønhovdModum OL38.40+5.4012.18
10Roar MathisenOL Tønsberg og omegn39.47+6.4712.40
11Even ErlienGjø-Vard OL41.29+8.2913.12
12Inge RambergØstmarka OK42.16+9.1613.27
13Martin SkytterenOdal OL - Orientering44.07+11.0714.02
14Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL49.09+16.0915.39
15Fredrik SaugestadNydalens SK1.03.43+30.4320.17
0Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SKdiskvalifisert
0Tobias R. HyllesethSentrum OKdiskvalifisert
0Espen TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 17-B

3 050 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar PedersenAsker Skiklubb35.0811.31
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL35.18+0.1011.34
3Runar ThorstensenOppsal Orientering36.08+1.0011.50
4Trond MyhreFossum IF39.06+3.5812.49
5Fredrik HøyerFossum IF39.56+4.4813.05
6Boehlke HenrikFossum IF40.58+5.5013.25
7Tore Grønlund MoenGimle IF42.51+7.4314.02
8Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering47.34+12.2615.35
9Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL53.26+18.1817.31
10Jan Arild RyggSande Sportsklubb56.28+21.2018.30
11Per Anders YtterbøAsker Skiklubb59.57+24.4919.39
12Knut Johan WinsvoldØstmarka OK1.02.47+27.3920.35
13Harald AulieIL Koll1.03.38+28.3020.51
14Pål Espen NordhaugKonnerud IL1.04.37+29.2921.11
15Haakon PettersenSandefjord OK1.14.12+39.0424.19
16Jarle RogndokkenFet OL1.49.04+1.13.5635.45
0Thor VollsetHeming Orienteringdiskvalifisert
Sjur GrindstuenIndre Østfold OKbrutt

H 17-C

1 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haakon KnudsenOppsal Orientering27.3414.03
2Simon Wich-HeiterGjø-Vard OL32.31+4.5716.35
3Torbjørn BarikmoKongsberg OL32.44+5.1016.42
4Gunnar SandenEiker OL33.04+5.3016.52
5Geir Thrane KnutsenGimle IF34.06+6.3217.23
6Morten EngebretsenRaumar Orientering40.49+13.1520.49
7Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OL43.34+16.0022.13
8Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL44.19+16.4522.36
0Gunnar FosstveitRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Jon Daniel RoumRingerike OLdiskvalifisert

H 17-N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL27.0815.57
2Morten FjellRøyken OL28.22+1.1416.41

H 21-A

5 340 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL37.367.02
2Pål SkogedalAsker Skiklubb38.50+1.147.16
3Ove SætraHadeland OL39.40+2.047.25
4Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering46.03+8.278.37
5Morten HeirFossum IF49.52+12.169.20
6Steinar KvaaleBø OL51.49+14.139.42
7Fredrik RosenqvistIL Tyrving54.48+17.1210.15
8Eirik LarsenSkien OK56.17+18.4110.32
9Sigurd FandangoOppsal Orientering57.03+19.2710.41
10Stig Carlson StrandhagenRøyken OL57.45+20.0910.48
11Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb58.51+21.1511.01
12Håkon Nergaard BergStokke IL1.01.05+23.2911.26
13Morten TangenMåren OK1.01.07+23.3111.26
14Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1.03.28+25.5211.53
15Even HaugOL Vallset/Stange1.06.32+28.5612.27
16Ole Johan BråtenVang OL1.09.34+31.5813.01
0Eirik Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

H 35-

5 340 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving41.307.46
2Stian OverskeidIndre Østfold OK53.59+12.2910.06
3Aksel Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF1.11.03+29.3313.18
4Geir Ola BlystadLøten o-lag1.20.15+38.4515.01

H 40-

5 340 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørn SundbyLarvik OK37.387.02
2Espen DanevadFredrikstad SK38.10+0.327.08
3Dag Steinar RagvinBø OL39.08+1.307.19
4Gard LindsethNydalens SK41.21+3.437.44
5Torbjørn Blom-hagenFossum IF41.57+4.197.51
6Thomas BedinIndre Østfold OK42.14+4.367.54
7Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL42.15+4.377.54
8Kenneth BilstadVang OL42.58+5.208.02
9Magne SætherFredrikstad SK44.07+6.298.15
10Rune BlågestadIndre Østfold OK45.31+7.538.31
11Martin ØhmanGjø-Vard OL45.35+7.578.32
12Øystein RastadAsker Skiklubb46.45+9.078.45
13Bjørn HaugeNydalens SK47.25+9.478.52
14Ola LestebergKongsberg OL48.35+10.579.05
15Audun BjerknesMåren OK49.08+11.309.12
16André JægtvikKonnerud IL49.44+12.069.18
17Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK49.59+12.219.21
18Henning SpjelkavikIL Tyrving50.56+13.189.32
19Torstein HoleNydalens SK51.24+13.469.37
20Lars Ole KlavestadFredrikstad SK52.40+15.029.51
21Trond EvensenOL Tønsberg og omegn53.48+16.1010.04
22Fredrik LarsenIndre Østfold OK56.28+18.5010.34
23Espen BekhusFredrikstad SK56.41+19.0310.36
24Thomas LieFredrikstad SK1.01.35+23.5711.31
25Lars BerglundRingerike OL1.12.25+34.4713.33
26Jørn-Are LongfjeldModum OL1.19.00+41.2214.47
27Erik GierckskyNydalens SK1.48.15+1.10.3720.16

H 45-

4 810 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Esten KorenNydalens SK32.536.50
2Kjetil BjørloHalden SK33.37+0.446.59
3Leif StørmerFossum IF34.02+1.097.04
4Lars-Inge ArnevikRingerike OL35.02+2.097.17
5Rune ScheeleNydalens SK36.02+3.097.29
6Pål BackstrømHalden SK37.12+4.197.44
7Odd StrandKongsberg OL37.31+4.387.47
8Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna37.59+5.067.53
9Knut Harald HyllesethSentrum OK38.32+5.398.00
10Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering38.43+5.508.02
11Svein NygårdLillomarka OL39.07+6.148.07
12Tor BrennaNittedal OL39.10+6.178.08
13Espen BergstrømHalden SK39.38+6.458.14
14Håvard HågårdKonnerud IL40.27+7.348.24
15Per Øivind EgerKongsberg OL40.28+7.358.24
16Stig MellingRingerike OL40.55+8.028.30
17Trond GjelstadSandefjord OK41.00+8.078.31
18Lars EnerhaugenModum OL41.18+8.258.35
19Kjetil SteenFossum IF41.20+8.278.35
20Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering41.24+8.318.36
21Jon-Anders BordalRingsaker OK41.57+9.048.43
22Jan Erik IsaksenNydalens SK43.09+10.168.58
23Geir TorgersenHalden SK43.42+10.499.05
24Hans Christian MeenPorsgrunn OL44.14+11.219.11
25Bjørn MartiniAsker Skiklubb44.46+11.539.18
26Vidar GjelstadOppsal Orientering44.49+11.569.19
27Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL45.36+12.439.28
28Kimme ArnesenHeming Orientering45.45+12.529.30
29Gjermund GravirAsker Skiklubb46.15+13.229.36
30Per Olav GulbrandsenLarvik OK46.38+13.459.41
31Morten RannemFossum IF46.46+13.539.43
32Are StrandlieGjø-Vard OL47.12+14.199.48
32Kent Vidar KopperudIndre Østfold OK47.12+14.199.48
34Gunnar Engen VikNydalens SK47.45+14.529.55
35Christian JomaasFossum IF47.52+14.599.57
36Dag StrislandKolbotn og Skimt OL48.10+15.1710.00
37Rune EngehultNotodden OL49.23+16.3010.16
38Jan Erik AalbergBækkelagets SK50.08+17.1510.25
39Olav HasaasFossum IF50.10+17.1710.25
40Einar TesloHadeland OL50.54+18.0110.34
41Lars Erik GjeinFossum IF51.16+18.2310.39
42Knut Ivar JohansenSandefjord OK51.21+18.2810.40
43Terje BlindheimLillomarka OL51.37+18.4410.43
44Svein GranerudAsker Skiklubb51.45+18.5210.45
45Eirik JørgensenIL Tyrving52.06+19.1310.49
46Per Olav AndersenHalden SK53.02+20.0911.01
47Henning MartinsenFredrikstad SK53.23+20.3011.05
48Sverre WisløffAsker Skiklubb54.09+21.1611.15
49Jon SkriubakkenPorsgrunn OL54.14+21.2111.16
50Jens TjentlandLardal OL55.20+22.2711.30
51Christian ReuschHeming Orientering56.37+23.4411.46
52Rune SørensenSturla, IF56.57+24.0411.50
53Arnstein DaleOL Vallset/Stange58.45+25.5212.12
54Torstein KvaaleAsker Skiklubb1.00.01+27.0812.28
55Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK1.00.05+27.1212.29
56Arnfinn MoeFredrikstad SK1.00.32+27.3912.35
57Anders FlågenHeming Orientering1.00.34+27.4112.35
58Håkon BørliFossum IF1.00.49+27.5612.38
59Svein OtterleiØstmarka OK1.04.08+31.1513.20
60Bjørn Axel GranHalden SK1.04.37+31.4413.26
61Pål AngvollFredrikstad SK1.05.30+32.3713.37
62Knut LangeggenKongsberg OL1.08.34+35.4114.15
63Hans Olav HygenØstmarka OK1.14.06+41.1315.24
64Atle WølloKongsberg OL1.14.43+41.5015.32
0Odd Arwe LianIL Kolldiskvalifisert
0Sven Arne GylterudFossum IFdiskvalifisert

H 50-

4 560 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn HaavengenKongsberg OL34.207.31
1Per OlaussenFredrikstad SK34.207.31
3Gjermund RørenEiker OL36.10+1.507.55
4Jon Iver BakkenNydalens SK38.09+3.498.21
5Sigmund VisterIndre Østfold OK38.28+4.088.26
6Øystein HoloFossum IF38.33+4.138.27
7Helge GisholtOK Skeidi38.51+4.318.31
8Jan Tore HenriksenNydalens SK39.06+4.468.34
9Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39.10+4.508.35
10Are KristiansenIL Tyrving39.13+4.538.36
11Svein-Erik SøgårdKongsberg OL39.56+5.368.45
12Kim Farnes HansenLierbygda OL41.02+6.428.59
13Øystein ØstermannHeming Orientering41.33+7.139.06
14Guttorm L EggeOslostudentenes IK41.56+7.369.11
15Kristian KihleRingerike OL42.12+7.529.15
16Einar LunøeNydalens SK43.17+8.579.29
17Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering43.25+9.059.31
18Øystein JensenSarpsborg OL44.50+10.309.49
19Bjørn Henning GrandalIL Tyrving45.58+11.3810.04
20Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46.09+11.4910.07
21Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn46.11+11.5110.07
22Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering47.30+13.1010.25
23Frank SvarødIdd Sportsklubb48.24+14.0410.36
24Njål SvingheimKonnerud IL48.28+14.0810.37
25Håkon LøvliAsker Skiklubb48.51+14.3110.42
26Lasse ArnesenHeming Orientering49.23+15.0310.49
27Harald BergeLøten o-lag50.48+16.2811.08
28Roar NilsenSandefjord OK51.11+16.5111.13
29Harald KvisliNotodden OL51.27+17.0711.16
30Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL53.28+19.0811.43
31Arild AndresenFossum IF54.18+19.5811.54
32Børge PedersenNydalens SK54.37+20.1711.58
33Mons Kr. LøvfaldNydalens SK54.53+20.3312.02
34Knut Erling ØenHeming Orientering55.06+20.4612.05
35Kolbjørn KasinKongsberg OL55.09+20.4912.05
36Terje LinløkkenØstmarka OK55.20+21.0012.08
37Nils BerganNydalens SK55.57+21.3712.16
38Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb56.50+22.3012.27
39Arne TorgersenBækkelagets SK59.23+25.0313.01
40Phil ConwayKongsberg OL59.55+25.3513.08
41Carl Erik WasbergOppsal Orientering1.00.03+25.4313.10
42Roar PedersenOppsal Orientering1.00.42+26.2213.18
43Roger Andre VaneboKongsberg OL1.01.07+26.4713.24
44Pål Kogstad NæssRaumar Orientering1.03.42+29.2213.58
45Torkjel NesheimIL Tyrving1.03.58+29.3814.01
46Erlend HaugKongsberg OL1.04.12+29.5214.04
47Jarl ØvstedalNydalens SK1.04.34+30.1414.09
48Jørn MoeFet OL1.06.52+32.3214.39
49Jon Erik KvarmeRøyken OL1.07.39+33.1914.50
50Tom GrettebergBotne SK1.10.34+36.1415.28
51Helge GrafferRingerike OL1.14.48+40.2816.24
52Jan Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK1.16.38+42.1816.48
53Sven SimonsenFredrikstad SK1.21.29+47.0917.52
54Terje MelsomFossum IF1.23.05+48.4518.13
55Snorre FrydenlundSturla, IF1.34.38+1.00.1820.45
0Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert
0Kjetil EspedalNydalens SKdiskvalifisert

H 55-

4 060 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL31.517.50
2Nils HæstadFossum IF33.06+1.158.09
3Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL33.10+1.198.10
4Arild KirkerødSarpsborg OL33.11+1.208.10
5Audun StrandlieGjø-Vard OL33.36+1.458.16
6Terje Wiig MathisenNydalens SK35.19+3.288.41
7Terje DengerudNydalens SK35.26+3.358.43
8Lars FremstadLarvik OK36.24+4.338.57
9Knut AasRingerike OL37.08+5.179.08
10Tom HollowellOK Tyr37.09+5.189.09
11Tore SagvoldenØstmarka OK37.17+5.269.10
12Trond RønnebergAsker Skiklubb37.24+5.339.12
13Sture OttesenIndre Østfold OK38.17+6.269.25
14Frode LøsetRingerike OL38.19+6.289.26
15Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering38.20+6.299.26
16Egil Wickstrand IversenHeming Orientering39.05+7.149.37
17Tormod StrandMåren OK39.24+7.339.42
18Martin GranlyLillomarka OL39.25+7.349.42
19Egil EideIL Tyrving39.29+7.389.43
20Onno VerberneOL Toten-Troll39.34+7.439.44
21Per SchancheAsker Skiklubb39.41+7.509.46
22Inge GlittumOK Skeidi40.04+8.139.52
23Øyvind Roger HansenRøyken OL40.06+8.159.52
24Ove MartinsenHauketo IF40.20+8.299.56
25Petter GullikstadRøros IL40.23+8.329.56
26Lars HjermstadFossum IF40.53+9.0210.04
27Hallvard FjærLillomarka OL41.15+9.2410.09
28Jørn NordbrødenHalden SK42.38+10.4710.30
29Morten Roger AndersenHalden SK42.54+11.0310.33
30Bjørn Are CarlssonFossum IF42.58+11.0710.34
31Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL43.10+11.1910.37
32Axel BromanderFredrikstad SK43.25+11.3410.41
33Trond BaklidKonnerud IL43.28+11.3710.42
34Arne FossheimAsker Skiklubb43.30+11.3910.42
35Bjørn WilladssenHeming Orientering43.43+11.5210.46
36Morten KarlsenMåren OK44.03+12.1210.50
37Stein Arne NegårdVang OL44.22+12.3110.55
38Bård BjørheiKolbotn og Skimt OL44.30+12.3910.57
39Øivind MyhreKongsberg OL44.32+12.4110.58
40Øystein KildahlØstmarka OK44.49+12.5811.02
41Trond HegnaAsker Skiklubb44.58+13.0711.04
42Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn45.04+13.1311.06
43Tor StrandRaumar Orientering45.10+13.1911.07
44Ole Johnny PetersenEiker OL45.15+13.2411.08
45Lars-Erik FiskumIL Tyrving46.19+14.2811.24
46Harald ØstbyeElverum OK46.31+14.4011.27
47Hallvard BergIL Tyrving46.53+15.0211.32
48Ernst Fristad NilsenLillehammer OK47.32+15.4111.42
49Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.48+15.5711.46
50Peer StiansenNydalens SK49.08+17.1712.06
51Terje HenriksenAsker Skiklubb50.04+18.1312.19
52Even Woldstad HanssenEiker OL50.24+18.3312.24
53Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb53.41+21.5013.13
54Tor LahlumKolbotn og Skimt OL54.01+22.1013.18 Last ned GPS-spor i gpx-format
55Ingvar BraatenModum OL54.21+22.3013.23
56Pål Woldstad HanssenEiker OL54.47+22.5613.29
57Sigbjørn ModalsliFossum IF54.52+23.0113.30
58Morten KongsbergIL Tyrving56.28+24.3713.54
59Tore LindaasElverum OK57.49+25.5814.14
60Hans Henrik FremmingHeming Orientering58.01+26.1014.17
61Andreas ErichsenNydalens SK1.02.10+30.1915.18
62Trygve TveteråsFredrikstad SK1.10.33+38.4217.22
63Pål HellerudHalden SK1.20.53+49.0219.55
0Ivar MaalenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

4 060 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK31.507.50
2Arve GlittumOK Skeidi33.49+1.598.19
3Øyvind SørlieHadeland OL35.26+3.368.43
4Torgeir StrandhagenRøyken OL35.42+3.528.47
5Kjell WestinPorsgrunn OL36.30+4.408.59
6Øystein RuudFredrikstad SK36.48+4.589.03
7Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38.08+6.189.23
8Morten DåsnesRingerike OL38.16+6.269.25
9Harald HoviSkien OK38.43+6.539.32
10Per Kristian EkebergIL Tyrving39.47+7.579.47
11Are EriksenOslostudentenes IK40.12+8.229.54
12Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering40.25+8.359.57
13Per FuruheimSkien OK40.54+9.0410.04
14Einar JensenNydalens SK41.02+9.1210.06
15Eirik NordbrødenHalden SK41.43+9.5310.16
16Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK42.34+10.4410.29
17Ola BroxOL Toten-Troll42.49+10.5910.32
18Øyvind GylverAsker Skiklubb44.09+12.1910.52
19Einar LienLøten o-lag44.49+12.5911.02
20Frode SandersenNittedal OL45.08+13.1811.06
21Per OsenVestre Akers SK45.35+13.4511.13
22Bård NatvigNittedal OL45.38+13.4811.14
23Kjell Magne NordviGrue IL46.54+15.0411.33
24Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL47.19+15.2911.39
25Magne VollenOslostudentenes IK47.39+15.4911.44
26Tor Ragnar AndersenHalden SK48.43+16.5311.59
27Geir Holm GundersenSturla, IF49.07+17.1712.05
28Kjell SvanbergRøyken OL49.09+17.1912.06
29Odd Arne BlystadLøten o-lag50.06+18.1612.20
30Morten JohannessenRøyken OL50.58+19.0812.33
31Axel DamgaardOL Trollo52.01+20.1112.48
32Bjørn ÅstorpSarpsborg OL53.49+21.5913.15
33Øivind FadumSande Sportsklubb54.58+23.0813.32
34Rolf LundeEiker OL55.15+23.2513.36
35Stein TurtumøygardMåren OK55.41+23.5113.42
36Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF55.48+23.5813.44
37Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1.02.05+30.1515.17
38Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL1.05.49+33.5916.12
0Per StensethFredrikstad SKdiskvalifisert

H 65-

3 490 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK32.199.15
2Willy GrønstadGimle IF33.15+0.569.31
3Svein S JacobsenIL Tyrving33.25+1.069.34
4Kjell WintherOppsal Orientering34.13+1.549.48
5Eldar BørsumBækkelagets SK36.40+4.2110.30
6Einar LundHamar OK38.19+6.0010.58
7Knut MalmoRingsaker OK42.36+10.1712.12
8Runar KittilsenStokke IL44.13+11.5412.40
9Nils-Petter WiikDriv IL45.16+12.5712.58
10Geir ArnesenBærums Skiklub45.45+13.2613.06
11Sveinung RekaaNotodden OL47.10+14.5113.30
12Lars KlyveOppsal Orientering47.45+15.2613.40
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL48.45+16.2613.58
14Paul SkjakerHadeland OL49.00+16.4114.02
15Knut SkjesetVang OL49.10+16.5114.05
16Egil HusethKamp/Vestheim IF49.40+17.2114.13
17Hans Lyder HaareKonnerud IL52.57+20.3815.10
18Dag KaasHeming Orientering54.55+22.3615.44
19Ragnar Niemi BergStokke IL56.28+24.0916.10
20Elling AakreAndebu IL57.06+24.4716.21
21Tor Arne StoksethFredrikstad SK58.12+25.5316.40
22Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.01.10+28.5117.31
23Harald BakkeGjø-Vard OL1.02.55+30.3618.01
24Steinar MariussenElverum OK1.12.51+40.3220.52
0Widar TrømborgSande Sportsklubbdiskvalifisert

H 70-

2 930 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingar HåkonsenKongsberg OL34.1611.41
2Olav HøiåsVang OL34.59+0.4311.56
3Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering35.40+1.2412.10
4Trond FeiringHamar OK35.47+1.3112.12
5Jon FærdenKolbotn og Skimt OL36.05+1.4912.18
6Geir TrøanKolbotn og Skimt OL36.31+2.1512.27
7John Thomas PetersenNittedal OL37.05+2.4912.39
8Helge BjaalandHeming Orientering37.11+2.5512.41
9Ragnar HillestadLardal OL37.27+3.1112.46
10Tore AabergIndre Østfold OK37.30+3.1412.47
11Eirik EriksenSturla, IF38.03+3.4712.59
12Hasse BergstrømIL Tyrving38.08+3.5213.00
13Rolf GjølbergLarvik OK39.16+5.0013.24
14Bjørn SandelienHeming Orientering40.22+6.0613.46
15Øivind Magne RogndalenHamar OK40.41+6.2513.53
16Tore LangaardOppsal Orientering41.26+7.1014.08
17Hans StordalOL Tønsberg og omegn42.51+8.3514.37
18Lars Martin GjeinStokke IL43.45+9.2914.55
19John Ivar KjellevoldModum OL43.58+9.4215.00
20Kjell RøkkeIL Tyrving44.18+10.0215.07
21Tom WahlgrenSarpsborg OL44.28+10.1215.10
22Henning GaarderKonnerud IL44.31+10.1515.11
23Knut Tore SolheimNydalens SK44.44+10.2815.16
24Kåre ThorbjørnsenLarvik OK45.17+11.0115.27
25Erik Johan GrorudHaslum IL47.03+12.4716.03
26Magnar ØvreåsBotne SK51.01+16.4517.24
27Bjørn-Wiggo N. HusebyeFredrikstad SK51.16+17.0017.29
28György HorvatiIL Tyrving51.20+17.0417.31
29Åsmund JahrDriv IL51.21+17.0517.31
30Roar BjordalOppsal Orientering51.35+17.1917.36
31Thorolf TrolsrudBotne SK51.58+17.4217.44
32Helge RevhaugRingerike OL56.05+21.4919.08
33Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.04.39+30.2322.03
0Kjell StenstadvoldIL Tyrvingdiskvalifisert
0Bjørn W. LudvigsenSturla, IFdiskvalifisert

H 75-

2 930 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK33.3411.27
2Anton LommeHedrum OL40.05+6.3113.40
3Per Øystein AndersenLarvik OK40.49+7.1513.55
4Bjørn EgnerHeming Orientering40.57+7.2313.58
5Odd KletteliBækkelagets SK41.53+8.1914.17
6Elling FrøvollSturla, IF42.07+8.3314.22
7Svein SolerødOL Toten-Troll43.31+9.5714.51
8Tormod DahlenRingerike OL44.50+11.1615.18
9Lars Magne KlovningPorsgrunn OL46.03+12.2915.43
10Svein Frimann KvalheimÅrstad IL46.53+13.1916.00
11Oddvar GjelstadSandefjord OK47.30+13.5616.12
12Trygve FosseGimle IF48.23+14.4916.30
13Steinar RuudKonnerud IL49.44+16.1016.58
14Thor EdvardsenLarvik OK51.21+17.4717.31
15Erling TidemannLommedalens IL53.05+19.3118.07
16Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55.10+21.3618.49
17Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.00.16+26.4220.34
18Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn1.03.55+30.2121.48
19Tom SletnerRøyken OL1.03.58+30.2421.49
20Ronald MalcolmLarvik OK1.04.59+31.2522.10
21Jappe BlomhoffHeming Orientering1.10.15+36.4123.58
22Per MeilandLommedalens IL1.23.04+49.3028.21
0Roger TorperIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
0Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert

H 80-

2 520 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF38.3615.19
2Arne LieStokke IL41.37+3.0116.30
3Egil RyghOL Tønsberg og omegn45.08+6.3217.54
4Arne Chr. ScheieØstmarka OK46.30+7.5418.27
5Leiv HopeKongsberg OL46.35+7.5918.29
6Bjørn TveiteÅs-NMBU Orientering51.48+13.1220.33
7Iver RognstadHadeland OL58.19+19.4323.08
8Kjell H. EriksenFossum IF1.09.16+30.4027.29
9Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.55.29+1.16.5345.49
0Tor E. HenriksenLillomarka OLdiskvalifisert

H 85-

2 520 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell TeiglandØstmarka OK48.3019.14
2Helge TvedtenLarvik OK1.01.02+12.3224.13
3Ørnulf FremmingHaugerud IF1.38.06+49.3638.55

D 17-18 E

4 210 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF35.268.24
2Ane DyrkornEiker OL35.33+0.078.26
3Synne StrandAsker Skiklubb35.44+0.188.29
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK35.51+0.258.30
5Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb37.10+1.448.49
6Ella Arentz HagenSandefjord OK37.31+2.058.54
7Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK39.02+3.369.16
8Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK39.27+4.019.22
9Maiken Økern HågårdKonnerud IL41.12+5.469.47
10Silje HaugeHisøy OK42.46+7.2010.09
11Kristin OttesenFredrikstad SK42.58+7.3210.12
12Åse BerganNydalens SK43.10+7.4410.15
13Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK43.16+7.5010.16
14Heidi Therese WiestVang OL43.51+8.2510.24
15Marit Melby JacobsenLardal OL44.58+9.3210.40
16Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK45.04+9.3810.42
17Thea DyrkornEiker OL46.12+10.4610.58
18Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK48.10+12.4411.26
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb48.11+12.4511.26
20Thea Sildnes BaklidKonnerud IL49.02+13.3611.38
21Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss49.13+13.4711.41
22Ingvil AhlsandNydalens SK49.48+14.2211.49
23Emilie WestinPorsgrunn OL50.07+14.4111.54
24Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL51.10+15.4412.09
25Anniken Helland-HansenIL Tyrving51.27+16.0112.13
26Ane Holm GrønengLillehammer OK51.48+16.2212.18
27Karoline AuneHalden SK52.12+16.4612.23
28Maria PrestbøenSandefjord OK53.12+17.4612.38
29Nora TorgersenHalden SK54.49+19.2313.01
30Synne SkjærsteinIL Tyrving55.08+19.4213.05
31Idunn HaavengenKongsberg OL58.13+22.4713.49
32Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.00.18+24.5214.19
33Kristiane RogstadKongsberg OL1.02.59+27.3314.57
34Julie BakkeFossum IF1.04.46+29.2015.23
35Anne Willkommen EikenKongsberg OL1.06.03+30.3715.41
36Aurora MoholthKongsberg OL1.07.18+31.5215.59
37Andrea Willkommen EikenKongsberg OL1.08.06+32.4016.10
38Guro Skari BergerLillehammer OK1.10.44+35.1816.48
39Marte BergslandTrøsken IL1.14.21+38.5517.39
0Johanne Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
0Thea Feiring HaltiaIL Tyrvingdiskvalifisert

D 19-20 E

4 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina Asheim BirkelandHalden SK41.149.00
2Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL42.15+1.019.13
3Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL43.41+2.279.32
4Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb45.42+4.289.58
5Åsne Skram TrømborgKongsberg OL46.12+4.5810.05
6Tonje VassendFossum IF46.56+5.4210.14
7Ida Feiring HaltiaIL Tyrving58.58+17.4412.52
8Siri MoholthKongsberg OL59.34+18.2013.00
9Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving1.02.32+21.1813.39
0Marie OlaussenFredrikstad SKdiskvalifisert
Stine Frogner TømmervoldHamar OKbrutt

D 21-E

5 210 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK37.287.11
2Emma JohanssonFredrikstad SK41.09+3.417.53
2Lone BrochmannBækkelagets SK41.09+3.417.53
4Sigrid AlexandersenFossum IF41.10+3.427.54
5Bodil HelgerudHalden SK43.03+5.358.15
6Malin SørensenNydalens SK43.13+5.458.17
7Jo ShepherdHalden SK43.22+5.548.19
8Kine GulliksenBækkelagets SK43.27+5.598.20
8Emilie Westli AndersenLøten o-lag43.27+5.598.20
10Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering43.42+6.148.23
10Linn HokholtNTNUI43.42+6.148.23
12Mari Jevne ArnesenIL Tyrving44.03+6.358.27
13Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK44.12+6.448.29
14Louise OramBækkelagets SK44.28+7.008.32
15Sofie JohanssonLøten o-lag44.29+7.018.32
16Marit KahrsFredrikstad SK44.33+7.058.33
17Tone E LyeNydalens SK44.49+7.218.36
18Anette JuveliKonnerud IL45.03+7.358.38
19Therese HaareKonnerud IL45.17+7.498.41
20Linda SolbergFredrikstad SK45.45+8.178.46
21Sabine RothaugHalden SK46.48+9.208.58
22Line HagmanBækkelagets SK46.50+9.228.59
23Elen Katrine SkjerveFrol IL47.02+9.349.01
24Lone MalmgrenGjø-Vard OL47.17+9.499.04
25Elin BjervaLarvik OK47.19+9.519.04
26Guro TorpeFrol IL47.47+10.199.10
27Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving47.57+10.299.12
28Marthe GløersenBækkelagets SK48.46+11.189.21
29Ragnhild HjermstadFossum IF49.08+11.409.25
30Åsa FranzenIL Tyrving49.15+11.479.27
31Ida TiltnesIL Tyrving50.32+13.049.41
32Guro VassendFossum IF54.20+16.5210.25
33Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering54.39+17.1110.29
34Marie SpångmyrLeksands OK57.28+20.0011.01
35Ragnhild LøvliAsker Skiklubb1.02.17+24.4911.57
36Heidi StoksethHalden SK1.03.11+25.4312.07
37Gitte BromanderFredrikstad SK1.05.18+27.5012.32
38Marianne DæhliHalden SK1.05.25+27.5712.33
39Elin EkebergIL Tyrving1.11.28+34.0013.43
40Camilla StridsklevIL Tyrving1.13.41+36.1314.08

H 17-18E

4 830 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering32.136.40
2Erling HjermstadFossum IF35.55+3.427.26
3Bjørn Anders FlågenHeming Orientering36.24+4.117.32
4Sindre R HoltHedrum OL36.41+4.287.35
5Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn37.19+5.067.43
6Elias JonssonNydalens SK37.27+5.147.45
7Olav Milian Schmitt GranHalden SK37.32+5.197.46
8Lukas LilandNydalens SK37.45+5.327.48
9Jostein TandbergNydalens SK39.01+6.488.04
10Jørgen WulfsbergNydalens SK39.05+6.528.05
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK40.25+8.128.22
12Sam LunøeNydalens SK40.36+8.238.24
13Eirik Langedal BreivikNydalens SK41.04+8.518.30
14Erlend BrendstuenHalden SK42.09+9.568.43
15Linus OlhansÅs-NMBU Orientering42.33+10.208.48
16Sander Hildebrand RogndokkenFet OL42.37+10.248.49
17Sturla FrydenlundSturla, IF42.43+10.308.50
18Tarjei HoloFossum IF42.46+10.338.51
19Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn43.45+11.329.03
20Tord StrandKongsberg OL44.37+12.249.14
21Håkon LundKongsberg OL44.40+12.279.14
22Jørgen BaklidKonnerud IL44.53+12.409.17
23Joar OldernesLillomarka OL44.58+12.459.18
24Einar MelsomFossum IF45.18+13.059.22
25Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF47.04+14.519.44
26Bjørnar LøvliAsker Skiklubb47.05+14.529.44
27Simen Åmodt AmundsenLardal OL47.15+15.029.46
28Martin HeirFossum IF48.45+16.3210.05
29Lavran ThorstensenOppsal Orientering49.51+17.3810.19
30Joar GjerdahlKonnerud IL50.27+18.1410.26
31Martin Andresen SkotteFossum IF50.37+18.2410.28
32Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb50.55+18.4210.32
33Tobias KristensenLarvik OK51.12+18.5910.36
34Audun Rognerud BøeFossum IF51.23+19.1010.38
35Benjamin AasenSarpsborg OL51.42+19.2910.42
36Jørgen VisterHalden SK52.10+19.5710.48
37Axel HoveidAsker Skiklubb52.57+20.4410.57
38Sverre NarumOL Vallset/Stange53.06+20.5310.59
39Henrik HaugKongsberg OL53.22+21.0911.02
40Sander ArnevikRingerike OL54.21+22.0811.15
41Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF54.37+22.2411.18
42Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.23+23.1011.27
43Håvard Landro SvingheimKonnerud IL58.34+26.2112.07
44Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.05.28+33.1513.33
0August Asheim BirkelandHalden SKdiskvalifisert

H 19-20E

4 940 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun HeimdalKonnerud IL31.526.27
2Dag BlandkjennKristiansand OK33.25+1.336.45
3Knut AasheimOppsal Orientering33.43+1.516.49
4Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering35.42+3.507.13
5Henrik EijsinkNydalens SK38.03+6.117.42
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.34+6.427.48
7Are WigaardOppsal Orientering41.17+9.258.21
8Magnus WølnebergIL Tyrving42.58+11.068.41
9Ludvig RødnesOppsal Orientering50.12+18.2010.09
10Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK1.00.17+28.2512.12
11Thomas TubbehaugenOK Moss1.49.45+1.17.5322.12

H 21-E1

6 400 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne DæhliHalden SK37.435.53
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK37.57+0.145.55
3Torgeir NørbechIL Tyrving38.07+0.245.57
4Carl Godager KaasBækkelagets SK38.26+0.436.00
5Emil WingstedtHalden SK39.24+1.416.09
6Borger MelsomFossum IF39.49+2.066.13
7Hans Petter MathisenFredrikstad SK40.05+2.226.15
8Øystein SørensenNydalens SK40.55+3.126.23
9Anders VisterNydalens SK41.11+3.286.26
10Jostein AndersenNydalens SK41.14+3.316.26
11Mattias KarlssonFredrikstad SK41.22+3.396.27
12Rasmus Rørholt TheisenNTNUI41.40+3.576.30
13Sindre ØsthagenFredrikstad SK41.45+4.026.31
14Vegard Jarvis WestergårdHalden SK42.19+4.366.36
15Håkon Raadal BjørloHalden SK42.32+4.496.38
16Bojan BlumensteinNydalens SK42.39+4.566.39
17Øyvind HelgerudHalden SK42.53+5.106.42
18Lukas PetersonIFK Umeå43.05+5.226.43
19Håvard HagaNydalens SK43.07+5.246.44
20Fredrik EliassonHalden SK43.11+5.286.44
21Marius WikstrømRingsaker OK43.30+5.476.47
22Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL43.39+5.566.49
23Erik AxelssonHalden SK43.48+6.056.50
24Espen FiskumHalden SK44.23+6.406.56
25Anders Felde OlaussenHalden SK44.24+6.416.56
26Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK44.36+6.536.58
26Sindre SandvenFossum IF44.36+6.536.58
28Jim Øystein NybråtenIL Tyrving44.37+6.546.58
29Thomas NipenNydalens SK44.57+7.147.01
30Mats NordbrødenHalden SK45.35+7.527.07
31Erik AnderssonJärla Orientering45.37+7.547.07
32Sigve VågsnesOppsal Orientering45.58+8.157.10
33Håvard TveiteÅs-NMBU Orientering46.53+9.107.19
34Peter NordbrødenHalden SK46.55+9.127.19
35Ola Marius PedersenOppsal Orientering48.00+10.177.30
36Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK48.08+10.257.31
37Tore SandvikHalden SK49.15+11.327.41
38Oskar StørmerFossum IF50.14+12.317.50
39Christian Faruga KarldénKvillebyns SK50.31+12.487.53
40Håvard IrgensFossum IF51.54+14.118.06
0Torbjørn SagbergIL Tyrvingdiskvalifisert
0Olav LundanesHalden SKdiskvalifisert

H 21-E2

6 350 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian BøenKristiansand OK42.256.40
2Simo MartomaaKalevan rasti44.05+1.406.56
3Asgeir Bakken RognstadEmblem IL44.28+2.037.00
4Karl FremstadHalden SK45.10+2.457.06
5Halvor SaunesNydalens SK45.42+3.177.11
6Felix BreitschädelBækkelagets SK46.27+4.027.18
7Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK46.30+4.057.19
8Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK47.17+4.527.26
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK47.28+5.037.28
10Håkon Østraat SævareidHalden SK47.47+5.227.31
11Sondre Ruud BråtenNydalens SK48.23+5.587.37
12Marius ØieLøten o-lag48.32+6.077.38
13Øyvind StoksethHalden SK48.35+6.107.39
14Henrik OttesenFredrikstad SK49.19+6.547.45
15Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät49.29+7.047.47
16Erik Feyling HaareKonnerud IL49.53+7.287.51
17Mathias BenjaminsenLillomarka OL50.08+7.437.53
18Simen BordalFossum IF50.12+7.477.54
19Henrik Drange RuudRøyken OL50.13+7.487.54
20Morten Taraldsten BrunesModum OL50.47+8.227.59
21Per WiréhnAsker Skiklubb51.11+8.468.03
22Simen SmestadBækkelagets SK51.27+9.028.06
23Vetle ChristiansenBækkelagets SK51.59+9.348.11
23Morten Severin SaueNTNUI51.59+9.348.11
25Jon PedersenHalden SK52.09+9.448.12
26Sverre Waaler KaasNydalens SK53.56+11.318.29
27Håvard BergetFredrikstad SK54.52+12.278.38
28Stefan RingOK Löftan55.19+12.548.42
29Morten Nilstad PettersenIL Tyrving56.49+14.248.56
30Daniel OliversenTrøsken IL56.56+14.318.57
31Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering57.40+15.159.04
32Mathias NipenIL Tyrving59.30+17.059.22
33Mikael OlaussonOslostudentenes IK1.00.07+17.429.28
34Truls KvaaseBækkelagets SK1.03.02+20.379.55
35Ivar SeierstadIL GeoForm1.03.12+20.479.57
36Øivind Thorvald Due TrierNydalens SK1.08.46+26.2110.49
37Kyongsa RiNydalens SK1.14.46+32.2111.46
0Bent Olav AamodtFredrikstad SKdiskvalifisert

Direkte N

1 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

Direkte C

2 130 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn BrækkeHalden SK26.2312.23
2Fredrik GudmestadFredrikstad SK28.34+2.1113.24
3Ingrid Grønlund MoenGimle IF34.22+7.5916.08
4Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb36.21+9.5817.03
5Ingunn Lysaker NorbomKonnerud IL37.05+10.4217.24
6Kristin M KolltveitFossum IF37.40+11.1717.41
7Trine N. BergstrømHalden SK40.08+13.4518.50
8Arild GimseHeming Orientering41.40+15.1719.33
9Helene KartomtenNOTEAM44.55+18.3221.05
10Åse Marit Rekkertbø KorenNydalens SK51.54+25.3124.21
11Nora HelgelandIL Koll56.12+29.4926.23
12Thomas BergIL Tyrving58.29+32.0627.27
13Hege PrestrudRøyken OL1.09.49+43.2632.46
14Ann-Ch. J. FossaasGimle IF1.11.39+45.1633.38
0Onelma BcomhoffHeming Orienteringdiskvalifisert
0Else Resaland WiikIL Drivdiskvalifisert
0Simen ThomsenRingerike OLdiskvalifisert
0Hans Gøran BjørkSandefjord OKdiskvalifisert
0Magnus RyenRingerike OLdiskvalifisert

Direkte B

3 050 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars SpångmyrIK Jarl Rättvik35.5011.44
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn36.19+0.2911.54
3Øyvind RanestadHamar OK37.06+1.1612.09
4Bjørn BaklidKongsberg OL37.32+1.4212.18
5Bent HaflanOL Tønsberg og omegn37.41+1.5112.21
6Trygve RognstadHadeland OL37.42+1.5212.21
7Trond Ivar TømmervoldHamar OK39.10+3.2012.50
8Yngve RøeNydalens SK39.37+3.4712.59
9Tore SundtjønnÅrvoll IL39.53+4.0313.04
10Gyda Drage KleivaNydalens SK41.51+6.0113.43
11Markus Knapp KongsbergIL Tyrving42.22+6.3213.53
12Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL44.07+8.1714.27
13Frøya Hauan AndersenHalden SK44.59+9.0914.44
14Bjørn SpjelkavikIL Tyrving45.32+9.4214.55
15Anne NilsenÅs-NMBU Orientering47.20+11.3015.31
16Anette SchiveOK Moss47.45+11.5515.39
17Bent KvermeFossum IF49.01+13.1116.04
18Kjetil HagenAsker Skiklubb49.34+13.4416.15
19Eva JohansenGimle IF55.41+19.5118.15
20Tove SildnesKonnerud IL55.49+19.5918.18
21Bård MoumHalden SK56.05+20.1518.23
22Morten HelminsenFredrikstad SK56.19+20.2918.27
23Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn57.10+21.2018.44
24Kjersti S. JuveliLillomarka OL58.05+22.1519.02
25Silje MorlandstoEiker OL59.34+23.4419.31
26Eli Blomseth HelgesenSørreisa O-lag1.00.40+24.5019.53
27Anders GressliOK Moss1.03.13+27.2320.43
28Geir HelgelandIL Koll1.04.20+28.3021.05
29Don SkantzeIL Tyrving1.10.01+34.1122.57
30Liv Edle GrønstadGimle IF1.36.50+1.01.0031.44
31Ellen RuudEiker OL2.32.52+1.57.0250.07
0Randi B. AuneHalden SKdiskvalifisert
0Solveig SælFossum IFdiskvalifisert
0Anne Gro StyrvoldLarvik OKdiskvalifisert
0Erlend SlokvikOL Toten-Trolldiskvalifisert
0Katinka EvensenNOTEAMdiskvalifisert
0Ingunn ScheiÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Ellen-Sofie TerlandHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ingrid SkaarerNydalens SKdiskvalifisert
0Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Trude EriksenNydalens SKutenfor konkurranse

Direkte A

5 260 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar TonjerNydalens SK41.417.55
2Andreas JohanssonHalden SK45.11+3.308.35
3Ove Antvord HaugereidLøten o-lag46.38+4.578.51
4Knut AaldeNydalens SK49.11+7.309.21
5Anders Sommerstad JuveliKonnerud IL54.48+13.0710.25
6Yngvar ChristiansenBækkelagets SK56.37+14.5610.45
7Jens Erik MjølnerødHalden SK57.41+16.0010.57
8Sven Reidar TonjerIL Tyrving59.19+17.3811.16
9Atle FossestølNittedal OL59.24+17.4311.17
10Dag SyversenSarpsborg OL1.00.28+18.4711.29
11Jo WiklundNydalens SK1.00.43+19.0211.32
12Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.01.29+19.4811.41
13Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.02.18+20.3711.50
14Ellen OlsvikNydalens SK1.03.05+21.2411.59
15Arve OpheimMåren OK1.04.55+23.1412.20
16Erik LindstrømModum OL1.05.14+23.3312.24
16Ole IngesenSarpsborg OL1.05.14+23.3312.24
18Harald EikKristiansand OK1.05.30+23.4912.27
19Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.11.36+29.5513.36
20Trond BrevikFossum IF1.12.58+31.1713.52
21Roger MostueOppsal Orientering1.20.20+38.3915.16
22Anja HeggemKongsberg OL1.21.29+39.4815.29
23Selma TonjerNydalens SK1.25.45+44.0416.18
24Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.29.45+48.0417.03
25Bertil AlexandersenFredrikstad SK1.44.15+1.02.3419.49
26Øystein Kambo TangeråsNOTEAM1.49.49+1.08.0820.52
0Helene ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert
0Øivind BergetSarpsborg OLdiskvalifisert
0Elena GrandNydalens SKdiskvalifisert
0Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor