Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-natt Østfold

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-natt Østfold
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: fredag 1 april 2016

Asker Skiklubb

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre YtterbøH 13-14 (par) (7)25.258.28
1Sander ArntzenH 15-16 (13)29.207.43
1Vegard GulbrandsenH 17-18 (11)49.078.37
1Synne StrandD 17-18 (9)59.3710.27
1Marit IsachsenD 17-A kort (2)48.1412.41
2Tommy JauhojärviH 17-A kort (5)31.57+2.348.24
2Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17-A kort (2)1.00.45+12.3115.59
3Felix FinsrudH 13-14 (par) (7)27.47+2.229.15
3Henrik Fredriksen AasH 15-16 (13)31.40+2.208.20
3Tilla Farnes HennumD 17-18 (9)1.00.42+1.0510.38
4Johan Teodor WestlyH 17-18 (11)57.24+8.1710.04
4Frikk Alvaro EmbergsrudH 13-14 (par) (7)30.28+5.0310.09
4Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (6)43.21+7.3911.24
5Eilev KvaaleH 13-14 (par) (7)37.34+12.0912.31
5Simen Aure SkogedalH 13-14 (par) (7)37.34+12.0912.31
6Thea Sofie SalvesenD 15-16 (6)1.16.23+40.4120.06
7Eivind Øfsthus GravirH 17-18 (11)1.01.34+12.2710.48
8Axel HoveidH 17-18 (11)1.06.36+17.2911.41
9Bjørnar LøvliH 17-18 (11)1.14.44+25.3713.06
11Vegard LøvliH 15-16 (13)41.30+12.1010.55
35Per WiréhnH 21- (45)1.07.24+17.099.06
37Pål SkogedalH 21- (45)1.09.43+19.289.25
0Margrethe WisløffD 17-18 (9)diskvalifisert
0Nora Synnøve WoxholthD 17-18 (9)diskvalifisert

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Martin Grotle SoukupH 21- (45)1.01.13+10.588.16

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Åsne HoloD 15-16 (6)35.429.23
2Elias T. MølnvikH 21- (45)52.15+2.007.03
3Øystein HoloH 45- (13)57.18+1.1510.03
3Morten FismenH 17-A kort (5)43.09+13.4611.21
4Terje MelsomH 17-A kort (5)44.43+15.2011.46
17Sindre SandvenH 21- (45)58.19+8.047.52
40Einar MelsomH 21- (45)1.11.08+20.539.36

Fredrikstad SK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frank LøwengreenH 45- (13)56.039.50
2Bendik EliassenH 15-16 (13)30.15+0.557.57
3Dyre Martin GulbrandsenH 35- (13)57.43+2.2410.07
4Mia Mathisen BekhusD 17-18 (9)1.02.48+3.1111.01
5Rikke Blakkestad IngesenD 17-18 (9)1.12.34+12.5712.43
5Hans Petter MathisenH 21- (45)53.25+3.107.13
6Kristin OttesenD 17-18 (9)1.20.52+21.1514.11
6Thomas LieH 35- (13)1.01.34+6.1510.48
7Sivert PoppeH 13-14 (par) (7)44.10+18.4514.43
7Sigrid Saur ModahlD 17-18 (9)1.21.17+21.4014.15
7Kjell Reidar MydskeH 45- (13)1.21.21+25.1814.16
8Henning MartinsenH 45- (13)1.23.06+27.0314.34
10Oliver Hagaseth MydskeH 15-16 (13)39.31+10.1110.23
12Runar Saur ModahlH 15-16 (13)46.13+16.5312.09
12Espen BekhusH 35- (13)1.15.18+19.5913.12
13Sondre OttesenH 15-16 (13)1.04.59+35.3917.06
13Lars Ole KlavestadH 35- (13)1.15.58+20.3913.19
15Sindre ØsthagenH 21- (45)57.51+7.367.49
21Kjell Arild KarlsenH 21- (45)59.24+9.098.01
25Mattias KarlssonH 21- (45)1.01.05+10.508.15
27Christian Riddervold KahrsH 21- (45)1.02.54+12.398.30
28Henrik OttesenH 21- (45)1.02.57+12.428.30
30Per OlaussenH 21- (45)1.04.33+14.188.43
31Espen DanevadH 21- (45)1.05.13+14.588.48
39Herman Ryen MartinsenH 21- (45)1.10.17+20.029.29
42Håvard BergetH 21- (45)1.20.22+30.0710.51

Gimle IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Willy GrønstadH 65- (2)48.3012.45

Halden SK

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian F SchiveH 17-A kort (5)29.237.43
1Eirik Kamstrup HovindH 21- (45)50.156.47
2August Asheim BirkelandH 17-18 (11)51.11+2.048.58
2Idun Kristine Felde OlaussenD 17-18 (9)59.55+0.1810.30
2Irene Felde OlaussenD 45- (2)57.08+12.1915.02
3Olav Milian Schmitt GranH 17-18 (11)51.29+2.229.01
4Niels Christian HellerudH 15-16 (13)32.20+3.008.30
4Mats HaldinH 21- (45)53.19+3.047.12
5Jørgen VisterH 17-18 (11)57.54+8.4710.09
5Morten MoeH 35- (13)1.01.25+6.0610.46
5Jan GranstedtH 45- (13)1.15.59+19.5613.19
6Erlend BrendstuenH 17-18 (11)1.00.17+11.1010.34
6Markus HolterH 21- (45)53.40+3.257.15
7Emil WingstedtH 21- (45)53.41+3.267.15
7Magnus NordbrødenH 35- (13)1.04.31+9.1211.19
9Erik AxelssonH 21- (45)53.47+3.327.16
10Bjørn Axel GranH 45- (13)1.23.54+27.5114.43
10Vegard Jarvis WestergårdH 21- (45)54.21+4.067.20
11Mats NordbrødenH 21- (45)54.29+4.147.21
13Fredrik EliassonH 21- (45)55.38+5.237.31
14Anders Felde OlaussenH 21- (45)57.18+7.037.44
16Tore SandvikH 21- (45)58.14+7.597.52
22Jon PedersenH 21- (45)59.32+9.178.02
23Espen FiskumH 21- (45)1.00.11+9.568.07
24Morten Jarvis WestergårdH 21- (45)1.00.28+10.138.10
29Håkon Østraat SævareidH 21- (45)1.04.27+14.128.42
36Trygve Kristoffer LøvliH 21- (45)1.07.40+17.259.08
38Øyvind HelgerudH 21- (45)1.10.14+19.599.29
41Kristian VadH 21- (45)1.13.08+22.539.52
43Lacho IlievH 21- (45)1.26.19+36.0411.39
0Alexander Skaug YtterbølH 17-18 (11)diskvalifisert
0Alex CarcasH 21- (45)diskvalifisert

Heming Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Signe Astrup ArnesenD 45- (2)44.4911.47
9Petter Astrup ArnesenH 15-16 (13)38.31+9.1110.08
9Lasse ArnesenH 45- (13)1.23.28+27.2514.38
20Ulrik Astrup ArnesenH 21- (45)59.16+9.018.00

IL Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik PaulsrudH 35- (13)1.01.07+5.4810.43

IL Tyrving

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Olav NipenH 55- (7)53.29+14.4114.04
34Anders TiltnesH 21- (45)1.06.57+16.429.02

Indre Østfold OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bente LineD 55- (1)44.1911.39
1Bjørn Erik GlomsrudH 35- (13)55.199.42
1Bent GalborgenH 55- (7)38.4810.12
3Sture OttesenH 55- (7)40.16+1.2810.35
4Sigmund VisterH 45- (13)1.00.57+4.5410.41
6Eirik BlågestadH 15-16 (13)34.00+4.408.56
8Mats Andre NygårdH 15-16 (13)36.42+7.229.39
8Rune BlågestadH 35- (13)1.05.05+9.4611.25
12Øyvind ThømtH 45- (13)1.52.25+56.2219.43
0Haakon JohannesenH 17-18 (11)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Knut BjørkeloH 55- (7)41.21+2.3310.52

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Marianne AndersenD 21- (3)1.01.05+0.3110.42
3Jan SedivyH 21- (45)52.30+2.157.05
12Gaute FriestadH 21- (45)54.40+4.257.23
18Dag BlandkjennH 21- (45)58.44+8.297.56
33Torkel ReinhartsenH 21- (45)1.06.52+16.379.02
Morten JørgensenH 21- (45)brutt

Nydalens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malin SørensenD 21- (3)1.00.3410.37
2Endre StoksethH 35- (13)55.24+0.059.43
8Øystein SørensenH 21- (45)53.46+3.317.15

OK Moss

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christopher LadimH 13-14 (par) (7)25.258.28
1Nina LødengD 35- (1)44.2411.41
2Karl Aasmund ErøyH 55- (7)39.03+0.1510.16
2Aurora GjølsjøD 15-16 (6)39.36+3.5410.25
3Karoline BjørnerødD 15-16 (6)41.02+5.2010.47
9Thomas RoskifteH 35- (13)1.06.03+10.4411.35Last ned GPS-spor i gpx-format
10Henning Bratland CarlsenH 35- (13)1.09.16+13.5712.09
11Øyvind LøkenH 35- (13)1.14.43+19.2413.06
44Donatas KontautasH 21- (45)2.01.40+1.11.2516.26
0Per Anders FlesjøH 65- (2)diskvalifisert
0Christopher SchiveH 55- (7)diskvalifisert

Sarpsborg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Adine Blakkestad IngesenD 13-14 (par) (2)50.1316.44
1Nina PedersenD 13-14 (par) (2)50.1316.44
3Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (3)1.34.04+33.3016.30
6Trygve LeivestadH 45- (13)1.21.17+25.1414.15
11Bjørn Tore ThoresenH 45- (13)1.41.21+45.1817.46

Trøsken IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Daniel OliversenH 21- (45)1.06.46+16.319.01

Vang OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eskil FrøislandH 15-16 (13)34.34+5.149.05

Østmarka OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Andreas RambergH 15-16 (13)33.04+3.448.42
5Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (6)49.20+13.3812.58
5Inge RambergH 17-A kort (5)48.51+19.2812.51
5Øystein KildahlH 55- (7)50.56+12.0813.24
19Trond KortnerH 21- (45)58.45+8.307.56

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jo Inge FjellstadH 45- (13)57.10+1.0710.01
0Håkon DanevadH 45- (13)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor