Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM Langdistanse Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse Oppland
Arrangørorganisasjon: Rudsbygd IL
Dato: lørdag 3 september 2016

N-åpen

1 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars FlaskerudOL Toten-Troll29.4617.30
Ingrid JøranliTorpa OL31.4818.42
Ida LyshaugTorpa OL31.4218.38
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK19.3611.31
Peder MoOL Toten-Troll22.3613.17
Edvald OpsannRudsbygd IL23.2413.45
Oscar OpsannRudsbygd IL16.529.55
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL35.3320.54
Lovisa TyldumRudsbygd IL43.2825.34
Tora TyldumRudsbygd IL28.2316.41
Johannes ØvrebergRudsbygd IL24.0014.07
Synne ØvrebergRudsbygd IL37.4722.13

D 13-14

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine SkjelsvikLillehammer OK33.3212.25
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK37.17+3.4513.48
3Marion Halvorsen NustadØyer-Tretten IF50.48+17.1618.48
4Berthe TesloHadeland OL59.48+26.1622.08
5Astrid RognstadHadeland OL1.01.41+28.0922.50
6Caroline EideGjø-Vard OL1.15.46+42.1428.03

D 15-16

5 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg RognstadHadeland OL1.07.1313.10
2Charlotte EideGjø-Vard OL1.30.10+22.5717.40
3Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL2.03.28+56.1524.12

D 17-C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro MoOL Toten-Troll18.059.31
2Pauline BratbakLillehammer OK36.07+18.0219.00

D 17-18

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.02.1812.12
2Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL1.17.17+14.5915.09

D 21-

5 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie Westli AndersenLøten o-lag53.008.58
2Kari SvingheimFrol IL1.04.29+11.2910.55

D 35-

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari JøranliTorpa OL1.15.0012.42

D 40-

5 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.07.3111.26
2Valborg MadslienLillehammer OK1.08.16+0.4511.34

D 45-

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane BjørnsgaardLillehammer OK55.2910.52
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.05.26+9.5712.49
3Eirin LodgaardByåsen IL1.07.06+11.3713.09
4Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.11.49+16.2014.04
5Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.13.47+18.1814.28
6Gunn Elin RudiHadeland OL1.14.01+18.3214.30

D 50-

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.02.5412.20
2Vanja StaffOL Toten-Troll1.02.57+0.0312.20

D 55-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll28.4010.37
2Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF39.22+10.4214.34
3Guri LarssenLillehammer OK40.12+11.3214.53
4Tove BakkenLillehammer OK44.28+15.4816.28

D 60-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Margrete JørandliGjø-Vard OL33.5512.33

D 70-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL41.0515.12
2Elin DahlenRingerike OL1.00.13+19.0822.18

D 75-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid VigenstadLillehammer OK1.23.5931.06

D 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig AasenTormod Skilag1.31.1833.48

H -10

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Amund FlaskerudOL Toten-Troll31.0518.17
Amund Hagberg SolumRond OL20.2512.00
Nikolai TesloHadeland OL25.1014.48

H 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK17.599.27
2Anders TaraldsenLillehammer OK23.36+5.3712.25
3Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll24.21+6.2212.48

H 13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd KvammeOL Toten-Troll47.0117.24

H 15-16

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob MoOL Toten-Troll50.189.51

H 17-C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HasliSnertingdal IF Orientering20.5911.02
2Espen TorsethGjø-Vard OL23.55+2.5612.35

H 17-18

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering51.178.41

H 19-20

5 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WiggenByåsen IL41.006.56
2Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL51.12+10.128.40
3Einar LofthusHamar OK55.08+14.089.20

H 21-

8 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1.02.367.21
2Audun StrandlieGjø-Vard OL1.13.03+10.278.35
3Geir Myhr ØienRingsaker OK1.18.52+16.169.16
4Øyvind Bakken RognstadLillehammer OK1.21.59+19.239.38
5Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.31.55+29.1910.48
0Ola TellesbøHadeland OLdiskvalifisert

H 40-

5 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.19.2113.26

H 45-

5 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders SollienOL Toten-Troll51.078.39
2Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll53.50+2.439.07
3Arnt Oluf EideGjø-Vard OL58.18+7.119.52
4Kai SolumRond OL1.00.09+9.0210.11
5Håvard KvammeOL Toten-Troll1.03.29+12.2210.45
6Einar TesloHadeland OL1.04.53+13.4610.59
7Jan LenndinLillehammer OK1.08.45+17.3811.39
8Pål BratbakLillehammer OK1.18.26+27.1913.17

H 50-

5 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1.03.2510.44
2Per AasenTormod Skilag1.37.28+34.0316.31

H 55-

5 100 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll45.238.53
2Stein Arne NegårdVang OL50.28+5.059.53
3Bjarte LindstadOL Toten-Troll52.27+7.0410.17
4Tore SundtjønnÅrvoll IL1.04.50+19.2712.42
5Terje GudbrandsenHamar OK1.12.57+27.3414.18
6Steinar BakkenLillehammer OK1.18.51+33.2815.27

H 60-

5 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ola BroxOL Toten-Troll49.019.36
2Øyvind SørlieHadeland OL1.06.06+17.0512.57
3Kjell Joar RognstadLillehammer OK1.18.14+29.1315.20
4Jan SveenRaumar Orientering1.22.28+33.2716.10

H 65-

5 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL57.5311.20
0Terje MalmHamar OKdiskvalifisert

H 70-

5 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1.17.1715.09

H 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn MyhrmoenRond OL42.1015.37
2Tormod DahlenRingerike OL45.19+3.0916.47
3Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange50.06+7.5618.33
4Jon Vegard LundeLillehammer OK53.35+11.2519.50

H 80-

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne StrandlieGjø-Vard OL1.17.1828.37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor