Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-20 | H -10 | H 11-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-20 | D 13-20C | H 13-20C

Halden SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Erlend BrendstuenH 17-20 (5)26.026.21
1Marie Lien BackstrømD 11-12 (10)19.057.27
1Niels Christian HellerudH 15-16 (13)20.005.26
1Hedda Raadal BjørloD 15-16 (9)24.086.33
2Emma Helene OlsenD 11-12 (10)19.14+0.097.30
3Vilde Hagen-TafjordD 11-12 (10)21.00+1.558.12
3Karoline AuneD 17-20 (8)30.34+2.157.28
4Haakon Johann Slang-SundsetvikH 15-16 (13)24.08+4.086.33
4Alexander Skaug YtterbølH 17-20 (5)36.43+10.418.58
4Helle KvalheimD 11-12 (10)22.30+3.258.47
4Nora TorgersenD 17-20 (8)32.01+3.427.49
5Sigurd Saxe SandvikH 13-14 (10)23.34+5.227.37
5Lisa JenssenD 15-16 (9)31.22+7.148.31
5Herman Lien BackstrømH 11-12 (9)17.19+3.396.45
6Liam Viggo WingstedtH 11-12 (9)20.35+6.558.02
6Hanna Lye MoumD 15-16 (9)31.45+7.378.37
7Sebastian Bøhn-BryntesenH 11-12 (9)23.45+10.059.16
8Jonatan AuneH 15-16 (13)27.46+7.467.32
9Josefin EylertsenD 11-12 (10)34.50+15.4513.36
9Jonathan EylertsenH 13-14 (10)41.50+23.3813.32
9Elisabeth BrækkeD 15-16 (9)34.46+10.389.26
10Christian BrynildsenH 15-16 (13)31.00+11.008.25
11Ole Øivind NorstedH 15-16 (13)31.46+11.468.37
12Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødH 15-16 (13)41.42+21.4211.19
Johan Fredrik BraarudN-åpen (19)29.3217.34
Alf Kristian HelleN-åpen (19)10.276.13
Thea KvalheimN-åpen (19)17.2510.22
Martin MalmeN-åpen (19)25.2115.05
Philip Orud HovlandN-åpen (19)20.1512.03
Aksel Johan SandvikN-åpen (19)24.4614.44
Marius Selmer OlsenN-åpen (19)18.3711.04
Elias ThoresenN-åpen (19)25.5915.27
Aksel TorgersenN-åpen (19)21.4812.58
Ville Emil WingstedtN-åpen (19)21.1212.37
Inger Anne BraarudD -10 (3)39.0515.16
Sigrid Schmitt GranD -10 (3)25.5410.07
Millie Johanne JonsdatterD -10 (3)38.0714.53
Sverre SandvikH -10 (4)25.109.49
0Synne Malene BrækkeD 17-20 (8)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor