Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8serien løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8serien løp 3
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: onsdag 25 mai 2016

N-åpen

1 680 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanna Gurine BerglandIndre Østfold OK35.3421.10
Johan Fredrik BraarudHalden SK29.3217.34
Daniel HalvorsenOK Moss24.0414.19
Alf Kristian HelleHalden SK10.276.13
Felix HerlandIndre Østfold OK27.1216.11
Agnes Steffensen JohansenGimle IF34.0720.18
Thea KvalheimHalden SK17.2510.22
Solan LøkenOK Moss24.1114.23
Martin MalmeHalden SK25.2115.05
Sander Ryste OddenSarpsborg OL25.4015.16
Philip Orud HovlandHalden SK20.1512.03
Guro OttesenFredrikstad SK23.3714.03
Una RetteraasenIndre Østfold OK22.3313.25
Aksel Johan SandvikHalden SK24.4614.44
Marius Selmer OlsenHalden SK18.3711.04
Elias ThoresenHalden SK25.5915.27
Aksel TorgersenHalden SK21.4812.58
Fabian UlfsbyIndre Østfold OK27.2116.16
Ville Emil WingstedtHalden SK21.1212.37

D -10

2 560 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Inger Anne BraarudHalden SK39.0515.16
Sigrid Schmitt GranHalden SK25.5410.07
Millie Johanne JonsdatterHalden SK38.0714.53

D 11-12

2 560 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Lien BackstrømHalden SK19.057.27
2Emma Helene OlsenHalden SK19.14+0.097.30
3Vilde Hagen-TafjordHalden SK21.00+1.558.12
4Helle KvalheimHalden SK22.30+3.258.47
5Mathilde FossaasGimle IF22.46+3.418.53
6Julie BrenåsVarteig OL25.35+6.309.59
7Julie Sophie WoldOK Moss27.16+8.1110.39
8Frida Hovgaard EisvangOK Moss28.59+9.5411.19
9Josefin EylertsenHalden SK34.50+15.4513.36
0Elma Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 13-14

3 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alexandra AngvollFredrikstad SK26.138.29
2Nina PedersenSarpsborg OL26.39+0.268.37
3Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL26.40+0.278.37
4Elida Sagli GudimIndre Østfold OK27.29+1.168.53
5Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL33.17+7.0410.46
6Eline Signore MyhrvoldIndre Østfold OK33.23+7.1010.48
7Vilde RetteraasenIndre Østfold OK41.49+15.3613.31

D 15-16

3 680 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK24.086.33
2Karoline BjørnerødOK Moss29.34+5.268.02
3Maren Sofie GulliksenIndre Østfold OK30.29+6.218.17
3Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL30.29+6.218.17
5Lisa JenssenHalden SK31.22+7.148.31
6Hanna Lye MoumHalden SK31.45+7.378.37
7Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK32.19+8.118.46
8Marie HansenSarpsborg OL32.38+8.308.52
9Elisabeth BrækkeHalden SK34.46+10.389.26

D 17-20

4 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin OttesenFredrikstad SK28.196.55
2Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK29.12+0.537.08
3Karoline AuneHalden SK30.34+2.157.28
4Nora TorgersenHalden SK32.01+3.427.49
5Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK33.30+5.118.11
6Benedicte PedersenSarpsborg OL37.16+8.579.06
7Siri PedersenSarpsborg OL44.41+16.2210.55
0Synne Malene BrækkeHalden SKdiskvalifisert

H -10

2 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anders Hovgaard EisvangOK Moss23.119.03
Abdirahman HassanOK Moss34.0913.20
Sverre SandvikHalden SK25.109.49
Selmer LøkenOK Mossdiskvalifisert

H 11-12

2 560 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss13.405.20
2Alfred BjørnerødOK Moss13.47+0.075.23
3Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL15.00+1.205.51
4Ludvik SætherFredrikstad SK16.34+2.546.28
5Herman Lien BackstrømHalden SK17.19+3.396.45
6Liam Viggo WingstedtHalden SK20.35+6.558.02
7Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK23.45+10.059.16
8Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL26.45+13.0510.26
9Ole Marius GlomsrudIndre Østfold OK28.09+14.2910.59

H 13-14

3 090 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odin SætherFredrikstad SK18.125.53
2Christopher LadimOK Moss18.58+0.466.08
3Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK19.23+1.116.16
4Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK20.58+2.466.47
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK23.34+5.227.37
6Sivert PoppeFredrikstad SK24.58+6.468.04
7Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK28.17+10.059.09
8Theodor LierIndre Østfold OK35.11+16.5911.23
9Jonathan EylertsenHalden SK41.50+23.3813.32
0Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert

H 15-16

3 680 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niels Christian HellerudHalden SK20.005.26
2Mats Andre NygårdIndre Østfold OK22.50+2.506.12
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK23.45+3.456.27
4Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK24.08+4.086.33
5Vegar SkinneIndre Østfold OK25.20+5.206.53
6Eirik ImrikFredrikstad SK25.45+5.456.59
7Even StoreheierIndre Østfold OK27.01+7.017.20
8Jonatan AuneHalden SK27.46+7.467.32
9Runar Saur ModahlFredrikstad SK27.58+7.587.35
10Christian BrynildsenHalden SK31.00+11.008.25
11Ole Øivind NorstedHalden SK31.46+11.468.37
12Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SK41.42+21.4211.19
0Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 17-20

4 090 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend BrendstuenHalden SK26.026.21
2Benjamin AasenSarpsborg OL26.11+0.096.24
3Sebastian AustnebergIndre Østfold OK36.03+10.018.48
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK36.43+10.418.58
5Haakon JohannesenIndre Østfold OK37.01+10.599.03

D 13-20C

2 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss20.007.48
2Ada GulliksenIndre Østfold OK21.13+1.138.17

H 13-20C

2 560 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak Juel FagermoenFredrikstad SK14.075.30
2Kristian SletnerIndre Østfold OK17.37+3.306.52
3Sander BystrømIndre Østfold OK19.25+5.187.35
4Halvor NærbyIndre Østfold OK22.34+8.278.48
5Hans Peder BerglandIndre Østfold OK23.11+9.049.03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor