Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: søndag 28 august 2016

Bø OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Bø OL 1H 17- (12)2.04.00+6.29
1. Eivind Frode Rinde45.206+5.3045.206+5.30
2. Steinar Lande36.3211.21.523-3+1.32
3. Dag Steinar Ragvin42.083+5.392.04.002-1+6.29+4.57
3Bø OL 1H 150- (12)2.08.13+11.10
1. Siggen Ytrehus38.23138.231
2. Jarle Botnen37.453+5.461.16.083+2+0.32+0.32
3. Per Chr. Hagen52.055+10.392.08.1330+11.10+10.38

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
4Hedrum OL 1H 195- (6)2.40.58+10.41
1. Helge Fossheim47.22547.225+-0.13
2. Magnar Reppesgård1.12.006+26.421.59.2250+20.17+20.30
3. Martin Nauf41.3652.40.584-1+10.41
5Hedrum OL 1H 13-16 (12)50.03+7.00
1. Viljan van Raaij20.442+1.0220.442+1.02
2. Hanna Johansson29.195+8.4350.035+3+7.00+5.58
7Hedrum OL 1H 17- (12)2.26.01+28.30
1. Sindre R Holt40.062+0.1640.062+0.16
2. Anders Kristian Holt45.309+8.581.25.366+4+5.16+5.00
3. Jarle Lysnes1.00.259+23.562.26.017+1+28.30+23.14

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Lardal OL 1D 13-16 (7)57.43+12.00
1. Kristin Melby Jacobsen22.392+1.5222.392+1.52
2. Eline Schjerven35.043+10.0857.4320+12.00+10.08

Larvik OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 1D 17- (7)2.02.15
1. Martine Topstad45.422+2.2445.422+2.24
2. Elin Bjerva32.3511.18.171-1
3. Ingrid Undstad43.5812.02.1510
2Larvik OK 1H 11-12 (5)42.34+1.05
1. Henrik Kaupang Lye17.082+0.0117.082+0.01
2. Iril Ringheim25.262+1.0442.3420+1.05+1.04
3Larvik OK 1H 195- (6)2.45.49+15.32
1. Rolf Gjølberg47.35147.351
2. Per Øystein Andersen55.553+10.371.43.303+2+4.25+4.25
3. Kåre Thorbjørnsen1.02.193+11.072.45.4930+15.32+11.07
7Larvik OK 1H 150- (12)2.37.56+40.53
1. Arne Kierulf Dirdal50.347+12.1150.347+12.11
2. Asbjørn Roe50.237+18.241.40.578+1+25.21+13.10
3. Per Olav Gulbrandsen56.598+15.332.37.567-1+40.53+15.32
8Larvik OK 1H 17- (12)2.36.39+39.08
1. Tobias Kristensen44.424+4.5244.424+4.52
2. Anders Bjørningstad Kristoffersen54.5610+18.241.39.388+4+19.18+14.26
3. Jørgen Frøyd57.018+20.322.36.3980+39.08+19.50
11Larvik OK 2H 17- (12)3.17.05+1.19.34
1. Lars Ole Engebakken1.01.0710+21.171.01.0710+21.17
2. Jens Didrik Berg45.008+8.281.46.079-1+25.47+4.30
3. Tom Kristensen1.30.5811+54.293.17.0511+2+1.19.34+53.47

Notodden OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 1D 11-12 (1)54.04
1. Synne Sandven27.07127.071
2. Ada Othilie Dahl Borkamo26.57154.0410
2Notodden OL 1H 150- (12)1.57.05+0.02
1. Petter Løe42.562+4.3342.562+4.33
2. Rune Engehult32.432+0.441.15.3920+0.03-4.30
3. Harald Kvisli41.2611.57.0520+0.02
4Notodden OL 1D 13-16 (7)1.20.46+35.03
1. Emma Engehult37.504+17.0337.504+17.03
2. Kristin Nordgård42.564+18.001.20.4640+35.03+18.00
5Notodden OL 2H 150- (12)2.17.36+20.33
1. Jørn Myrland44.065+5.4344.065+5.43
2. Hugo Christensen41.304+9.311.25.364-1+10.00+4.17
3. Robert Fredriksen52.004+10.342.17.365+1+20.33+10.33
8Notodden OL 3H 150- (12)2.48.00+50.57
1. Kristin Sandven59.409+21.1759.409+21.17
2. Arnulf Rulnes51.419+19.421.51.2190+35.45+14.28
3. Sveinung Rekaa56.397+15.132.48.008-1+50.57+15.12
Notodden OL 1H 13-16 (12)diskvalifisert
1. Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 2H 13-16 (12)diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jakob Schia Løediskvalifisertdiskvalifisert

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
12OL Trollo 1H 17- (12)3.29.39+1.32.08
1. Arne Nåtedal53.2912+13.3953.2912+13.39
2. Øyvind Kristiansen1.24.3512+48.032.18.04120+57.44+44.05
3. Ian Ringheim1.11.3512+35.063.29.39120+1.32.08+34.24

OL Tønsberg og omegn

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2OL Tønsberg og omegn 1H 13-16 (12)43.19+0.16
1. Trym B Island22.153+2.3322.153+2.33
2. Jakob Hjelseth21.042+0.2843.192-1+0.16-2.17
3OL Tønsberg og omegn 2H 13-16 (12)47.02+3.59
1. Morten Krona Haflan22.295+2.4722.295+2.47
2. Olav Aasmundtveit Hoff24.333+3.5747.023-2+3.59+1.12
4OL Tønsberg og omegn 1H 11-12 (5)1.16.27+34.58
1. Lars Loftesnes Kaupang47.415+30.3447.415+30.34
2. Sindre Mathisen28.463+4.241.16.274-1+34.58+4.24
5OL Tønsberg og omegn 1D 17- (7)3.06.16+1.04.01
1. Jannicke Ødegård51.595+8.4151.595+8.41
2. Anne Sofie Forseth Bue1.01.405+29.051.53.3950+35.22+26.41
3. Lene Loftesnes1.12.375+28.393.06.1650+1.04.01+28.39
5OL Tønsberg og omegn 1H 195- (6)2.47.28+17.11
1. Tore Watterdal45.03445.034+-2.32
2. Oddvar Bruun1.09.165+23.581.54.1940+15.14+17.46
3. Per Jarle Eikeland53.096+1.572.47.285+1+17.11+1.57
5OL Tønsberg og omegn 2D 13-16 (7)1.27.38+41.55
1. Julie Eikeland38.445+17.5738.445+17.57
2. Anny Rogne48.545+23.581.27.3850+41.55+23.58
6OL Tønsberg og omegn 2H 195- (6)2.48.08+17.51
1. Odd Egil Frogner1.51.496+1.04.141.51.496+1.04.14
2. Hans Stordal54.394+9.212.46.2860+1.07.23+3.09
3. Stein Ødegård1.4042.48.0860+17.51
6OL Tønsberg og omegn 1D 13-16 (7)1.38.59+53.16
1. Mari Loftesnes Kaupang43.107+22.2343.107+22.23
2. Lita Lerke Leodine Hjelseth55.496+30.531.38.596-1+53.16+30.53
9OL Tønsberg og omegn 1H 17- (12)2.40.46+43.15
1. Mathias Gløersen1.14.1711+34.271.14.1711+34.27
2. Tor Ivar Christiansen41.557+5.231.56.12110+35.52+1.25
3. Anders Krona Haflan44.344+8.052.40.469-2+43.15+7.23
9OL Tønsberg og omegn 1H 150- (12)2.48.28+51.25
1. Roar Mathisen44.196+5.5644.196+5.56
2. Bent Haflan50.388+18.391.34.5760+19.21+13.25
3. Odd Harald Nilsen1.13.319+32.052.48.289+3+51.25+32.04

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H 150- (12)1.57.03
1. Jan Gatevold43.374+5.1443.374+5.14
2. Kjell Westin31.5911.15.361-3
3. Magne Wiig Mathisen41.272+0.011.57.03100.00
1Porsgrunn OL 1D 150- (3)2.29.59
1. Hilde Kristine Rosenvold52.182+0.3252.182+0.32
2. Eli Marie Wiig46.1211.38.301-1
3. Lenka Westin51.292+9.552.29.59100.00
1Porsgrunn OL 1H 195- (6)2.30.17
1. Kjell Meen53.473+6.1253.473+6.12
2. Jakob Kløverød45.1811.39.051-2
3. Kay Jørgensen51.1212.30.1710
1Porsgrunn OL 1D 13-16 (7)45.43
1. Hanne Vassend20.47120.471
2. Anna Meen24.56145.4310
1Porsgrunn OL 1H 13-16 (12)43.03
1. Rasmus Mathisen22.274+2.4522.274+2.45
2. Alexander Repstad Storemyr20.36143.031-3
2Porsgrunn OL 1D 17- (7)2.25.38+23.23
1. Kari Aarhus Kinn43.18143.181
2. Camilla L. Rosenvold44.492+12.141.28.072+1+9.50+9.50
3. Emilie Westin57.313+13.332.25.3820+23.23+13.33
2Porsgrunn OL 1D 195- (2)3.39.24+-276.39.46
1. Eli Klovning1.18.3421.18.342+-277.22.27
2. Inger Marie Johansson1.04.1122.22.4520+-277.10.12
3. Ingrid Anne Rosshaug1.16.3923.39.2420+-276.39.46
3Porsgrunn OL 2D 13-16 (7)57.45+12.02
1. Elise Ausen25.593+5.1225.593+5.12
2. Maria Gammelsæter Mehammer31.462+6.5057.4530+12.02+6.50
3Porsgrunn OL 1H 11-12 (5)46.49+5.20
1. Ola Meen17.193+0.1217.193+0.12
2. Magnus Brodin29.304+5.0846.4930+5.20+5.08
4Porsgrunn OL 1H 17- (12)2.11.07+13.36
1. Håkon Kornmo52.419+12.5152.419+12.51
2. Hans Christian Meen40.135+3.411.32.547-2+12.34-0.17
3. Thore Kornmo38.132+1.442.11.074-3+13.36+1.02
4Porsgrunn OL 2D 17- (7)2.39.29+37.14
1. Sara Mathisen48.244+5.0648.244+5.06
2. Benedikte Bøen50.473+18.121.39.113-1+20.54+15.48
3. Hilde Vassend1.00.184+16.202.39.294+1+37.14+16.20
5Porsgrunn OL 2H 11-12 (5)1.24.38+43.09
1. Oscar Wiersdalen Thunold17.264+0.1917.264+0.19
2. Henrik Storemyr1.07.125+42.501.24.385+1+43.09+42.50
8Porsgrunn OL 3H 13-16 (12)1.06.27+23.24
1. Anders L. Rosenvold33.298+13.4733.298+13.47
2. Håvard Skriubakken32.586+12.221.06.2780+23.24+9.37
10Porsgrunn OL 3H 150- (12)3.33.55+1.36.52
1. Thomas Brodin1.24.4410+46.211.24.4410+46.21
2. Magne Klovning57.0611+25.072.21.5011+1+1.06.14+19.53
3. Jostein Mehammer1.12.0510+30.393.33.5510-1+1.36.52+30.38
Porsgrunn OL 3D 17- (7)diskvalifisert
1. Jorunn Isaksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristine Aaltvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Siv Wiersdalendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2H 150- (12)diskvalifisert
1. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Næss Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2H 13-16 (12)diskvalifisert
1. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D 11-12 (1)brutt
1. Isabel Aaltvedt Ramirezbruttbrutt
2. bruttbrutt

Røyken OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Røyken OL 1H 17- (12)1.57.31
1. Vegard Brun Saga39.50139.501
2. Knut Sveinung Holth Rekaa41.126+4.401.21.022+1+0.42+0.42
3. Hans Petter Mathisen36.2911.57.311-1

Sandefjord OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 1H 11-12 (5)41.29
1. Theodor Bjørk17.07117.071
2. Brage Eikås24.22141.2910
4Sandefjord OK 1H 13-16 (12)48.13+5.10
1. Jonas Eikås23.087+3.2623.087+3.26
2. Cornelius Bjørk25.054+4.2948.134-3+5.10+1.44
5Sandefjord OK 1H 17- (12)2.11.11+13.40
1. Hallvard Arntzen Foss46.017+6.1146.017+6.11
2. Knut Ivar Johansen38.464+2.141.24.475-2+4.27-1.44
3. Trond Gjelstad46.246+9.552.11.1150+13.40+9.13
Sandefjord OK 1D 17- (7)diskvalifisert
1. Ella Arentz Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tone Stoklanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Signe Bredholt Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert

Skien OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
2Skien OK 1D 150- (3)2.38.22+8.23
1. Ingrid Strande51.46151.461
2. Turid Vongraven1.05.022+18.501.56.482+1+18.18+18.18
3. Grete S B Hovi41.3412.38.2220+8.23
3Skien OK 2H 17- (12)2.05.07+7.36
1. Frode Nysæter41.463+1.5641.463+1.56
2. Gisle Nysæter38.343+2.021.20.201-2-1.56
3. Øyvind Hylleseth44.475+8.182.05.073+2+7.36+7.36
3Skien OK 1D 17- (7)2.36.39+34.24
1. Ida Mari Borge Hovi48.173+4.5948.173+4.59
2. Åse Nysæter56.264+23.511.44.434+1+26.26+21.27
3. Hanna Nysæter51.562+7.582.36.393-1+34.24+7.58
4Skien OK 1H 150- (12)2.11.41+14.38
1. Bjørn Richard Kirste43.353+5.1243.353+5.12
2. Tom Saga43.355+11.361.27.105+2+11.34+6.22
3. Harald Hovi44.313+3.052.11.414-1+14.38+3.04
6Skien OK 1H 17- (12)2.16.25+18.54
1. Fredrik Raastad45.155+5.2545.155+5.25
2. Herman Aarstrand Kirste37.272+0.551.22.424-1+2.22-3.03
3. Simon Nysæter53.437+17.142.16.256+2+18.54+16.32
6Skien OK 1H 13-16 (12)57.37+14.34
1. Skjalg Nysæter19.42119.421
2. Mikkel Wergeland Aas37.558+17.1957.376+5+14.34+14.34

Stokke IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 1D 195- (2)2.32.30+-277.46.40
1. Margareta Brynhildsen54.21154.211+-277.46.40
2. Randi Hansen51.5611.46.1710+-277.46.40
3. Inger Nergaard46.1312.32.3010+-277.46.40
2Stokke IL 1H 195- (6)2.30.24+0.07
1. Ove Gunnar Jacobsen51.552+4.2051.552+4.20
2. Lars Martin Gjein47.112+1.531.39.0620+0.01-4.19
3. Runar Kittilsen51.182+0.062.30.2420+0.07+0.06
6Stokke IL 1H 150- (12)2.32.07+35.04
1. Tor Sverre Gravningen54.538+16.3054.538+16.30
2. Arne Kristensen45.066+13.071.39.597-1+24.23+7.53
3. Morten Johnsen52.086+10.422.32.076-1+35.04+10.41
7Stokke IL 1D 13-16 (7)1.56.15+1.10.32
1. Ragnhild Marie Kristensen43.056+22.1843.056+22.18
2. Pernille Halvorsen1.13.107+48.141.56.157+1+1.10.32+48.14
7Stokke IL 2H 13-16 (12)58.23+15.20
1. Simen Gravningen22.336+2.5122.336+2.51
2. Hallgeir Brevik35.507+15.1458.237+1+15.20+12.29
10Stokke IL 1H 17- (12)2.49.27+51.56
1. Ole Jakob Olsrød47.588+8.0847.588+8.08
2. Bjørnar Brevik58.1511+21.431.46.1310+2+25.53+17.45
3. Bjørnar Olsrød1.03.1410+26.452.49.27100+51.56+26.03
11Stokke IL 2H 150- (12)3.42.15+1.45.12
1. Arild Brevik1.29.3511+51.121.29.3511+51.12
2. Ragnar Niemi Berg47.0310+15.042.16.3810-1+1.01.02+9.50
3. Sigurdur Freyr Sigurdsson1.25.3711+44.113.42.1511+1+1.45.12+44.10
Stokke IL 1D 150- (3)diskvalifisert
1. Elin Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Astrid Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karin Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 1H 13-16 (12)diskvalifisert
1. Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Audun Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor