Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: søndag 28 august 2016

Porsgrunn OL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 1H 150- (12)1.57.03
1. Jan Gatevold43.374+5.1443.374+5.14
2. Kjell Westin31.5911.15.361-3
3. Magne Wiig Mathisen41.272+0.011.57.03100.00
1Porsgrunn OL 1D 150- (3)2.29.59
1. Hilde Kristine Rosenvold52.182+0.3252.182+0.32
2. Eli Marie Wiig46.1211.38.301-1
3. Lenka Westin51.292+9.552.29.59100.00
1Porsgrunn OL 1H 195- (6)2.30.17
1. Kjell Meen53.473+6.1253.473+6.12
2. Jakob Kløverød45.1811.39.051-2
3. Kay Jørgensen51.1212.30.1710
1Porsgrunn OL 1D 13-16 (7)45.43
1. Hanne Vassend20.47120.471
2. Anna Meen24.56145.4310
1Porsgrunn OL 1H 13-16 (12)43.03
1. Rasmus Mathisen22.274+2.4522.274+2.45
2. Alexander Repstad Storemyr20.36143.031-3
2Porsgrunn OL 1D 17- (7)2.25.38+23.23
1. Kari Aarhus Kinn43.18143.181
2. Camilla L. Rosenvold44.492+12.141.28.072+1+9.50+9.50
3. Emilie Westin57.313+13.332.25.3820+23.23+13.33
2Porsgrunn OL 1D 195- (2)3.39.24+-276.39.46
1. Eli Klovning1.18.3421.18.342+-277.22.27
2. Inger Marie Johansson1.04.1122.22.4520+-277.10.12
3. Ingrid Anne Rosshaug1.16.3923.39.2420+-276.39.46
3Porsgrunn OL 2D 13-16 (7)57.45+12.02
1. Elise Ausen25.593+5.1225.593+5.12
2. Maria Gammelsæter Mehammer31.462+6.5057.4530+12.02+6.50
3Porsgrunn OL 1H 11-12 (5)46.49+5.20
1. Ola Meen17.193+0.1217.193+0.12
2. Magnus Brodin29.304+5.0846.4930+5.20+5.08
4Porsgrunn OL 1H 17- (12)2.11.07+13.36
1. Håkon Kornmo52.419+12.5152.419+12.51
2. Hans Christian Meen40.135+3.411.32.547-2+12.34-0.17
3. Thore Kornmo38.132+1.442.11.074-3+13.36+1.02
4Porsgrunn OL 2D 17- (7)2.39.29+37.14
1. Sara Mathisen48.244+5.0648.244+5.06
2. Benedikte Bøen50.473+18.121.39.113-1+20.54+15.48
3. Hilde Vassend1.00.184+16.202.39.294+1+37.14+16.20
5Porsgrunn OL 2H 11-12 (5)1.24.38+43.09
1. Oscar Wiersdalen Thunold17.264+0.1917.264+0.19
2. Henrik Storemyr1.07.125+42.501.24.385+1+43.09+42.50
8Porsgrunn OL 3H 13-16 (12)1.06.27+23.24
1. Anders L. Rosenvold33.298+13.4733.298+13.47
2. Håvard Skriubakken32.586+12.221.06.2780+23.24+9.37
10Porsgrunn OL 3H 150- (12)3.33.55+1.36.52
1. Thomas Brodin1.24.4410+46.211.24.4410+46.21
2. Magne Klovning57.0611+25.072.21.5011+1+1.06.14+19.53
3. Jostein Mehammer1.12.0510+30.393.33.5510-1+1.36.52+30.38
Porsgrunn OL 3D 17- (7)diskvalifisert
1. Jorunn Isaksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristine Aaltvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Siv Wiersdalendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2H 150- (12)diskvalifisert
1. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Næss Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2H 13-16 (12)diskvalifisert
1. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 1D 11-12 (1)brutt
1. Isabel Aaltvedt Ramirezbruttbrutt
2. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor