Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: søndag 28 august 2016

D 11-12

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Notodden OL 154.04
1. Synne Sandven27.07127.071
2. Ada Othilie Dahl Borkamo26.57154.0410
Porsgrunn OL 1brutt
1. Isabel Aaltvedt Ramirezbruttbrutt
2. bruttbrutt

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 141.29
1. Theodor Bjørk17.07117.071
2. Brage Eikås24.22141.2910
2Larvik OK 142.34+1.05
1. Henrik Kaupang Lye17.082+0.0117.082+0.01
2. Iril Ringheim25.262+1.0442.3420+1.05+1.04
3Porsgrunn OL 146.49+5.20
1. Ola Meen17.193+0.1217.193+0.12
2. Magnus Brodin29.304+5.0846.4930+5.20+5.08
4OL Tønsberg og omegn 11.16.27+34.58
1. Lars Loftesnes Kaupang47.415+30.3447.415+30.34
2. Sindre Mathisen28.463+4.241.16.274-1+34.58+4.24
5Porsgrunn OL 21.24.38+43.09
1. Oscar Wiersdalen Thunold17.264+0.1917.264+0.19
2. Henrik Storemyr1.07.125+42.501.24.385+1+43.09+42.50

D 13-16

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 145.43
1. Hanne Vassend20.47120.471
2. Anna Meen24.56145.4310
2Lardal OL 157.43+12.00
1. Kristin Melby Jacobsen22.392+1.5222.392+1.52
2. Eline Schjerven35.043+10.0857.4320+12.00+10.08
3Porsgrunn OL 257.45+12.02
1. Elise Ausen25.593+5.1225.593+5.12
2. Maria Gammelsæter Mehammer31.462+6.5057.4530+12.02+6.50
4Notodden OL 11.20.46+35.03
1. Emma Engehult37.504+17.0337.504+17.03
2. Kristin Nordgård42.564+18.001.20.4640+35.03+18.00
5OL Tønsberg og omegn 21.27.38+41.55
1. Julie Eikeland38.445+17.5738.445+17.57
2. Anny Rogne48.545+23.581.27.3850+41.55+23.58
6OL Tønsberg og omegn 11.38.59+53.16
1. Mari Loftesnes Kaupang43.107+22.2343.107+22.23
2. Lita Lerke Leodine Hjelseth55.496+30.531.38.596-1+53.16+30.53
7Stokke IL 11.56.15+1.10.32
1. Ragnhild Marie Kristensen43.056+22.1843.056+22.18
2. Pernille Halvorsen1.13.107+48.141.56.157+1+1.10.32+48.14

H 13-16

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 143.03
1. Rasmus Mathisen22.274+2.4522.274+2.45
2. Alexander Repstad Storemyr20.36143.031-3
2OL Tønsberg og omegn 143.19+0.16
1. Trym B Island22.153+2.3322.153+2.33
2. Jakob Hjelseth21.042+0.2843.192-1+0.16-2.17
3OL Tønsberg og omegn 247.02+3.59
1. Morten Krona Haflan22.295+2.4722.295+2.47
2. Olav Aasmundtveit Hoff24.333+3.5747.023-2+3.59+1.12
4Sandefjord OK 148.13+5.10
1. Jonas Eikås23.087+3.2623.087+3.26
2. Cornelius Bjørk25.054+4.2948.134-3+5.10+1.44
5Hedrum OL 150.03+7.00
1. Viljan van Raaij20.442+1.0220.442+1.02
2. Hanna Johansson29.195+8.4350.035+3+7.00+5.58
6Skien OK 157.37+14.34
1. Skjalg Nysæter19.42119.421
2. Mikkel Wergeland Aas37.558+17.1957.376+5+14.34+14.34
7Stokke IL 258.23+15.20
1. Simen Gravningen22.336+2.5122.336+2.51
2. Hallgeir Brevik35.507+15.1458.237+1+15.20+12.29
8Porsgrunn OL 31.06.27+23.24
1. Anders L. Rosenvold33.298+13.4733.298+13.47
2. Håvard Skriubakken32.586+12.221.06.2780+23.24+9.37
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Even-Andre Thorbjørnsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 2diskvalifisert
1. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jakob Schia Løediskvalifisertdiskvalifisert
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Tobias Mathisendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Halvard Kornmodiskvalifisertdiskvalifisert
Stokke IL 1diskvalifisert
1. Even Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Audun Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert

D 17-

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 12.02.15
1. Martine Topstad45.422+2.2445.422+2.24
2. Elin Bjerva32.3511.18.171-1
3. Ingrid Undstad43.5812.02.1510
2Porsgrunn OL 12.25.38+23.23
1. Kari Aarhus Kinn43.18143.181
2. Camilla L. Rosenvold44.492+12.141.28.072+1+9.50+9.50
3. Emilie Westin57.313+13.332.25.3820+23.23+13.33
3Skien OK 12.36.39+34.24
1. Ida Mari Borge Hovi48.173+4.5948.173+4.59
2. Åse Nysæter56.264+23.511.44.434+1+26.26+21.27
3. Hanna Nysæter51.562+7.582.36.393-1+34.24+7.58
4Porsgrunn OL 22.39.29+37.14
1. Sara Mathisen48.244+5.0648.244+5.06
2. Benedikte Bøen50.473+18.121.39.113-1+20.54+15.48
3. Hilde Vassend1.00.184+16.202.39.294+1+37.14+16.20
5OL Tønsberg og omegn 13.06.16+1.04.01
1. Jannicke Ødegård51.595+8.4151.595+8.41
2. Anne Sofie Forseth Bue1.01.405+29.051.53.3950+35.22+26.41
3. Lene Loftesnes1.12.375+28.393.06.1650+1.04.01+28.39
Porsgrunn OL 3diskvalifisert
1. Jorunn Isaksendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristine Aaltvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Siv Wiersdalendiskvalifisertdiskvalifisert
Sandefjord OK 1diskvalifisert
1. Ella Arentz Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tone Stoklanddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Signe Bredholt Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert

H 17-

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Røyken OL 11.57.31
1. Vegard Brun Saga39.50139.501
2. Knut Sveinung Holth Rekaa41.126+4.401.21.022+1+0.42+0.42
3. Hans Petter Mathisen36.2911.57.311-1
2Bø OL 12.04.00+6.29
1. Eivind Frode Rinde45.206+5.3045.206+5.30
2. Steinar Lande36.3211.21.523-3+1.32
3. Dag Steinar Ragvin42.083+5.392.04.002-1+6.29+4.57
3Skien OK 22.05.07+7.36
1. Frode Nysæter41.463+1.5641.463+1.56
2. Gisle Nysæter38.343+2.021.20.201-2-1.56
3. Øyvind Hylleseth44.475+8.182.05.073+2+7.36+7.36
4Porsgrunn OL 12.11.07+13.36
1. Håkon Kornmo52.419+12.5152.419+12.51
2. Hans Christian Meen40.135+3.411.32.547-2+12.34-0.17
3. Thore Kornmo38.132+1.442.11.074-3+13.36+1.02
5Sandefjord OK 12.11.11+13.40
1. Hallvard Arntzen Foss46.017+6.1146.017+6.11
2. Knut Ivar Johansen38.464+2.141.24.475-2+4.27-1.44
3. Trond Gjelstad46.246+9.552.11.1150+13.40+9.13
6Skien OK 12.16.25+18.54
1. Fredrik Raastad45.155+5.2545.155+5.25
2. Herman Aarstrand Kirste37.272+0.551.22.424-1+2.22-3.03
3. Simon Nysæter53.437+17.142.16.256+2+18.54+16.32
7Hedrum OL 12.26.01+28.30
1. Sindre R Holt40.062+0.1640.062+0.16
2. Anders Kristian Holt45.309+8.581.25.366+4+5.16+5.00
3. Jarle Lysnes1.00.259+23.562.26.017+1+28.30+23.14
8Larvik OK 12.36.39+39.08
1. Tobias Kristensen44.424+4.5244.424+4.52
2. Anders Bjørningstad Kristoffersen54.5610+18.241.39.388+4+19.18+14.26
3. Jørgen Frøyd57.018+20.322.36.3980+39.08+19.50
9OL Tønsberg og omegn 12.40.46+43.15
1. Mathias Gløersen1.14.1711+34.271.14.1711+34.27
2. Tor Ivar Christiansen41.557+5.231.56.12110+35.52+1.25
3. Anders Krona Haflan44.344+8.052.40.469-2+43.15+7.23
10Stokke IL 12.49.27+51.56
1. Ole Jakob Olsrød47.588+8.0847.588+8.08
2. Bjørnar Brevik58.1511+21.431.46.1310+2+25.53+17.45
3. Bjørnar Olsrød1.03.1410+26.452.49.27100+51.56+26.03
11Larvik OK 23.17.05+1.19.34
1. Lars Ole Engebakken1.01.0710+21.171.01.0710+21.17
2. Jens Didrik Berg45.008+8.281.46.079-1+25.47+4.30
3. Tom Kristensen1.30.5811+54.293.17.0511+2+1.19.34+53.47
12OL Trollo 13.29.39+1.32.08
1. Arne Nåtedal53.2912+13.3953.2912+13.39
2. Øyvind Kristiansen1.24.3512+48.032.18.04120+57.44+44.05
3. Ian Ringheim1.11.3512+35.063.29.39120+1.32.08+34.24

D 150-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 12.29.59
1. Hilde Kristine Rosenvold52.182+0.3252.182+0.32
2. Eli Marie Wiig46.1211.38.301-1
3. Lenka Westin51.292+9.552.29.59100.00
2Skien OK 12.38.22+8.23
1. Ingrid Strande51.46151.461
2. Turid Vongraven1.05.022+18.501.56.482+1+18.18+18.18
3. Grete S B Hovi41.3412.38.2220+8.23
Stokke IL 1diskvalifisert
1. Elin Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Astrid Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karin Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert

H 150-

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 11.57.03
1. Jan Gatevold43.374+5.1443.374+5.14
2. Kjell Westin31.5911.15.361-3
3. Magne Wiig Mathisen41.272+0.011.57.03100.00
2Notodden OL 11.57.05+0.02
1. Petter Løe42.562+4.3342.562+4.33
2. Rune Engehult32.432+0.441.15.3920+0.03-4.30
3. Harald Kvisli41.2611.57.0520+0.02
3Bø OL 12.08.13+11.10
1. Siggen Ytrehus38.23138.231
2. Jarle Botnen37.453+5.461.16.083+2+0.32+0.32
3. Per Chr. Hagen52.055+10.392.08.1330+11.10+10.38
4Skien OK 12.11.41+14.38
1. Bjørn Richard Kirste43.353+5.1243.353+5.12
2. Tom Saga43.355+11.361.27.105+2+11.34+6.22
3. Harald Hovi44.313+3.052.11.414-1+14.38+3.04
5Notodden OL 22.17.36+20.33
1. Jørn Myrland44.065+5.4344.065+5.43
2. Hugo Christensen41.304+9.311.25.364-1+10.00+4.17
3. Robert Fredriksen52.004+10.342.17.365+1+20.33+10.33
6Stokke IL 12.32.07+35.04
1. Tor Sverre Gravningen54.538+16.3054.538+16.30
2. Arne Kristensen45.066+13.071.39.597-1+24.23+7.53
3. Morten Johnsen52.086+10.422.32.076-1+35.04+10.41
7Larvik OK 12.37.56+40.53
1. Arne Kierulf Dirdal50.347+12.1150.347+12.11
2. Asbjørn Roe50.237+18.241.40.578+1+25.21+13.10
3. Per Olav Gulbrandsen56.598+15.332.37.567-1+40.53+15.32
8Notodden OL 32.48.00+50.57
1. Kristin Sandven59.409+21.1759.409+21.17
2. Arnulf Rulnes51.419+19.421.51.2190+35.45+14.28
3. Sveinung Rekaa56.397+15.132.48.008-1+50.57+15.12
9OL Tønsberg og omegn 12.48.28+51.25
1. Roar Mathisen44.196+5.5644.196+5.56
2. Bent Haflan50.388+18.391.34.5760+19.21+13.25
3. Odd Harald Nilsen1.13.319+32.052.48.289+3+51.25+32.04
10Porsgrunn OL 33.33.55+1.36.52
1. Thomas Brodin1.24.4410+46.211.24.4410+46.21
2. Magne Klovning57.0611+25.072.21.5011+1+1.06.14+19.53
3. Jostein Mehammer1.12.0510+30.393.33.5510-1+1.36.52+30.38
11Stokke IL 23.42.15+1.45.12
1. Arild Brevik1.29.3511+51.121.29.3511+51.12
2. Ragnar Niemi Berg47.0310+15.042.16.3810-1+1.01.02+9.50
3. Sigurdur Freyr Sigurdsson1.25.3711+44.113.42.1511+1+1.45.12+44.10
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Atle Remmediskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Næss Johnsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jon Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert

D 195-

2 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Stokke IL 12.32.30+-277.46.40
1. Margareta Brynhildsen54.21154.211+-277.46.40
2. Randi Hansen51.5611.46.1710+-277.46.40
3. Inger Nergaard46.1312.32.3010+-277.46.40
2Porsgrunn OL 13.39.24+-276.39.46
1. Eli Klovning1.18.3421.18.342+-277.22.27
2. Inger Marie Johansson1.04.1122.22.4520+-277.10.12
3. Ingrid Anne Rosshaug1.16.3923.39.2420+-276.39.46

H 195-

6 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 12.30.17
1. Kjell Meen53.473+6.1253.473+6.12
2. Jakob Kløverød45.1811.39.051-2
3. Kay Jørgensen51.1212.30.1710
2Stokke IL 12.30.24+0.07
1. Ove Gunnar Jacobsen51.552+4.2051.552+4.20
2. Lars Martin Gjein47.112+1.531.39.0620+0.01-4.19
3. Runar Kittilsen51.182+0.062.30.2420+0.07+0.06
3Larvik OK 12.45.49+15.32
1. Rolf Gjølberg47.35147.351
2. Per Øystein Andersen55.553+10.371.43.303+2+4.25+4.25
3. Kåre Thorbjørnsen1.02.193+11.072.45.4930+15.32+11.07
4Hedrum OL 12.40.58+10.41
1. Helge Fossheim47.22547.225+-0.13
2. Magnar Reppesgård1.12.006+26.421.59.2250+20.17+20.30
3. Martin Nauf41.3652.40.584-1+10.41
5OL Tønsberg og omegn 12.47.28+17.11
1. Tore Watterdal45.03445.034+-2.32
2. Oddvar Bruun1.09.165+23.581.54.1940+15.14+17.46
3. Per Jarle Eikeland53.096+1.572.47.285+1+17.11+1.57
6OL Tønsberg og omegn 22.48.08+17.51
1. Odd Egil Frogner1.51.496+1.04.141.51.496+1.04.14
2. Hans Stordal54.394+9.212.46.2860+1.07.23+3.09
3. Stein Ødegård1.4042.48.0860+17.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor