Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: KM-stafett
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: søndag 28 august 2016

D 150-

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Porsgrunn OL 12.29.59
Hilde Kristine Rosenvold52.182+0.3252.182+0.32
Eli Marie Wiig46.1211.38.301-1
Lenka Westin51.292+9.552.29.59100.00
2Skien OK 12.38.22+8.23
Ingrid Strande51.46151.461
Turid Vongraven1.05.022+18.501.56.482+1+18.18+18.18
Grete S B Hovi41.3412.38.2220+8.23
Stokke IL 1diskvalifisert
Elin Gravningendiskvalifisertdiskvalifisert
Astrid Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
Karin Kittilsendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor