Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjoner: Porsgrunn OL / Skien OK
Dato: lørdag 27 august 2016

N-åpen

2 120 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Hilde Ekeberg FliidSkien OK30.5614.35
Maren Sofie FremstadLarvik OK22.4910.45
Sindre FurlandSandefjord OK25.2111.57
Ane Røed GjertsenStokke IL38.3218.10
Georg Røed GjertsenStokke IL37.2017.36
Jesper HaglandStokke IL30.2614.21
Martin HalvorsenStokke IL38.0717.58
Ludvik HiisStokke IL27.0612.46
Teodor HiisStokke IL32.2615.17
Kristian Kaupang LyeLarvik OK30.3614.26
Ragne KlavenesSandefjord OK27.5713.11
Sondre KornmoPorsgrunn OL38.1118.00
Mathilde KristensenStokke IL38.4918.18
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn40.1218.57
Sander Ravndal JohnsenStokke IL26.5312.40
Majken RypdalStokke IL41.4419.41
Maike RöhrsStokke IL45.4521.34
Vigdis SigurdsdottirStokke IL31.2814.50
Magnus SigurdssonStokke IL24.0911.23
Snorre Bøen WiikNotodden OL35.3916.48

D -10

2 670 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingvild Buchacz EieNotodden OL1.21.1430.25
Dea EikedalenPorsgrunn OL59.3622.19
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn1.08.5625.49
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK1.12.2727.08
Vilde Aakre LeistadSkien OK46.4417.30
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL44.5016.47

D 11-12

2 880 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL40.4414.08
2Iril RingheimLarvik OK42.44+2.0014.50
3Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL47.48+7.0416.35
4Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL50.22+9.3817.29
5Line Borgejordet SimonesNotodden OL1.13.24+32.4025.29
6Ingeborg EikåsSandefjord OK1.39.42+58.5834.37
0Sigrid Buchazc EieNotodden OLdiskvalifisert
Serine DirdalLarvik OKbrutt

D 11-12N

2 120 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ea Torranger LysbakkenNotodden OL24.5811.46
2Johanna KristiensenStokke IL29.22+4.2413.51
3Maria Schau OlsenNotodden OL34.09+9.1116.06

D 13-14

3 340 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL33.4510.06
2Mina SchjervenLardal OL38.07+4.2211.24
3Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL40.33+6.4812.08
4Eline SchjervenLardal OL44.06+10.2113.12
5Ida Sofie HjortlandLarvik OK46.23+12.3813.53
6Emma EngehultNotodden OL57.55+24.1017.20
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL1.02.52+29.0718.49
8Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn1.09.20+35.3520.45
9Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1.16.48+43.0322.59
0Anny RogneOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 13-16C

2 880 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie JohansenSandefjord OK1.06.0622.57
2Mina Borgejordet SimonesNotodden OL1.08.37+2.3123.49
3Pernille HalvorsenStokke IL1.17.29+11.2326.54

D 13-16N

2 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje HagenDrangedal OL1.08.4525.44
2Gro HagenDrangedal OL1.19.52+11.0729.54

D 15-16

4 660 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine Harriet FremstadLarvik OK48.1010.20
2Elise AusenPorsgrunn OL51.01+2.5110.56
3Anna MeenPorsgrunn OL53.09+4.5911.24
4Hanne VassendPorsgrunn OL56.49+8.3912.11
5Elise StørenBø OL59.34+11.2412.46
0Hanna NysæterSkien OKdiskvalifisert

D 15-16B

3 340 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1.14.1222.12
0Ragnhild Marie KristensenStokke ILdiskvalifisert

D 17-A kort

4 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn43.3510.44

D 17-B

3 340 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry AakreSkien OK54.1616.14
2Anne Berg GjølbergLarvik OK54.50+0.3416.25
3Anne Carine Dahl BorkamoNotodden OL58.08+3.5217.24
4Mia EngehultNotodden OL1.05.27+11.1119.35
5Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll1.07.27+13.1120.11
6Elin SlokvikNotodden OL1.13.29+19.1322.00
7Anikken Gjein DybvikStokke IL1.18.16+24.0023.25
8Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1.24.31+30.1525.18
9Hilde Gunn HellenesOK Skeidi1.39.46+45.3029.52

D 17-C

2 880 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene MeenPorsgrunn OL36.1412.34
2Mariann RoeBø OL45.28+9.1415.47
3Lill BirkelundPorsgrunn OL1.16.07+39.5326.25
0Kristin StoremyrIL Haukendiskvalifisert
Inger-Lene FlatinSkien OKbrutt

D 17-N

2 670 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirunn HiisStokke IL31.4311.52
2Marit RöhrsStokke IL33.23+1.4012.30
3Gunn Marit Sand HagenDrangedal OL54.17+22.3420.19
4Lene OlsrødStokke IL1.07.03+35.2025.06
5Julie Synnøve BøeStokke IL1.07.59+36.1625.27

D 17-18

5 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Melby JacobsenLardal OL49.079.42
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK54.10+5.0310.42
3Ella Arentz HagenSandefjord OK54.37+5.3010.47
4Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.07.39+18.3213.22
5Linn Hege RosoLardal OL1.32.47+43.4018.20

D 21-

5 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK59.289.58
2Elin BjervaLarvik OK1.02.27+2.5910.28
3Marthe GløersenBækkelagets SK1.07.31+8.0311.19
4Sølvi FossøyEiker OL1.16.18+16.5012.48

D 40-

4 660 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild EckdahlOK Horten49.0110.31
2Liv SchjervenLardal OL49.42+0.4110.39
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK51.55+2.5411.08
4Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn1.01.24+12.2313.10
5Sara MathisenPorsgrunn OL1.03.52+14.5113.42
6Siv WiersdalenPorsgrunn OL1.09.21+20.2014.52
7Åse NysæterSkien OK1.18.48+29.4716.54
8Jorunn IsaksenPorsgrunn OL1.20.21+31.2017.14
9Trude NysæterSkien OK1.21.07+32.0617.24
10Elin GravningenStokke IL1.21.29+32.2817.29

D 45-

4 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL50.4512.30
2Kristin SandvenNotodden OL52.20+1.3512.53
3Stine ArntzenSandefjord OK54.25+3.4013.24
4Ida Vår DirdalLarvik OK55.48+5.0313.44
5Heidi Ravndal JohnsenStokke IL1.24.26+33.4120.47
0Åse Hanne KristensenStokke ILdiskvalifisert
0Anne Berit BredholtSandefjord OKdiskvalifisert
0Astrid BrevikStokke ILdiskvalifisert

D 50-

4 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Heidi SchatvetNotodden OL44.2910.57
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL49.05+4.3612.05
3Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL54.32+10.0313.25
4Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn56.15+11.4613.51

D 55-

3 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK39.2111.26
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL40.14+0.5311.41
3Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn59.36+20.1517.19
4Turid VongravenSkien OK1.25.57+46.3624.59

D 60-

3 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK46.2013.28
2Aud KjemperudEiker OL57.10+10.5016.37
3Randi HansenStokke IL1.06.19+19.5919.16
0Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

3 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL45.0714.36
2Bjørg MostaulBø OL47.25+2.1815.20
3Margit Ryen SteenBø OL1.05.52+20.4521.18
4Astrid LundeDrangedal OL1.12.40+27.3323.31
5Marit OddenDrangedal OL1.53.56+1.08.4936.52
0Karin KittilsenStokke ILdiskvalifisert

D 70-

3 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL45.0114.34
2Kari Timenes LaugenIL Imås45.04+0.0314.35
3Gerd LangsethLarvik OK53.52+8.5117.25
4May Helene HansenSandefjord OK57.18+12.1718.32
5Eli KlovningPorsgrunn OL59.21+14.2019.12
6Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1.25.41+40.4027.43
7Synnøve DalvaBø OL1.30.03+45.0229.08
8Astrid GjelstadSandefjord OK2.00.44+1.15.4339.04

D 75-

3 090 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi1.24.2527.19
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olaug F. JohansenSkien OK1.18.2325.22

H -10

2 670 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sondre Dahl BorkamoNotodden OL51.3619.19
Rasmus EngehultNotodden OL23.398.51
Sindre Flatin ErichsenSkien OK33.4712.39
Kristian Ekeberg FliidSkien OK30.0111.14
Gaute NysæterSkien OK25.209.29
Ole Magnus StormyrIL Hauken1.05.1924.27

H 11-12

2 880 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik Kaupang LyeLarvik OK24.058.21
2Anders KlavenesSandefjord OK33.06+9.0111.29
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn33.35+9.3011.39
4Brage EikåsSandefjord OK34.34+10.2912.00
5Kristoffer EckdahlOK Horten34.38+10.3312.01
6Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL35.30+11.2512.19
7Ola MeenPorsgrunn OL35.52+11.4712.27
8Theodor BjørkSandefjord OK39.08+15.0313.35
9Hallvard TjentlandLardal OL40.40+16.3514.07
10Magnus BrodinPorsgrunn OL42.02+17.5714.35
11Martin DybvikStokke IL51.57+27.5218.02
12Henrik Repstad StoremyrIL Hauken1.00.29+36.2421.00

H 11-12N

2 120 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL23.4211.10
2Adrian HagenPorsgrunn OL30.37+6.5514.26
3Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn31.01+7.1914.37
4Niclas GunnerødStokke IL38.50+15.0818.19

H 13-14

3 340 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK28.038.23
2Viljan van RaaijHedrum OL29.45+1.428.54
3Iver RingheimLarvik OK31.17+3.149.21
4Tobias MathisenPorsgrunn OL34.03+6.0010.11
5Snorre SlokvikNotodden OL36.33+8.3010.56
6Jonas EikåsSandefjord OK37.09+9.0611.07
7Åsmund SlokvikNotodden OL37.33+9.3011.14
8Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn39.52+11.4911.56
9Halvard KornmoPorsgrunn OL40.28+12.2512.06
10Simen GravningenStokke IL45.05+17.0213.29
11Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL46.24+18.2113.53
12Hallgeir BrevikStokke IL1.34.35+1.06.3228.19

H 13-16C

2 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn33.5211.45

H 15-16

5 060 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym B IslandOL Tønsberg og omegn41.548.16
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL46.52+4.589.15
3Skjalg NysæterSkien OK47.51+5.579.27
4Alexander Repstad StoremyrIL Hauken50.22+8.289.57
5Audun Melby JacobsenLardal OL51.49+9.5510.14
6Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn53.26+11.3210.33
7Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn58.52+16.5811.38
8Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.02.59+21.0512.26
9Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL1.03.17+21.2312.30
10Even GravningenStokke IL1.03.20+21.2612.30
11Audun BrevikStokke IL1.05.51+23.5713.00
12Per Anders EckdahlOK Horten1.13.55+32.0114.36
13Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1.21.55+40.0116.11
0Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-A kort

4 660 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Herman Aarstrand KirsteSkien OK42.129.03
2Tor Sverre GravningenStokke IL52.55+10.4311.21
3Trond FossSandefjord OK1.06.14+24.0214.12
4Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.07.52+25.4014.33
5Kenneth DybvikStokke IL1.27.33+45.2118.47

H 17-B

3 340 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AndresenOK Skeidi41.3612.27
2Tom André AlstadsætherEiker OL44.56+3.2013.27
3Lars Georg GjertsenStokke IL45.18+3.4213.33
4Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn46.20+4.4413.52
5Even Tore SteinsholtLardal OL53.11+11.3515.55
0Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert

H 17-C

2 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL34.0811.51
2Ernst HiisStokke IL36.31+2.2312.40
3Arnfinn SørumSkien OK50.13+16.0517.26
4Brede Ekeberg FliidSkien OK1.11.23+37.1524.47

H 17-18

5 960 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre R HoltHedrum OL46.597.52
2Tobias KristensenLarvik OK48.15+1.168.05
3Hallvard Arntzen FossSandefjord OK51.09+4.108.34
4Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn56.42+9.439.30
5Håkon KornmoPorsgrunn OL57.15+10.169.36
6Simon NysæterSkien OK1.02.36+15.3710.30
7Ole Jakob OlsrødStokke IL1.09.22+22.2311.38
8Bjørnar BrevikStokke IL1.19.20+32.2113.18

H 19-20

8 070 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.17.009.32
2Jarle LysnesHedrum OL1.50.32+33.3213.41
3Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK2.06.24+49.2415.39

H 21-

8 070 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag Steinar RagvinBø OL1.05.148.05
2Thore KornmoPorsgrunn OL1.08.20+3.068.28
3Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.10.44+5.308.45
4Gisle NysæterSkien OK1.11.04+5.508.48
5Trond GjelstadSandefjord OK1.12.30+7.168.59
6Øyvind HyllesethSkien OK1.14.36+9.229.14
7Frode NysæterSkien OK1.16.06+10.529.25
8Steinar LandeBø OL1.16.36+11.229.29
9Jørgen FrøydLarvik OK1.17.50+12.369.38
10Arne NåtedalOL Trollo1.26.22+21.0810.42
11Robert FredriksenNotodden OL1.58.19+53.0514.39
12Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL2.09.55+1.04.4116.05

H 40-

5 960 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjetil EckdahlOK Horten1.21.0813.36
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL1.23.02+1.5413.55
3Lars Rune LieOK Skeidi1.35.08+14.0015.57
4Thomas BrodinPorsgrunn OL1.37.45+16.3716.24
5Kent Morgan StoremyrIL Hauken2.32.11+1.11.0325.32
0Sigurd HoltskogSkien OKdiskvalifisert

H 45-

5 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Christian MeenPorsgrunn OL57.469.41
2Bjørnar OlsrødStokke IL1.02.12+4.2610.26
3Øyvind FlaattenOK Skeidi1.02.40+4.5410.30
4Jørn MyrlandNotodden OL1.04.02+6.1610.44
5Rune EngehultNotodden OL1.04.17+6.3110.47
6Knut Ivar JohansenSandefjord OK1.05.35+7.4911.00
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.06.03+8.1711.04
8Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.06.42+8.5611.11
9Morten HamreIL Hauken1.07.02+9.1611.14
10Asgeir FremstadLarvik OK1.13.10+15.2412.16
11Anders Kristian HoltHedrum OL1.17.59+20.1313.05
12Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.22.43+24.5713.52
13Jo Børre EikåsSandefjord OK1.25.33+27.4714.21
14Bjørn LiePorsgrunn OL1.55.42+57.5619.24

H 50-

4 660 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL32.567.04
2Erlend SlokvikOL Toten-Troll35.10+2.147.32 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Jan GatevoldPorsgrunn OL38.42+5.468.18
4Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn39.10+6.148.24
5Petter LøeNotodden OL39.38+6.428.30
6Harald KvisliNotodden OL40.01+7.058.35
7Roar NilsenSandefjord OK42.09+9.139.02
8Morten JohnsenStokke IL42.37+9.419.08
9Arne Håkon JørgensenSandefjord OK45.31+12.359.46
10Bjørn Richard KirsteSkien OK51.36+18.4011.04
11Arne KristensenStokke IL51.54+18.5811.08
12Rune RøedStokke IL1.09.31+36.3514.55

H 55-

4 660 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom SagaSkien OK51.3411.03
2Espen RaastadSkien OK53.22+1.4811.27
3Roy GjerdingOK Moss1.02.50+11.1613.29
4Harald OmlandSkien OK1.03.17+11.4313.34

H 60-

4 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Chr. HagenBø OL46.5211.32
2Hugo ChristensenNotodden OL47.26+0.3411.40
3Øivind FadumSande Sportsklubb49.46+2.5412.15
4Jarle BotnenBø OL51.15+4.2312.37
5Dag KristensenOK Skeidi55.13+8.2113.36
6Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.06.23+19.3116.21
7Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.06.25+19.3316.21
0Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 65-

3 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL38.4011.14
2Atle RemmePorsgrunn OL41.35+2.5512.05
3Kay JørgensenPorsgrunn OL42.03+3.2312.13
4Dag Rønning JensenOL Trollo43.57+5.1712.46
5Sveinung RekaaNotodden OL46.31+7.5113.31
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL47.46+9.0613.53
7Elling AakreAndebu IL51.19+12.3914.55
8Bjørn SteenBø OL1.00.39+21.5917.37

H 70-

3 440 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Martin GjeinStokke IL48.5414.12
2Jakob KløverødPorsgrunn OL49.08+0.1414.16
3Kjell MeenPorsgrunn OL49.21+0.2714.20
4Ragnar HillestadLardal OL51.01+2.0714.49
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52.02+3.0815.07
6Hans StordalOL Tønsberg og omegn52.22+3.2815.13
7Rolf GjølbergLarvik OK52.33+3.3915.16
8Carl Ove BergOK Skeidi52.57+4.0315.23
9Odd AureDrangedal OL59.03+10.0917.09
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.09.52+20.5820.18
11Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.29.04+40.1025.53
0Ronald BjervaDrangedal OLdiskvalifisert

H 75-

3 090 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn42.3813.47
2Per Øystein AndersenLarvik OK42.54+0.1613.53
3Arne LieStokke IL44.35+1.5714.25
4Oddvar GjelstadSandefjord OK46.55+4.1715.11
5Tor Eivind EdvardsenLarvik OK50.48+8.1016.26
6Magne KlovningPorsgrunn OL51.27+8.4916.39
7Egil RonæssPorsgrunn OL1.04.53+22.1520.59

H 85-

3 090 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge TvedtenLarvik OK1.03.4620.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor